Hea nõu

DR VASSILJEVI NÕUANNE | Olen nii kortsus, et endal on hale vaadata! Mida teha?  (2)

Viktor Vassiljev , 30. detsember 2020 05:00
"Las näevad, et ka seitsmekümnene võib olla reibas, terve ja miks mitte ka seksikas," soovitab dr Viktor Vassiljev end üles lüüa. Foto: Robin Roots
“Olen 70-aastane naine ja tahaksin teilt kui asjatundjalt nõu saada, mida teha, et nahk näeks parem välja. Mul on kuidagi äkki tekkinud kortsud igal pool, kätel ja näol ja üle keha. Veel mõni aasta tagasi olin kena ja sile, aga nüüd nii kortsus, et endal hale vaadata. Olen eluaeg tegelenud tervisespordi ja viimased kolmkümmend aastat talisuplusega ja ka muus osas on eluviis igati aktiivne. Mida peaksin veel ette võtma?”

On kaks võimalust. Kui raha väga laialt käes, siis lasta ilukirurgidel vana nahk pingule tõmmata. Kui raha veidi vähem, aga siiski parasjagu, võib investeerida kosmeetikasse ja iluprotseduuridesse. Keha ja näo hoolduseks on kõiksugu vahendeid müügil, mis pole küll otseselt meditsiiniline teema ja konkreetsete toodete osas tuleb mujalt nõu küsida.

Ja tegelikult on kolmaski võimalus – panna ennast kenasti riidesse, kõpskingad jalga, vallatu kübar pähe ja ilmuda inimeste sekka naeratus näol. Las näevad, et ka seitsmekümnene võib olla reibas, terve ja miks mitte ka seksikas. Naerukortsud ümber suu. Kes ennast kakskümmend aastat nooremaks valetab, näeb välja kui vilets ja hädine viiekümnene. Elegantne ja reibas seitsmekümnene on iga kell etem.

Samal teemal

11.10.2021
DR VASSILJEVI NÕUANNE | Kas suguelul on kriips peal, kui eesnääre lõigati ära?
24.12.2020
DR VASSILJEVI NÕUANNE | Kas suhkruhaige võib pitsikese viina võtta?
19.12.2020
DR VASSILJEVI NÕUANNE | Peenisega juhtus trauma ja õrn koht on nüüd lilla – kas peaksin muretsema?
18.12.2020
DR VASSILJEVI NÕUANNE | Miks sõrmed surevad öösel ära?