Kaja KallasFoto: Ekraanitõmmis
Ohtuleht.ee 12. aprill 2021 13:24
Riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjon arutas tänasel avalikul istungil peaminister Kaja Kallase ning tervise- ja tööminister Tanel Kiigega vaktsineerimise korraldust ja piirangutest väljumise plaani. 

Saadikute küsimustele vastates ütles Kaja Kallas, et valitsusel on piirangute leevendamiste plaan olemas ning kokku lepitud erinevates mõõdikutes, mis vajavad veel täpsustamist teadusnõukojaga. Ta ei olnud veel nõus plaane avaldama seniks, kuni need pole kinnitatud. 

Ta lisas, et homsel kohtumisel võidakse mõned otsused teha prognooside põhjal. "Kahe nädala pärast võime jõuda sinna, et saame teha teist-kolmandat. Piirangute leevendamisel käitume samamoodi nagu piiranguid peale keerates – kohe ei keera neid lahti, vaid astume sammu tagasi," ütles peaminister lisades, et näiteks ei tehta koole lahti täies ulatuses, vaid minnakse viimasele tasemele, mis oli enne õppeasutuste sulgemist. 

Samal teemal

Kommentaarid  (128)

Küsin uuesti 13. aprill 2021 11:49
Millal suletakse piirid ja lõpetatakse tšarterlennud? Peaministri väide, et nakkust on riigisiseselt nii rohkesti, et sissetoodud covid-juhtumid ei oma tähtsust, on nii naiivne, et peaks olema otseseks põhjuseks tema tagasi astumisele. Riiki ei saa juhtida lapsemeelne inimene.
Edasi ja välja eu-st 13. aprill 2021 09:31
EList lahkumine: Seitsme ELi riigi parteid kuulutavad välja iseseisvuse patriootliku manifesti Avaldatud 30.03.2021 9:35, 14110 loeb Erakonnad seitsmest riigist: Itaalia, Prantsusmaa, Hispaania, Iirimaa, Tšehhi Vabariik, Bulgaaria ja Ühendkuningriik on teinud põhimõttelise ühisotsuse EList eraldumise kasuks, nõudes riiklikku suveräänsust, demokraatiat ja suveräänsust.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS