"Las näevad, et ka seitsmekümnene võib olla reibas, terve ja miks mitte ka seksikas," soovitab dr Viktor Vassiljev end üles lüüa. Foto: Robin Roots
Viktor Vassiljev 19. november 2021 05:00

„Olen 70-aastane naine ja tahaksin teilt kui asjatundjalt nõu saada, mida teha, et nahk näeks parem välja. Mul on kuidagi äkki tekkinud kortsud igal pool, kätel ja näol ja üle keha. Veel mõni aasta tagasi olin kena ja sile, aga nüüd nii kortsus, et endal hale vaadata. Olen eluaeg tegelenud tervisespordi ja viimased kolmkümmend aastat talisuplusega ja ka muus osas on eluviis igati aktiivne. Mida peaksin veel ette võtma?”

On kaks võimalust. Kui raha väga laialt käes, siis lasta ilukirurgidel vana nahk pingule tõmmata. Kui raha veidi vähem, aga siiski parasjagu, võib investeerida kosmeetikasse ja iluprotseduuridesse. Keha ja näo hoolduseks on kõiksugu vahendeid müügil, mis pole küll otseselt meditsiiniline teema ja konkreetsete toodete osas tuleb mujalt nõu küsida.

Ja tegelikult on kolmaski võimalus – panna ennast kenasti riidesse, kõpskingad jalga, vallatu kübar pähe ja ilmuda inimeste sekka naeratus näol. Las näevad, et ka seitsmekümnene võib olla reibas, terve ja miks mitte ka seksikas. Naerukortsud ümber suu. Kes ennast kakskümmend aastat nooremaks valetab, näeb välja kui vilets ja hädine viiekümnene. Elegantne ja reibas seitsmekümnene on iga kell etem.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

nõu 21. november 2021 12:33
pane aeg kirja palsameerimisele
Sirkel 21. november 2021 12:31
Võiks siia pika jutu kirja panna, kuidas rasvkude aitab olla sile ja kortsutu ja kaalulangetusešokid teevad nahale pöördumatut kahju. Kui aga elueesmärk on kõhnus, siis lets go on, kuni võiduka lõpuni.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS