Foto: Vida Press
Rainer Kerge 11. detsember 2020 20:43
31. detsembril 2019 sai WHO teada veidratest kopsupõletike juhtumitest Wuhanis. Napilt kuu aega hiljem, 30. jaanuaril 2020 kuulutas WHO välja rahvusvahelise tähtsusega rahvatervise hädaolukorra. Edasist teab, paraku, juba igaüks. Praeguseks – napilt aastaga – on valminud vähemalt neli koroonaviirusevastast vaktsiini. Kuidas nii kiiresti ja ega rutates midagi kahe silma vahele jäänud?

Organismi tunginud võõras viirus on nagu roheline mehike, kelle suhtes ei suudeta enne selget seisukohta võtta, kui riigihooned juba langenud ja massiivne jama majas. Rohelise mehikesega on nimelt see häda, et ta ei kanna vormijaki varrukal lippu, mille järgi saaks ruttu otsustada, kelle heaks ta töötab. Oleks see selge, võiks anda kiiresti väärika vastulöögi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Tädi Maali 12. detsember 2020 17:02
Mina aga mõtlen, kui see vaktsiin nii ruttu valmis tehti, siis pidi see ju selle eelmise sügis-talvise koroona põhjal olema tehtud. Aga nüüd räägivad asjatundjad, et koroona viirus on muteerunud ja hoopis teise olemusega, seega sellele tüvele siis see eelmise põhjal tehtu ei toimi! Oo, my good!
Jamad Inglismaal 12. detsember 2020 12:26
eestinen.fi/2020/12/tagasilook-vaktsineerimises-inglismaal-arstid-peavad-jalgima-patsienti-15-minutit-veendumaks-et-ei-teki-allergilist-reaktsiooni/
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS