Foto: Vida Press
Toimetas Katariina Loog 11. juuli 2021 09:06

Enamik inimestest kaalub rohkem kui paarkümmend aastat tagasi ning küllap on paljud üritanud ka alla võtta. Kuid kas kaalu on vaja üldse langetada või saab elust rõõmu tunda ka pideva muretsemiseta ülekaalu pärast?

Mõte, et ülekaalulisus ei pruugi olla ebatervislik, sai hoo sisse 2013. aastal, kui ajakirjas The Journal of the American Medical Association ilmunud uuringus väideti, et kuni 30 kilo võrra ülekaalulised inimesed ei sure varem kui normaalkaalus inimesed.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Elsa 11. juuli 2021 15:33
Paljudel on õigekeelega probleeme, ega varsti ei osatigi enam korrektset kirjakeelt, sellele aitavad kaasa inglise keelsed väljendid jne. Ka suur ja väike algustäht lauses, komad ja kirjavahemärgid, kokku- ja lahkukirjutamine teevad samuti paljudele probleeme. Olen vahest isegi mõelnud, et kas valdan veel vabalt eesti kirjakeelt.
Njah 12. juuli 2021 00:10
"Vahest" tähendab "võib-olla"; "vahel" tähendab "mõnikord". "Inglisekeelne" kirjutatakse kokku. Ja -- pole mõtet loota, et kommentaariumis kirjakeelele erilist tähelepanu pööratakse.
Põen 3 ülearust kilo 11. juuli 2021 15:14
Tuleb see surmakene kuidas tuleb, aga ikka on silmale kenam normaalmõõtmetes keha, endal kergem käia, peegelpilt ilusam ja riided istuvad seljas paremini. Kuidagi hulgaliselt on tekkinud koos koroonaga kõvasti ülekaalulisi igas vanuseastmes. Tuleks ilmselt rohkem liikuda ja asjale tõsiselt tähelepanu pöörata.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS