Uudised

KANNAPÖÖRE VAKTSINEERIMISES! Covid-19 kaitsesüste hakatakse lõpuks pakkuma ka apteekides (4)

Marvel Riik, 2. juuli 2021 15:56

INIMESELE LÄHEMALE: Covid-19 vaktsineerimise korralduse töörühma juht Marek Seeri sõnul liigutakse suve teises pooles erilahendustega – sealhulgas apteekidega – inimestele lähemale väiksemate vaktsineerimispunktidega. Pilt on illustratiivne.

Foto: Aldo Luud

Covid-19 vastu vaktsineerimise algusest saati on Eesti Proviisorapteekide Liit otsustajatele märku andnud, et seda võimalust peaks pakkuma ka apteekides. Nüüd lõpuks on ka riigil mõningane huvi selle vastu tekkimas.

Sellel nädalal katsetati Narvas ja Tallinnas Lasnamäel koroonaviiruse vastast vaktsineerimist kaubanduskeskustes. See oli üks ajend, miks Eesti Proviisorapteekide Liidu (EPAL) juht Ly Rootslane pöördus taas vaktsineerimise korraldajate poole, et lisaks kaitsepookimistele Tallinki laevadel, kliinikutes jm tuleks vaktsineerimist võimaldada ka apteekides, mis on pika lahtiolekuajaga ja töötavad sageli nii õhtul kui ka nädalavahetusel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.05.2021
FOTOD | Lasnamäe kaubanduskeskuses vaktsineeritakse koroonaviiruse vastu eelregistreerimata, järjekord ulatus uksest välja