Marek SeerFoto: Aldo Luud
Toimetas Hindrek Pärg 3. mai 2021 09:28
Alates teisipäevast peaks keskkonnas digilugu.ee vaktsineerimisaega kinni pannes tekkima võimalus ka konkreetse tootja vaktsiini valida, ütles "Terevisioonis" Covid-19 vaktsineerimise korraldamise töörühma juht Marek Seer.

Kui digiloos saab inimene vaktsiini valida, siis vaktsineerimispaigas enam vaktsiinitootjat valida ei saa. "Seal seda võimalust enam ei teki. Me püüame sellist käitumist minimaliseerida ja seda inimlikul põhjusel, et kui te olete aja juba broneerinud, siis on väga mõistlik, et te ka kohale tulete, sest vastasel juhul raiskate kellegi teise aja ära," sõnas Seer. 

Möödunud nädala lõpus Narvas ja Ida-Virumaal alanud n-ö 1 + 1 skeemi järgi vaktsineerimist nimetas Seer laekunud tagasiside põhjal väga edukaks ega välistanud, et seda võidakse rakendada ka mujal Eestis. Esmalt oodatakse aga ära, kuidas läheb käima vaktsineerimine alates vanusest 50 eluaastat.

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

Alamporutšik 4. mai 2021 07:51
Kõik, mida Partei tõeks peab, on tõde. Võimatu on näha reaalsust teisiti kui Partei silmade läbi.
Mina olen 3. mai 2021 11:35
eluaeg endale "vaktsiini" leidnud. Nimel võrdlemisi maalähedast toitu. Hoidun "toidunõustajatest" ja apteekidest nii kaugele kui suudan. Lähen näiteks kalale. Head tervislikku vaktsiini kõigile!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS