Maris JesseFoto: Martin Ahven
Ohtuleht.ee 3. detsember 2020 22:33
Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse ütles, et tavainimesed saavad end koroonaviiruse vastu vaktsineerida kevade jooksul, kui eesliinitöötajad ja riskirühm on vaktsineeritud.

Jesse selgitas ETV "Ringvaates", et esmalt saavad vaktsineerimisvõimaluse tervishoiutöötajad ja hoolekandetöötajad, kes haigete ja riskirühma eest hoolitsevad, vahendas ERRi uudisteportaal. Järgmisena hooldekodude elanikud ja eakad ning kroonilisi haigusi põdevad inimesed, keda on vaja koroonaviiruse eest kaitsta.

Ülejäänud inimesed saavad lasta end vaktsineerida viimasena. "Praegu julgeks öelda, et mitte enne märtsi, aga kevade jooksul," sõnas ta.

Samal teemal

Kommentaarid  (14)

Tavainimene 8. detsember 2020 14:15
Enne ei saa ja pärast ei tahagi. Meil, tavainimestel, siis hea vaadata, kuidas süstitud la mbad algul määgimise ja siis muud elutegevused lõpetavad. Ootan põnevusega.
Teadustöö 4. detsember 2020 16:46
TULEVIK Digitaalse keskkonna lõplik vormistamine - universaalsete tehnosüsteemide kultuur - rahvusriikide ja kohalike institutsioonide kadumine - mandriosade / ühtsuste tekkimine - universaalsed teadmised ja haridus - arengu religioon - abielu ja perekonna kadumine - piirideta seksuaalsus - globaalne teadlik tööstus - üldlevinud digitaalne järelevalve inimese lõplik teaduslik-tehnoloogiline kontroll inimese, looduse ja tuleviku üle - maakera päästmise totalitarism. https://www.sarmela.net/postlocal-culture/
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS