Sisuturundus

Värske uuring näitab: Eestis müügil olev Medistus Antivirus võitleb Covid-19/Sars-CoV-2 viirustüve vastu 

Biaks.eu, 30. aprill 2021 16:57
Foto: Envato Elements
Viimased poolteist aastat on meie elu saatnud ebameeldiv ja ohtlik koroonaviirus. Kui veel hiljaaegu ei olnud tõhusat kaitset ega vaktsiine, siis on lisandunud uus võimalus, kuidas end nakatumise eest kaitsta. 

Värskelt teostatud uuring näitab (loe täpsemalt SIIT), et Medistus Antivirus toimib efektiivselt Covid-19/Sars-CoV-2 viirustüve vastu. Juba esimese kümne minuti jooksul väheneb viirus juba 99,4%. Teadaolevalt on Medistus Antivirus esimene seda tüüpi meditsiiniseade Eestis, mis on tõestatud Sars-CoV-2 vastase toimega ning koheselt apteekides kättesaadav. Medistus Antiviruse kaitsev toime ei sõltu viiruse tüvest, see toimib kõigi viirustüvedega ühtmoodi. 

Medistus Antivirus — millega tegu?

Kokkupuude bakterite ja viirustega ei tähenda ilmtingimata seda, et inimene haigeks jääb. Immuunsüsteem võitleb iga päev erinevate haigustekitajatega ning kui organism on nõrgenenud, võivad viirused läbi tungida. Seega on mõistlik immuunsüsteemi veidi aidata.

Proviisor Toomas Talving soovitab Medistus Antivirust proovida

Medistus Antiviruse imemistabletid tekitavad suu ja kurgu limaskestale kaitsva barjääri ehk kihi, millest viirused ja bakterid läbi ei pääse. Kui haigustekitaja organismis kanda kinnitada ei saa, ei hakka viirus ega bakterid paljunema ning inimene jääb terveks.

Rahvarohkes kohas vajab organism rohkem kaitset!

Kasuta Medistus Antivirust ennetava abivahendina alati, kui oled rahvarohkes kohas. Olgu selleks ühistransport, teater, kinosaal, üritused, kool, kontor, spordiklubi või ostukeskus.

Üks tablett tekitab kaitsva barjääri mitmeks tunniks ning sul ei ole vaja pidevalt muretseda, et keegi sind koroonaviirusesse või mõnesse muusse viirusesse nakataks.

Medistus Antivirust on soovitatav kasutada ka esimeste haigusnähtude ilmnemisel – näiteks ebamugavustunne või kraapiv tunne kurgus.

Teadusuuringute käigus on kindlaks tehtud, et Medistus Antiviruse toime ei sõltu viiruse tüvest. Imemistabletid muudavad kahjutuks isegi tugevad viirused nagu H1N1, H2N2 ning ümbrisega kaitstud viirused, mille hulka kuulub ka koroonaviirus.

Medistus Antivirus on kättesaadav kõikidest apteekides üle Eesti ning veebipoest www.biaks.eu