Uudised

Koroonaviiruse tõttu vajab haiglaravi 288 patsienti, lisandus 1119 uut nakatunut, suri neli inimest

Toimetas Elis Kusma, 17. oktoober 2021 10:53

1377 KOMMENTAARI

r
RUTALIK/ täna 14:19
TULEB KAKLUSED PIIRANG JÕHVI ILMAJAAMA TN 12 ARSTI
v
Vaksiinilembidele veidike haridust, kuis see pisikute-värk käib -/ täna 04:15
https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875 Lugege ja mõelge. Kui aju veel keemiast kapsas ei ole...
s
Selline propaganda,/ eile 07:53
mida teevad siin Karla, Merike, Sirje, David, hakkavad nii vastu, et pigem kaotavad potentsiaalseid vaktsineerijaid kui juurde võidavad! Arvavad, et kui ühtejärge ketravad ja suruvad oma "tarkusi" peale, jookseb rahvas vaktsineerimise kohad umbe? Mina näen hoopis, et vaktsineerimiste hulk väheneb.
1
1348 kommi... Aastana oli see Maavallas karm :)/ eile 05:58
USAs toimuvad liikumised, kus suurlinnade maski-mürgi-testi-türanniast ja paranoiast välja astutakse ja maal kogukondi luuakse. Üks selline workshopp on tulemas alates 06.11. - https://livefree.academy/op/exit-and-build-land-summit/?
l
Lahe - ÕL koristab kommentaaride juurest/ eile 05:55
meeldimisi/mittemeeldimisi! Lõbus.
s
Sinu või minu nimi?/ eile 11:29
The world is out of logic.
m
Merike kirjutas/ eile 04:14
Maikuus oli sama nakatumisnäitajaga nagu praegu haiglas kaks korda rohkem rohkem haigeid ja suri 6 - 10 inimest päevas, nüüd on haiglas tunduvalt vähem haigeid ja sureb ka vähem (3 - 5) Covid19 haigeid. Seda just tänu sellele, et paljud oktoobris haigestunutest on eelnevalt vaktsineeritud ja haiglasse ei jõuagi, samuti need kes vaktsineerituna siiski jõuavad haiglasse, ei sure seal. Covid19 viirushaigusesse surnud haigete hulgas on ju enamik mittevaktsineeritud...
m
Merike võis seda ju kirjutada, aga kust ta seda võtab?/ eile 06:00
Kui alustada küsimist siis KUIDAS need numbrid on saadud? MIDA mõõdetakse? Ja siis saab alles edasi minna...
m
eile 10:20
Merike ei pane kahjuks tähele, et eelmisel aastal ajal samal ajal, kui ei olnud Eestis veel ühtegi vaktsineeritut, olid nakatumisnäitajad 10 korda väiksemad.
k
Kuule Merike! Võta nüüd vahepaus ja hari end emakeeles -/ täna 04:17
https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875 Ehk leiad ka omale uue ja mõistlikuma tulihingelise hobi, kui haigla keemiasurnuid loendada? :)
m
Mäletate Imbi head kommentaari?/ eile 04:09
Imbi Inimestest osa ongi nn. sündinud teisitimõtlejad - neile on omane see, et nad tahavad erineda massist, protestida, meeleavaldusi korraldada, politseile mitte alluda jne. Anarhism on neist paljudele tuttav ideoloogia. Antud juhul on neile tähtsam olla vaktsineerimisest vaba, ja see, et võimalus haiglas surra on neil tunduvalt suurem kui vaktsineeritutel, ei lähe neile korda - neile on tähtis just põhimõte > ehk - tahan surra vaba inimesena, põhiseaduse järgi... Mina neid ei segaks - las lähevad...
m
eile 10:21
Merike, Imbi, Inga - ühel inimesel nii palju erinevaid nimesid ja kõiki neid ühendab üks - empaatiavõime puudumine.
e
Ei ole meis miskit ulmet ega teistsugust./ eile 11:31
Me loeme Piiblit ja mõistame loetud texti. See on kõik.

n
nii rääkis meile Imre/ eile 04:05
Tuleb kõigil endale selgeks teha, miks inimesi vaktsineeritakse. 1. Vaktsineerimine EI HOIA ÄRA viirushaigusesse NAKATUMIST. Vaktsineerimine AITAB organismil seda viirushaigust KERGEMINI läbi põdeda, 90 protsenti vaktsineeritutest põevad haiguse läbi kergelt. 2. Vaktsineerimine EI HOIA ÄRA vaktsineeritu poolt teistele inimestele viirushaiguse nakkuse edasiandmist. 3. Vaktsiin ei ole ravim selle haiguse vastu (ravi mõttes).
j
Just. Ja kõike seda tuleb pressida inimestele peale nii et/ eile 06:14
veri ninast väljas.... kas pole armas?
j
jälle õige kommentaar/ eile 03:54
Koroonaviirus ohvreid ei vali. Inimesed, kes pole aru saanud selle ränga viirushaiguse tõsidusest ja jätkavad vaktsineerimise ignoreerimist, sageli ise otsivad seda surmavat haigust. Kuidas saab koroona mind valida kui ma ise seda rahvasummast ei otsi. Tuleb lihtsalt kõigil viirushaiguse äärmisest ohtlikkusest aru saada ja ise korrigeerida oma käitumist, täita arstide poolt antud soovitusi ning valitsuse poolt kehtestatud piiranguid, ainult siis jääb koroonal võimalus sind valida väiksemaks.
o
Otsi tõde..../ eile 11:34
Inimkeha on alati olnud ja jääb pidevalt viitustega võitlema - see põhjus miks meil kõigil immuunsussüsteem antud on.
m
Mitte VIIRUST ei pea sina kartma, vaid oma kehva TERVIST, mis tuleneb/ täna 04:21
VALEST TERVISEKÄITUMISEST https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875 Harige ennast, totakad vaesed pinnapealsed propahirmutatud! Seejärel saab ka EDASI mõelda; näiteks, et MIKS ja KELLELE ullikeste hirmutamine kasulik on... aga ärme väga ette rutta.
m
Merikese sulest, eile/ eile 03:51
Päevast päeva korratakse samu räigeid valesid vaktsineerimise kohta - selline ongi vaktsiinivastaste taktika. Lisaks esitavad siin "keerulisi" küsimusi, millele ammendavad vastused on internetis vabalt leitavad. Neile on see tõesti ainult usu küsimus, inimeste elust ja tervisest pole neil sooja ega külma. Tõesti kiiduväärt, et suurem osa (68 %) Eesti arukast täiskasvanud elanikkonnast, on nende kahjulikust propagandast siin kommentaariumis endale järeldused teinud ja on tänaseks vaktsineeritud. Ärge uskuge seda vaktsiinivastaste kuritegelikku valeinfot, minge vaktsineerima!
t
Tõesti huvitav kana-moroozov.../ eile 06:21
Millised need "räiged valed" meil siis on? Äkki see, et viimased 1,5 aastat pole kuulnud tervishoiu(!)töötajatelt pea midagi tervise PÄRISELT hoidmise kohta, mis toitu, -lisandeid süüa, mida vältida, milliste tervislike eluviisidega jõuda niikaugele, et v. ei peakski süstima? Või on "räiged valed" need, mida levitavad "terroristid" Thomas Cowan, Henry Ealey, Sayer Ji, Joseph Mercola jt? Mida sa üldse v.-st tead?! Kochi postulaatidest oled midagi kuulnud?
v
Vaksiinid? Milleks? Need ei puutu ju ÜLDSE asjasse :)/ täna 04:35
Emakeeles - https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875 Te vaesed õnnetud harimatud - harige end. Ainult nii pääsete oma ärevushäirest ja mitte kemikaali abil, milles tervisele vajalikud/kasulikud osised puuduvad. Uurige koostist. Ja ärge korrutage pimesi pooltõdesid, millest teil aimugi pole (muidugi eeldusel, et te ikka TÄIT TÕDE otsite ja ise valest/hirmutamisest kasu saajate rühma ei kuulu).
o
Originaal ennustus enne kui mingid lihtsalt kopeerisid seda/ eile 03:49
Tahate ma ennustan teile natuke tulevikku! Esiteks - homsest on kogu see praegune kommentaarium kustutatud - ja hakkab peale uus võitlus arukate eestlaste ja poliitiliselt meelestatud vaktsiini pealesurujate vahel. Teiseks - pange tähele - valimised on nüüd möödas ja üsna tõenäoline, et neid pealesurujaid jääb siin poole vähemaks, sest valimised on möödas ja enam neid see teema ei huvita. Vaktsiini tüsistutest ja inimeste tervisest on neil täiesti üksõik.
i
Imekombel kommentaarium veel püsib.../ täna 04:38
Eks näe, kaua suht metsik ÕL suudab bigtechi ja bigmedia "radari alt" lennata ja/või survele vastu panna :) Mikita teooriad kannavad hästi. Väikeseid ehk ei peedistata ka niivõrd, meil elab ju köömes mugusid USAga võrreldes... igaljuhul lõbus.
v
veel parimaid komme/ eile 03:48
David, eile 13:35 Koroonavastased on oma valetamisega nii nurka surutud, et üritavad siin musta valgeks rääkida ilma oma tobedusi teaduslikult tõestamata. Neil pole ju võimalik maha salata et üle 90 % Covid19 viirushaigusesse surnuid olid vaktsineerimata. Üritavad oma valedega siin kivist vett välja pigistada. Aga arukas rahvas näeb nende kuritegelikud valed läbi. Nad vaikivad maha ka Põhjamaade eduka vaktsineerimise läbi hulga väiksema Covid19 nakatumise ja väiksema surmade arvu. Toovad siin valeväiteid Taiwani ja Iisraeli kohta. Vastik kamp valetajaid!
e
Eks näe, kes siin valetab./ eile 06:22
Inimese loodu looduse loodu vastu. Kes viimasena naerab...
v
Vaesele haigele proparuuporile -/ täna 04:43
https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875 Eriliselt sulle valitud emakeelne tekst, millest hea alustada oma teekonda TÕE poole, vabanemiseks Sauroni pandud loitsudest ja kaest; krampis keha ja hullunud pilgu lõdvestamiseks...
t
täitsa õige/ eile 03:44
Kalev/ eile - 11:13 ... ja kui midagi mõistlikku öelda ei oska, siis ründavad vaktsiinivastased inimest, kes nende kuritegeliku tegevuse siin teatavaks teeb. Väga mage! Aga neil ongi ju argumendid otsas - loodavad ainult valetamise peale. Arukad inimesed näevad sellise kohtlase käitumise läbi ja saavad aru, et neile valetatakse. Minge vaktsineerima!
s
Siin sulle, vaesele kannatajale, üks tekst alustuseks -/ täna 04:44
https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875 Peaks mõjuma päris hästi, emakeelne ja puha :)
e
ega Merike ka kehvem ole!/ eile 03:39
Merike/ eile 14:49 Need paarkümmed Ekrenauti, kes siin meeleheitlikult vaktsiinivastast jama kokku kirjutavad, ei ole veel eesti rahvas. Suurem osa arukast Eesti elanikkonnast (68 %) on juba vaktsineeritud ja vaktsineeritute arv kasvab jõudsalt, iga päevaga. Kuulake oma perearsti ja jälgige Terviseameti nõuandeid. Minge vaktsineerima.
a
Arukas peab muidugi ka olema, aga inimese poolt valmistatud kemikaali/ eile 04:09
kohta eelistan siiski TEADA. Propagandakisast või teatripiletitega meelitamisest mulle isiklikult ei piisa. Siin üks tüüplugu Ontariost, milliseid on palju - https://www.naturalhealth365.com/double-vaxxed-patients-3407.html Kõik need "sutsud" on eksperimentaalsed seni, kuni lõpevad inimkatsed ja (kui!) saavad ametliku loa. Miks meile sellest ei räägita? Mis viib järgmise probleemini - kuni inime ei saa TÄIT teavet temasse süstitava aine kohta, ei saa ta ju anda ka nn teavitatud nõusolekut või kuidas?

k
Karla kommid on parimad siin/ eile 03:35
Karla , / eile 18:02 Kogu maailmas Covid19 pandeemia viimase 7 päeva arengud: Uusi Covid19 nakatumisi 1 miljoni elaniku kohta (17.10) - 1. Barbados - 7317 nakatumist 7 päeva jooksul kokku/ 1 MIL kohta 2. Läti - 7164 3. Gruusia/Georgia - 6582 4. Leedu - 6174 5. Eesti - 5718 6. Rumeenia - 5216 7. Serbia - 4992 8. Belize - 4431 9. UK - 4178 10. Mongoolia - 3940 Eesti - esimese viie hulgas maailmas! Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/
s
See ühe numbri teave on ju TÜHI seni, kui me ei tea, MIDA ja kuidas mõõdeti?/ eile 04:14
Kas ikka vana PCR ja 30-kordne võimendus? :) Seda esiteks. Edasi - paljul neist (")nakatunuist(") on sümptomid? Ja edasi - kui on sümptomid, siis millised on kaasuvad haigused/seisundid? Jne. Ja põhiküsimus - miks ei räägita kõigest sellest VÄGA TÄHTSAST vaid AINULT ÜHEST ARVUST??!!
m
Mongoolia ja Antarktika küll, aga terve on inime ikkagi nii -/ täna 04:45
https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875
s
see oli originaal, vaktsiinivastased tegid sellest copy-paste ja muutsid veidi/ eile 03:32
ühe sensitiivi eilne ennustus/ eile 23:31 Tahate ma ennustan teile natuke tulevikku! Esiteks - homsest on kogu see praegune kommentaarium kustutatud - ja hakkab peale uus võitlus arukate eestlaste ja vaktsiinivastaste ekrenautide vahel. Teiseks - pange tähele - valimised on nüüd möödas ja üsna tõenäoline, et ka valitus saab oma kramplikust stuuporist välja.... ning kehtestab hiljemalt kolmapäeval uued ja karmimad koroonapiirangud, võib olla isegi eriolukorra nagu Lätis.
k
Kallis inimene - misasi on "ekrenaut" või mis piirangud...?/ eile 04:21
Esimese maailma inimesed ei jagune enam ammu parteipoliitilisi jooni mööda, vaid: pimeusklikud vs uudishimulikud skeptikud, kes eelistavad TEADA. Kahju, kui sinu tekst annab alust ka sind pimeusklikuks "tubliks pioneeriks" nimetada... ehk annad Pavlik Morozovi kombel võimudele isegi oma "eksinud vanemad" üles?
s
Siin sulle õnnetule "piiranguid" -/ täna 04:46
https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875
t
To Ivar/ eile 03:14
" küllap käivad vargil ka kui saavad" - Misasja?, samas ega vaktsiini peale surujate puhul ei üllata miski enam. Need ju elavadki kuskil illusioonis ainult. Mitte midagi reaalsest elust ega asjadest ei jaga. Tõenäoliselt istuvad siin öö läbi ja ajavad oma paranoiat ja süüdistavad tervet maailma ei tea milles. Eks hulle on igasuguseid ja täiskuu ka läheb, nii et väga ei üllata. Õnneks see on näha, et enamus inimesi ei huvita nende kommentaarid üldse ja seda artikklit suures osas välditakse. Seega erilist vahet pole, las nad siis möllavad siin.
i
Ivar/ eile 03:21
Eks see teise autori teksti varastamine on ju siin tõestatud - milles asi - kas peab ninapodi hunnikusse torkama või? See ongi ju puhas vargus - endal kirjutamisesks oidu pole, siis varastavad teiste tekste ja teevad neid ümber. Vastik jõuk selline!
t
To Ivar/ eile 03:37
Vastik ja ülimalt ebameeldiv inimene oled sa juba puhtalt selle pärast, et sa surud inimestele peale vaktsiini mis võib põhjustada ja on põhjustanud tõsiseid tervise probleeme ja kahjustusi. Aga sellest on sul muidugi ükskõik ja su järgmine vastus on tõenäoliselt jälle mingi tühja lahmimine, seega ma ei viitsi sinusuguse peale rohkem oma aega raista.
i
Ivar, kallike, me kõik loodame, et sul läheb üle :)/ täna 04:47
Seniks rahustavat ja harivat lugemist - https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875
r
Reality check kõigile kes oma ekre jama ajavad/ eile 03:04
Kas osad inimesed ei suuda siiani aru saada, et vaktsineerida mitte tahtmisel ei ole mitte mingit seost mingi ekrega. Kui raske on sellest aru saada? Enamus inimesi ei huvita see ekre absoluutselt, enamus inimesed ei vaktsineeri, sest nad ei taha oma tervist ära rikkuda, tänu mitmetele võimalikele tüsistustele mis sellega kaasneda võivad. Mitte vaktsineeriaid on absoluutselt igast erakonnast ja väga palju ka reformierakonnast. Seega otsige endale uus "boogeyman", sest see ekre teema ei puutu enam üldse siia. Punkt.
o
Originaal ennustus oli siiski selline, see teine on lihtsalt mingi kopeering / eile 02:45
Tahate ma ennustan teile natuke tulevikku! Esiteks - homsest on kogu see praegune kommentaarium kustutatud - ja hakkab peale uus võitlus arukate eestlaste ja poliitiliselt meelestatud vaktsiini pealesurujate vahel. Teiseks - pange tähele - valimised on nüüd möödas ja üsna tõenäoline, et neid pealsurujaid jääb siin poole vähemaks, sest valimised on möödas ja enam neid see teema ei huvita. Vaktsiini tüsistutest ja inimeste tervisest on neil täiesti üksõik.
t
to see oli see plagiaat/ eile 02:53
Ei, sul ei ole õigus. Lõpeta valetamine ja mine maga välja.
e
eile kell 19.27 - originaal/ eile 02:55
originaal-kommentaar oli kirjutatud eile kell 19.27 ekrenautidest copy-paste modijad ise kirjutada ei oska - siis plagieerivad teisi
t
to 2:55/ eile 03:01
Kas sa ei suuda siiani aru saada, et vaktsineerida mitte tahtmisel ei ole mitte mingit seost mingi ekrega. Kui raske on sellest aru saada? Enamusi inimesi ei huvita see ekre absoluutselt, enamus inimesed ei vakstineeri, sest nad ei taha oma tervist ära rikkuda, tänu mitmetele võimalikele tüsistustele mis sellega kaasnevad. Mitte vaktsineeriaid on absoluutselt igast erakonnast ja väga palju ka reformierakonnast. Seega otsi endale uus "boogeyman", sest see ekre teema ei puutu enam üldse siia.
i
Ivar/ eile 03:06
Üks valetamine ja võltsimine käib neil vaktsiinivastastel kogu aeg - hirmus rahvas - küllap käivad vargil ka kui saavad...
ü
ühe sensitiivi eilne ennustus/ eile 02:31
Tahate ma ennustan teile natuke tulevikku! Esiteks - homsest on kogu see praegune kommentaarium kustutatud - ja hakkab peale uus võitlus arukate eestlaste ja vaktsiinivastaste ekrenautide vahel. Teiseks - pange tähele - valimised on nüüd möödas ja üsna tõenäoline, et ka valitus saab oma kramplikust stuuporist välja.... ning kehtestab hiljemalt kolmapäeval uued ja karmimad koroonapiirangud, võib olla isegi eriolukorra nagu Lätis.
k
Kirjuta veelkord -/ eile 04:24
niikaua kui karistus on kantud.
p
Põhjamaade kohta info/ eile 02:21
Karla/ eile 15:12 Põhjamaades on vaktsineeritud suhteliselt rohkem inimesi kui Eestis. Seal on Covid19 nakatumine kordi väiksem kui Eestis. Eestis on praegu tase 5590 nakatumist nädalas kokku 1 milj. elaniku kohta. Taanis ja Soomes on see näitaja 7 korda väiksem, vastavalt 785 ja 760 nakatumist nädalas 1 milj. elaniku kohta. Norras on umbes 11 korda väiksem nakatumine Covid19 viirusega 503 nakatumist nädalas 1 milj. elaniku kohta Rootsis aga on 16 korda väiksem nakatumine Covid19 viirusega kui Eestis - 345 nakatumist nädalas 1 milj. elaniku kohta Allikas:https://www.worldometers.inf
t
täna on teisiti kui eile oli/ eile 02:29
Jah edasi siis, tulemust oodates? Siis on seal hästi ju!
M
...noja mis sa nende numbritega nüüd peale hakkad?/ eile 04:26
Mida need sulle ütlevad? Niisama tühjalt, ilma täiendava teabeta ju mitte midagi! Omapärane hobi?
l
Loe seda, "Taanis ja Soomes"! -/ täna 04:49
https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875

n
Nõustun sinuga Refi Valija 00:17/ eile 02:10
Väga hea kommentaar, täpselt nii ongi! Mingid postitavad siin mingit absoluutselt jama aga sa jagad asja. Nagu sa ütlesidki sina ja paljud teised Refi valijad ei kavatse vaktsineerida ja see on täiesti okei!
k
Karlal õigus - nii see kahjuks on/ eile 01:58
Karla / eile 18:02 Kogu maailmas Covid19 pandeemia viimase 7 päeva arengud: Uusi Covid19 nakatumisi 1 miljoni elaniku kohta (17.10) - 1. Barbados - 7317 nakatumist 7 päeva jooksul kokku/ 1 MIL kohta 2. Läti - 7164 3. Gruusia/Georgia - 6582 4. Leedu - 6174 5. Eesti - 5718 6. Rumeenia - 5216 7. Serbia - 4992 8. Belize - 4431 9. UK - 4178 10. Mongoolia - 3940 Eesti - esimese viie hulgas maailmas! Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/
V
...ja edasi?/ eile 04:27
Veel tuleb midagi või? Mõni järeldus? Või äkki mõte?
b
Barbados ja Belize -/ täna 04:49
https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875
i
irw/ eile 01:21
Eriline huumor saab olema siis kui terve riik saab vaktsineeritud, aga koroona ära ei kao ja süüdistada pole ka enam kedagi. Lisaks hakkavad paari aasta pärast vaktsiini tüsistustega inimesed oma õigusi nõudma. See saab olema fantastiline ja lihtsalt tõestab seda, et pähe määriti probleemset vaktsiini.
t
Tsensor töötab kenasti./ eile 04:31
Ei maksa samas kommis kasutada välja kirjutatult eks.peri.mentaalsed ja vakt.siinid :)
o
Ole lahke, loe kommi terviseks, kallis ÕL tsensor!/ täna 05:08
Kui juba "komm. suunati modereerimisele", siis ega seda sealt enam tagasi saa :) Mis läind see läind.
v
Vaktsineerimata inimesed võidavad kokkuvõttes ikkagi!/ eile 00:46
Hea kui piiranguid karmistatakse, ehk ei töllerda vaktsineeritud inimesed enam nii palju ringi igal pool. Vaktsineerimata inimesed ei käi juba ammu kuskil, seega nemad ei levita midagi, neid ei lasta sissegi enamus kohtadesse ilma passita. Seevastu on vaktsineeritud inimesi on kõik kinod ja spordiklubid täis ja see on ju teada, et nad levitavad. Seega väga hea, kui neid inimesi lõpuks rohkem piirama hakatakse.
K
... tegelt ei tule keelamine-käskimine-poomine-laskmine kellelegi kasuks.../ täna 05:11
Ka see on vaid järjekordne samm plandeemia arhitektide käes... Neile, keda veidigi suurem pilt peaks huvitama, ajas ja ruumis...
r
Refi valija/ eile 00:17
Reformierakonda valivad inimesed, kes suudavad enda peaga mõelda, mitte ei jookse iga käsu peale kuhugi nagu ekre valijad seda teevad. Kaja ei kehtesta mitte mingit eriolukorda ja on selgelt välja öelnud, et vaktsineerimine on vabatahtlik. Mina ja väga paljud teised Refi valijad ei kavatse vaktsineerida ja see on täiesti okei.
h
Haruldane juhus -/ täna 05:12
MÕISTLIK ref! Milline ainulaadne isend!
K
@ Sirje/ eile 00:14
Kui sind Eestlaste tervis reaalselt huvitaks, siis sa ei suruks inimestele peale vaktsiini mis põhjustab võimalikke tervise probleeme. Minu enda tuttaval tekkisid peale esimest süsti nägemise probleemid, need läksid küll aja möödudes üle, aga teist süsti ta enam teha ei julge ja õigustatult. Sellised kõrvalnähud ei tohi olla lubatud!
n
Nii lihtsalt on ja muu möla on tähtsustetu/ eile 00:08
Fakt on see, et vaktsiin (kõik need praegu saada olevad) on põhjustanud päris paljudel inimestel erinevaid tervisehädasi ja isegi surma. See on fakt, mitte välja mõeldis ja see info on olemas kõikjal. See ei ole seotud ainult Eestiga ilmselgelt, see on ülemaailmne probleem. Ükstapuha kes proovib väita, et see ei ole tõsi, on lihtsalt valetaja kelle ülesanne on vakstiini peale suruda ükstapuha mis vahendeid kasutades.
u
USAs on selle asutuse nimelühend VAERS./ eile 04:36
Huvitav on fakt, et suured v.-tootjad (kõik peamiselt USA e/v.-d) on VABASTATUD VASTUTUSEST, kui nende "toredate" ainete tõttu elust või tervisest ilma jäädakse - neid EI SAA kohtusse kaevata. Kirjutan selle uskumatu teabe uuesti - v. valmistajaid ei saa USAs kohtusse kaevata. Euroopas on samuti olemas koht, kuhu teatada v.-kahjudest.
k
Karla/ 17. oktoober 2021 23:37
Vaktsineerimisest on olnud siiski kasu. Kui analüüsida selle Covid19 viirushaiguse viimase aasta kolme lainet - siis on selgelt näha, et praegu, kolmandas laines sureb suhteliselt vähem inimesi kui jaanuaris 2021.
k
Karla/ 17. oktoober 2021 23:38
Jaanuaris 2021 oli Covid19 nakatumiste laine harjal maailmas maksimaalselt 840 247 haigestumist päevas, suri 17 543 Covid19 haiget päevas (2,1% nakatunutest). Mais 2021 oli Covid19 nakatumiste laine harjal maksimaalselt 903 215 haigestumist päevas, suri 15 855 Covid19 haiget päevas (1,8% nakatunutest). Augustis 2021 oli Covid19 nakatumiste laine harjal maksimaalselt 745 880 haigestumist päevas, suri 11 647 Covid19 haiget päevas (1.6% nakatunutest). Allikas: worldometers.info/coronavirus/
j
Just-just ja suremus on väiksem tänu kemikaalidele?/ eile 04:38
k
Kuuule "kolmas laine", siin sulle hakatuseks üks tekst:/ täna 05:14
https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875 Loe aega võttes läbi ja leiad sealt muudki silmiavavat. Ja analüüsime siis edasi, eks?

e
Enamus Reformi valijaid ei toeta vaktsineerimise peale sundimist/ 17. oktoober 2021 23:32
Sirje, Karla ja muud taolised siin tunduvad olevat vist sostiaaldemokraadid või isamaa, et nad nii tugevalt vaktsineerimist peale suruvad. Ise valin Reformi just sellepärast, et see on liberaalne partei ja toetab vabadust, mitte sundimist. Kaja on korduvalt öelnud, et vaktsineerimine on vabatahtlik ja sellest ma ka lähtun ja ei vaktsineeri. Nii teevad ka enamus mu tuttavad, kes valivad Reformierakonda.
s
Sirje/ 17. oktoober 2021 23:47
Eesti elu ja inimesed on sügavalt politiseeritud. Võib tunduda ju imelik truudele parteisõduritele, et olemas võib olla ka siin samas riigis inimesi, kellele ei lähe karvavõrdki korda ei parteid ega erakonnad. Neile on elu ja tervis tähtsam!
k
kas/ 17. oktoober 2021 23:56
Lamemaalased valivad nüüd reformierakonda? KaKa kehtestab varsti eriolukorra.
s
Siil/ eile 00:05
Mitme RE liikme poolt on välja öeldud soovitused vaktsineerimata valijate käsitlemiseks, mida ei saa kuidagi liberaalseks ja vabadust pooldavaks. Näited : E.N.Kross - ... vakstsiinivastased vangistada; M Sutrop - ... lükata ravijärjekorras tahapoole"; keegi soovitas isegi arreteerida". Kui need näited pole sund, siis mis see on? Sõbralik soovitus Adolfilt?
t
to Sirje/ eile 00:05
Sa väidad, et sind ei huvita poliitika ega erakonnad, ometi oled sa justnimelt valimiste õhtul siin, tegemas vaktsiini propat. Ma millegipärast ei usu seda. Ja kui sulle reaalselt inimeste tervis korda läheks, siis sa ei vaataks mööda vaktsiini põhjustatud tervise kahjustustest ja surmadest.
t
to kas/ eile 00:17
Ei, Reformierakonda valivad inimesed, kes suudavad enda peaga mõelda, mitte ei jookse iga käsu peale kuhugi nagu ekre valijad seda teevad. Kaja ei kehtesta mitte mingit eriolukorda ja on selgelt välja öelnud, et vaktsineerimine on vabatahtlik. Mina ja väga paljud teised Refi valijad ei kavatse vaktsineerida ja see on täiesti okei.
v
Valimised on läbi, John - lase vesi välja!/ eile 00:20
t
to Valimised on läbi/ eile 00:25
Kedagi ei huvita mingid valimised, asi on põhimõttes ja vaktsiini pealesurujate paika panemises, ehk siis neile otsese mõttes selgeks tegemises, et nad ei tea asjast mitte midagi ja valetavad. See on ainus mis loeb. Mingid valimised on täiesti kõrvaline teema.
a
Ants/ eile 00:38
Arvan, et kõik paneb eestis paika ikka riigi kriisikomitee määrus kolmapäevast, 20.oktoobrist - piirangud lähevad tunduvalt karmimaks. Ja see otsus võetakse vastu valitsuskoalitsiooni poolt.
t
to Ants/ eile 00:43
Väga hea kui lähevad. Siis ehk ei töllerda vaktsineeritud inimesed enam nii palju ringi igal pool. Vaktsineerimata inimesed ei käi juba ammu kuskil, seega nemad ei levita midagi, neid ei lasta sissegi enamus kohtadesse ilma passita. Seevastu on vaktsineeritud inimesed kõik kinod ja spordiklubid täis ja see on ju teada, et nad levitavad. Seega väga hea, kui neid inimesi lõpuks rohkem piirama hakatakse.
k
Karla/ 17. oktoober 2021 23:15
Kui tõsine on olukord koroonaviirusega Ühendkuningriigis? Esiteks - rahvaarv on 68.3 miljonit inimest. Andmed tänased on sellised - uusi nakatunuid - 45140 ehk 661 nakatunut 1 miljoni elaniku kohta. 24 tunni jooksul suri 57 Covid19 haiget, ehk vähem kui 1 inimene 1 miljoni elaniku kohta. Kokku on Covid haigeid haiglates ravil 7086, ehk 103 haiget 1 miljoni elaniku kohta Andmed: https://www.bbc.com/news/uk-51768274
j
Ja mida see 1 number nüüd sulle ütleb siis?/ eile 04:41
Kuidas see üldse saadud on? Mida mõõdeti? Kuidas mõõdeti? Kas need inimesed tunnevad end kuidagi halvasti? Sümptomid? Kaasuvad tervisehädad? Surmad? Tegelikud põhjused? ... Ja sa vehid siin ÜHE numbriga?
v
Vaata, ma saadan sulle ka andmeid -/ täna 05:16
https://www.ksa.ee/ksa-blogi/pisikud#!18,2396.666748046875 Loe läbi, uuri juurde, veendu, et kõik andmed on õiged.
v
Vähemalt õiglus võitis!/ 17. oktoober 2021 23:06
Tore näha kommentaaridest, et suurem enamus Reformi valijaid siiski ei poolda vaktsineerimist. Loomulikult tuleb oma erakonda toetada valimis häälega, aga ega iga asja ikka kaasa ei tee ja see on normaalne. Siin tundub olevat väike seltskond Reformi valijaid, kes millegipärast üritavad vaktsineerimist peale suruda, kuigi see on ju teada millised tüsistused sellega tekivad. Piinlik on teiega samas erakonnas olla, aga mis seal ikka, ega ükski erakond ei ole kahjuks ideaalne. Õnneks suurem osa tundub minuga nõustuvat minuga : ).
m
Miks sa siis ikka veel reff oled, kui nad on ju ka ametlikud v. pooldajad!?/ eile 04:47
Pealesurujad on ikka enamuses, mitte vähemus.
m
Mõistlik oleks/ 17. oktoober 2021 22:52
Arvan samuti nagu siin keegi varem kirjutas, et Õhtuleht võiks koroona haiguse ja vaktsineerimise AMETLIKE TEADETE kommenteerimise ära keelata. Siis ei saaks need koroonavastased hullud siin oma valesid esitada ja lihtsameelseid oma jätkuva kuritegeliku vassimisega eksitada. DELFI keelas kommenteerimise ära, nüüd siis siin oma väljamõeldud jamasid kirjutamas...
s
Sipsik/ eile 00:06
Kus Karla om astsitikat avaldaks kui siin kinni läheb?
k
Karla/ 17. oktoober 2021 22:34
Covid19 haigusesse nakatumise kolmanda laine kõrgpunkt maailmas oli 19.augustil - 746 688 nakatumist päevas. Surmade arvu 24 tunni maksimum oli aga 25.augustil - 11 782 surma. Praegune tase on alla 500 000 nakatumise ning alla 6000 surma viimase 24 tunni jooksul - tunduvalt madalam. Baltimaades ja Balkani maades mõlemad näitajad aga jätkuvalt tõusevad. Eesti on nüüd tõusnud oma nakatumistasemega Euroopas kolmandaks ja kogu maailmas viiendaks. Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/
k
Kuidas mõõdetud?/ eile 04:53
j
Jaanika - mulle meeldivad targad naised nagu Marika/ 17. oktoober 2021 22:24
mulle küll sümpatiseerib see, et Marika oskab tuua välja tõest infot, nii meilt kui mujalt. Tema kommentaarid on alati varustatud korrektsete viidetega autentsetele allikatele. Vaktsiinipooldajad just sellepärast ründavadki teda, et neil pole võimalik selliseid põhjalikke ja põhjendatud kommentaare avaldada. Bluffivad oma kodukootud valeinfo allikatega.
e
ega / 17. oktoober 2021 23:34
see ei olnud see l.o.llakas, kes ullu paneb?
m
Mustlase kommentaar on ka väga hea!/ 17. oktoober 2021 22:17
a
Anu - mulle meeldivad ka targad mehed nagu Karla/ 17. oktoober 2021 22:07
Sirje, / täna 15:50 mulle küll sümpatiseerib see, et Karla oskab tuua välja tõest infot, nii meilt kui mujalt. Tema kommentaarid on alati varustatud korrektsete viidetega autentsetele allikatele. Vaktsiinivastased just sellepärast ründavadki teda, et neil pole võimalik selliseid põhjalikke ja põhjendatud kommentaare avaldada. Bluffivad oma kodukootud eestinen.fi-taoliste valeinfo allikatega.
m
Mulle nii sümpatiseerivad trollid./ eile 04:54

s
stand-up comedy / 17. oktoober 2021 22:04
Eestlased on üks kuradi tark rahvas. Eestlane teab, et nii lühikese ajaga ei saa ühtegi vaktsiini valmis toota, sest ta on targem, kui kogu maailma teadlased kokku. Ta teab täpselt inimese immuunsüsteemi rakulist tasandit, ta teab täpselt millised tüsistused vaktineerituid tabavad ja mis ajal need hakkavad juhtuma. Ja kui ta väga täpselt ei tea, siis ta loeb Telegrammi, kuhu kirjutavad maailma kõige targemad inimesed.
k
Küsimus pole selles, kui tark on VAHENDAJA või TÕLKIJA, kuigi/ eile 04:58
viroloogia algteadmised pole midagi ületamatut omandada (soovitan sullegi). Aga küsimus on ALLIKAS. Telegramm vähemalt KIRJUTAB ja JAGAB. Teised ei julge muud, kui propaloosungeid kaasa hüüda ja tsenseerida. Meenutab vägagi onukese Iossifi aega...
k
Kel keeled suus, ei pea sedasama infi ju/ eile 04:59
Telegrammi vahendusel saama - saab ka otse!
d
Davidil siis ikka tuline õigus pahameeleks/ 17. oktoober 2021 21:54
Koroonavastased on oma räige valetamisega nii nurka surutud, et üritavad siin musta valgeks rääkida ilma oma tobedusi teaduslikult tõestamata. Neil pole ju võimalik maha salata et üle 90 % Covid19 viirushaigusesse surnuid Eestis olid vaktsineerimata. Üritavad oma valedega siin kivist vett välja pigistada. Aga arukas rahvas näeb nende kuritegelikud valed läbi. Nad vaikivad maha ka Põhjamaade eduka vaktsineerimise läbi hulga väiksema Covid19 nakatumise ja väiksema surmade arvu. Toovad siin valeväiteid Taiwani ja Iisraeli kohta. Vastik kamp valetajaid!
v
Valetajad? Naljanina:/ eile 05:00
https://www.naturalhealth365.com/double-vaxxed-patients-3407.html
k
Kristiina/ 17. oktoober 2021 21:38
Kui mõni maskisundija jalgu jääb siis sel hästi ei lähe. Minu keha ja asi.
s
siis/ 17. oktoober 2021 21:50
on sul varsti kinniminek... kuni 3 aastat!
o
on/ 17. oktoober 2021 21:59
ohtlik siis sul mulle vastu kõndida..täida seadust siis jääd ellu, peale põdemist võib tulla kast...
k
kisub vägistamiseks/ 17. oktoober 2021 22:04
Jätame asjad siiski rahule vabatahtlikult
k
Kristiina Allekõrs/ 17. oktoober 2021 21:37
Nii nagu gripiajal pole maski vaja. Sügavalt isiklik asi.
k
kindluskodus ongi hea/ 17. oktoober 2021 22:06
Vana hea Allekõrs omas mahlas
o
on/ 17. oktoober 2021 22:06
gripp väike nohu koroona kõrval, selle vastu pole isegi vaktsineerida vaja sest immuunsüsteem teeb töö ära nädalaga, samas koroonast hakkasin taastuma poolteise kuu pärast..huvitav, et osa inimesi on anarhistid-neile ei puutu teiste elu ega ellujäämine ja neil ükspuha, ka ei usu nad teadlasi ega meditsiini..kahjutekitajad peavad vastutama levitamise eest- nakatunud vanemad saatsid lapse lasteaeda, kus see nakatas terve rühma, õpetajad olid vaktsineeritud, hea seegi.
P
"on"-ile:/ eile 05:05
PÄRIS (mitte idika-)viroloogia kontrollküsimus - mil moel saabub kiiremini nn karjaimmuunsus, kas üritades viiru levikut iga hinnaga (hirmuga immuunsust veelgi alla tõmmates) takistada (mask ja kemikaalid takistavad - tõsi ka või???) või elades normaalse inimahvina rõõmsalt TERVISLIKE eluviisidega, kuhu kuulub teadlik liikumine-söömine-vastavd toidulisandid?
k
Kristiina Allekõrs/ 17. oktoober 2021 21:37
Nii nagu gripiajal pole maski vaja. Iga ühe enda asi see peab olema nagu süst. Vankumatu olen. Mul on paha ja see on minu keha. See pole demokraatia kui riik sunnib mingit eset kandma trahviga
k
Karla/ 17. oktoober 2021 21:15
Siin keegi küsis Iisraeli kohta koroona andmeid. Palun! Iisrael on Aasia riik, rahvaarvuga 9,3 Mil. - andmebaas on olemas. Iisraelis oli kaks nädalat tagasi nakatunuid 7 päeva jooksul 16 119, viimase 7 päeva jooksul aga kokku 10 928. Nakatumine vähenes nädalaga - 32 %. Covid19 surmasid oli kaks nädalat tagasi 7 päeva jooksul 141 surma, viimase 7 päeva jooksul kokku 58 surma. Surmade arv 7 päeva jooksul kokku vähenes - 59 %. Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/#weekly_table
a
Ants/ 17. oktoober 2021 21:31
Siis ikka tõesti valetati rängalt Iisraeli elanike nakatumise tõusu kohta. Väga lame! Davidil õigus - ainult vale vale otsa oga päev neil vaktsiinivastastel...
j
Jaanus/ 17. oktoober 2021 20:53
Õige jutt Marika! Olen ka Reformi ikka alati valinud ja toetan neid ka seekord, kui vaktsineerima ma kindlasti ei lähe. Tore näha, et selliseid inimesi on palju. Miks keegi peakski tahtma alles katsetujärgus olevat vakstiini endale süstida mis on paljudele tüsistusi tekitanud? Jätan vahele.
o
Olgem reaalsed./ 17. oktoober 2021 21:40
Oskad Sa öelda, Jaanus, palju neid vaktsiini tüsistustega inimesi meil haiglates ravil on?
s
Sirje/ 17. oktoober 2021 21:43
"katsetujärgus olevat vakstiini" - no-noh - mitu talve koolis käisid, vist jäi ikka vajaka sellest vaevalisest koolitarkusest )))))
o
on/ 17. oktoober 2021 22:11
iga ravim lubatud turule vaid peale katsetusi, tulemustest oli möödunud aastal juttu küllalt, mis jäi kõrvade vahele, mittemidagi.Pärnu Jaanus on koroonas nagu sõber rääkis, kunas ta sõpra näeb, pole teada.
t
to Sirje/ 17. oktoober 2021 22:21
Sinusugune ei väärigi, et sulle kuskil õhtulehe kommentaariumis mingeid kirjandeid kirjutama hakataks. Inimene tegi kirjavea, suur asi? Nagu sa ise ei oleks kunagi teinud? Mõte oli tal õige see loeb, seevastu sulle ei jõua kunagi midagi kohale.
t
to "to Sirje":/ eile 05:11
Aju võimete piir võivadki olla kirjavead, sisu hoomamine juba ülejõukäiv.

t
teised on kõik šarlatanid/ 17. oktoober 2021 20:40
Mina mäletan hanerasvameest eesti rahvast ravimas
k
Kindel Reformierakond!/ 17. oktoober 2021 20:37
Ekrenaudid proovivad siin kommentaarides vaktsineerimist promoda, teevad enda arust huumorit. Mina valin igal juhul Reformi ja vaktsineerimine mulle huvi ei paku kuniks on korralikud vaktsiinid olemas. Praegused võivad tekitada tüsistusi. Loomulikult ekrenaudid tahavad, et kõik inimesed tüsistused saaks, sellepärast nad promovad neid vaktsiine siin nii jõudsalt.
a
aga kas/ 17. oktoober 2021 21:55
Lamemaalastel polegi siis oma erakonda??
o
Olen Reformi valija ja ei vaktsineeri/ 17. oktoober 2021 20:32
Ekre trollid proovivad muidugi siin vaktsiini peale suruda, ise nad muidugi vaktsineerima ei lähe, aga kõik need vaktsiini pooldavad kommentaarid on ilmselgelt ekre trollide poolt kirjutatud, proovivad nalja teha.
s
Sul on nüüd kõik segi nigu puder ja kapsad:/ 17. oktoober 2021 20:40
Ekre trollid ei suru peale mitte vaktsiini vaid tervet mõtlemist ja arukust. Aga rumalad massid ju ajaloost ei õpi - läbi aegade on usutud ja arvatud, et mis "räägitakse", ju see õige on... TEADMINE on enamusele väga ebamugav ja toob igal juhul mugavusmullist välja. Ka sinusuguse kanaaju-kaagataja :)
o
on/ 17. oktoober 2021 22:16
siis Kaja jutt su kõrvust mööda läinud, kuula ikka mõnigi sõna pääministrilt ära, igas kõnes soovitab tungivalt vaktsineerida..muidugi õige, praegu ainuke vahend rahva püsimajäämiseks eesti riigis, kui rahvastik väheneb siis riik kaob ajloohõlma..
e
Ega's me läbi aegade ju ikka vaktsiiniga end ravinud ja tervistanud.../ eile 05:13
Eestlaseid ju ainult vaktsiinid elus hoiavadki!
õ
Õige jutt Karl/ 17. oktoober 2021 20:30
Olen terve elu just reformierakonda valinud, vaktsineerima ma küll ei lähe, ma usun taolisi reformierakonna valijaid on väga palju. Sest oleme ausad, miks keegi peakski tahtma oma tervisega riskida.
t
Tubli, troll!/ eile 05:14
Veel paarsada sellist, ja saad oma seeklid!
s
Selgeltnägija/ 17. oktoober 2021 20:25
Tahate ma ennustan teile natuke tulevikku! Esiteks - homsest on kogu seee praegune kommentaarium kustutatud - ja hakkab peale uus võitlus arukate eestlaste ja vaktsiini pealesurujate vahel. Teiseks - pange tähele - valimised on nüüd möödas ja üsna tõenäoline, et vakstiini pealesurujad ei viitsi rohkem kommenteerida, sest tegelik mõju jätab neid külmaks.
n
nii see eelnev elutarkus kustub/ 17. oktoober 2021 20:36
Tavaliselt WC seinte arvamusavaldused võõbatakse üle sanitaarremondi käigus lubjapiimaga
t
to Tiina/ 17. oktoober 2021 20:38
Sina oled ju ekrenaut, lõpeta see trollimine ja jäta Reformierakonna valijad rahule. Kõik näevad su läbi.
t
Tiina, proovi üle saada ja/ 17. oktoober 2021 20:42
ürita vähehaaval end harima hakata ses osas, MIS see on, mis meie ümber toimumas ja mis jõud need mede elu siin väikeses (justkui iseseisvas) Eestikeses suunavad...
s
See võitlus mitte ei "hakka"/ eile 05:15
n
Nõustun sinuga Maarika!/ 17. oktoober 2021 20:22
Väga õige jutt. Olen ka 2005 aastast saadik justnimelt Reformi valinud ja valin ka edaspidi, aga vaktsineerida ma kindlasti ei lase ennast. Usun taolisi Reformi valijaid on Eestis väga palju.
t
Tubli, troll,/ eile 05:15
t
täitsa õige jutt/ 17. oktoober 2021 20:17
David, täna 13:35 Koroonavastased on oma valetamisega nii nurka surutud, et üritavad siin musta valgeks rääkida ilma oma tobedusi teaduslikult tõestamata. Neil pole ju võimalik maha salata et üle 90 % Covid19 viirushaigusesse surnuid olid vaktsineerimata. Üritavad oma valedega siin kivist vett välja pigistada. Aga arukas rahvas näeb nende kuritegelikud valed läbi. Nad vaikivad maha ka Põhjamaade eduka vaktsineerimise läbi hulga väiksema Covid19 nakatumise ja väiksema surmade arvu. Toovad siin valeväiteid Taiwani ja Iisraeli kohta. Vastik kamp valetajaid!
v
Väga lühinägelik ja pealiskaudne! Et mitte halvemini öelda.../ 17. oktoober 2021 20:56
Ja kus sinu teadus on, peale tühja propagandaruupori? Oled uurinud, kas sel ka mingit alust on? 90%?! Ehk võtaksid vaevaks uurida: 1) MIDA mõõdetakse, kui mõõdetakse "viirushaiguse olemasolu"? 2) KUIDAS mõõdetakse? 3) Kui see haigus oligi kaasnähe, siis mis oli TEGELIK surma põhjus? Ehk MILLISED inimesed üldse raskesti haigestuvad? Ehk oskad niigi palju oma kanaajukest liigutada, et märgata, et meinstriimi hirmutuskõnedes sootuks puuduvad levinuimad hädad ülekaalulisus, südame-veresoonkonnahaigused, eel- ja pärisdiabeedid ning autoimmuunhaigused ja nende põhjused?
9
90%/ 17. oktoober 2021 20:59
Nii l.. (rumala) jutu peale ei oska muud öelda, kui et uurige palun, mis täna Iisraelis toimub: kes seal sureb, millesse ja kuidas.
l
Lahe troll oled!/ eile 05:17
Saad oma seeklid otse billi ja linda fondist või on Eestis kohalikud harud?

m
Marika/ 17. oktoober 2021 20:12
Näen, et siin paljud vaktsiini pealesurujad arvavad, et kõik on ekre-ga seotud, aga mina näiteks valin Reformierakonda ja mina küll ennast vaktsineerida ei lase ja kõik mu tuttavad valivad ka Reformierakonda ja neist suurem enamus ei lase ennast vaktsineerida, eelkõige just kõrvalmõjude pärast.
r
Reformar/ 17. oktoober 2021 22:02
Selliseid pole vaja, meile sobivad arukad inimesed. Võidame niikuinii!
v
Vastuolu: oled reff aga ei lase end kemikaalida?/ eile 05:18
Üks vale, üks õige käitumine?
v
Vaata, mis rehvormar ütles, Marika?/ eile 05:19
Nii et kumma siis valid?
m
Milleks valida?/ eile 11:50
Kõikjail maailmas on valimised fake-id.
k
Küsimus/ 17. oktoober 2021 20:08
Kas siin vaktsiini vastaseid Reformierakonna valijaid ka on? Olen isklikult vaktsineerimise vastu ja toetan Reformi. Lihtsalt iga asjaga ei saa alati nõustuda.
k
Karl/ 17. oktoober 2021 20:09
Jaa absoluutselt! Olen aastaid Reformi valinud ja mina ka ei poolda vaktsineerimist, olen veendunud, et selliseid Reformi valijaid on tuhandeid Eestis : )
k
Kui v-vastased, kuis te siis refi pooldajad olete?/ 17. oktoober 2021 20:58
Et nagu poolel teel või? Üks otsus arukas, teine veel mitte?
n
Need asjad pole ju lineaarsed: olen valiNUD reffe, kui nad veel/ eile 05:21
EDASIVIIV jõud olid. Enam muidugi mitte, sestpeale, kui stagneerusid (korrumpeerunud niikuinii). TÄNA tundub mürgikummardamine ja rehvivalimine kuidagi koos käivat...
k
Kalev ja Merike võiks lõpetada kommenteerimise. / 17. oktoober 2021 20:04
Nad tüütavad oma Ajupesuga ära ja ajavad asja segaseks. Nad võiks parem konkreetselt öelda, mitu 4 surnust olid täna vaksitud või mittevaksitud.
s
Seda infi nad ju kuskilt ei saa, kuna v.-mehed hoiavad SELGED näitajad kõik/ eile 05:25
nn vaiba all. Välja hõigatakse mittemidagiütlevaid üksikuid numbreid. Juures pole ju isegi seda, mis meetodiga need numbrid on saadud ja MIDA mõõdetakse, kui mõõdetakse seda haigust? V.-kultuuri pole ju suudetud siiani eraldada, hoolimata ühe miljonäri poolt pakutud $1M auhinnast :)
v
Väga õige Ronja!/ 17. oktoober 2021 19:51
Olen sinuga täiesti nõus sellel teemal, väga hea ja julge kommentaar!
t
Toetan igati su kommentaari! Väga õige!/ 17. oktoober 2021 19:44
t
toetan Andrese mõtet/ 17. oktoober 2021 19:36
Andres /täna 16:52 Arvan samuti nagu siin keegi varem kirjutas, et Õhtuleht võiks koroona haiguse ja vaktsineerimise ametlike teadete kommenteerimise ära keelata. Siis ei saaks need koroonavastased hullud siin oma valesid esitada ja lihtsameelseid oma jätkuva kuritegeliku vassimisega eksitada. DELFI keelas kommenteerimise ära, nüüd siis siin oma väljamõeldud jamasid kirjutamas...
s
sama/ 17. oktoober 2021 19:42
e
Ei toeta uusstalinismi!/ 17. oktoober 2021 21:02
Küll sellised vabaduse/vastutuse kaotajad - planeeti uuesti platnoide orjadeks muuta soovivad ka oma karistuse saavad!
r
Ronja/ 17. oktoober 2021 19:29
Merike,Karla ja Sirje teil oleks huvitav omavahel kohtuda ja arutleda elu üle, mitte siin püüda inimesi oma "usku" pöörata. Minge ja vaktsineerige kõigepealt ise endid ära. Mõelge. Miks on nüüd,kui 70% on vaktsineeritud kõige suurem nakatumine ? Imelik ? Kas pole ? Merike,Karla ja Sirje ,võtke see arutelu teemaks.
h
heh/ 17. oktoober 2021 19:37
Nad ei saa, või noh, neid ei huvita. Nad lihtsalt teevad oma tööd, mis on neile ette antud ja selleks tööks juhtus täna olema vaktsiini promovate kommentaaride postitamine. Homme leiavad mingi uue töö jne. Selliseid inimesi jätab tegelik vaktsiinide mõju täiesti külmaks.
l
Looda sa/ 17. oktoober 2021 19:43
No kuulge - nii intelligentsed inimesed nagu Karla küll nende rumalate ekrenautidega vaidlema ei hakka - rumalatega vaidlemisel pole mingit mõtet, tühi töö. Neile on mõttetu midagi selgitada, aru saamiseks on neil ajumaht napp...
P
@ Looda sa/ 17. oktoober 2021 19:53
Paraku on ainult sinusuguste ajumaht liiga väike, aga õnneks enamus normaalseid Eestlasi teab seda : )
e
Eks kõige taga ole raha./ 17. oktoober 2021 21:05
Ka targemad arstid on ju vait vaid seetõttu, et kes siis oma leivaisa vastu sõna võtab - isegi, kui see leivaisa inimestest puhastamise teed käib... Lõppeks on see ju heategu vihmametsade jm ilusa looduse säilimisel?
m
Mõtteainet/ 17. oktoober 2021 19:29
Ma isklikult soovitaks ikkagi ise see otsus teha ja uurida päris andmeid, mitte teha vaktsineerimis otsust mingite kommentaaride põhjal mis seda peale suruvad. Isiklikult tean mitut inimest kellel olid väga tugevad kõrvalnähud peale esimest süsti ja keelduvad teist süsti tegemast. Keegi neist ei ole ekre valija, nad lihtsalt hoolivad oma tervisest. Ise ka ei ole ekre valija ega toeta seda parteid.
o
oma/ 17. oktoober 2021 19:46
tervisest hoolimine tähendabki vaktsineerimist,mingit teist ravi pole olemas nagu helme poiss arvas!
t
to oma/ 17. oktoober 2021 19:57
Paraku on praegused vaktsiinid alles katsejärgus ja tekitavad tüsistusi, seega neid õigeks raviks nimetada on väga vastutustundetu.
n
No küll sa "oma" oled tark!/ 17. oktoober 2021 21:08
Loomulikult pole olemas mingeid looduslikke viise - parimad tervisetooted on läbi aegade olnud ainult inimese poolt valmistatud! Juba vanas Egiptuses tehti ülihäid vaktsiine!

m
mustlane/ 17. oktoober 2021 19:27
Tahate ma ennustan teile natuke tulevikku! Esiteks - homsest on kogu seee praegune kommentaarium kustutatud - ja hakkab peale uus võitlus arukate eestlaste ja vaktsiinivastaste ekrenautide vahe. Teiseks - pange tähele - valimised on nüüd möödas ja üsna tõenäoline, et ka valitsus saab oma kramplikust stuuporist välja.... ning kehtestab hiljemalt kolmapäeval uued ja karmimad koroonapiirangud, võib olla isegi eriolukorra nagu Lätis.
m
Ma siis ka ennustan sulle/ 17. oktoober 2021 19:35
Need robotite kommentaarid mis metsikult vaktsiini peale suruvad loomulikult eemaldatakse. Moderaator juba tegeleb sellega. Valimis ei puutu üldse asjasse.
k
Kala/ 17. oktoober 2021 19:26
Enne vaktsiinihulluse algus oli 2+2 ja kätepesu ja haigena jäädi koju, Välditi kohutmisi ja kogunemisi, töötati kodust ja testiti, lisaks olid termokaamerada ja viiruse jälitamine - tulemus 250 surnut 2020 aastal, Siis kukkutati valitsus ja vahetati välja TA ning unustati "Haamer ja Tants" strateegia, tulemus 1000+ uut surnut poole aastaga. Seega kas VAKTSIIN on ikka KÕIGE parema asi? Väga kahtlen.
v
väga õige, Kalev!/ 17. oktoober 2021 19:18
Kalev/ täna 11:13 ja kui midagi mõistlikku öelda ei oska, siis ründavad vaktsiinivastased intmest, kes nende kuritegeliku tegevuse siin teatavaks teeb. Väga mage! Aga neil ongi ju argumendid otsas - loodavad ainult valetamise peale. Arukad inimesed näevad sellise kohtlase käitumise läbi ja saavad aru, et neile valetatakse. Minge vaktsineerima!
e
Eks seda näe, kes siin tegelikult kurjategijad on.../ 17. oktoober 2021 21:10
Aga kas maakera rahvastiku vähendamise agenda on kuritegelik? Aga kui vihmametsad arvavad vastupidist?
n
need on kohe eriliselt vastik, aga ka ohtlik kamp naiivsetele,kes nende pärast nakatuda-surra võivad/ 17. oktoober 2021 19:04
David täna 13:35 17.0ktoober 2021 Koroonavastased on oma valetamisega nii nurka surutud, et üritavad siin musta valgeks rääkida ilma oma tobedusi teaduslikult tõestamata. Neil pole ju võimalik maha salata et üle 90 % Covid19 viirushaigusesse surnuid olid vaktsineerimata. Üritavad oma valedega siin kivist vett välja pigistada. Aga arukas rahvas näeb nende kuritegelikud valed läbi. Nad vaikivad maha ka Põhjamaade eduka vaktsineerimise läbi hulga väiksema Covid19 nakatumise ja väiksema surmade arvu. Toovad siin valeväiteid Taiwani ja Iisraeli kohta. Vastik kamp valetajaid!
j
just Karla kommentaare loengi - muu on siin möla/ 17. oktoober 2021 19:01
Sirje / täna 15:50 mulle küll sümpatiseerib see, et Karla oskab tuua välja tõest infot, nii meilt kui mujalt. Tema kommentaarid on alati varustatud korrektsete viidetega autentsetele allikatele. Vaktsiinivastased just sellepärast ründavadki teda, et neil pole võimalik selliseid põhjalikke ja põhjendatud kommentaare avaldada. Bluffivad oma kodukootud eestinen.fi-taoliste valeinfo allikatega.
a
aga mulle meeldib Merikese kommentaar/ 17. oktoober 2021 18:54
Merike/ täna 14:49 Need paarkümmed Ekrenauti, kes siin meeleheitlikult vaktsiinivastast jama kokku kirjutavad, ei ole veel eesti rahvas. Suurem osa arukast Eesti elanikkonnast (68 %) on juba vaktsineeritud ja vaktsineeritute arv kasvab jõudsalt, iga päevaga. Kuulake oma perearsti ja jälgige Terviseameti nõuandeid. Minge vaktsineerima.
a
17. oktoober 2021 18:45
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
n
naeruväärt olete!/ 17. oktoober 2021 18:58
ekrerobot laob minutitega sadasid miinuseid

t
17. oktoober 2021 18:20
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
Sina oled vale/ 17. oktoober 2021 18:39
Tàiesti vaktsineerimata patsiendid ongi haiglas vàhemuses.
m
Merikesed, Karlad, Davidid, Kiisud ja teised propagandistid/ 17. oktoober 2021 18:20
Lihtsalt aitab juba, kaua võib! Vaktsineerimine on vabatahtlik. Igaühel on oma põhjused, miks nad vaktsineerivad või mitte ja pole kellegi teise asi nende otsuseid halvustada või kommenteerida. Punkt.
m
mina ei sa kohe sellest ültse aru/ 17. oktoober 2021 18:17
miks vaksineeritud süüdistavad ei vaksineerituid Vaktsineerimine on vabatahtlik mõni ei vaksineeri enast teatud põhjusel iga üks oskab ennast kaitsta poes näiteks kandes maski jne
m
Mell/ 17. oktoober 2021 18:17
Arusaamatu on, miks ometi rangeid piiranguid ei kehtesta, mida oodatakse? Kas numbrit 2000?
m
Mõistmatu/ 17. oktoober 2021 18:16
Haiglas protsendid juba 40/60, mis sest vaktsiinist siis kasu? Inimes3d haigestuvadki sellest vaktsiinist nii massillselt, ei muud! Eelmine aasta oktoobris polnud ühtegi vaktsiini veel tehtud ja haigestunuid oli kordi vähem...Millest siin rääkida üldse?.
j
jälle juba järgmine mõistmatu Ekrenaut demonstreerib oma rumalust -mis sest vaktsiinist siis kasu? / 17. oktoober 2021 18:30
Ekred, lugege ja lõpetage ometigi nende eriliselt rumalate küsimuste esitamine. Vaktsineerimine EI HOIA ÄRA viirushaigusesse NAKATUMIST ega selle edasikandmist, kuna vaktsiinide efektiivsus ehk kaitsevõime on erinevatel vaktsiinidel 70-95%. Vaktsineerimine AITAB aga organismil viirushaigust KERGEMINI läbi põdeda, 90-95 protsenti vaktsineeritutest põevad haiguse läbi kergelt, tavaliselt ei vaja isegi mitte haiglaravi. Ainult eriti nõrga immuunsüsteemiga rasked haiged ja ülivanad ja eakad võivad vaktsiinist hoolimata kergesti koroonasse nakatuda ja ka surra.
s
Said oma sùstid kàtte/ 17. oktoober 2021 18:51
Ole siis ònnelik, et sina pòed kergemalt, mis see sinu asi on, mida teised teevad. PS. enamus inimesi pòebki kergelt ka vaktsineerimata.
s
Siil/ eile 00:25
Kui viiruse levik vaktsineerituse kasvuga suureneb, mitte ei vähene, siis on see ohumärk, kas vaktsineeritakse valel ajal ( gripi oma tehakse ennetusena, mitte nakkuse leviku ajal) või ei anna preparaat sellist kaitset nagu tootja algul välja ütles. Pfizeril vist oli lausa 95%, aga nüüd on kõvasti kukkunud. Kas leidub soovijaid 2-3 korda aastas sama tegvust korrata? Julgen kahelda.
j
Jube elu/ 17. oktoober 2021 18:13
Mis siis nüüd saab? Kas hakataks3gi inimestele iga 4- 6 kiu tagant mürki sisse süstima? Kui.kaua,kas igavesti ja kuni hing sees?

t
17. oktoober 2021 18:05
tean millest räägin täna 10:17 Jah, õnneks tuumasõda ei tulnud, aga nüüd on terves maailmas koroonaviiruste `sõda`, neid viirus-vaenlasi me ei näe, ei kuule, ei tunneta, aga nad on igal poole meie ümber ja meie ümbruses. Kes end nende nähtamatute viiruste eest ei kaitse või ei taha kaitsta, siis juhtub kunagi sellistega sama, mis praegu miljonite inimestega terves maailmas on juhtunud. Koroonasurm on kohutav /terves kehas, eriti aga kopsudes alalised meeletud valud, lämbumine/, sellist lõppu ei sooviks isegi kõige vihasemale vaenlasele ka mitte.
s
Siil/ eile 00:21
Antud väiteid saab hinnata õiglaselt kui vastaspoolelt on saadud info, vastus küsimusele - kas vaktsiinide rasked kõrvalmõjud olid kohutavad või mitte ja kas teeksite vaktsiini ka sel juhul kui oleksite kõrvalmõjudest informeeritud ? Kõrvalmõjud nagu nägemise kadu, üle keha tõmblused, veretrombid, südamelihase põletik jne. ei ole midagi ilusat ja osad inimesed ei taastu kunagi, invaliidsus jääb eluaegne. Seega oleneb, kust poolt vaadata.
k
Karla/ 17. oktoober 2021 18:02
Kogu maailmas Covid19 pandeemia viimase 7 päeva arengud: Uusi Covid19 nakatumisi 1 miljoni elaniku kohta (17.10) - 1. Barbados - 7317 nakatumist 7 päeva jooksul kokku/ 1 MIL kohta 2. Läti - 7164 3. Gruusia/Georgia - 6582 4. Leedu - 6174 5. Eesti - 5718 6. Rumeenia - 5216 7. Serbia - 4992 8. Belize - 4431 9. UK - 4178 10. Mongoolia - 3940 Eesti - esimese viie hulgas maailmas! Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/
t
17. oktoober 2021 17:40
täna 16:18 Need inimesed kes on vaktsineerimise vastased on põhjenduseks toonud,et muundab geene,sisestatakse kiipe,inimesed haigestuvad peale testi andmist covidisse,suur hulk inimesi sureb vaktsiinidest,heietatakse mingitest müstilistest kõrvaltoimetest jne.See kõik on ju üks suur VALE.Mina küll ei oska aru saada,mis nende inimeste peades toimub,see pole isegi mitte hirm,vaid ehtne PARANOIA.
m
mis teha/ 17. oktoober 2021 18:07
see on see oma peaga mõtlemine, ega sellest polegi võimalik aru saada.
l
Loe Piiblit/ 17. oktoober 2021 18:46
k
Karla/ 17. oktoober 2021 17:32
Covid19 viirushaiguse pandeemia viimase 7 päeva arengud Euroopas: Uusi Covid19 nakatumisi 1 miljoni elaniku kohta (17.10) - 1. Läti - 7164 nakatumist 7 päeva jooksul kokku/ 1 MIL kohta 2. Leedu - 6174 3. Eesti - 5718 4. Rumeenia - 5216 5. Serbia - 4992 6. UK - 4178 7. Montenegro - 3806 8. Sloveenia - 3143 9. Bulgaaria - 2816 10. Iirimaa - 2388 19. Venemaa - 1450 28. Taani - 808 29. Soome - 760 36. Norra - 524 41. Rootsi - 343 Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/
s
Sergei/ 17. oktoober 2021 17:40
A võibolla need okrenaudid sellepärast siin püüavad kangesti, et ikka saaks Eesti tabelis esimeseks, tore esimene olla ju ))))
j
jälle üks mõistmatu ekrelane küsib: Miks siis vaktsineeritud, koroonapassi omanikud, haigeks jäävad?/ 17. oktoober 2021 17:30
Püüan siis selgitada nendele mõistmatutele ekre kommenteerijatele - miks? Ühe ja ka kahe doosiga koroonapassiga vaktsineeritute hulgas on küllalki palju kaashaigustega nagu diabeet, vähk, astma, neerukahjustused, südame- ja kõrge vererõhuga vanemaid, aga ka üksikuid nooremaid inimesi, nendele mõjub koroonanakkus rängemini ja sellised kahe või ka ühe doosiga vaktsineeritud vajavad sellepärast ka haiglaravi, halvemal juhul nad surevad.
o
oh/ 17. oktoober 2021 18:10
näed asjata vaeva, varsti küsib järgmine jälle sama küsimuse. Tundub, et vastus ei huvitagi, saaks jälle küsida, see on põhiline.
s
Sammuti ka / 17. oktoober 2021 18:47
vatsineerimata hingede seas
k
Karla/ 17. oktoober 2021 17:10
Soome uudiseid - eile oli tähtis päev Soomes, võeti eile kasutusele koroonapass. Soome vabariigi andmed vaktsineeritud elanike kohta 16.10.21 12-aastased ja vanemad elanikud, täiesti vaktsineeritud - 75,3 %, ehk 3 682 464 inimest. 12-aastased ja vanemad elanikud, vaktsineeritud 1 vaktsiinidoosiga - 84,7 %, ehk 4 144 373 inimest. Allikas: Iltasanomat.fi
t
to Karla!/ 17. oktoober 2021 17:34
Tead, kus on Soomes Idapark! Vot eile käisin seal. Söömaski käisin. Seal liigub päevas tuhandeid inimesi. Mitte üheski kohas, ka söögikohas, ei küsitud koroonapassi, ega keegi vaadanud viltu, miks kõigil maski näos ei ole! Katsu vähem propagandat teha! Vähemalt Soome kohta! Soome pole Eesti, Soomes ollakse üksteise vastu palju tolerantsemad. Mida üldse sinusse puutuvad teise riigi seadused?
k
Kopp ees/ 17. oktoober 2021 17:04
Mis see teadmine annab palju? kus? keda? ja mida? Kaua võib ühest ja samast mögast jahuda?
s
17. oktoober 2021 17:32
See on iõsi, kõigil ekrenautidel on kopp ees!
k
kui kellegil on kopp ees/ 17. oktoober 2021 18:08
meie vanaisa ütleb selleiste kohta - need kopaga on tumedad /loe rumalad/ nagu tökatipudelid...

t
täpselt õige/ 17. oktoober 2021 17:01
Merike täna 14:49 Need paarkümmed Ekrenauti, kes siin meeleheitlikult vaktsiinivastast jama kokku kirjutavad, ei ole veel eesti rahvas. Suurem osa arukast Eesti elanikkonnast (68 %) on juba vaktsineeritud ja vaktsineeritute arv kasvab jõudsalt, iga päevaga. Kuulake oma perearsti ja jälgige Terviseameti nõuandeid. Minge vaktsineerima.
t
To Merike/ 17. oktoober 2021 17:13
Kus sa 68 % Leidsid ?Ametlikus kohas on 56% kaks laksu kätte saanud… https://graphics.reuters.com/world-coronavirus-tracker-and-maps/vaccination-rollout-and-access/
a
Andres/ 17. oktoober 2021 16:52
Arvan samuti nagu siin keegi varem kirjutas, et Õhtuleht võiks koroona haiguse ja vaktsineerimise ametlike teadete kommenteerimise ära keelata. Siis ei saaks need koroonavastased hullud siin oma valesid esitada ja lihtsameelseid oma jätkuva kuritegeliku vassimisega eksitada. DELFI keelas kommenteerimise ära, nüüd siis siin oma väljamõeldud jamasid kirjutamas...
s
Sest kunagi ei tea./ 17. oktoober 2021 17:03
Alati tasub kontrollida- kas ikka on jama või ei.
m
Mis on vale?/ 17. oktoober 2021 17:04
Kas see, et koroonapass on vaid paber, millest viirusel pole aimugi? Miks siis vaktsineeritud, koroonapassi omanikud, haigeks jäävad? Kui oled koroonapassi usku, oled reaalsest elust väga valesti aru saanud! Kas ma olen sinu meelest nüüd koroonavastane ja valetaja?
1
16:52!/ 17. oktoober 2021 17:06
Nüüd siis olen hull ka? Kuidas kommenteerid?
k
Karla/ 17. oktoober 2021 16:29
Covid19 viirushaigusesse nakatumise kolmanda laine kõrgpunkt maailmas oli 19.augustil - 746 688 nakatumist. Surmade arvu 24 tunni maksimum oli aga 25.augustil - 11 782 surma. Praegune tase on keskmiselt alla 500 000 nakatumise ning alla 6000 surma viimase 24 tunni jooksul - tunduvalt madalam. Baltimaades ja Balkani maades mõlemad näitajad aga jätkuvalt tõusevad. Eesti on tõusnud Euroopas kolmandaks oma kõrge nakatumistasemega. Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/
V
..../ 17. oktoober 2021 16:45
Varem peatati vaktsiinid kui olid üksikud surmajuhtumid...Praegu pole hullu...see kasu on ikkagi kordades suurem kui elu kaotanud...nonsenss!
o
Ole julge "hull" ja / 17. oktoober 2021 18:50
julge kahelda antud numbrites.
j
Jäta meelde!/ 17. oktoober 2021 16:27
Ongi kurb, et inimesed ei taha aru saada lihtsatest asjadest. Covid19 viirust pole võimalik likvideerida. See Covid19 viirushaigus on tulnud, et jääda. Samuti nagu viiruslik gripp.Küll aga on võimalik teha kõik, et sellest viirushaigusest hoiduda: isiklik hügieen, maskide kandmine, Tõhusate ravimite väljatöötamine jne. Kahjuks sellist ideaalset vakstiini veel pole ja pakutakse ainult katsejärgus olevat, mis võib tekitada tervisekahjustusi. Lisaks levitavad ja võivad endiselt nakatuda ka vaktsineeritud inimesed. Kahjuks aga ei ole see tõde (veel) jõudnud vaktsiini peale surujate ajudesse.
h
häbi teil olgu!/ 17. oktoober 2021 17:20
mage võltsitud copy-paste eelmisest mõistlikust kommentaarist, näha on et ise ei oska need koroonaeitajad midagi kirjutada!
v
vaktsiinid/ 17. oktoober 2021 19:53
on kõik katsed läbinud,pärast mida lähevad käiku,ära aja pada!
l
loe ja jäta meelde!/ 17. oktoober 2021 16:17
Aga see ongi kurb, et inimesed ei taha aru saada lihtsatest asjadest. Covid19 viirust pole võimalik likvideerida. See Covid19 viirushaigus on tulnud, et jääda. Samuti nagu viiruslik gripp, viiruslik kollatõbi, AIDS, Ebola viirus jne. Küll aga on võimalik teha kõik, et sellest viirushaigusest hoiduda: isiklik hügieen, maskide kandmine, viirushaiguse vastu vaktsineerimine, viirushaiguse vastu tõhusate ravimite väljatöötamine jne. Kui see inimestele kohale jõuaks, oleks pool muret juba murtud. Kahjuks aga ei ole see tõde (veel) jõudnud vaktsiinivastaste ja koroonaeitajate ajudesse.
j
Jäta sinagi meelde!/ 17. oktoober 2021 16:30
Inimesed kaotavad immuusust just mugava ei pärast! Leiutades juurde kõikvõimalikk preparaate. Ainus, mis päästaks, hakake elama looduse järgi! Loodus ei ole teile ette näinud nii suurt koormust ahmida sisse nii palju lisaaineid! Ja nii muutubki inimene järjest nõrgemaks. Kui nii jätkub nagu praegu, on tulemas järgmised viirused, millele inimene alla jääb just oma peaga mõtlemisest, mitte loodusega arvestamisest! Looduses on alati tasakaal, nõrgem sureb välja!
k
Kahjuks/ 17. oktoober 2021 16:55
see koroona lõpebki aidsiga, sest aids on immuunpuudulikkus...ja nende süstidega tapetakse sinu oma immuunsus...
k
Kas oskab keegi selgitada????????/ 17. oktoober 2021 17:09
pea kaks aastat möödunud, pole ise "koroonas" olnud. Selle aja sisse jäi tavaline sügisene külmetus. 3 päeva palavik ja kurk valulik. ei muud. Olen pärit suurest perest, kes kõik testitud ja vaktsineeritud(peale minu ja minu ema ka ei ole meie kaks vaktsineeritud). Kuidas saan mina olla terve ja elus ilma selle "solgita"/vaktsiinita ja pereliikmed kes vaxxitud vaevlevad "kummaliste" tervise probleemide all???????
r
Reaalsus/ 17. oktoober 2021 16:14
Suurimad viiruse levitajad on vaktsineeritud, sest nemad käivad igal pool ringi, arvates, et nemad enam ei nakatu ega levita, aga see ei vasta tõele. Justnimelt nemad levitavad. Vaktsineerimata inimesed pigem suvaliselt ringi ei tuuselda ega saagi, sest igal pool küsitakse ju passe.
t
To Reaalsus./ 17. oktoober 2021 16:23
Naiivne inimene, istuvad nad sul jah kõik kodus. Ei tea, miks nad siis suuremas enamuses haiglates viibivad, kui peaksid kodus olema.
k
Kõige õigem oleks öelda, / 17. oktoober 2021 17:12
, et haiglas on 50 % vaktsitud ja 50% mittevaktsineeritud.
t
To arvan sama/ 17. oktoober 2021 16:10
Seda ju enamus vaktsineerimata inimesed teevadki. Seevastu kõik vaktsineeritud tuuseldavad mööda linna ringi, mööda poode, kino ja mida kõike veel, hoolimata sellest, et ta võivad endiselt seda viirust levitada või nakatuda ise. Coca Cola Plaza laseb ilma vaktsineerimis tõendita sisse kõik alla 18 aastased. Mis tähendab seda, et kui sa lähed kinno siis potenstiaalselt võib sinuga samas saalis olla väga mitmeid alla 18 aastaseid kes on vaktsineerimata. Lihtsalt teadmiseks.
t
Te ajate taga tuult......./ 17. oktoober 2021 17:13
Ma endiselt kahtlen "viiruse nimega COVID" olemas olus.
k
kui/ 17. oktoober 2021 19:56
kardad nakatumist,mine vaxima,varem või hiljem delta teid kinni püüab!
k
kui/ 17. oktoober 2021 19:57
kardad,tuleb vaktsineerida,kogu lugu!

a
arvan sama/ 17. oktoober 2021 16:04
Koroonaviirus ju ei vali ohvreid. Inimesed, kes pole aru saanud selle ränga viirushaiguse tõsidusest ja jätkavad vaktsineerimise ignoreerimist, sageli ise otsivad seda surmavat haigust. Kuidas saab koroona mind valida kui ma ise seda rahvasummast ei otsi. Tuleb lihtsalt kõigil viirushaiguse äärmisest ohtlikkusest aru saada ja ise korrigeerida oma käitumist, täita arstide poolt antud soovitusi ning valitsuse poolt kehtestatud piiranguid, ainult siis jääb koroonal võimalus sind valida väiksemaks.
o
Olen põdenud 2 korda/ 17. oktoober 2021 16:10
k
Koroona ei levi!/ 17. oktoober 2021 16:10
Ta on kõikjal. Juba ammusest aegadest! Ainult, et inimene on oma immuunsust kaotamas! Ja nimelt just loodusele vastukäivate ainete ja preparaatide pärast. Viirustest tuleb loogiliselt aru saada, mitte püüda vett sõeluda kartulikorviga (maskiga)!
e
endal läks / 17. oktoober 2021 16:33
kopsudeni ja lõi kõige paigast pikkaksajaks
n
Nats imelik on, aga elus veel. / 17. oktoober 2021 15:51
Käed püsti kes kolmandat toosi tahavad!
ä
Ära tee/ 17. oktoober 2021 16:01
esimest sigaretti! Ei tule ka teist, ega järgmisi!
t
to Karla!/ 17. oktoober 2021 15:37
Miks sa meile seda epistlit kirjutad? Propageerid? Või makstakse sulle? Niisama, heast peast keegi ju vaeva ei näe! Tundub siiski, et ju sa mingi raha eest seda propat teed. Me ju loeme koroona uudiseid vist kõik, rohkem kui muid uudiseid.
s
Sirje/ 17. oktoober 2021 15:50
mulle küll sümpatiseerib see, et Karla oskab tuua välja tõest infot, nii meilt kui mujalt. Tema kommentaarid on alati varustatud korrektsete viidetega autentsetele allikatele. Vaktsiinivastased just sellepärast ründavadki teda, et neil pole võimalik selliseid põhjalikke ja põhjendatud kommentaare avaldada. Bluffivad oma kodukootud eestinen.fi-taoliste valeinfo allikatega.
k
Kas sa, Sirje,/ 17. oktoober 2021 15:54
arvad, et teised ei loe seda infot? Miks arvad, et peale Karla ülejäänud valetavad? Pea meeles, et üks pole kunagi enamus! Miks siis teised sellist propagandat ei tee? Sest nad teevad ise, iga üks, omad järeldused. Kahtlen, kas Sirje on endine Karla?
s
shiba ini coin / 17. oktoober 2021 15:36
väga kahtlane kui delfi sulges komentaariumi :D:D siin on inimesi kes on jälginud koroonat ja selle kulgu juba2 aastat inimesed oskavad juba väga hästi arvutada ja otsida infot igal inimesel on sõna vabadus olen isegi peale haigestumist jälginud koroona kulku 2 aastat
t
to:Kas sa..../ 17. oktoober 2021 17:10
Tegelikult teeb Karla täiesti õiget asja.Ehk hakkab mõni uskmatu ka teaduspõhist tõde uskuma.Nagu siin tegelikult näha ju on,ega inimesed eriti infot,ma mõtlen teaduspõhist infot ei otsi või ei oska otsida.Jauratakse ikka üht ja sama,mida teatud kommijad siin levitavad.
k
Karla/ 17. oktoober 2021 15:27
Eesti võiks eeskujuks võtta vaktsineerimise kasulikkuse Portugalis. Eelmises Covid19 nakatumise laines rängalt kannatada saanud Portugalis on praegu, tänu väga edukalt ette võetud vaktsineerimisele (tänaseks on Portugalis kokku vaktsineeritud 86,4 % elanikkonnast!) on jõutud tasemele, kus nakatumiskordaja on 1,0. 10 miljoni elanikuga riigis on nakatunuid päevas 700 - 750. Viimase 7 päeva nakatumisi kokku 1 miljoni elaniku kohta on 455. Selline edulugu vaktsineerimise kasust Portugalis. Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/#weekly_table
k
Karla/ 17. oktoober 2021 15:23
Vaadates mujal maailmas Covid19 viirushaigusesse nakatumise määra, siis maailma andmetes tervikuna see kolmas Covid19 laine juba taandub. Nakatumise tõus jätkub endiselt aga Venemaal, Ukrainas, Leedus, Eestis, Lätis, Serbias, Sloveenias, Montenegros, Rumeenias, Horvaatias, Bulgaarias, Türgis ja Ühendkuningriigis. USA-s on samuti Covid19 nakatumise määr stabiilselt kõrge. Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/
k
Karla/ 17. oktoober 2021 15:31
Enamikus nendest nimetatud riikidest on vaktsineerimise tase madal - seetõttu on ka nakatumiste arv ja suremus kõrge.
t
to Merike, 14:49!/ 17. oktoober 2021 15:20
Mis sa arvad, kui palju on propageeritud "minge vaktsineerima"? Ja kui palju "ärge minge vaktsineerima"? Loe nüüd ilusti kokku ja anna meilegi teada! Mitte vaktsineerijad üritavad põhjendada, miks nad vaktsiini ei taha, ega suru seda kellelegi peale. Vaktsineerijad aga solvavad ja nimetavad mitte vaktsineerijaid lausa solvate nimedega. Kumbasse jõuku sina, Merike kuulud? Näeme isegi!
t
to:15.20/ 17. oktoober 2021 17:18
Need inimesed kes on vaktsineerimise vastased on põhjenduseks toonud,et muundab geene,sisestatakse kiipe,inimesed haigestuvad peale testi andmist covidisse,suur hulk inimesi sureb vaktsiinidest,heietatakse mingitest müstilistest kõrvaltoimetest jne.See kõik on ju üks suur VALE.Mina küll ei oska aru saada,mis nende inimeste peades toimub,see pole isegi mitte hirm,vaid ehtne PARANOIA.
h
Heh/ 17. oktoober 2021 19:11
Mitte hirm. Mitte paranoia. Vaid lihtsalt lollus. Eks need vaktsiinivastased on sellised 6-klassi haridusega...
k
Karla/ 17. oktoober 2021 15:12
Põhjamaades on vaktsineeritud suhteliselt rohkem inimesi kui Eestis. Seal on Covid19 nakatumine kordi väiksem kui Eestis. Eestis on praegu tase 5590 nakatumist nädalas kokku 1 milj. elaniku kohta. Taanis ja Soomes on see näitaja 7 korda väiksem, vastavalt 785 ja 760 nakatumist nädalas 1 milj. elaniku kohta. Norras on umbes 11 korda väiksem nakatumine Covid19 viirusega 503 nakatumist nädalas 1 milj. elaniku kohta Rootsis aga on 16 korda väiksem nakatumine Covid19 viirusega kui Eestis - 345 nakatumist nädalas 1 milj. elaniku kohta Allikas:https://www.worldometers.info/coronavirus/
m
Mina riskin/ 17. oktoober 2021 17:19
Ja jään vaktsineerimata.

n
Nagu andmetest näha/ 17. oktoober 2021 15:09
Vaktsiinipassiga ei ole siiski võimalik viiruse levikut peatada.
P
@ Merike/ 17. oktoober 2021 15:00
Püüan siis väga lihtsalt selgitada. See kui inimene ei taha vaktsineerida, ei ole seotud ei ekre ega ühegi teise erakonnaga. See ei ole üldse poliitikaga seotud. See on seotud sellega, et inimesed ei taha saada püsivaid tervisekahjustusi ja on esinenud ka surma peale vakstineerimist, need on kõik avalikud andmed, võite kenasti üles otsida internetist. Ühtlasi nakatuvad ka vaktsineeritud inimesed ja enamus nooremad inimesed põevad koroonat üsna kergelt ilma vaktsiinita, hea näide on terve eelmine aasta kui veel vaktsiine ei olnud. Sinusugused õnneks tõesti ei ole terve Eesti.
v
valijate arvamusest/ 17. oktoober 2021 14:55
Värske veri peatab koroona
k
kes teeb tööd see ei söö, kõigile vabadus tark eestlane olla/ 17. oktoober 2021 14:50
Elagu demokraatia, koroonatõrjes valitseb demokraatliku situatsioon peegelpilt
v
Vaktsineerimisega kaasneb korruptsioon!/ 17. oktoober 2021 14:49
Kuidas siis nimetada raha pakkumist vaktsineerijatele? See ju ehtne altäemaks! Muide, mind sajalise lepalehega ei püüa!
m
Merike/ 17. oktoober 2021 14:49
Need paarkümmed Ekrenauti, kes siin meeleheitlikult vaktsiinivastast jama kokku kirjutavad, ei ole veel eesti rahvas. Suurem osa arukast Eesti elanikkonnast (68 %) on juba vaktsineeritud ja vaktsineeritute arv kasvab jõudsalt, iga päevaga. Kuulake oma perearsti ja jälgige Terviseameti nõuandeid. Minge vaktsineerima.
i
Imbi/ 17. oktoober 2021 14:54
Jah, kahjuks enamik Covid19 viirushaigusesse surnuid olid vaktsineerimata, nii meil Eestis kui ka mujal... Kahju, aga midagi pole parata, vaktsineerimine aitab ellu jääda...
k
koroonaeitajad/ 17. oktoober 2021 15:00
ssavad ju aru, et iga jumala päevaga jääb neid inimesi vähemaks, kes nende möla võiks uskuda - osad lähevad siiski vaktsineerima, teised vaktsineerimata lähevad looja karja. Sellepärast nad nii paaniliselt vahus siin esinevad - varsti pole enam kellelegi valetada!
t
to Merike/ 17. oktoober 2021 15:04
See kui sa endale erinevate nimede alt vastad, et enda jama propageerida on natuke liiga läbinähtav. Ühtlasi see, et sa endale võlts plusse paned. Hale.
t
to Merike/ 17. oktoober 2021 15:07
See on ju ilmselge, et kõik need kommentaarid on su enda kirjutatud, ise vastad endale.
a
Ainult Tõde Loeb/ 17. oktoober 2021 14:45
Täpselt nii ongi. Need vaktsiini peale surujatest hullud, kes kas siin kommentaariumis jõudsalt (kuidas täiesti põruvalt) sõna üritavad võtta ei tea reaalsest infost mitte midagi. See vaktsineerimine on neile nagu religioon juba. Kurb, et Eestis nii madalaid inimesi elab.
a
Aivar/ 17. oktoober 2021 14:41
Põen mitmeid haigusi ning sellepärast ei saa ma maski kanda ja lasta ennast vaktsineerida. Neist haigustest on kõige nakkavam hulluks minemine, täna suutsin ma sellega nakatada vaktsineeritud valimiskomisjoni liikmeid. Vabandan!

a
ajudgreenis/ 17. oktoober 2021 14:40
nu kui rohkem uurida kõigest, siis paneb tõesti jahmatama, kõik pannakse ühte patta, kõik eakatel pikad kroonilised haigused nagu astma,kopsuemboolia, kopsude muud kroonilised haigused, südameprobleemis, paljud haigused juba sünnist saati olemas, nüüd siis kõik coroona, on ka hingamisteedes kroonilised haigused,lastel korduvad kevadeti ja sügiseti liigniiskuse ajal limaskestades põletikud, kordudes need aastatega samuti kroonilisteks, mida mädanikku pannakse kõik üheks haiguseks.Millal saab see täpselt vastused, kas hakkame kahjuhüvitisi nõudma, sest kogu maailm saab suured ajukahjustused.
r
Reaalne koroona=/ 17. oktoober 2021 17:24
= kroonilised (viirus)haigused
d
David/ 17. oktoober 2021 14:35
Koroonavastased on oma valetamisega nii nurka surutud, et üritavad siin musta valgeks rääkida ilma oma tobedusi teaduslikult tõestamata. Neil pole ju võimalik maha salata et üle 90 % Covid19 viirushaigusesse surnuid olid vaktsineerimata. Üritavad oma valedega siin kivist vett välja pigistada. Aga arukas rahvas näeb nende kuritegelikud valed läbi. Nad vaikivad maha ka Põhjamaade eduka vaktsineerimise läbi hulga väiksema Covid19 nakatumise ja väiksema surmade arvu. Toovad siin valeväiteid Taiwani ja Iisraeli kohta. Vastik kamp valetajaid!
d
David, segi kamminud?/ 17. oktoober 2021 14:46
Mik ma valetan? Sinu arvamus ei ole kõigi arvamus! Mina ei vaktsi sellepärast, et tean täpselt, kuidas asjad looduses käivad. Loodus pole mulle lisaainet määranud, vaid soosib mind sellega, et teen loodusega kooskõlas otsuseid. Seega, mina hoian oma tervist nii, et valin looduse antud meetodid! Sina aga vaktsi, mina ju sulle pinda ei käi! Tee nagu õigeks pead, aga ära suru oma jutuga peale, et valetan.
l
Lugege Piiblit (KJV)/ 17. oktoober 2021 17:24
Saata kõik vajalikud vastused.
h
Heh/ 17. oktoober 2021 19:14
Räägi räägi kuidas loodusega koostööd, kuni lõpuks mingi aeg antibiootikume vajad, või keerulisemat oppi narkoosiga, jne.
v
Viirus/ 17. oktoober 2021 14:04
ei kao seni, kuni süstimine kestab. Nn. pandeemia tahetakse nimetada endeemiaks ja see tähendab, et süstimine ( viiruse levitamine) kestaks, kestaks, kuni.....
m
Merike/ 17. oktoober 2021 13:53
Päevast päeva korrata samu räigeid valesid vaktsineerimise kohta - selline ongi vaktsiinivastaste taktika, Lisaks esitavad siin "keerulisi" küsimusi, millele ammendavad vastused on internetis vabalt leitavad. Neile on see tõesti ainult usu küsimus, inimeste elust ja tervisest pole neil sooja ega külma. Tõesti kiiduväärt, et suurem osa (68 %) Eesti arukast täiskasvanud elanikkonnast, on nende kahjulikust propagandast siin kommentaariumis endale järeldused teinud ja on tänaseks vaktsineeritud. Ärge uskuge seda vaktsiinivastaste kuritegelikku valeinfot, minge vaktsineerima!
m
Merike on ilmselgelt saanud vaktsiinikahjustuse/ 17. oktoober 2021 14:05
k
Kalev/ 17. oktoober 2021 14:13
ja kui midagi mõistlikku öelda ei oska, siis ründavad vaktsiinivastased intmest, kes nende kuritegeliku tegevuse siin teatavaks teeb. Väga mage! Aga neil ongi ju argumendid otsas - loodavad ainult valetamise peale. Arukad inimesed näevad sellise kohtlase käitumise läbi ja saavad aru, et neile valetatakse. Minge vaktsineerima!
t
to Kalev/ 17. oktoober 2021 14:17
Kui sa sellist jama üritad ajada, siis parem ära ütle midagi. Tee oma propagandat kuskil mujal. Surud noortele inimestel peale vaktsiini mida nad esiteks ei vaja ja teiseks võib nad vigaseks teha, näiteid on mitmeid juba praegu.
k
Kalev/ 17. oktoober 2021 14:28
Kui midagi mõistliku öelda ei oska, siis ründavad ilmselgelt vaktsiinikahjustusega inimesed puhtaverelisi inimesi.
v
Viru Folk möllab veres/ 17. oktoober 2021 14:53
Tark eestlane teab kõiki asju ise enese tarkusest, et teised ei tea mitte midagi
s
sa oled/ 17. oktoober 2021 15:13
vä.simatu robot...sinu tervis sõltub laa.dimisest, minu oma eest vastutan ise
t
Tõsi. kuid veidi korrekteerin sind....../ 17. oktoober 2021 17:27
Ära usu/usalda ühtki inimhinge - ainult JUMAL olgu tõde - sest iga inimhing on võimeline valetama.
k
Kell tiksub/ 17. oktoober 2021 13:32
Parim huumor on see, et umbes 2023-2024 hakkavad kõik need vaktsiini kõrvalmõjude/vigastuste/tüsistuste käes vaevlevad kümmned või isegi sajad tuhanded inimesed üle maailma meelt avaldama, et miks neile sellist jama süstiti. Ma vannun, et täpselt nii läheb.
o
olen ka mõelnud/ 17. oktoober 2021 15:17
et kuhu siis põ.genevad need myy.gimehed, systijad, lo.bistid, tööan.djad....haigexsystitud in,imesel ei olemitteyhtkivalikut ega kaotada midagi.
p
Piiblist raamat nimega :"ILMUTUS"/ 17. oktoober 2021 17:29
r
Reaalne Põhjus/ 17. oktoober 2021 13:22
Reaalne põhjus miks need vaktsiini pealesurujad siin kommentaarides nii vihased ja närvilised on tuleneb sellest, et nad teavad tegelikult väga hästi, et neil ei ole õigus. Nad teavad tegelikku statistikat vaktsiini kõrvalmõjude kohta ja see ajab neid vihale, et osad inimesed üritavad päris infot levitada.
o
oh/ 17. oktoober 2021 13:45
t
To oh/ 17. oktoober 2021 13:51
Ma tänan komplimendi eest, isegi kui see oli "sarkasm", siis reaalsuses on mul õigus, seega erilist vahet pole, mida sina või sinusgused arvavad millestki. Suured tänud!
j
ja saduthandeid/ 17. oktoober 2021 15:19
purke saastaga ve.deleb ladudes, ning ut.iliseerimine on ko.rdikallim kui systimine.
s
SEe ei mõju!!!!!!!???????? / 17. oktoober 2021 13:11
No vot---ongi juba pea pooled vaktsitutest ! Ja mis motiveeriks siis veel inimesi vaktsima?????!!! Miks IKKA VEEL VALITSUS aru ei saa, et vaktsiin. Ei mõ ju!!!!!!!!!!!!!!???????????
k
Kuidas ei mõju,/ 17. oktoober 2021 13:18
kui koroonasse surnud on 99% vaktsineerimata, kuigi niisuguseid inimesi ehk vaktsineerimata on vähemus.
m
Mitte Ühegi Erakonna Pooldamine Ei Ole Seotud Mitte Vaktsineerimisega/ 17. oktoober 2021 13:00
Ei saa aru kuidas see ekre siia puutub? Iga inimene kes hoolib oma praeguse tervise säilitamisest ja on hetkel hea tervis juures, ei näe vajalikuks vaktsineerida, hoolimata sellest mis erakonda nad pooldavad või kas neid üldse poliitika huvitab. Mina ei ole mitte kunagi ekre-t pooldanud aga seda vaktsiini ei tee ma ka mitte kunagi, sest keegi vastutust võtta ei taha millegipärast kui ma peaksin vaktsiini tagajärjel vigaseks jääma või surema. Tänan ei!
p
parim vaktsiin ja immuunsuse tugevdaja/ 17. oktoober 2021 13:10
on toit. Kas meie palkade-pensionide juures seda ikka jätkub kõigile? Hakake juba rahvast toitma ja lõpetage see surmamine.

g
gripi/ 17. oktoober 2021 12:45
vaktsiin pidi sel aastal olema uue koostisega
v
Vana mürk / 17. oktoober 2021 17:31
e
eeteraitab/ 17. oktoober 2021 12:28
meil peaks tegema mitu korda kuus TESTIMISI kogu riigile,siis vaid võib olla saab rohkem teada,kui jh on ikka kõik tetsidki tõesed, sest endi peal eelmisel aastal kogemnus olemas, ilma tunnusteta nagu positiivne, teisel nädalal kordutesti verest tehas juba negatiivne, midamädanikku,on ikka kõikidel juhtudel tõene.Ilmne oin ikak gripi uus tüvi, osadel raskem ,osadel kergem,osadel mitte miskit,nagu juba ammusets ajast olnud on,kuid nüüd on EESMÄRK RAHVA TERVIS PÄRIS PEESSSE KEERATA MEELEGA OMA HIRMUTRAMISKAMPAANIAGA,KES TRELLID SELLE EEST SAAKSID,OOTAME.
v
verest/ 17. oktoober 2021 12:38
ei võeta koroonatesti, sealt saaks teada antikehade arvu.
r
rahune/ 17. oktoober 2021 13:47
see hirm on su enda peas,-lase vabaks, hakkab kergem.
s
Smv/ 17. oktoober 2021 12:05
Enamus inimesi on esimese Vabariigi ajal sündinud kes siis surevad koroonasse. Kahju.
o
oo/ 17. oktoober 2021 12:00
ikka läheb ülespoole arv, samas suureneb vaksitute arv, midaasja, miskit liiigggga määädast, üldse maailmas liiiggggaaa mädast, kus saaks komisjoni luua, kontrollimaks arvude ja suhete õigsust, gripisüstiga ka miskit valet, käsi 5.päev juba nagu muna süstikohas ja meeletud valud, valud isegi maksakohta teisel päeval lõid, midagi üleni mädast neil vaksidel.
o
oh jh/ 17. oktoober 2021 12:23
Kommentaarides on ju korduvalt hoiatatud, et võivad tekkida tüsistused, valud, teatud kohtadel ajutine või pikajaline halvatus jne. Ja selleks ei pea isegi kommentaare lugema, need artikklid ja andmed on igal pool, kui natuke otsida.
v
vähm/ 17. oktoober 2021 12:42
v
Vabatahtlik piinamine? / 17. oktoober 2021 13:18
No vat ongi, see on ka juba hea põhjus, miks vaktsist keelduda!!!! Kui mul on nä iteks madal valulävi, siis oleks see mulle jube piin!! Miks ma peaksin end vabatahtlikult piinama? Kui ma muidu suht terve olen ja miski mulle valu ei tekita????.. Peaks peast pehme olema, kui sedasi ennast piinan????..!!!!!
e
Nõrgema poolega kaklevad/ 17. oktoober 2021 11:58
ekrekalled on asunud maailma uueks looma
t
Tõde/ 17. oktoober 2021 12:26
Ma ei saa aru kuidas see ekre siia puutub? Iga inimene kes hoolib oma praeguse tervise säilitamisest ja on hetkel hea tervis juures, ei näe vajalikuks vaktsineerida, hoolimata sellest mis erakonda nad pooldavad või kas neid üldse poliitika huvitab. Mina ei ole mitte kunagi ekre-t pooldanud aga seda vaktsiini ei tee ma ka mitte kunagi.
t
Tõde - le. / 17. oktoober 2021 12:42
Aga EKRE juhtfiguurid on ju vaksitud. Mida sa lärmad ilmaasjata? Irw!
t
to 12:42/ 17. oktoober 2021 12:48
Mis see siia puutub kas ekre juht on vaktsitud? Ma just kirjutasin, et ma ei poolda ekret nagunii. Kas sa ei oska lugeda? Ma just kirjutasin mingi erakonna pooldamine ei peaks üldse selle vakstineerimisega seotud olema ja ei olegi.
t
to 12:40/ 17. oktoober 2021 12:54
Sa ei tea millest sa räägid. Kaks aastat peale koroona Eestisse jõudmist olen suutnud täiesti kenasti elus püsida, täpselt nagu enamus normaalse tervisega alla 50 aastased. Pigem ootan siis selle "väidetava" koroona surma ära, kui jään vaktsiinist vigaseks või suren selle tagajärjel (mis on juhtud väga mitmetega). Fakt on aga see, et suurem osa koroonasse surnuid on olnud vanuses 65 kuni 90 ja selles vanusevahes on inimesel üldiselt alati juba nõrgem tervis ja mingisugused muud hädad. Lõpeta oma vale ajamine, kui midagi ei tea.
t
to Tõele 12:26/ 17. oktoober 2021 13:12
Me kõik võime homme surra mistahes õnnetuse või haiguse tagajärjel, see on elu.
v
Vaat nii!!! / 17. oktoober 2021 13:26
To to "tõele" ""!!! Kust sa nii täpselt erinevate inimeste tervise kohta tead???? Oled igaühega neist koos elanud või haiguslugusid lugenud???? Ma arvan hoopis, et suurem osa vanemaid inimesi on söönud tervislikult ja seega on neil ka vastupidavam tervis!!!! Nad pole mingid õrnakesed nagu praegune mall on! Sa alahindad teisi inimesi!!!
o
Oi blää/ 17. oktoober 2021 11:51
Delfi ikka suudab huiata!!!!
e
17. oktoober 2021 11:50
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
tasa sõuad kaugele jõuad, ära rabele tühja ja ole enda ning teistega aus/ 17. oktoober 2021 11:55
m
Mis see ekre siia puutu!/ 17. oktoober 2021 12:35
Kui muid argumente ei ole, siis lüüakse oma ekre ja lamekad letti. Tundub, et suurem osa vaktsiiniskeptikuid ja selle terrori vastaseid on hoopis endised RE valijad, kelle reiting on kolinal kukkunud.
v
Viimasele/ 17. oktoober 2021 12:55
Tee endale selgeks, mille vastu meelt avaldatakse. Kui sa ei ole veel aru saanud, siis kogu sellel vaktsiiniterroril ei ole midagi pistmist viiruse leviku piiramisega.
s
Sinisilmne! / 17. oktoober 2021 13:43
Ja sa oled kindel, et alla 60---sed on kindlasti mingi raske haigusega või on muud hädad küljes???? Miks siis on surnud. 30,40 jne. vaktsitud haiged!!??? Miks on paljudel noorematel inimestel tekkinud paljud tervisehäired just peale vaktsiini saamist???? Sa oled ikka väga lihtsameelne, kui usud kogu seda propagandat vaktsiinide HEADUSEST!!!!! EI OSKA puude taga metsa näha!!!
t
to to viimasele/ 17. oktoober 2021 13:53
Aga nõrgemad surevadki, see on alati nii olnud. Kes need surejad siis on, enamasti haiged üle 80 a vanurid.
k
Kas see vaktsiin siis / 17. oktoober 2021 17:35
k
kurb/ 17. oktoober 2021 11:49
Vali Keskerakonna ja Reformierakonna Liidu poolt !

t
Tulege välja köikide andmetega, löpetaga salastamine./ 17. oktoober 2021 11:47
Positiivse testi saanutest oli 378 lõpetatud vaktsineerimiskuuriga... öelge palju oli negatiivsete testide saanutest lõpetatud vaktsineerimiskuuriga? Miks seda numbrit ei avaldata!? Häbi või hirm?
e
elad kauem/ 17. oktoober 2021 12:09
Ara rabele ja ole aus enda ning teistega
t
to täpselt/ 17. oktoober 2021 14:05
olen psühholoogiat õppinud ja tean seda trikki, et kui olukorda ei oska enam päästa, siis tuleb käituda kuidagi ootamatult ja rumalalt, et teise poole tähelepanu hajuks. Nice try!
k
kõik/ 17. oktoober 2021 15:25
vax.itud on nak.atunud, ja nakatavad uute hai.gustega
j
Jaak/ 17. oktoober 2021 11:32
Alates sellest ajast kui hakati coroonapasse välja jagama ,nakatumine kohe tõusis.See nakatumise tõus,tuleb selles,et nendest passi omanikkudest pooled on nakatunud.Just nemad ongi see kurjajuur. Edu neile!
v
Venemaal/ 17. oktoober 2021 11:42
miks ei edene vaktsineerimine--Küsimustele, miks vaktsineeritud on haiged, miks vaktsineeritud surevad, miks on pärast vaktsineerimist endal probleeme ja tüsistusi, on vähe vastuseid," ütles riigiduuma aseesimees Tolstoi
k
kolmas kord ei ole kaugel/ 17. oktoober 2021 12:10
Edu meile targad eestlased!
j
Jaagule eroparlamendist/ 17. oktoober 2021 12:46
Kas Venemaal on ka koroonapassid, seal nakatumine ja koroonasurmade arv kasvab ja püstitab rekordeid?
a
Aitame lätlasi/ 17. oktoober 2021 11:23
Sõidutame ruttu maksud Lätti eestinen.fi/2021/10/kuum-latit-on-tabanud-koroonakatastroof-ja-isegi-vaktsineerimine-enam-ei-aita/ Kevadiste AstraZeneca süstide mõju on läbi.
v
Vahetuskaup/ 17. oktoober 2021 11:18
Need eile siit ilmast lahkunud neli inimest (96-, kaks 92-aastast ja 86-aastane) oleksid kindlasti vapralt edasi elanud, kui nooremad oleksid süsti vastu vahetanud oma elu või tervise? Nt kaotanud silmanägemise – konkreetne oht minul, mis on realiseerunud vähemalt kahel mu lähiringkonna tuttaval. Aga see ei ole ju kindlasti seotud vaktsineerimisega!?
a
Aga mina/ 17. oktoober 2021 12:48
leidsin rahakoti, see kindlasti seotud vaktsineerimisega, kuna olen vaktsineeritud :).
y
yx/ 17. oktoober 2021 15:29
tuttav paistes ja jalad nagu pa.kud, teisel mädanevadd käsiva.red, kolma.ndal suushaavandid, nel.jas kokutab ja kor.dab sõnu (ennem normaalne).
k
Kõik seekord surnud olid vaksitud - Riskirühm noh. / 17. oktoober 2021 11:14
Kui see nii ei ole, siis ehk Terviseamet täpsustab.
1
11.38 - le. / 17. oktoober 2021 12:21
Aga miks on siis t ä n a Terviseametil suu lukus? Ja Delfi kommentaarium pandi uuesti kinni! "Täpsustus" tuleb jälle pärastlõunaks. Irw!
t
Tegelikult/ 17. oktoober 2021 13:03
ei ole ju vahet, kas vaktsineeritud või mitte. Kõik olid kõrges vanuses, tublisti üle Eesti keskmise, ja selles vanuses inimesed surevadki erinevatesse haigustesse või siis lihtsalt vanadusse.
i
iga päev/ 17. oktoober 2021 15:32
sureb yle 40 ini.mese: kui num.britega väl.jatoodud olid va.ximata, siis ylejäänudd olid va.xikud -
j
17. oktoober 2021 11:06
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
ekrekalled ju töötavad palehigis/ 17. oktoober 2021 11:17
Iga asi omal ajal, aga kas targale eestlasele on sellest kasu?
k
Karla/ 17. oktoober 2021 00:12
Soome vabariigi andmed vaktsineeritud elanike kohta 16.10.21 Allikas: Iltasanomat.fi 12-aastased ja vanemad elanikud, täiesti vaktsineeritud - 75,3 %, ehk 3 682 464 inimest. 12-aastased ja vanemad elanikud, vaktsineeritud 1 vaktsiinidoosiga - 84,7 %, ehk 4 144 373 inimest. Soomes võeti täna kasutusele koroonapass.

d
David/ 16. oktoober 2021 21:55
Kuulge Õhtuleht! Kui te ei suuda lõpetada seda valeinfo jagamist siin Iisraeli kohta, siis on teil mõistlikum see kommenteerimisvõimalus siin lehes sulgeda. Mingi vastutus peaks ajalehel olema kui jätkuvalt esitatakse valeinfot ja diskrediteeritakse Iisraeli riiki!
g
Goyim/ 17. oktoober 2021 05:02
Iisrael on on ennast juba täiesti ise diskrediteerinud.
d
David/ 16. oktoober 2021 21:06
Eile nad valetasid siin Taiwani kohta, täna siis esitavad valeandmeid Iisraeli kohta - väga lame isegi petiste jaoks see vastik valetamine...
d
Diana/ 16. oktoober 2021 21:08
Ega neil polegi argumente ju... mõtlevad ise oma oopusi välja, no ja vahel ei saa aru, et arukad inimesed saavad nende valed kergesti ümber lükata. Harimatu kamp petiseid.
a
Aga/ 17. oktoober 2021 11:19
Kui tead, et vale, mis siis õige on. Palun avalda. Nii väga tahaks teada.
m
Merike/ 16. oktoober 2021 21:02
Aga selline ongi vaktsiinivastaste taktika - korrata päevast päeva samu räigeid valesid, esitada "keerulisi" küsimusi, millele vastused on internetis vabalt leitavad. Neile on see tõesti ainult usu küsimus, inimeste elust ja tervisest pole neil sooja ega külma. Tõesti kiiduväärt, et suurem osa (68 %) Eesti arukast täiskasvanud elanikkonnast, on nende kahjulikust propagandast siin kommentaariumis endale järeldused teinud ja on tänaseks vaktsineeritud. Ärge uskuge seda vaktsiinivastaste kuritegelikku valeinfot, minge vaktsineerima!
j
Jälle sina/ 16. oktoober 2021 21:12
Merike, muudkui korrutad oma ühte ja sama teksti, vaheta plaati:)
k
Kuule, jälle sina/ 17. oktoober 2021 11:26
Ise korrutate siin igasugust jama iga päev.
t
tumedanahksetel on suurem töenäosus/ 17. oktoober 2021 11:55
Vaktsineerimine ei aita viirust seljatada, Seega poe mingit teadusliku alust nõuda inimestelt kohustusliku vaktsineerimist - mõlemad osapoolet tegutesevad siin USUPÕHISELT ja mitte teaduspõhiselt, paraku vaximist peale suruvad tegelased veel lisaks diskrimineerivalt eirates olulisi inimõigusi. See on probleem Merike -- inimõigused, mis on arukatele inimestele PÛHAD. Isegi neile kes on vaktsineeritud käib väga sügavalt vastukarva QR-koodi tsirkus ja inimeste diskrimineerimine, näiteks tööandja poolt või siis avaliku kohtadele juurdepääsu piiramine gruppikuuluvuse põhjal (sarnaselt nahavärviga)
e
Eriti tublid issameie lugejad! 😊😊😊/ 17. oktoober 2021 13:53
Ja selline ongi vaktsitute k ampaania!!! Korrutavad seda päevast - - - päeva nagu issameiet kirikus! Söögi alla ja söögi peale!!! Väsimatult, hommikust õhtuni ja õhtust hommikuni!!!
m
Merike ise/ 17. oktoober 2021 15:35
on lõpux hakanud uskuma seda, mida kordab....Katrin ja Kalev ka oma mui.nasjuttudega
t
tuleb välja, et vaktsiinivastased levtavad Iisraeli kohta valeinfot / 16. oktoober 2021 20:56
Maksim Veller täna 17:49 Iisraeli kohta levitab siin keegi valeinfot. Iisraeli rahvaarv on 9,3 Milj. Neil on päevas umbes 1000 uut nakatunut, ehk 5 korda vähem kui Eestis, Täna oli 1002 uut nakatunut, ehk 107 nakatunut 1 miljoni elaniku kohta. Eestis on aga üle 800 nakatunu 1 miljoni elaniku kohta. Niiet, palun - leidke mõni muu riik kelle kohta oma valeinfot jagada. Iisraelis nakatumine langeb, tänu kõrgele vaktsineeritusele.
n
No tühja sellest Israelist, küll tuleb seal ka jälle oma nakatumiste tippaeg, see käib lainetena/ 16. oktoober 2021 21:05
Aga Eestis on praegu juba ligi 40% päevastest nakatanutest ja haiglasolijatest täisvaktsineeritud.
t
Teadus nõuab ohvreid/ 16. oktoober 2021 21:45
Iisraeil kui Pfizeri suurima katselabori näitel on siis nüüd näha, et 4 süst on see mis aitab. Meie hakkame alles kolmandat tegema.
k
17. oktoober 2021 12:01
kui 99,99% on vaxitud, siis nakkuvad koroonasse ilmslet ainult vaxitud ja COVOID-iga surevad samuti ainult vaxitud. See on meie tulevik, kui suudetakse sundida köiki vaktsineerima. Lugege Karjaküla vanadekodust, seal on näha kuida vaximine aitas ära hoida laussuremit, kuid mitte nakkust peatada, 52% vaxitutest nakatus!!! https://leht.postimees.ee/7242139/karjakulas-nakatus-koroonaga-22-topeltvaktsineeritud-hooldatavat
a
alles oli / 17. oktoober 2021 15:39
luge.das, et juudalastel megakõrge haig.estumus, et systeem kr.iisis ja hai.glad täis...kol.mas päästja pidi kii.res tem.pos ka.sutusele võtma.
t
Täitsa tuttav! / 16. oktoober 2021 20:28
Mul on konkreetne uudis---mu endine töökaaslane, kellega ühenduses olen, helitas mulle eile ning teatas, et on positiivne!!!! Muide, ta on suvel VAKTSINEERITUD!!!! Nii et polegi v a ja välja mõelda ega suvalist inimest näiteks tuua!!!!
e
EI/ 16. oktoober 2021 22:15
usu neid koroona andmeid surmade kohta.Jah täna avaldati esmakordselt ,et vaksineeritud on ka surnud.Kuigi tean isiklikult paari vaktsineeritute surma
s
soomes/ 17. oktoober 2021 15:41
naabrimees rentis mitu koppa , sest ha.uakaevamiste hulk läx järsku yles vaxumise al.gusega...
t
Tuttav / 16. oktoober 2021 20:22
Mul on kontakt endiste tööl kaaslastega ja eile teatas üks neist, et jä i haigeks!!! Hommikul läks tööle ja varsti tundis end halvasti. Läks ülemusele ütlema, testisid ja selgus, et on positiivne. Suvel vaktsineeris!!!!!! Nii et konkreetne tulemus tuttava puhul, mitte keegi suvaline!!!!!
t
To Tuttav/ 17. oktoober 2021 11:09
Keegi pile eitanud et vaktsineeritud viirust külge ei saa, nad ainult ei koorma massides haiglakohti, mis on vaktsineerimise peaeesmärk
t
Tuttav/ 17. oktoober 2021 13:59
Toto tuttav---ei või iial teada, millal ta haiglasse satub, sest telefonikõnest oli aru saada, et tal on ikka väga kehv olla!!! Soovin talle head vastupidamist!
t
ToTuttav/ 17. oktoober 2021 15:44
sel juhul pole va.xumine yldsegi õi.gustatud, sest isegi kõige ras.kematel gripihooaegadel pol.nud haig.lates nii palju hai.geid kui praegu...ja gipihooaeg pole veel alanudki...????
h
Hiromant/ 16. oktoober 2021 20:20
Eks paistab, kas valimisjärgsel nädalal lajatatakse erinevad piirangud letti..
m
Mõmmi/ 16. oktoober 2021 19:47
"16. oktoobri hommikuse seisuga vajab sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 278 inimest. Kokku on haiglas 363 koroonaviirusega nakatunud patsienti, kellest on vaktsineerimata 227 ehk 62,5% ja lõpetatud vaktsineerimiskuuriga 136 ehk 37,5%." See on ametlikult avaldatud info tänasest Delfist. Kui vaadata eelnavate päevade sama meediakanali teateid haiglas viibivate koroonhaigete vastavatest numbrites, siis on märgata "täisvaktsineeritute" osa kasvutrendi - oli ligi 30%, täna juba läheneb 40%-le. Mis võiks olla selle põhjus?
h
16. oktoober 2021 19:59
Haiged vaktsineeritud hakkavad kapist välja tulema. Siiani jalutasid niisama ringi ja levitasid viirust. SEllest ka meeletud nakatumisnäitajad, võrreldes eelmise aasta sama ajaga, kus vaktsineeritud ei olnud ühtegi inimest.

h
Huvita v!!!?! / 16. oktoober 2021 19:24
Delfis on teade, et Maaleht tutvustab põhjusi, miks v a ktsitud inimesed uuesti nakatuvad. See on oma korda pärit SOOM e leHest ILTTALEHTI!!! LUGEGE, SAATE põhjuse teada!
i
irw/ 16. oktoober 2021 20:55
jajah, vale nurga all süstisid
j
Jõudu irvitamisel!!! / 17. oktoober 2021 14:04
Irw----kas see on sinu arvates väga naljakas??? Siis ei tea sa süstimisest mõhkugi!!! Asjatundmatu tegelane!!! Eks nä e, kas siis ka naerad, kui ise viiruse käes vaevled?! Just selke süstimise pärast ma ka vaktsida ei taha ja ei julge!
õ
õhtuleht/ 16. oktoober 2021 19:12
oleks aeg avalik kommentaarium sulgeda-rumalad vaxivastased ründavad valet välja imedes tublit eestlast kes hoolitseb oma tervise eest ja on vaxineeritud!
k
Kui / 16. oktoober 2021 19:21
info on mõne jaoks ebamugav, ei tähenda et see oleks vale.
v
Vaktsineerimise kõrvalmõjud/ 16. oktoober 2021 20:03
Mina näen kommentaariumites ainult seda, et vaktsiinieitajad on lihtsalt vaktsiinieitajad, aga ründav pool on ALATI vaktsineeritud inimene. Küll soovitakse vaktsiinieitajale surma ja kannatusi ja haigaravikulude ise kinnimaksmist ja üldse on need eitajad kõik purulo-llid ja rumalad ja lamemaalased ja tuleks vangi panna.. Miks vaktsineeritud nii närvilised on?
v
Vara veel! / 17. oktoober 2021 14:07
Oh neid asjatundmatuid ilkujaid siin!! Eks näe, kuidas teil edasi edasi lä heb??? Bumerangil on kombeks tagasi pöörduda!!
t
to mida veel/ 16. oktoober 2021 19:01
oled rumal inimene,kust need numbrid võtsid?see on lausvale,aga seda sa rumal tahadki et rahvast hirmutada,keelates neil vaxima minna,oled harimatu lamekas!
h
Hoia end kursis!!! / 16. oktoober 2021 20:30
See, et sina neid tulemusi ja numbreid ei tea, ei tähenda veel, et neid olemas pole!!!!!
m
Murakas/ 16. oktoober 2021 21:13
Hea näide närvilisest, kes kallale lendab ja oma põhilise sõnavara "lamekas" letti lööb! Mis teid häirib kui olete ise oma doosid saanud?
s
shiba inu coin/ 16. oktoober 2021 18:58
kandke maski sööge vitamiine sööge tervislikult ärge jooke viina ja tehke suitsu käige väljas jalutamas kõndige jookske värskes õhus
v
16. oktoober 2021 18:50
Vaadake saadet Esimene stuudio 14.10.21 täna 16:31 Nii mõnigi asi saab selgemaks. Stuudios on Põhja-Eesti Regionaalhaigla ülemarst Peep Talving: https://www.err.ee/1608369858/talving-perh-is-on-intensiivravi-vajanud-vaid-uks-vaktsineeritud-inimene
m
Murakas/ 16. oktoober 2021 19:52
Mõni päev tagasi rippus meedias lugu, kus lp ülemarst teatab, et viitus võib tulle läbi lukuaugu. Peal nii tobdat juttu kadus mul igasugune soov lugeda tema arvamusi, olgu ta või oma ala täielik tipp! Suure haigla ülemarstilt ootak natuke asjalikumat lähenemist ja teavitustööd.
m
Midagi on puha sassis!!!!!!! / 16. oktoober 2021 20:34
Läbi lukuaugu????? ! Jah, ma lugesin teleka alläärest uudiste ajal ka seda! See on jä rjekordne võte inimeste hirmutas miseks ja vaktsima meelitamiseks! !!!!!!! Otsigu l. lli!!!!
j
ja saategi, mida tahtsite ja tahate/ 16. oktoober 2021 18:44
Juba mitmendat päeva surevad mitte ainult vaktsineerimata nõrga immuunsüsteemiga ülivanad, vaid juba järjest surevad ka nooremad vaktsineerimata naised-mehed, siiani 46-st kuni 66-ni.
"
16. oktoober 2021 18:46
"See haigus leiab kõik vaktsineerimata inimesed üles. Nendest piisab, et koormata tervishoiusüsteemi väga pikal ajal,"Põhja-Eesti regionaalhaigla ülemarst ja teadusnõukoja liige Peep Talving.
t
to 18:46/ 16. oktoober 2021 19:14
See haigus leiab ka paljud vaktsineeritud üles, kes tervishoiusüsteemi koormavad. Ise olen vaktsineerimata ja ootangi, et leiaks see haigus mind siis üles, aga ei, samas vaktsineeritud kolleegid järjest haigestuvad ja mitte kergelt.
s
Siil/ 16. oktoober 2021 19:57
Kahjuks ei saa terve inimene, kes pole süstitud, olla süüdi nende nooremate inimeste haigestusmises ja surmas, sele lihtsal põhjusel, et kõige määravam tegur kellegi haigestumises on selle isiku enda tervislik seis ja vastupanuvõime. Kummaliselt kasvav haiglas olevate vaksitud sümptomaatiliste koroonahaigete % - tõusnud 10 pügalat nädala-paariga. Ehk otsiks sealtkandist põhjusi.
k
Kõige/ 16. oktoober 2021 22:22
raskem on ikka see, mitu süsti Te järgmine aasta jne.siis lasete teha? Kui mina 145kg ,temake 55 kg,sõber 93kg---------aga vastust ei tea veel keegi
o
olen/ 17. oktoober 2021 15:51
pro.ovinud ig.atpidi - karoovadiagnoosi omajaid hool.dades ja sam.ast ta.ssist juues, et saada vii.rus ja lä.bi põdeda....ei hakka kylge.
k
Küsimus/ 16. oktoober 2021 18:17
See tekst on Coca Cola Plaza Kino kodulehelt, minge vaadake järgi kui ei usu - "Alla 18-aastased külastajad testitulemust või vaktsineerimispassi esitama ei pea.". Ma küsiks mis selle vaktsineerima sundimise mõte on üldse, kui pooltelt külastajatelt tõndit ei küsita ja lastakse sisse potentsiaalsed viiruse levitajad? Kuidas see peaks loogiline olema?
e
Eks Eestiski/ 16. oktoober 2021 18:22
on mindud selle peale, et inimesed on suuremalt osalt manipuleeritavad. Usuvad esimest, aga kõvemahäälset propagandat.
r
16. oktoober 2021 17:57
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
õ
Õudne/ 16. oktoober 2021 18:00
Ma ei taha isegi teada, kui palju seal halvatus juhtumeid ja muid tüsistusi tuleb sel juhul. Jube.
r
Rootsis/ 16. oktoober 2021 18:06
Valitsus ka hoolib oma rahvast ja seal on vaktsiinikahjude fond.
p
Portugal/ 16. oktoober 2021 18:06
Karla täna 13:22 Eelmises Covid19 nakatumise laines rängalt kannatada saanud Portugalis on praegu, tänu väga edukalt ette võetud vaktsineerimisele (tänaseks on Portugalis kokku vaktsineeritud 86,4 % elanikkonnast!) on jõutud tasemele, kus nakatumiskordaja on 1,0. 10 miljoni elanikuga riigis on nakatunuid päevas 700 - 750. Viimase 7 päeva nakatumisi kokku 1 miljoni elaniku kohta on 455. Selline edulugu vaktsineerimise kasust Portugalis. Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/#weekly_table ---
t
Taani / 16. oktoober 2021 18:07
Taanis on alates 12.eluaastast 83% kõik elanikud kahe doosiga vaktsineeritud Et nii paljud taanlased end vaktsineerida lasid, sellepärast võetigi ka Taanis KÕIK PIIRANGUD ka MAHA. Oleks Eestis ka nii palju kahe doosiga vaktsineerituid, poleks meil praegu ka mitte mingeid piiranguid ega nii paljusid koroonasse haigestunuid …ja koroonasurnuid. .
r
Rootsis Taanis praegu küll piirangud maas/ 16. oktoober 2021 18:18
aga see ei pruugi olla lõplik. Erinevates riikides on nakatumislained eritsüklites. Meil ka suvel polnud mingeid piiranguid, samal ajal jälle Israelis nakatumine tõusis. Elame näeme.
a
aitab küll!/ 16. oktoober 2021 18:41
iisrael oli kõrgeima süstitasemega maa, kuid nakatumine ka üks kõrgemaid seal. passid kaotavad seal kehtivuse, kui kolmandat süsti ei lase teha. kaua see jama kestab ja mille nimel? hakkamegi elu lõpuni mingit solki iga poole aasta tagant süstima, aga vbolla ka iga kahe kuu tagant, mine sa tea, mida nad sulle järgmiseks sunduseks välja mõtlevad. oigavad kogu aeg, et voodikohti pole, kuid lasevad õdesid ja meedikuid lahti, kes end ei taha süstida. need on 2a teinud tublit tööd ja pole surnud ega haigestunud, kuid nüüd järsku lastakse lahti, sest keelduvad süstist?
r
rootsi tegi õigesti/ 16. oktoober 2021 19:41
rootsis pole kogu nn pandeemia vältel mingeid erilisi piiranguid olnud. ka maskikohustust mitte.
m
Maksim Veller/ 16. oktoober 2021 20:49
Iisraeli kohta levitab siin keegi valeinfot. Iisraeli rahvaarv on 9,3 Milj. Neil on päevas umbes 1000 uut nakatunut, ehk 5 korda vähem kui Eestis, Täna oli 1002 uut nakatunut, ehk 107 nakatunut 1 miljoni elaniku kohta. Eestis on aga üle 800 nakatunu 1 miljoni elaniku kohta. Niet, palun - leidke mõni muu riik kelle kohta oma valeinfot jagada. Iisraelis nakatumine langeb, tänu kõrgele vaktsineeritusele.

r
Reaalsed numbrid/ 16. oktoober 2021 17:55
No enamus kes selle esimese süsti ära tegid ja kellel tervis paar nädalat väga halb oli ja ühtlasi avastasid, kuivõrd veel halvemini need vaktsiinid võivad mõjuda olenevalt inimesest (nagu loterii), keeldusid lihtsalt järgmise süsti tegemisest. Tean isklikult 5 inimest, kes on esimese doosi saanud ja keelduvad rohkem tegemast ja usun selliseid inimesi on Eestis Tuhandeid.
v
Vaktsineeritu/ 16. oktoober 2021 18:05
Elan väiksemas kohas ja meil on kõik kenasti ammu vaktsiinidoosid kätte saanud. Pole kuulda, et kellelgi halb oleks olnud, kõik ju omavahel tuttavad.
t
to Vaktsineeritu/ 16. oktoober 2021 18:12
No aga palju õnne teile, et teil hästi läks! See on ju suurepärane, nii peakski olema.Paraku kõigil ei ole see nii. Mina tean mitmeid kellel oli väga, väga halb olla mitu nädalat ja on täiesti avalikud andmed halvatuste ja surmade kohta.
t
16. oktoober 2021 17:51
Tänavu kaheksa kuuga on COVID-19 haiglaravile kulunud 32,9 miljonit eurot, sellest 31,9 miljonit vaktsineerimata inimestele!
m
Murakas/ 16. oktoober 2021 21:23
See info võib osaliselt tõele vastata kui arvestada, et alates koroona algusest kuni selle aasta suveni olidki pea kõik veel vaktsineerimata. Esimesed doosid saadi märtsist alatse ja teised järgnesid mais ja sealty edasi, Kuni 14 päeva peale teist doosi kuulutati mittevaktsineerituks. Nüüd arvutage kokku kõk neile tehtud PCR testid, haiglaravi ja võibki tulla selline summa. Alles viimasel ajal on haiglasse sattunud täisvaktsineeritud, varem neid lihtsalt ei olnud. testitakse peamiselt mittevaktisneeritud, vaksituid vaid sümptomite puhul.
f
fakikontrolli tuleks kontrollida/ 16. oktoober 2021 17:49
kes neid valelikke elukaid kontrollib, kes seda valeinffi pidevalt tähtsa näoga massidesse paiskavad? kes vastutab selle eest, et eelnev inff oli õige? äkki vaksitud surevad pidevalt ja enamgi, kui vaksimata?
v
vaata/ 16. oktoober 2021 18:19
meie ei ela siin Eestis miljonilistes linnades,vaid enamus siiski väiksemates kogukondades ja kui midagi sellist oleks juhtunud,siis oleks juba kisa taevani olnud.Mõtle nüüd natuke,kui mitu vaktsiini saanud inimest sinu tuttavate seast on surnud,reaalselt keda sa tunned?Ära kuula seda,et vot mu tuttava tuttav rääkis,sest see on külajutu tasemel ja ei vasta tõele.
k
kuhu teatada? seda enam, et isegi perearst ei teata sinu eest/ 16. oktoober 2021 18:55
vaatale - tean ühte inimest. ja mitut vaktsiinikahjustust. üks oleks ka võinud surmaga lõppeda
f
Fakt on see, et / 16. oktoober 2021 17:46
juba mitmendat päeva surevad mitte ainult vaktsineerimata nõrga immuunsüsteemiga ülivanad, vaid juba järjest surevad ka nooremad vaktsineerimata naised-mehed, siiani 46-st kuni 66-ni.
n
No räägime siis Faktidest/ 16. oktoober 2021 17:52
Fakt on see, et vaktsineerimise tagajärjel on halvatuks jäänud või surnud paljud 20-35 aastased naised ja mehed, sealhulgas inimesed kellel oli väga hea tervis. Nõrga immuunsusega/vanad inimesed peaksidki vaktsineerima, aga kõigile noortele selle vaktsiini pealsurumine on äärmiselt vastutustundetu.
f
16. oktoober 2021 20:11
Fakt on ka see, et Eestis sureb iga päev umbes 40 inimest, ja nende seas on igas vanuses inimesi. Keegi ei ela igavesti, maailmas on olnud haiguseid algusest peale ja on ka edaspidi. Ja kui kellelgi nüüd suremise hetkel ka koroona küljes on, siis lähebki propagandaks koroonasurmana kirja. Tegelikult suri inimene hoopis kasvajssse.
v
Vaadake saadet Esimene stuudio 14.10.21/ 16. oktoober 2021 17:31
Nii mõnigi asi saab selgemaks. Stuudios on Põhja-Eesti Regionaalhaigla ülemarst Peep Talving: https://www.err.ee/1608369858/talving-perh-is-on-intensiivravi-vajanud-vaid-uks-vaktsineeritud-inimene
e
ekred levitavad läbipaistvaid lausvalesid ühe vaktsiinidoosi saanute lohta./ 16. oktoober 2021 17:31
Ühe doosiga vaktsineerituid EI LOETA mitte kunagi statistikas MITTEVAKTSINEERITUTE hulka! --- Tänane teade - Täisealiste hõlmatus vähemalt ühe vaktsiinidoosiga on 68%. See tähendab seda, et täielikult vaktsineerimata inimesi on Eestis 32%.
k
Kahjuks eksid. / 16. oktoober 2021 17:50
Haiglate statistika, kus tuuakse välja vaid kaks süsti saanud ja vaktsineetimatud. Kas tahad tõesti uskuda, et ühtegi ühe korra vaktsiini saanut ei ole haiglas? 🤡
m
mitte/ 17. oktoober 2021 16:09
kusagil meedias pole kirjas, et 1 systisaanud on vaxxikud- on 2xtäisnõelutud , ja vaxumatud.
s
sellist/ 16. oktoober 2021 17:27
valet tuleb et lase olla,me kardame vaximist,äkki sureme ära...piinlik seda kõike lugeda!
m
Mida veel/ 16. oktoober 2021 18:02
Piinlik on sellist harimatut kommentaari lugeda kui on sadu surma juhtumeid nende uute vaktsiinide tagajärjel. Sul endal ei hakka vastik, et sa selline oled?
h
harimatu/ 16. oktoober 2021 19:04
oled sina,siin on kõik õigesti öeldud,minge vaktsineerima,enne kui hilja!
t
Terviseamet jätkab valetamist. / 16. oktoober 2021 16:54
Nende ametnikkond vahetub nii kiiresti, et uued tulijad ei suuda asjadesse süveneda, kui peavad juba jälle lahkuma. Sealt need eksimused tulevad. Ja Delfi koos Soonvaldiga ei luba seda segadust isegi mitte kommenteerida. Nonsens!
t
tõde/ 17. oktoober 2021 16:15
on ammuilma tea.da-eersti nii väike, et enamusel on keegi sutsakatest hai.gestunud ja sur.nud. Erinevus piirkonniti selles, et esimese sutcaka saajatest 85% oli pla.cebo, teises 50% ja kol.mandas 35%, et asi usutav tu.ndux...aga nakatumise kõver on tõusnud kõi.gis maades koos vaxutute hul.ga suur.enemiseega.

t
Tõde/ 16. oktoober 2021 16:51
Kurb lugeda, et need vaktsiini pealesurujad ei suuda aru saada mitte mingil moel, et isegi kui terve riik oleks vaktsineeritud, iga viimne kui inimene, siis ei kaoks see viirus endiselt mitte kuhugi. Inimesed endiselt nakatuks jne. Enamus inimesed põevad seda viirust kergelt, see on fakt. Fakt on ka see, et see nn. vaktsiin (kõik versioonid) on tekitanud tuhandetele inimestele tervisekahjustusi, halvatused, pika ajalised liigese valud ja isegi surmasid on päris palju olnud. Ma ei tahaks küll nii naiivne inimene olla, kes sellist vakstiini teistele peale surub. Need kes tahavad, andke minna.
v
vaktsiin on bioloogiline preparaat, mille abil on võimalik omandada immuunsus teatud haigustele./ 16. oktoober 2021 17:04
vaktsineerimine AITAB organismil viirushaigust KERGEMINI läbi põdeda, 90-95 protsenti vaktsineeritutest põevad haiguse läbi kergelt, tavaliselt ei vaja isegi mitte haiglaravi, kusjuures Aga eriti nõrga immuunsüsteemiga rasked haiged ja ülivanad ja eakad võivad vaktsiinist hoolimata kergesti koroonasse nakatuda ja ka surra nagu nüüd viimastel päevadel kahjuks on ka ülivanadega toimunud.
M
@ vaktsiin on bioloogiline preparaat/ 16. oktoober 2021 17:15
Mis asja sa seletad? Kas me räägime ikka samast vaktsiinist? Üldjuhul jah läbi katsetatud korralikud vaktsiinid aitavad. Aga mitte need koroona omad, mis on kiirkorras valmis tehtud ja keegi ei julge vastutada. Sa ikka tead, et koroona vastu vaktsineerimine on OMAL vastutusel? Sellel on põhjus, miks see nii on. Tean mitmeid kes põdesid koroonat enne kui vaktiinid üldse kasutusele tulid ja nad põdesid seda väga kergelt. Seega, see väide, et "nüüd põed veel kergemalt" on täiesti alusetu. Seevastu on need vakstiinid tekitanud mitmeid tervisekahjustusi ja see on reaalne põhjus, miks ei vastutata.
k
Kusjuures/ 16. oktoober 2021 17:41
Alla 60 aastased hea tervisega inimesed ei vaja gripilaadsete haiguste puhul vaktsiini, sest see ei anna neile midagi juurde. Viimased maailmatasemel teadlaste uurimused kinnitavad, et suuremale enamusele ei kujuta koroona ohtu, sest see põetakse läbi kergete sümptomitega. See jutt, et ainult vaktsineeritud põevad kergemalt, on lihtsalt propaganda.
T
@ Kusjuures/ 16. oktoober 2021 18:04
j
juba/ 17. oktoober 2021 16:17
am.mu ta.han teada, mix va.nureid rahule ei jäeta, ja tikitaxe?
v
Vanga ennustab/ 16. oktoober 2021 16:38
Paar nädalat veel ja topeltvaktsineeritud mööduvad pika puuga mittevaktsineeritutest haiglates. Seejärel lõpetatakse peatselt haiglatest statistika avaldamine ja Kaka kuulutab feisbuukis et koroona on muutunud sesoonse gripiga võrreldavaks oma raskusastmelt. Soovin kommentarile ainult miinuseid, tänan.
m
Merike/ 16. oktoober 2021 15:46
Kõige kangekaelsemate vaktsiinivastaste taktika ongi - korrata päevast päeva samu räigeid valesid, esitada "keerulisi" küsimusi, millele vastused on internetis vabalt leitavad. Neile on see tõesti ainult usu küsimus, inimeste elust ja tervisest pole neil sooja ega külma. Tõesti kiiduväärt, et suurem osa (68 %) Eesti arukast täiskasvanud elanikkonnast, on nende kahjulikust propagandast siin kommentaariumis endale järeldused teinud ja on tänaseks vaktsineeritud. Ärge uskuge seda vaktsiinivastaste kuritegelikku valeinfot, minge vaktsineerima!
k
kas arvad, et sinu tõde on ainus õige...,vanasõna: kes viimasena laulab, laulab paremini./ 16. oktoober 2021 15:56
m
Merikesele/ 16. oktoober 2021 16:00
See on su enda taktika, kordad päevast päeva oma mantrat.
k
Kullake/ 16. oktoober 2021 16:09
Enam ei tohi me küsida, kas oled vaktsineeritud! Aeg on küsida, kas oled negatiivne.Laus kuritegu on lubada positiivsed vabalt liikuma ja nakatama. Pole mingi argument, et vaxxitu nakatab kohusetundlikult ja vähem.Ka kergemini haigestumine enam ei pane piiri.Ole vaktsineeritud või mitte, OLE NEGATIIVNE, kui kuskile ronid!!!
t
to Kullake/ 16. oktoober 2021 16:55
See kergemine haigetumine tundub rohkem müüdi valdkonda minevat. Tean inimesi kes põdesid väga kergelt ilma vaktsiinita ja hiljem tegid vaktsiini ja oli kõvasti kehvem olla paar nädalat. See võib muidugi oleneda inimesest ja ma ei väida, et mõni põebki kergemini, aga väita, et see on 100% - line, on vale.
t
to Merike/ 16. oktoober 2021 20:16
Merike tundub olevat hüpohondrik, kes loodab, et kui teised tema ümber ennast vaktsineerivad, siis pääseb ka tema sellest haigusest. Reaalsus on see, et koroonanakkuse saad sa kindlapeale kõigepealt hoopis vaktsineeritud inimeselt. Just nemad seda agaralt levitavad. Ja siis avanevad ka sinu silmad, arukas Merike..
s
sina/ 17. oktoober 2021 16:21
räige hir.mutaja....anna mulle karoovaviirus, mida mitte keegi pole veel leidnud, te.stinud, veel vä.hem lei.dnud mu.tante...jõin hai.gega samast ta.ssist, läxin nende juurde el.ama ja ab.istama....ja test ikka neg.
h
Huraa/ 16. oktoober 2021 15:30
i
irw/ 16. oktoober 2021 15:29
939 kommentaari? Kohe näha, et kõik on delfist siia kolinud
a
16. oktoober 2021 18:11
apua täna 15:44 ekre hanerasvalamemaalased siin jälle märatsemas
v
vaktsiinivastasele/ 16. oktoober 2021 14:41
Kui sa ei saa aru, mida sa teed, siis tee hästi hoolega.
k
Kuule filosoof/ 16. oktoober 2021 15:41
Kui midagi tarka òelda ei ole, siis hoia oma "tarkuseterad" endale.
a
Aivar/ 16. oktoober 2021 14:35
Haigla seis pea 60-40. Ma ei imestaks kui novembri alguses on seis vastupidine
s
Sellel vaktsiiniterroril pole midagi pistmist inimeste tervisega./ 16. oktoober 2021 14:52
Kùllap varsti saavad sellest kòik aru.
m
Mann/ 16. oktoober 2021 15:11
No kui 20% tekitavad 99% koroonasurmadest siis on selge et tule vaktsineerida ja ruttu.
t
Teeline/ 16. oktoober 2021 16:31
Kui lugeda ühe süsti saanud vaktsineerituiks, siis vaktsineerimata haigeid suurt ei olekski.
A
@Kui lugeda ühe süsti saanud vaktsineerituiks/ 16. oktoober 2021 17:48
Aga ei loeta, neile ei anta ka koroon sertifikaati, sest üks süst ei anna kaitset. Nii on see igas EL riigis maha pandud.
v
Viimasele/ 16. oktoober 2021 18:44
Juba üks süst pidi andma hea kaitse, nii rääkisid Meritsad ja Lutsarid. Vaktsiinipass on ise teema, sellel pole inimese tervisega midagi pistmist, see pass on lihtsalt poliitiline manipulatsiooni vahend.
a
auh/ 16. oktoober 2021 14:27
täna Tallinnas kesklinnas: noored inimesed kambakesi bussis, käratsevad ja itsitavad pole maskist kuulnudki.
p
Pärnus/ 16. oktoober 2021 15:22
sama, hommikul bussid täis maskideta kooliminejaid, kuigi koolides pidi levik suur olema, kaupluste sama lugu, väga palju on maskideta. Kui koroonavastane kaitse on vast nadi, siis praegune muude viiruste levimise kaitse on ikkagi piisav (nt. rinoviirus jms.)
k
Kas sa siis ikka veel usud, et mask aitab? / 16. oktoober 2021 17:02
Oleks aeg juba targemaks saada ja vaateid muuta. Mask suurendab sellist asja, kui Viiruskoormus ja see tekitab raskema haicusjuhu. Loe Viiruskoormus kohta prof. K. Fischeri kirjutist.
k
Kristiina / 16. oktoober 2021 17:12
Väga hea. Lätis intensiivi palju enam kui siin. Sel on seos tundub.

k
16. oktoober 2021 14:22
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
Teeline/ 16. oktoober 2021 16:32
Räägi ka Iisraelist, kus vaktsineerituse % veel kõrgem.
k
Konn/ 16. oktoober 2021 17:27
Iisraeli viimase 7 päeva nakatumus 128, meil 1004. Mis neil seal halvasti on?
t
to: Teeline/ 16. oktoober 2021 17:50
Iisraelis vaktsineeriti kiiresti ja kahe süsti vahe oli väga väike. Vaktsiini kaitse on nõrgenenud.
s
ss/ 16. oktoober 2021 13:42
tuleks teha mitte vaktsineeritutele lahtiste uste päev haiglas ehk siis hakkab koitma,et see on vajalik
j
Jauram/ 16. oktoober 2021 14:12
Miks peaksid mitte vaktsitud vaktsituid haiglasse külastama minema !? Nad on ju momendil terved !
k
Karla/ 16. oktoober 2021 13:42
Ehk siis Põhjamaades on Covid19 nakatumine kordi väiksem kui Eestis. Eestis on praegu tase 5590 nakatumist nädalas kokku 1 miljoni elaniku kohta. Taanis ja Soomes on see näitaja umbes 7 korda väiksem, vastavalt 785 ja 760 nakatumist nädalas 1 miljoni elaniku kohta. Norras on umbes 11 korda väiksem nakatumine Covid19 viirusega 503 nakatumist nädalas 1 miljoni elaniku kohta Rootsis aga on umbes 16 korda väiksem nakatumine Covid19 viirusega kui Eestis - 345 nakatumist nädalas 1 miljoni elaniku kohta
k
Kiisu/ 16. oktoober 2021 14:02
Sest neil on foon madalam ja seega ka nakatumiste võimalus väiksem. Lisak jõudsid nad ära vaktsineerida 12-18 lapsed. Need on Eestis he5kel kõige suuremad nakatajad. Aga meie vanemad ei taha oma lapsi kaitsta ja ei luba vaktsineerida.
k
Karla/ 16. oktoober 2021 14:32
Just! Eile lisasin siia infot õpilaste vaktsineerimisest Rootsis Rootsist - ajalehe Dagens Nyheter vahendusel. Stockholmi õpilased saavad nüüd Covid19 vaktsiini otse koolis. Sel nädalal alustati Stockholmi koolides 12 - 15 aastaste õpilaste vaktsineerimist. Stockholmi piirkonnas ongi otsustatud vaktsineerida õpilasi selle ohtliku viiruse vastu just koolis. Näiteks Enskede koolis Lõuna-Stockholmis said umbes 60 % õpilastest vanuses 12 - 15 aastat kätte esimese vaktsiinisüsti sel kolmapäeval. Allikas: Dagens Nyheter - dn.se
t
Teeline/ 16. oktoober 2021 16:36
Inimesed käituvad nagu nende riikide presidendid. Lähikontaktne Niinistö laks koduisolatsiooni, lähikontaktne Kallas lehvib mööda Baltikumi ringi. Ühel on vastutustunnet, teisel pole halli haisugi.
v
Vabandust / 16. oktoober 2021 13:28
i
Igal/ 16. oktoober 2021 14:49
nädalal vöiksite seal vaktsineerida. Nii kaua kuni pöhja alt ära lööb.
m
milleks/ 16. oktoober 2021 13:27
Milleks kirjutada valeinfot, et esialgse info kohaselt olid kõik surnud vaktsineerimata kui tegelikul olid neist enamus vaktsineeritud
t
tõele näkku peeglist/ 16. oktoober 2021 14:33
n
Nänniga süstima!/ 16. oktoober 2021 13:26
Kui survestamine ei aita, siis aitab raha?? Maal värk ikka küll!
k
Konn/ 16. oktoober 2021 14:18
No see ilmselge Keski valimisreklaam. Vanainimesele kindlasti mõjub ka.
m
Mis siis teha?/ 16. oktoober 2021 14:21
Aga mis siis aitaks?Tuleks karmistada kontrolli ja hakata trahvima.Koolid tuleks sulgeda,seniks kui nakatumine väheneb.See kõik aitas eelmisel talvel.Mõelge sellele,et kui gripp hakkab ka levima jõudsalt,mis siis meie tervishoiu süsteemiga saab?
k
Karla/ 16. oktoober 2021 13:25
Viimase 7 päeva Covid19 pandeemia arengud Euroopas: Uusi Covid19 nakatumisi 1 miljoni elaniku kohta (16.10) - 1. Läti - 6557 nakatumist 7 päeva jooksul kokku/ 1 MIL kohta 2. Leedu - 6054 3. Eesti - 5590 4. Rumeenia - 5152 5. Serbia - 4947 6. UK - 4050 7. Sloveenia - 2876 8. Bulgaaria - 2726 9. Iirimaa - 2340 10. Horvaatia - 2286 19. Venemaa - 1423 28. Taani - 785 29. Soome - 760 36. Norra - 503 41. Rootsi - 345 Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/
ü
üks arvamus/ 16. oktoober 2021 14:13
Ei kahtle nendes numbrites, aga kas need ei sõltu sellest, kui palju testitakse, keda kirja pannakse (positiivseid või haigustunnustega), keda loetakse nakatunuks? Kui vaadata viimaste nädalate testide arvu ja nakatunute hulka, siis on see protsendiliselt püsinud enam-vähem samal tasenmel- 15 - 17 % testitute arvust. Me ei tea, kuidas teevad teised riigid oma statistikat. Sama segane on lugu õpetajate ja õpilastega. Eelmiste lainete ajal lapsed ei olnud ohufaktoriks, aga nüüd on ja õpetajatele tehakse ühisüritusi, kus on võimalik nakatuda ja vii mööda koole laiali. See ei ole õigustatud.
t
"üks arvamus"-le:/ eile 05:30
trolli jura pole mõtet tõsiselt võtta! Ta ilmselt on mingi numbrimaniakk, sest ÜKSNES need arvud ei räägi ju midagi. Ühe numbri pealt ei saa ju midagi järeldada või otsustada! Küsimus nr. 1 - mis meetodiga ja MIDA on mõõdetud? Kui vastuseks tuleb "PCR-test", siis on ju nalja kui palju... ja kadunud Mullin keerab hauas ringi...
m
Mart/ 16. oktoober 2021 13:18
Väga kahju, et Terviseamet pole ikka veel hakanud koroonapatsiente liigitama 3 gruppi: täisvaktsineeritud, 1 doosiga vaktsineeritud, ja vaktsineerimata. Selle asemel nimetatakse ühe doosi saanud inimesi vaktsineerimata inimesteks, kuigi terve kevad rõhutati, et juba üks doos kaitseb raskete juhtude eest. Miks te olete sellised, lp. Terviseamet ja Sotsiaalministeerium? Kas tõesti endal on Teil hea tunne? Nii et tänasest 7 lahkunud inimesest ilmselt vaktsineerimata oli hoopis 0-3.
t
Teeline/ 16. oktoober 2021 16:43
Seda kolmandat numbrit ei saa avaldada, sest siis jääks vaktsineerimata inimeste osakaal liiga väikseks. Poleks enam võimalik hirmutada.
t
Täpselt nii, häma kuubis./ eile 05:31
Seda küsimata, mis meeodiga ja mida mõõdetakse - kuidas need numbrid saadakse?

m
16. oktoober 2021 13:14
Marylin Kerro kaardid näitasid,et Kaja Kallas ei oska riiki juhtida,temal on tagatoas juhtnööre andev isik kes ka ei oska juhtimiseks juhiseid anda, alustatakse valest otsast.
v
Vanga/ 16. oktoober 2021 13:16
Kaardid näitasid, et aastal 2001 on maailmalõpp ja Eesti presidendiks saab Savisaar. Sama näitas ennustaja Edgar.
k
Kiisu/ 16. oktoober 2021 13:43
Uhuu inimeste hommikutituaal, vaatame mida Kerro ütles…. Eestlased, mis teiega lahti on?
l
Lennart Meri/ 16. oktoober 2021 14:01
"Kõige suurem oht meie riigile on inimeste rumalus"!
a
Arvutused/ 16. oktoober 2021 13:14
Tänase päeva arvutus: haiglas koroonaviirusega täisvaktsineerituid 136. Korrutan selle koefitsiendiga 1,34 (saadud terviseameti 1.okt andmete arvutusest) ja saan pisut üle 182 (niipalju on lõpetamata vaktsineerimiskuuri ehk 1 süsti või 2 süstiga, millest viimasest ei ole veel möödas nõutud arv päevi). 136+182=318. Lahutan vaktsineeritud ja lõpetamata kuuriga inimesed üldarvust. 363–318=45. Jälle 45 – nagu paar päeva tagasi. Just niipalju on ühegi vaktsiinisüstita koroonasse nakatunuid haiglas ka täna.
t
Tubli/ 16. oktoober 2021 13:18
Sa oled sama tugev mataemaatik kui meie rahandusminister Helme!
m
Mann/ 16. oktoober 2021 13:46
Ja osad neist vaktsineerimata inimestest olid tegelikult marslased kes olid maskeerunud vaktsineerimata inimesteks???
õ
Õhtuleht/ 16. oktoober 2021 13:11
Ei tea ikka, olen vaktsineerimata ja tervis on hea ning korras. Olen teinud noid koroona teste ja kõik on näidanud mitte midagi. Kuulge rahvas too täitsa imelik. Miks nood kellel too süst tehtud on on haiglas ja mina kui mitte süstitud inimene terve olen. Mhhhhhh. Mõelge nüüd oma peaga kah natuke.
t
to:Õhtuleht/ 16. oktoober 2021 15:29
Jah ,täna võite küll terve olla,aga kas ka homme või nädala pärast?Miks on nii,et raskes seisus haiglates on enamus need,kes ei ole vaktsineeritud?Jah,haiglates on ka neid,kes on vaktsineeritud,aga nende vaktsineerimisest on ka juba hulga aega möödas.Kui vaktsineerite gripi vastu,siis te ei eelda ju ka,et see peaks aitama teid veel mitu aastat hiljem.
k
Kurb lugeda komme/ 16. oktoober 2021 12:54
Samas ka naljaks. Need lamemaalased ja antivaxerid on ikka väga tugevalt kuuma saanud, või on siin ka palju naljamehi, kes teevad eriti jaburat nalja ja postitavad erilisedt tarku komme?
k
Kurb lugeda ka sinu kommi/ 16. oktoober 2021 13:04
See lamemaalasteks sildistamine on ennast juba ammu ammendanud. Kui sul arukaid argumente pole, siis ära parem üldse kommenteeri.
n
Naljakas/ 16. oktoober 2021 13:20
Mida sa sildistad kui targad väidavad et maa on lame ja vaksiinid tapavad enamuse? See pole minu välja mõeldud vaid tarkade antvakserite foorumitest loetud.
t
Teeline/ 16. oktoober 2021 16:49
Jah, kui arvutused lähevad soovunelmatest mööda, siis tuleb sildistama ja räuskama hakata.
õ
Õudne/ 16. oktoober 2021 12:51
Kuhu oleme jõudnud RE ja KE juhtimisel. Hirmuvalitsemisega on rahvas lõhestatud ja demokraatiast pole enam mõtet rääkida. Kallid inimesed, selle asemel, et üksteist süüdistada ja sõimata, mõelge sellele, kuidas te varem haiguste perioodil elasite. Kes kartis haigestuda, see piiras ennast ise, olenemata sellest kas, olid vaktsineeritud või mitte, lisaks kõik muud soovitused, et pesti käsi, hoiduti rahvarikastest kohtadest jne. See kõik kehtib ka täna. Vaktsiinipass ei peata viiruse levikut. Soovin tervet mõistust kõigile! Olgu ka öeldud, et olen olnud RE valija, nüüd aga endine RE valija.
k
Konn/ 16. oktoober 2021 13:50
No EKRE valijaid suri viimastel päevadel päris palju. See näitab kelle poolt ei tasuks hääletada.
k
Konnale/ 16. oktoober 2021 14:10
Kas see on TA lehelt leitav info, et nad just ekre valijad olid.
k
Konnale/ 16. oktoober 2021 15:23
eks surijate seas oli suuremas osas reffide valijaid, neid kelle id kaardid kokku korjati hooldeasutustes
p
Paremini hoitud Eesti:)/ 16. oktoober 2021 19:38
My ass. Kas neil endal pole piinlik sellist jama suust välja ajada.
s
Statistika võlud ja valud/ 16. oktoober 2021 12:45
"Esialgse info kohaselt olid nad kõik vaktsineerimata. Hiljem täpsustas terviseamet, et vähemalt kaks surnud inimestest olid lõpetatud vaktsineerimiskuuriga, kolm olid vaktsineerimata ning kahe inimese vaktsineerimise staatus on täpsustamisel". Kõigepealt paisatakse avalikkusele ette numbrid ja teade, et kõik olid vaktsineerimata ja kõik surid koroonasse. Hiljem tuleb "täpsustus", et mõni oli ikka ka vaktsineeritud ja mõne puhul üldse ei teagi, kas oli vaktsineeritud või mitte! Aga alustuseks lajatakse ikka, et "kõik olid vaktsineerimata".
o
Oi seda õnne ja rõõmu!/ 16. oktoober 2021 12:57
Hõiska õnne lame rahvas, ka vaktsineeritute hulgas on inimesi, kes surevad! Oi kui tore kohe lugeda, oi seda õnne ja rõõmu!
s
Statistika/ 16. oktoober 2021 13:04
Kurb on see, et vaktsiin ei toimi. Kui toimiks, siis oleks ka inimesed vaktsineeritud. Statistika on kallutatud ja kas meil ei ole siis digiriiki, kus on näha terviseandmed?
k
kuidas saab siiani olla vaktsineerimise staatus täpsustamisel?????/ 16. oktoober 2021 13:09
Isegi kui naistearsti juurde lähed, täidad pika ankeedi, kas oled vaktsineeritud, millega, millal, mitu korda. Surid omaette kodus ja neid pole haigekassas arvel? Neil pole isikukoodi? Perearsti? Ärge hämage siin.
t
to Statistika/ 16. oktoober 2021 13:26
Vot see on tõeliselt hea tähelepanek - kui vaktsineerimine tõesti aitaks koroona vastu, siis läheksin ka vaktsineerima. Aga kuna see ei tööta, siis ei näe sellel ka mõtet
k
Komentaarium teab/ 16. oktoober 2021 12:42
Need pookimada haiged ei ole nakatunud vaid on haiglas vaktsiinitüsistustega
t
tundub/ 16. oktoober 2021 14:32
et vana inime oled-ära kuula tõiste juttu,kuula raadiot,kindlasti oless vaija sind koa süsteda,see aitab,kui ei taha,tuleb surnuaiada kolida
t
Teeline/ 16. oktoober 2021 16:54
Kui sa nii tark oled, selgita palun, millega on haiglas need 85 (25 %) inimest, kes ei ole koroonapositiivsed? Miks neid loetakse koroona tõttu haiglas olevaiks?
m
Miks/ 16. oktoober 2021 12:40
Miks mina ei leia terviseameti lehelt kohta kus on märgitus surnute vaktsineerimise staatus? Mis kohast seda näha saab?
h
Helista perearstile/ 16. oktoober 2021 12:52
Saad infot ja saatekirja.

A
..../ 16. oktoober 2021 12:38
Aga see ongi ju elu, et sellises vanuses inimesed lahkuvad.Nii on meie kõigiga...
e
Et pensioni tõsta, puudub raha,/ 16. oktoober 2021 12:55
aga sellist riigipoolset muret, et lahkuvad 80 kuni 90 aastased pole küll enne nähtud.
a
Ants/ 16. oktoober 2021 12:31
Kas vanadus surmad pannakse kõik koroona alla?Kuhu on kadunud gripid muud haigused?Kummaline
m
Mhm/ 16. oktoober 2021 16:43
Neid enam polegi! Jäin haigeks ja tahtsin haiguslehte. Tegin test, mis oli negatiivne.Perearst teatas, et oled terve.Ma ütlesin, et mul palavik 38,5, olen ikka haige.Tema vastu, aga test oli ju negatiivne.Mina pidin siis selgitama, et pole coroonat, aga haige olen lihtsalt! ELAGU COROONA
s
segame aga vett/ 16. oktoober 2021 12:19
kõik lahmivad huupi, arvestamata nüanssidega.. kodutöö poolik.
c
coronast seoses/ 16. oktoober 2021 12:17
valimistega,loobiti ähvardusi ja mingile grupile raha külvamist aga mingeid otsuseid ei julgeta teha,viiruseareng toimub ikka omapäi,oleks vähemalt öeldud et me midagi ei tee oleme mugavustsoonis siis see oleks olnud ka otsus et rahvas ise otsustaks,seoses valimisega valitsus koalitsioonile loota ei saa,samuti valimisliidud kus sinu hääl läheb mitte sellele keda valisid vaid peidetud erakonnale,nii et arukust nii corona kui valimisel.
k
Kuidagi/ 16. oktoober 2021 12:04
Jääb mulje ,et inimesed soovivad lihtsalt kodus olla. Tee test, tee ennast positiivseks saad olla kodus ja raha tiksub. Julgelt eeldan , et 80 % nendest tegelastest töötab avalikus sektoris !! Tundub mõistlik
k
Kats/ 16. oktoober 2021 13:01
No niiiii tore mõte olla viirusele pesaks ja paljundada seda!!!
t
Teeline/ 16. oktoober 2021 16:59
Kats / täna 13:01 Aga vaktsineeritud ongi ju viirusepesad ja levitajad! NN vaktsiinipassi omanik võib ju vabalt ringi liikuda, ükskõik, kas ta on haigega kokku puutunud lähikontaktne, ise haige või ilma sümptomiteta positiivne. See kõik ei oma tähtsust, sul on paber ja muudkui lituta mööda ilma ringi.
a
Aahahha normalna mida asja nagu päriselt ise ka teate mida ajate vääää/ 16. oktoober 2021 11:57
GRAAFIKUD | Terviseamet parandab: ööpäeva seitsmest surnust vähemalt kaks olid vaktsineeritud
l
Lamemaalastel/ 16. oktoober 2021 12:08
lõbu laialt, sest selgus, et vaktsineeritud ei elagi igavesti?
t
to lamemaalastel/ 16. oktoober 2021 12:16
Allpool ühel Katrini nimelisel lamemaalasel on jälle hea meel, kui surevad vaktsineerimata vanurid, justkui nemad peaksid igavesti elama.
k
Kiisu/ 16. oktoober 2021 13:03
Ainult sinul on lõbus kui keegi sureb. Oled uhke enda üle?
j
Juula/ 16. oktoober 2021 18:37
Just nimelt! Hästi täpne parandus oli. Vähemalt kaks!!! Naera puruks
k
Karla/ 16. oktoober 2021 11:53
Venemaal jätkub Covid19 viirushaigusesse nakatumise tõus. Viimase 24 tunni jooksul tuvastati 33 208 uut Covid19 nakatunut ja suri 1002 Covid19 haiget. Need on suurimad arvud nakatumisi ning surmasid kogu pandeemia jooksul. Kokku on Venemaal surnud 222 315 Covid19 haiget. Allikas: https://zona.media/chronicle/octbr#42495
v
Vale!/ 16. oktoober 2021 13:29
Seal pole ükski Covidise surnud, vaid surevad need kes saanud lääne mürgisüste- pfaiserit ja zenekat! Sputnikuga pole ka mingeid nähte.
k
Karlale/ 16. oktoober 2021 18:40
Mis sa muud ei teegi, kui kirjutad ja joonestad mingeid graafikuid? Tead, et iga triibutõmbaja ei ole veel joonestaja!
m
Miks vaktsitud haiglas on? / 16. oktoober 2021 11:51
Juba rohkem, kui pooled vaktsitutest on haiglas? Huvit av, miks, kui vaktsiin pidavat haiglasse sattumise ära hoidma? Ja miks nad siis hoiavad plaaniliste haiguste - - haigete voodikohti kinni? Vaktsiin pidavat ju ainult kergeid nähte tekitama?
k
Kas oled soe või ekre pooldaja?/ 16. oktoober 2021 12:06
Pooled vaxitutest on haiglas? 300 000??? Kuidas saab nii rumal olla?
m
maalt ja traktoriga/ 16. oktoober 2021 12:24
Kunagi mõni kuu aega tagasi kirjutasin, et tollase jätkuva tempo juures on jõuludeks haiglas 100% vaktsitutest. Siis oli see % oma kolmkümmend. See ei ole ju õige, kui isegi vaktsitud jäävad haigeks. Saan aru kui mitte vaktsitud haigestuvad, kas siis raskemal või kergemal moel, kuid, et vaktsitud haigestuvad samuti ja surevad, ehkki ei peaks. Miski on pildil valesti. Mis?
l
Lamemaalane/ 16. oktoober 2021 12:33
k
Kiisu/ 16. oktoober 2021 12:36
Vaktsineerituid hetkel 726000. Haiglas neist 136 . Vaktsineerimata või läbi põdemata umbes 200000 inimest , neist haiglas 237. Ainult rumal ei saa aru…
t
to Kiisu / 16. oktoober 2021 13:08
Eestis elab 1,3 miljonit inimest.
k
Kiisu/ 16. oktoober 2021 13:58
Tartu ülikooli uuringu põhjal on 80% juba antikehad, st nad on vaktsineeritud või läbipõdenud. Lisaks on mril 250000 last keda ei vaktsineerita ja kes õnneks ei satu haiglasse. Järgi jääb max 200000 inimest, kelle arv õnneks iga päev väheneb.
j
Jõudu!!!! / 16. oktoober 2021 19:49
Kas oled..... Tundub, et mat maatika ei olnud koo'lis su lemmik ine!!!! Head süstimist!!!!! 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

l
lugege / 16. oktoober 2021 11:42
ISRAELI mahukat uuringut, vaktsiini omadused kaovad juba 4 kuust....niiet jääbki mürkide mõtetu süst, kuid rikastab edasi tootjaid, riigimehi haigekassasi jne....
k
Kiisu/ 16. oktoober 2021 12:39
No viimaste päevade surmade statistikat vaadates ei ole just tark seda viirust vabatahtlikult oma kehasse paljunema lasta…
k
Kiisule/ 16. oktoober 2021 14:13
Just viimaste pàevade andmete pòhjal on nàha, et see vaktsineerimine on mòttetu.
s
sõda mis peaks trellitama/ 16. oktoober 2021 11:38
see meditsiinipool peaks kõik panema vastutama selle eest, et pole veel ravimini jõutud, toome eesmärgiks siiski maailma meelega vähendamine, kas hakkaks maialma rahvas ka kohtutele minema, saab varsti näha, 2 aastat varsti täis, VAKTSIIN SAADI KOHE MÕNE KUUGA, MIS KA POLE VÕIMALIK, KUID RAVIMITENI EI OLE JÕUTUD, NAHAD ÜLE KÕRVADE SEL AMETNIKE JA TEADLASTE ARMEEDEL.
h
Helista perearstile!/ 16. oktoober 2021 12:22
Las annab saatekirja spetsialistile. Seal vast kuuled ka oma küsimusele vastust?
s
see % tõuseb/ 16. oktoober 2021 11:36
Haiglas 38% vaktsineeritud ja väljas 34% vaktsineeritud,läheb nagu Iisraelis midagi ei mõju peale kergemad sümptomid ja nagu näha 38% -le" praegu" ei mõju.Huvitav mida need vaktsineeritud haiglas sellest arvavad???Joller ja Lutsar võiksid nende käest küsida mis tunne on!!!!
a
aga/ 16. oktoober 2021 11:44
miks need mitte vaktsineeritud haiglas on, koroona pidi ju nende arvates nohu olema?
a
agale/ 16. oktoober 2021 12:03
Osad "vaktsineerimata" said arvatavasti vaktsiinist tüsistuse.
a
agale/ 16. oktoober 2021 14:25
See ongi hea küsimus - intensiivravi ei saa, juhitaval hingamisel ei ole, aga haiglas on, kuigi ravi väidetavalt pole...?
p
piipp/ 16. oktoober 2021 11:34
mis kaagutate,miks ei mainita neid,kes olnud juba aastaid neist üle 80 surijaist voodihaiged, kes olnud hooldekodus nägemas neid aastaid lamajad, keda söödetakse, mähkmetatakse, kes ise millestki enam aru ei saa, sets nad söödetakse uimasteid täis, siis KÜSIKS, KAS SEE ON ELU, SEE POLE JU ELU KA NEIL,KES KODUDES SENINI NII ELAVAD,mis jauratakse.Kõik surmad pole ühtmoodi vaid coronckast vaid, on ikka pikaaegsed rasked haigused ennem olemas ja SEE CORONCKA ANNAB TÕUKE, HEA ONGI ET ANNAB, SAAB LOOTUSETUST PIINAST LAHTI.
n
Nii ei lähe enam/ 16. oktoober 2021 12:47
Ega ei imesta, kui siin üks kirjutab, et osad "vaktsineerimata" said arvatavasti vaktsiinist tüsistuse. Seda juttu, mida siin kogu aeg ainult veeretatakse meile ette ja taha, siis ei olegi midagi muud ütelda, et tõesti hakkab mõistusele mõjuma. See ongi see tüsistus. Need käsud, ähvardused ja iga päev isemoodi plaanid, need ajavadki hulluks. Ega see haiglas olek kedagi terveks ei tee niisama, kui selle vaktsiini mõju vastu midagi ei leiutata. Vaktsiin ju iseenesest ei kaitse kedagi. Tehke või vähemalt tuleks proovidagi üldist liiklemiskeeldu nagu oli koroona algusajal. Kas või mõnest nädalast
m
Mann/ 16. oktoober 2021 13:06
Huvita, kui Varro ema ära sureb sellesse haigusesse, kas ta jätkab seda venelaste kinnimakstud jama produtseerimist seal Objektiivis?
n
Nii ei lähe jah/ 16. oktoober 2021 13:19
Palun rahvale esitada ausaid ja läbipaistvaid andmeid, mitte manipuleerida arvudega. Vassimine, varjamine ja valetamine ei too midagi head, mõjub eesmärgile hoopis vastupidiselt.
m
Mann/ 16. oktoober 2021 15:19
Minu vanemad mõlemad vaktsineeritud ja käivad kenasti poes mask ees. Nad on normaalsed.
t
to Mann/ 16. oktoober 2021 15:36
Aga järsku oskad siis midagi öelda nendele peredele, kes on kaotanud oma vanema, õe, venna, kallima või muu lähedase vaktsiini tagajärjel.
m
Mannile 15:19/ 16. oktoober 2021 16:04
Või kohe normaalsed:) Minu 90 a onu keeldub vaktsineerimast ja poes maski ette panemast ja on ka normaalne.
E
???/ 16. oktoober 2021 11:34
Et siis vaktsineeritute hulgas rohkem nakatunuid - kuhu edasi? Miks tehakse neile ikka erisoodustusi ja peaminister sunnib mitte vaktsineerituid kodus istuma
t
to ???/ 16. oktoober 2021 12:51
Sellepärast on need erisoodustused, et need on ju jälle kellegi katsemeetod, mis läks järjekordselt metsa. Nüüd ei tihka keegi seda aga tunnistada, sest siis tekib ju paanika.
k
Katrin/ 16. oktoober 2021 11:31
14.okt. suri viis koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid VAKTSINEERIMATA: 46-aastane mees, 56-aastane mees, 80-aastane mees, 84-aastane mees ja 93-aastane mees. 15.okt. suri kuus koroonaviirusega nakatunud inimest: 46-aastane naine, 64-aastane mees, 68aastane mees, 80aastane naine, 85aastane mees ja 86-aastane naine. Kõik kuus olid VAKTSINEERIMATA. Täna, 16.okt. suri seitse koroonaviirusega nakatunud inimest, kõik olid VAKTSINEERIMATA: 71-aastane mees, 77-aastane mees, 79-aastane mees, 81-aastane mees, 82-aastane naine, 84-aastane naine ja 89-aastane naine.
a
Ammu teada/ 16. oktoober 2021 11:36
Et see asi on mäda, mingi vanurid koos
k
Katrinile/ 16. oktoober 2021 11:37
Eakad inimesed ikka surevad erinevatesse haigustesse. Nendel juhtudel, mille sina välja tõid, ei ole ju teada, kas surid koroonasse, vaktsiinikahjustusse või kaasuvatesse haigustesse.
p
Palun/ 16. oktoober 2021 11:38
Ära ole lihtsameelne.
n
No tänastest juba vähemalt kaks on ikkagi vaksitud... raske on seda puterdamist TA poolt tõsiselt võ/ 16. oktoober 2021 11:49
t
16. oktoober 2021 11:58
Terviseamet ütles juurde, et täna 3 vaksimata, 2 vaksitut, 2 täpsustamisel. Mis sa sogad.
õ
Õpi eesti keelt!/ 16. oktoober 2021 12:07
Suri seitse ja kõik olid loomulikult pookimata!
n
Nõukogudeaja lapseke/ 16. oktoober 2021 12:37
Vaata Katrin, Nõukogude ajal "valisime" me ka riigijuhte, ja nad kõik said 99,99% rahva häätest. ja osalusprotsent oli vist samuti miski 99,99%. "Demokraatia" seisnes tol ajal selles, et see protsent ei olnud 100.
t
to Katrin/ 16. oktoober 2021 12:55
Sinu õnnetuseks tehti täna väike "vigadeparandus" ja oli ikka vaktsineerituid ka surnute hulgas. Ja küllap oli neid ka eile ja üleeile, lihtsalt "parandused" jäid sisseviimata.
t
to Katrin/ 16. oktoober 2021 13:00
Mis sa korrutad seda juttu ja tood neid numbreid esile iga päev. Loe vähemalt tänane koroona surmade selgitus ka läbi, mitte ära siin kasuta trükitähti. Inimesed oskavad veel lugeda ise ka. Täna kirjas ---- esialgsetel andmetel kõik vaktsineerimata. Hiljem leiti, et 2 lõpetatud kuuriga, 3 vakts.-ta ja 2 täpsustamisel.
ü
üks arvamus/ 16. oktoober 2021 14:34
Kui nii täpselt järge ajada, siis ei teeks paha uurida täpsemalt ka neid ootamatuid surmasid, mis viimasel aastal hoogustunud on. Kui surevad ootamatult 50 - 60 aastased ja nooremad, võiks ka kirja panna, kas olid vaktsineeritud või ei olnud. Lihtsalt statistikaks ja kuulujuttude hajutamiseks.
n
No delfi ikka suudab rõhutada 7 vaktsineerimata inimest suri/ 16. oktoober 2021 11:29
Ei noh Õhtulehe pealkiri on parem kui delfi oma, aga delfi on ikka omadega põhja läinud, nad võiks oma saidi üldse kinni panna.
e
Ei pea lugema!/ 16. oktoober 2021 11:31
On ju saite, kus maa on lame ja haigestuvad ainult vaxitud. Mine omasuguste sekka.
k
kas/ 16. oktoober 2021 11:39
sellepärast, et ei saa delfis enam koroona teemal kommenteerida?
m
Muidugi sest võim on ühel isikul/ 16. oktoober 2021 11:49
sest delfi on nagu diktatuuririik, ainult üks isik saab oma sõna peale suruda ei mingit demokraatiat sellel saidil pole.
d
Delfi tõrjub ainult jobusid trolle./ 16. oktoober 2021 12:09
Enamus teemasid saab kommida. Sputnik, objektiiv ja uhuu uudised aga ei lase üldse, populistid kardavad ausaid eestlasi.
t
Tegelikult/ 16. oktoober 2021 12:29
Delfi ise parajalt trollib inimesi.
r
16. oktoober 2021 11:28
Reigo Ahvena eluohtlik seisund on ka vaktsiini tagajärg.Ise ta muidugi kirub just vaktsiiniskeptikuid.Vaadaku tõele näkku...
i
ikka/ 16. oktoober 2021 11:40
m
16. oktoober 2021 14:13
a
Arvamus/ 16. oktoober 2021 16:43
Varsti ongi nii, et vaktsiinikahjustustega inimesed ei saa vajalikku kiiret abi, sest haiglad on vaktsineeritud koroonahaigeid täis.

j
Jüri/ 16. oktoober 2021 11:22
Kõik delfi kommentaatorid on kolinud õhtulehte.Nii igav on rahval.Kuidas te vaesekesed magada saate???
t
Tiit/ 16. oktoober 2021 12:10
Leiva peab lauale kuidagi saama.
j
Jürile/ 16. oktoober 2021 13:05
Mis sa muretsed, sina maga edasi ja ära kribi (a) siin.
t
to Juri 11.22/ 16. oktoober 2021 13:06
Kuidas sina, Juri siis siia eksisid. Mine muude tegevustega tegelema ning ära sega inimesi, kes arutavad, analuusivad. Sinu öiendav kommentaar on kull möttetu.
p
paistab/ 16. oktoober 2021 11:19
et kolmandat doosi on tegema hakatud vanuritele. Islandis pea 100% vaksitud aga viirus levib täie hooga.
m
Max/ 16. oktoober 2021 11:18
Ei hirnuta enam see jutt, et kõik olid vaktsineerimata. Ka ühe doosi saanud inimene arvestatakse vaktsineerimatute hulka.. Mõelge parem kuidas ravida, mitte ärge propageerige süstimist, mille tõestused alles algfaasis. Ja lapsi ohtu seada on sigadus. Nemad ju põevad kergelt, milleks süstida neid ? Eemale hoidke üksteisest jne. Ka vaktsineeritu nakkab samuti .
k
Küsin lihtsalt/ 16. oktoober 2021 13:15
Kas see vastab tõele, et koolides on kõige rohkem nakatunuid nii õpilaste kui ka õpetajate seas ja juba väikestes algklassides ka? Nakkuskollet aga ei osata kusagilt leida. Lapsed aga peavad ikka koolis käima.
k
16. oktoober 2021 11:15
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
Kust sa võtad, et just vaktsineerimisvastased/ 16. oktoober 2021 11:27
1 doosiga 2 doosiga süstitud, kui neil ei ole piisav aeg pärast teist süsti möödas, loetakse ka mittevaktsineerituteks ja nemad ei ole ju vaktsiinivastased. Lisaks ei ole teada, kas surid koroonasse, vaktsiinikahjustusse või kaasuvatesse haigustesse. Täiesti vaktsineerimata inimesi on haiglas kõige vähem. Keskmine eluiga Eestis on u 74 a, iga päev sureb inimesi paljudesse teistesse haigustesse.
k
Kust sa võtad, et just vaktsineerimisvastased/ 16. oktoober 2021 11:29
1 doosiga ja 2 doosiga süstitud, kui neil ei ole piisav aeg pärast teist süsti möödas, loetakse ka mittevaktsineerituteks ja nemad ei ole ju vaktsiinivastased. Lisaks ei ole teada, kas surid koroonasse, vaktsiinikahjustusse või kaasuvatesse haigustesse. Täiesti vaktsineerimata inimesi on haiglas kõige vähem. Keskmine eluiga Eestis on u 74 a, iga päev sureb inimesi paljudesse teistesse haigustesse.
m
mis teha/ 16. oktoober 2021 11:41
a
Aivar/ 16. oktoober 2021 11:02
See 68% on jama ,sest ühte doosi ei arvestata vaktsioneerituks. Vaksitute pross on ju tunduvalt väiksem.Miks nad petavad rahvast ,manipuleerivad arvudega
a
Arst/ 16. oktoober 2021 11:05
Sellepärast, et muidu ei läheks keegi vaxima.
p
paber kannatab ja sõna on vaba kribamiseks temale/ 16. oktoober 2021 08:24
Rohelised kontrabassid kohal
t
Täiesti vaktsineerimata inimesi/ 16. oktoober 2021 07:48
oli paar päeva tagasi haiglas vähemuses, ainult 45. TA seda küll otse ei avaldanud, aga kodulehel oleva info järgi oli see arvutatav. Mõelge ise edasi, miks need pooleldi vaktsineeritud on vaktsineerimata isikute hulka arvatud.
v
16. oktoober 2021 09:33
Võib-olla seepärast, et nad käivad Linnamäe tee Maximas. Tlna kõige 1lgem ja räpasem pood.
n
noh/ 16. oktoober 2021 05:42
Taiwan’s health authorities say that as of Monday, deaths after vaccination reached 865. While deaths from the virus are 845.

i
Indrek/ 16. oktoober 2021 04:52
Lugesin kuskilt, et vaktsineerimata inimeste hulka lähevad ka need kes ei ole veel täielikult vaktsineeritud ehk siis pole saanud teist süsti..!?🤔
n
noh/ 16. oktoober 2021 05:44
Täpselt. Samuti on nö. lõpetamata vax kui oled saanud 2 süsti aga pole 14 päeva süstist möödunud.
e
elu-uurijad/ 16. oktoober 2021 08:44
Lõpetamata olukord on ka siis kui pääsed millestki, mis võib lõppeda teisel pool elupiiri
n
Negatiivne/ 16. oktoober 2021 11:46
Ja kui sa ei tee kolmandat, oled ka vaxximata.Nagu Iisreal teeb
k
Karla/ 16. oktoober 2021 01:10
Kuidas läheb võitluses koroonaviirusega Norra Kuningriigis. Norras, rahvaarvuga 5,5 miljonit, tuvastati viimase 24 tunni jooksul 200 uut Covid19 nakatunut. Uusi surmasid Covid19 -ga ei registreeritud. Üldine trend kogu riigis on nakatumise langus. Siiski, mõnel pool on veel märgata ka tõusu. Pealinnas Oslos (635 tuh. elanikku) registreeriti 81 uut Covid19 nakatumist. Seda on 40 vähem kui eelmise 7 päeva keskmine. Allikas: https://direkte.vg.no/coronaviruset/news /Norra tuntuim ajaleht - Verdens Gang/
k
Karla/ 16. oktoober 2021 01:27
Vaktsineerimises on Norra Eesti tasemest tublist ees. Alates 12-aastastest koos täiskasvanutega on Norras täiesti vaktsineeritud 68,72 % rahvaarvust, vähemalt ühe vaktsiinidoosi on saanud 77.73 % rahvaarvust. Allikas: https://www.vg.no/spesial/corona/vaksinering/norge/
n
noh/ 16. oktoober 2021 05:46
Norra tervishoiuministeerium liigitas covidi sesoonseks gripiks!
t
to Karla/ 16. oktoober 2021 13:21
Tundub, et Norras mingi eri vaktsiin, mis aitab miskit moodi.
k
Karla/ 16. oktoober 2021 00:37
Rootsist - ajalehe Dagens Nyheter vahendusel. Stockholmi õpilased saavad nüüd Covid19 vaktsiini otse koolis. Sel nädalal alustati Stockholmi koolides 12 - 15 aastaste õpilaste vaktsineerimist. Stockholmi piirkonnas ongi otsustatud vaktsineerida õpilasi selle ohtliku viiruse vastu just koolis. Näiteks Enskede koolis Lõuna-Stockholmis said umbes 60 % õpilastest vanuses 12 - 15 aastat kätte esimese vaktsiinisüsti sel kolmapäeval. Allikas: Dagens Nyheter - dn.se
n
noh/ 16. oktoober 2021 05:49
Kas viirus, mis on kahe aasta jooksul tapnud 0,05% maakera rahvaarvust on nii ohtlik, et nõuab sundvaxi, vaxipasse ja õiguste rämedat piiramist?
t
To noh/ 16. oktoober 2021 15:46
Küsimus kas viirus mis tapab 2% nakatuntest, st 5 miljonit inimest 240 miljonust nakatunut maailmas on piisavalt ohtlik? See on 1 inimene igadt 50st. Kusjuures viirus mis on nii nakkuv et piiranguteta ei peataks midagi selle levi? (Seejuures ka piirangutega saame me selle kõik kätte... nii et ma võtan hea meelega vaktsiini mis suremisr riski 10x vähendab)
k
Karla/ 16. oktoober 2021 00:12
Soome koroonauudiseid - Covid19 viirushaiguse nakkusoht mõjutab nii vaktsineeritud kui ka vaktsineerimata elanikkonnarühmi, kuid tõsiste haiguste risk on suurem vaktsineerimata inimestel. - On teada, et Soomes hospitaliseeritakse üle kolmandiku üle 70 -aastastest vaktsineerimata nakatunutest , 15% üle 60 -aastastest ja 10% üle 50 -aastastest. Riskid üksikisiku tasandil on seega märkimisväärsed, - hoiatab Asko Järvinen, Helsingi ja Uudenmaa piirkonna ülemarst. Allikas: Iltalehti.fi
p
Paradiis./ 15. oktoober 2021 23:36
m
Merike/ 15. oktoober 2021 23:14
Koroonaviirus ei vali ohvreid. Inimesed, kes pole aru saanud selle ränga viirushaiguse tõsidusest ja jätkavad vaktsineerimise ignoreerimist, sageli ise otsivad seda surmavat haigust. Kuidas saab koroona mind valida kui ma ise seda rahvasummast ei otsi. Tuleb kõigil viirushaiguse äärmisest ohtlikkusest aru saada ja ise korrigeerida oma käitumist, täita arstide poolt antud soovitusi ja valitsuse poolt kehtestaud piiranguid, ainult siis jääb koroonal võimalus sind valida väiksemaks.
i
Indrek/ 16. oktoober 2021 04:54
Ma ei ignoreeri kuid pole elu jooksul kordagi vaktsineeritud ei puugi ei gripi vastu ega millegi vastu!Miks peaks ma seda järsku tegema.....ei näe pointi.
t
to Merike/ 16. oktoober 2021 13:36
Valitsusel pole ju mingeid muid uusi piiranguid, kui ainult see vaktsineerimise korrutamine. Kätepesu, maski ja veel seda vana 2+2 teame isegi ja rahvamöllust kaugele hoidmist ka.
r
rumal oleks midagi keerutama hakata/ 15. oktoober 2021 22:58
Suri kuus inimest ja rohkem ei olegi nagu enda õigustuseks midagi öelda.
i
Irw/ 16. oktoober 2021 12:37
Kuus inimest said Peetruse juurde.
t
to rumal oleks midagi keerutama hakata/ 16. oktoober 2021 13:38
Kuidas tänasega lood on? Kas on loetud juba teated?
k
Karla/ 15. oktoober 2021 22:24
Vaktsiinivastaste valelikud väited selle kohta, et kõik, kes vaktsineerimist soovisid, on juba vaktsineeritud - ei pea paika. Jälgides vaktsineerimise kulgu Eestis, võib kinnitada, et vaktsineerimine jätkub - 39. nädalal (27SEP - 03OKT) käis vaktsineerimas 15 743 ja 40. nädalal (04OKT - 10OKT) 13 387 inimest. Täiskasvanute vaktsineerimise hõlmatus on nüüd - 67,9 % elanikkonnast ja kasvab edasi. Allikas: https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonakaart Valik > Vaktsineerimine
r
raskelt hai.gestuvad/ 15. oktoober 2021 23:34
1 ja systiga vaxitud...ärge ajage jo.ga,et hai.glates on vax.imata.
a
Ago/ 16. oktoober 2021 00:22

v
Vale süsti tehnika! / 15. oktoober 2021 21:38
Kui tahate teada, miks osa inimesi vaktsineeritu lt ikkagi nakatub, siis lugege "Postimehest". Seal on mõned põhjused ära toodud. Teiste hulgas oli ka see, et tegu võib olla VALE TEHNIKAGA SÜSTIJA POOLT. SÜ Stal sisestatakse valesti, valesse kohta. Rohkem lugege samast lehest, mida eespool nimetasin.
k
käi vaata see video siin teadlased rääkivad suht normaalset juttu/ 15. oktoober 2021 22:47
https://www.youtube.com/watch?v=qUlH5Zh05ac
i
Intskintspints/ 16. oktoober 2021 04:57
Jah oli jah artikkel selle kohta.Hiljuti lugesin.
t
to vale susti tehnika!/ 16. oktoober 2021 13:13
Kull ei ole kuulnud, vanasti vaktsineerimise tehnika vale oleks olnud, tänapäeval otsitakse aga igasugu pöhjuseid, et vaktsineerimist öigustada. Kuidas teiste vaktsiinide puhul osati ja osatakse öigesti sustida, aga vot koroona puhul ei osata.
A
..../ 15. oktoober 2021 21:17
Aga kui varsti on haiglaravil ainult vaxitud inimesed, huvitav millega siis välja tullakse....
k
koroona / 15. oktoober 2021 21:30
t
to ....../ 16. oktoober 2021 13:14
Noh ikka aetakse jura valest tehnikast.
s
Süüdi / 16. oktoober 2021 13:22
No vaktsineerimata on ikka süüdi, et vaktineeritud inimene jääb haigeks, kui ta on vaktsineeritud, et mitte jääda ?
k
Katrin/ 15. oktoober 2021 19:25
Eile, 14.okt. suri viis koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid VAKTSINEERIMATA: 46-aastane mees, 56-aastane mees, 80-aastane mees, 84-aastane mees ja 93-aastane mees. Täna, 15.0kt. suri kuus koroonaviirusega nakatunud inimest: 46aastane naine, 64aastane mees, 68aastane mees, 80aastane naine, 85aastane mees ja 86aastane naine. Kõik need kuus olid VAKTSINEERIMATA. Aga aru millegipärast rahvas ei saa, loevad siin vaktsiinivastaste kuritegelikke muinasjutte. Minge vaktsineerima!!!
t
to Katrin/ 15. oktoober 2021 22:25
Kuidas nii kindlasti tead, et vaktsineerimata? Kas need surnud ütlesid seda sulle enne, kui lahkusid?
k
Kane/ 15. oktoober 2021 23:13
Ja palju suri teistesse haigustesse täna ja mis vanuses? Paluks ikka täielikku ülevaadet muidu jääb mulje et teistesse haigustesse ei surdagi iga päev..eriti arvestades et surmade põhjuste poolest pole koroona isegi esikümnes ega arvult ligilähedalgi. Samuti pole märgitud,mis muud hädad neil pos. olid.Aga vaksitud koronnis või süsti järel surnuid või tõsiste kõrvalmõjudega on ikka väga palju juba. Ära hüsteeritse.Igaüks valib ise,kas tahab vaksiga v vaksita elada ja surra,pole sinu asi räusata ega,teiste eest otsustada.Viirused on elu osa,ei võida neid ükski inimene,eriti muteeruvaid.
m
Meelis Ka/ 15. oktoober 2021 23:23
Kogu diskussioon läheb ju vale rada - just sinna, kuhu propamasin suunab. Me jahume koroonanakkustest, koroonahaigestumistest ja koroonasurmadest. Aga tähtis on ÜLDINE suremus. 2021a. aprilli lõpuks oli Eestis vähemalt 1 doosi saanud 25%, aug lõpuks 54%, 5.oktoobriks 57%. 2021a. aprilli lõpuks oli võrreldes 2020a. sama ajaga 1242 surnut rohkem, aug lõpuks 1768 rohkem. Iga päev suri Eestis statistiliselt 2020a. 43 inimest, 2021a. 50 inimest. Tõsi, osa neist surmadest õnnestus koroonasurmadena vormistada. Aga ülejäänud? Kardan, et ebaharikult kõrge suremus "muudel põhjustel" jätkub. Seletus?
i
imelik/ 15. oktoober 2021 23:36
et mujal maailmas tuuaxe välja eraldi 1 ja 2 vaxxiga ras.ked haiged - soomes 1 systiga raskeid intensiivis 40, 2. systiga sama suu.rusjärk.
m
mine/ 15. oktoober 2021 23:37
v.axi oma lapsed ja lapselapsed ja vanavanemad ja terve suguseltc...jäta teised ra.hule
i
Innukene/ 16. oktoober 2021 04:58
Ja mingi päev surid inimesed kes olid vaksineeritud!🤔🤔🤔Kus on point...
h
Hiljem on toimunud "ümberarvestus". Nii nagu eilsedki andmete osas./ 16. oktoober 2021 13:27
https://forte.delfi.ee/artikkel/92440121/ulevaade-kui-palju-ja-mille-tottu-2020-aastal-eesti-inimesi-suri COVID-19 loeti surma põhjuseks 201 inimesel (sh 96 meest, 105 naist). Enamik neist (152) kuulus vähemalt 75-aastaste hulka.
e
15. oktoober 2021 18:59
t
Tobe on süüdistada vaktsineerimata inimesi/ 15. oktoober 2021 18:36
kui süstitud vaktsiinid ei anna loodetud tulemusi. Viiruse leviku peasüüdlane on koroonapass. https://eestinen.fi/2021/10/kui-palju-on-olnud-koroonapassidest-kasu-balti-riikides/
h
hea vabandus, et ennast sellega mitte seostada (põhjuse leiab alati-poliitikute lemmik)/ 15. oktoober 2021 21:14
Jah, paber kannatab kõik välja ning ei sõdi vastu
<
15. oktoober 2021 17:30
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
Kulli/ 15. oktoober 2021 17:51
Tundub, et oled lihtsameelne.
k
Kristiina./ 15. oktoober 2021 17:16
Minus kasvab iga päeva valmidus minna meeleavaldusele. Põdenud Vooglaid visati postimehest välja. Ma tean et 4h bussisõitud 49 vaktsineerimata inimesega tähendab tõenäoliselt ventilaatorit kaasuvate haiguste tõttu ja võib olla isegi surma.. Täna suri 46a. naine ja mina saan kohe 35.
m
Mees/ 15. oktoober 2021 17:26
Olen vaxitud ja lähen kindlasti kohale, see mis toimub ei ole normaalne. Ma lihtsalt ei suuda neid valesi enam kannatada.
p
Praegu Soomes,/ 15. oktoober 2021 18:00
aga olen meeleavalduseks spetsiaalselt Eestis kohal. Sest ei salli ebavõrdset kohtlemist valitsuse tasandil!
k
kuhu kiirustad/ 15. oktoober 2021 21:16
Võta asju mõistusega ning rahulikumat
m
Minu nimi/ 16. oktoober 2021 05:00
Ma 41 ja ei virise...life must go on!🤠
k
Kristiinale/ 16. oktoober 2021 12:00
Sinu julgus öelda välja oma arvamus oma päris nime alla inspireerib ja innustab. Sel põhjusel : hoia end, armas inimene! Pole vaja hüpata sügavasse vette kui sa ei ole õppinud ujuma...Toeta pigem hingeliselt, saada oma positiivne õnnistus meeleavaldusele ja jää sel korral koju kui su ei õnnestu leida transporti kus saaksid viibida võimalikult väheste inimestega ühes siseruumis. ehk siis- HR. Vooglaid teeb seda, mis tema väärtuste kohaselt on ainuõige, sinul on teine missioon :). Eelkõige, ole Kristiina, keda tema julguse eest hinnatakse ning teatakse!
e
15. oktoober 2021 16:50
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
to 17:56/ 15. oktoober 2021 18:08
Tundub, et sinu IQ jääb üldse alla määramispiiri, muud ei oska vastata kui ekre troll või lamemaalane vm, aga normaalselt argumenteerida ei oska.

<
15. oktoober 2021 16:20
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
v
Viimasele/ 15. oktoober 2021 17:45
Kui kellelegi teadlaste uurimustöö tulemused ei meeldi, siis see ei tähenda, et tegemist on valeinfoga. Link on siin: https://www.mdpi.com/2076-393X/9/7/693/htm Kes keelt ei oska, siis kokkuvõte on selline, et 100 tuh vaktsineerimise kohta tuleb 4 surma ja kuni 16 rasket kahjustust, ja sama hulga vaktsineerimistega kohta päästetakse 2-11 elu.
b
Bill/ 15. oktoober 2021 15:45
Mõni ei saa siiani aru, kui oled kaks korda torgitud ja pole veel 14 päeva möödas viimasest torkest, siis oled vaktsiineerimata. Absurdne.
e
Ei kurda/ 15. oktoober 2021 15:48
No ma sain 1 doosiga järgmine päev passi
b
Bill/ 15. oktoober 2021 15:54
Haiglasse sattudes oled oma 1 sutsakaga vaktsineerimata tulbas.
v
Vaxitud põdeja/ 15. oktoober 2021 15:43
Hoiame ikka koolid lahti, et õpilased saaksid viirused koju viia! Kõikjal siseruumides nõutakse maski kandmist, aga koolides lasevad kõik ilma maskita ringi. Isegi tööl pidin olema 4+4 tundi maskiga. Paraku asjata.
k
Kristiina/ 15. oktoober 2021 17:21
Mask ei aita. Singapuris ka ei aitagi. Karm reaalsus.
a
arvamus/ 15. oktoober 2021 19:12
Kui koolis on lapsi juba haigeid nii palju ja viirust ringleb palju,no siis pole ime ,et ka maskid enam piisavalt ei aita.Paljudes riikides nõutakse FFP2 või FFP3 maski kandmist.
n
noandke viirust, palun/ 15. oktoober 2021 23:41
olin abix rahvarohkes paigas , ei kandnud maski; naabrinoorpere sai diagnoosi+, jõin samast tassist, olime ninapidi koos nädalajagu, ei kandnud maski ja ei midagi...test neg.
ä
ärgake üles/ 15. oktoober 2021 15:39
pfizeri just lekkinud dokumentidest selgus, et kavatsevad hinda tõsta ning pandeemia ümber nimetada endeemiaks, ehk siis mittekunagi lõppevaks pandeemiaks. hõõruvad käsi ja rõõmustavad kasumi üle.. loodavad ka gripisüstide sunduslikuks muutmise peale.
o
On nüüd õhtulehete üle kolinud, hurraaaa!!!/ 15. oktoober 2021 15:37
s
suur rõõm/ 15. oktoober 2021 23:43
a
asd/ 15. oktoober 2021 15:28
i
idaeurooplasest eestlane ja olen endine veterinaar/ 15. oktoober 2021 15:25
Selliseks me oleme jäänud
o
ohjah/ 15. oktoober 2021 14:48
Inimesed usuvad karjaimmuunsust, mis tekkib siis kui enamik ühiskonnast viiruse läbi põeb. Aga ei usu karjaimmuunsust, mis tekkib siis kui enamik ühiskonnast oleks vaktsineeritud. ????
m
15. oktoober 2021 14:54
Mingi 80%-l on juba antikehad läbipõdemisest või vaktsiinist. Karjaimmuunsus oleks pidanud juba ammu tekkima. Riik ise ütles juba ammu, et selleks on vaja 70%. Aga siis äkki käis jutt vaktsiinidest, mis töötavad.
k
Kane/ 15. oktoober 2021 23:16
Nii rumalat juttu on raske isegi kommenteerida.Tutvu geeniravimi koostisega kõigepealt
v
vot on vastuolu/ 15. oktoober 2021 23:45
mix te kard.ate seda lä.bipõ.demist, see on vähemletaalne kui .aktc. Sakslased leidsidmolluski ehk hydra, japsid graffeeni....
a
Ago/ 16. oktoober 2021 00:38
Kas "väga targad"inimesed ei saa aru et läbipõdemisest saadud immuunsus erineb vaktsiiniks pürgiva vedeliku toel immunsust saada ikka päris suurel määral?

m
Mees / 15. oktoober 2021 14:30
Minuteada olid neist kuuest, 4 vaksineeritud. Huvitav on see, et haiglas olevatest patsientidest on 37,8 %vaksineeritud. Samas aga valitsus ja teadusnõukogu tegelased väidavad ju, et vaksineeritud inimesed ei haigestu nii raskelt, ja nad ei pidanud ju haigla ravi vajama, aga kuidas siis need 37,8% vaksineeritutest on haigla sattunud. Midagi on valitsuseliikmetel ja teadusnõukogul jäänud omavahel kokku rääkimata. Valetada ka ei osata, sest mõistusest jääb vajaka. See on ainult rahva hirmutamine, pigem lollitamine, seega vaksigu nad iseendeid kogu vaktsineerimata inimeste eest ja ärgu kiregu.
t
to Mees/ 15. oktoober 2021 14:45
Kas sa selle peale ei tule, et positiivse testi andnud inimene võib ka MINGIL MUUL põhjusel haiglaravi vajada? Liiga keeruline mõttekäik? Või arvad, et kui vaktsineerida, siis enam ÜKSKI haigus kallale ei tule?
k
Kiisu/ 15. oktoober 2021 14:47
Vallo, lõpeta see hämamine. Sa ei tea midagi aga kirjutad neid uhuu lugusid siin.
t
to 14:45/ 15. oktoober 2021 14:51
Miks siis terviseamet ei avalda, kui paljud sümptomaatilise covidi pärast haiglas olijatest on vaktsineeritud??
m
Miks.../ 15. oktoober 2021 14:56
...terviseamet ei avalikusta,mis nn.koroona alaliiki on vaktsineeritud nakatunud.Järelikult mida meile vaktsineeritakse,on ainult ühe koroona tüve vaktsiin jt.koroona tüvedele ei mõju.Sooviks detailsemaid seletusi,mitte varjata,siis inimesed usaldavad rohkem,kui vastused ausad ja vaktsineerivad.Ise,vabandage väga ei uslada 3.ndat vakstiini,pigem gripi vaktsiin.
e
Elu on elamiseks/ 15. oktoober 2021 15:00
Kahju aga millegipärast muretsevad kõige rohkem vaksineeritute pärast vaksineerimata inimesed. Igal sammul loed kuidas nad püüavad enda mittevaksineerimise eest õigustada. Aga see on ju sinu enda valik ja seda ei ole vaja iga päev õigustada. Ise olen kasutusele võtnud meetmed et end kaitsta viirusesse nakatumise eest ja ei õigusta end selle eest. Elan normaalset elu, väikeste piiranguteta. Elus on tõesti rohkem rõõmu ja tegevusi. Ole terve.
p
Petsuskeem/ 15. oktoober 2021 15:15
Seda arvan mina ka!! Kuidas on siis võimalik vaktsiini kaitse, kui juba vaktsitud inimesed haiglas on??? Siis pole ju mingit kasu sellest vaktsi st??? Vaktsiini saanuna ei pidavat ju haiglasse sattuma, ainult sellised õrnad ja õhukesed haigestumise nä hud! Mis te valetate???! Valel on lühikesed jalad!!!
p
Petsuskeemile / 15. oktoober 2021 15:21
Loe kommentaari eespool - to Mees /täna 14:45
s
Sama mitte vaktsitute puhul / 15. oktoober 2021 17:05
juba aasta tagasi kui inimene lahkus mingihaiguse tagajärjel ,panfi põhjuseks ikkacoroona näiteks hukkusliiklusõnnetuses tunnistudel ikka et koroonatõttu Vsüaja ju numbreid suurena näitata😊👍
t
to to mees/ 15. oktoober 2021 20:50
vaatasin täna just ühte Saksamaal tehtud videot.Ümarlaua taga istus 3 meest ja üks tegi testi coca colast.Avas testipulga karbi,coca cola sisse ja mõne aja pärast näitas test positiivset.Niipalju siis inimeste testimisest.
t
to miks.../ 15. oktoober 2021 20:56
kas oledkindel,et see on gripivaktsiin.Kuna tuleb müügile uus toode,ei ole mina küll kindel,et see ei ole corona vaxiga kokku solgitud.Kahju,iga aasta teinud gripi vastu,kuid tänavu jääb ära.Liiga palju negatiivset infot paljudest riikidest vaxi kohta ja nagu öeldakse,kus suitsu,seal tuld.
k
Kane/ 15. oktoober 2021 23:19
Tean isegi vaksitud koroonahaigeid.Vaksikahjudega on rohkem tutvusringkonnas,abi ei saada tihtu,ppsivad tervisehädad,umbes neli on surnud lähikonnas peale süste.Edu süstijad,õiged viljad alles tulevad sügistalvel
o
Ontlik/ 15. oktoober 2021 14:16
Vägisi kipuvad kaitsepoogitud kodanike arv võrdsustuma mitte kaitsepoogitute numbriga. Suht segane lugu ?
j
jääknähtudega möödunud ajast/ 15. oktoober 2021 14:20
eestlane ongi idaeurooplane
J
@Vägisi kipuvad kaitsepoogitud kodanike arv võrdsustuma/ 15. oktoober 2021 14:40
Jah. Praeguste vaktsiinide kaitsetoime kaob juba mõne kuuga.
k
Kiisu/ 15. oktoober 2021 14:57
725 000 vaktsineeritud inimesest on haiglas 132. ehk 0,018 % 200000-st vaktsineerimata ja läbipõdemata inimesest on haiglas 217 ehk 0,1% Vahe on tohutu. Surmi ei tahaks nagu tuua siia aga viimaste päevade saldo on: vaktsineerituid 0 ja vaktsineerimata 11. See on tegelikult kohutav...
t
To kiisu/ 15. oktoober 2021 15:30
Sinu arvutus on meelevaldne, sest sa ei tea, mitu inimest vaktsineerimata inimestest olid ühe süstiga ja mitu täiesti ilma. Ühe süsti saanud ei ole päris vaktsineerimata vaid poolel teel täieliku vaktsineerimiseni.
s
Sa kiisu loe oma muinasjutte oma vanaemale/ 15. oktoober 2021 17:08
mitte ära valeta siin õhtulehes
k
kui räägitax/ 15. oktoober 2021 23:51
ausalt, nagu Soomes, kui 1. vaxu järgselt haiglas a tk ja tehohoius b tk. 2. vaxu järgselt haiglas nii ja voolikute all nii palju. Tänane eestinen.ee ilusti olemas.
m
Majanduspagulane2009/ 15. oktoober 2021 14:15
Ennem oli savi nagu palju suri nuud kui tuuakse eraldi välja siis jah puhas propaganda ega ennem vaevalt kellelgi korda läks kui kuskil Assamallas moni suri tehke tööd unustage see covid19 tal oma elu
n
Nakatunute/ 15. oktoober 2021 14:14
arv on tõusuteel tänu piirangute leevendamise ja vaktsineeritud inimestele kontrollimatu vabaduse andmise.Põhilised viirusekandjad on praegu just vaktsineeritud.Taiwanis on koronaarvaktsineerimise tagajärjel surnud inimeste arv ületanud COVID -viiruse tagajärjel surnute arvu. Hiina teatas probleemist televisiooni uudistes.
t
to/ 15. oktoober 2021 14:39
vaktsineeritud ei saaks omavahel viirust kanda ja vaktsineeritu ei nakata vaktsineeritut vähemalt mitte rängalt. Selleks ongi vaja, et kiiresti oleks vaktsineeritud 90% v rohkem ühiskonnast. Korraga. Et vaktsineeritud ei saaks nakatada neid, kes ei ole vaktsineeritud. Just niimoodi tekkivad ka mutatsioonid, uued tüved.
t
to 14:39/ 15. oktoober 2021 14:43
Terviseamet ütles juba ammu selgelt, et 70% on vaja karjaimmuunsuseks. Ära topi oma 90% siia!
t
to to/ 15. oktoober 2021 14:55
mida rohkem, seda kindlam. kahjuks ei suudeta eestis isegi 70%list hõlmatust tagada.
t
to 14:39/ täna 14:43/ 15. oktoober 2021 15:07
seda karjaimmuunsust ei saa tulla kuna surevus läheneb varsti lakke.Jõuluks on haiglas vaid vaktsineeritud.Vaadates teiste riikide andmeid siis igal pool kus on enamus süstitud on just nakatanute arv suurem vaktsineeritute seas.Niikaua kui süstitutel puudub kohustus testida ei saagi seda alla enam.
t
tegelikult/ 15. oktoober 2021 17:03
ikka sinusuguste mittevaxitute pärast,ainult ajate jama,teie pärast on haiglad mittevaxituid täis,ärge kartke süsti,kartke kuulujutte!
x
X/ 15. oktoober 2021 23:21
s
sõna sekka/ 15. oktoober 2021 14:14
Vaadates numbritele nii meil kui Soomes , siis saab tõdeda , et meie olukord on ikka väga "HAPU" ! Meil 1,3 milj. elaniku kohta 1277 positiivset , Soomes 5 milj. elaniku kohta 723. Oleme hetkel Lätiga samal tasemel.
k
Kiura/ 15. oktoober 2021 14:39
Soome elanike arv 5,516 milj.
j
jah/ 15. oktoober 2021 14:44
Inimesed ei saa aru, et vaktsineeritud inimene nakatab just vaktdineerimata inimest ja see omakorda sellist vaktsineeritut, kellel süstist möödas pikemalt aega kaitse nõrgem. Kui korraga oleks vaktsineeritud enamik ühiskonnast viirus taanduks, sest vaktsineeritud omavahel raskelt einakatu. Kogu aeg on toonitatud, et viiruse taandumiseks oleks vaja, et üle 90% ühiskonnast oleks vaktsineeritud. Sellest ei saada aru, sest praegu ju nakatuvad ka vaktsineeritud, mis jätabki mulje, et vaktsineerimisel pole mõtet.
t
to jah/ 15. oktoober 2021 14:56
Ära unusta, et ka loomad tuleb siis ära vaktsineerida, sest nad võivad ka koroonat edasikanda. Ja mitte ainult mingid vaid pmst kõik imetajad.
l
Las.../ 15. oktoober 2021 15:01
...aga leegutavad mööda ilma ringi ja toovad riiki koroona alaliike,mida meile ei teavitata.Reformi valitsus loodab valimistel suurt häälte saaki,seepärast piirid lahti.Nii oli aasta algul,kui olukord väga hulluks läks,siis K.kallas hakkas mõtlema.Ei üllatu,kui taas peale valimis kooliõpilased kodu õppel ja vanematel,õpetajatel topelt koormus ja haiglatel samuti topelt koormus.Mis toompealastel sellest.
t
to: to jah/ 15. oktoober 2021 17:40
Kannavad jah, mu kassil ronisid eile õhtul paar tükki seljas. Kassi nimi on Kiisu. Talle meeldib siin foorumis ka kräunuda.
k
Kane/ 15. oktoober 2021 23:25
Äkki ei erutuks enam testide peale,haiglas 200 miskit inimest,tavaline viiruste hooajal,isegi tuhat on tavaline iga aasta olnud,isegi rohkem.Testid on suva tulemustega ja enamus põeb kergelt v üldse mitte,nagu IKKa sel viiruste hooajal igal aastal.Lõperage testimibe ja avaneb reaalne pilt ehk- ei midagi tavapärasest erinevat.Välja arvatud vaktsikahjustustega inimeste v surnute suur hulk.
i
idaeurooplaste mõttelaad/ 15. oktoober 2021 14:10
Asi on tegelikult palju hullem kui tšellomängijad arvavad
p
Peaminister peab/ 15. oktoober 2021 17:10
ä
ära kujuta/ 15. oktoober 2021 23:55
endaleette...saad selle, mida kujustad
m
Maali/ 15. oktoober 2021 14:04
miks valitsus tahab toetada nn vaktsiinivastaseid 100 euroga, aga need, kes olid "kohusetundlikud" ja on juba vaktsitud, ei saa midagi.
a
Aga/ 15. oktoober 2021 14:07
Sest teil on tänu vaktsiinile täielik puutumatus. See on midagi rohkemat kui 100 eurot. Võite ka valitsuse loaga viirust levitada.
h
Hirm ja alistumine ei ole voorused./ 15. oktoober 2021 14:09
Keegi ei austa pugejaid. Ka valitsus mitte.
m
Mooriju/ 15. oktoober 2021 14:43
Need kes olid kohusetundlikud, neid premeeritakse kolmanda süstiga, ja kui ära ei sure, siis veel neljanda ja viienda jne seni kui hinge heidavad, seega mine võta ennast järjekorda, võid ka minu omad endale lasta süstida, siis ehk saad ennast rahuldatud sõltlane.
j
Juuli/ 15. oktoober 2021 15:24
Kuule Maali sa pole kunagi millegagagi rahul . Nii pole õige ja naa pole õige . Enamus siin kommijad ongi vinguviiulid. Loe andmed ja tee endale selgeks mida ise teha saad - ära nõua vastuseid valitsuselt ja terviseametilt .Jäta teiste tüütamine .
m
Maali/ 15. oktoober 2021 15:51
miks sa siis kogu aeg loed, kui nii tüütu olen?
o
On minu nimi/ 16. oktoober 2021 05:09
Ei tea jah.Mul ema küsis seda sama minu käest
k
kusine võim/ 15. oktoober 2021 13:45
Millesse need surid? Kindlasti mitte koroonasse! Jääb vaid vanadus ja muud haigused!
n
no/ 15. oktoober 2021 13:46
eriti vana on 46 aastane
ä
Äkki surid sest "juhitava hingamisega" rikuti kopsud ära?/ 15. oktoober 2021 13:55
"Once I intubated them, they died 99% of the time." https://www.bitchute.com/video/89yb6O36f4Do/
e
eriti / 15. oktoober 2021 13:56
vanad on ka 20ja 30 aastased :D
n
nad surid / 15. oktoober 2021 14:22
sellesse et koroonaviirus pääses kopsuteni
a
Ainult mütsi jaoks??? / 15. oktoober 2021 15:28
No osad kindlasti vanadusse, kes üle 70--ne ja 80--ne.Aga se l oli ka 40 ja 60 ringis surnuid. Kahju. ☹️Tunnen kaasa. Aga need, kes ütlevad, et vaktsitud omavahel raskelt ei nakatu, siis kü sin--kas te teate 100%lise täpsusega, et need 2 vaktsitut , kes surid ja ka teised, et nemad ei olnud raskelt haiged, kui haiglasse juba sattusid??? Mis n a d siis tegid seal haiglas, hoidsidki kellegi kohta kinni v???? Sellistel ütlejatel on pea vist ainult mütsi hoidmiseks?!
t
to kusine/ 15. oktoober 2021 17:06
ära mulise tühja,kui elu armas ,mine vaxima,ainuke õlekõrs,mis toimib!
k
Kristiina/ 15. oktoober 2021 17:25
Pigem see teine. Haigusi täis.
t
tehohoid/ 15. oktoober 2021 23:59
on kullaauk - kui saad voolikutega yhendada, siis on jaladeeslahkumine garanteeritud, läti mdõde rääkiss pikalt

t
Tehnilione rike/ 15. oktoober 2021 13:34
Kaua see tänane nfo siis viibib?
s
SK/ 15. oktoober 2021 13:33
Püha Peetrus ajab suust täielikku jama.Kas inimesed tõesti ei saa aru,minge vaksineerima.
v
Vaktsineeritud/ 15. oktoober 2021 14:24
Minge vaktsineerima ja kanname kõik kaubanduskeskustes maski,ei ole ju raske see ette panna,vahet ei ole kas olete vaktsineeritud või mitte.Saame sellest haigusest koos lahti.
e
Eesti kel longab😊😊😊😊😊😊😊😊😊/ 15. oktoober 2021 15:31
Mitee vaksineerima, vaid vaktsineerima!!!!!!
m
Minu ja si u nimi/ 16. oktoober 2021 05:11
No aga lenda siis kui tahad!
t
15. oktoober 2021 13:32
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
Kiisu/ 15. oktoober 2021 13:58
Eestis on vaktsineerimisel tekkinud tõsisemaid tüsistusi 0,01% vaktsineeritutest. Surmi soses vaktsineerimisega on 1. Miks sa jagad valeinfot? Kas sa tead et tegelikult on sinu tegevus hetkel kriminaalselt karistatav?
k
Kiisule/ 15. oktoober 2021 14:14
Miks sa ise jagad valeinfot! Ainuùksi minu ringkonnas on neid rohkem kui 1.
t
to kiisu/ 15. oktoober 2021 14:18
Ei jagatud valeinfot vaid linki teadlaste tööst. Ava link ja loe ise...kui sa muidugi inglise keelt mõistad.
t
to Kiisu/ 15. oktoober 2021 14:24
Sa usudki, et inimesed surid "kuumusest" see aasta? Nagu poleks Eestis varem 30-kraadist suve olnud.
t
to Kiisule/ 15. oktoober 2021 14:44
Kui sul on konkreetsed juhtumid siis palun nimed ja aadressid letti-kui seda ei ole siis pole millestki rääkida ! Priit Pullerits kibeles taolistest juhtumitest lugu kirjutama - ei õnnestunud- kui asi konkreetseks läks kadusid kõik jutustajad..
k
kadri/ 15. oktoober 2021 15:35
Kas koroona tagajärjel on surnud 14-77 inimest? Oled eile sündinud,et numbreid ei tea.
b
BioBlock/ 15. oktoober 2021 15:35
Ja mina tõesti ei taha ei kõ rvaltoimeid ega veel vähem vaktsi pärast surra!!!! Olen ettevaatlik, kannan maski ja väldin rahvarikkaid kohti!!
p
Peetrus Püha/ 15. oktoober 2021 13:18
valitsuse liikmed üritavad kehtestada erinevaid käitumisnorme vaktsineeritutele ja vaktsineerimata inimestele. ainuke õiglane ja kindlasti ka toimiv lahendus on: täisvaktsineeritud inimesi, kes on covidisse haigestunud, ei tohiks ravida riigi kulul, ega ka hospitaliseerida, sest ülihoolitsev riik on juba teinud maksimumi, et nad ei haigestuks ja kui nad seda sellele vaatamata ikkagi teevad (so haigestuvad), on nad käitunud ametliku vaxipropoganda vastaselt. Ravima peab riigi toetusel neid, kes saavad vaxitutelt viiruse...
k
Kiisu/ 15. oktoober 2021 13:31
Vaktsineerimata inimene peaks kinni maksma oma Covid- ravi ja ka hilisemate tüsistuste ravi. Riik võib need 20 EUR sealt arvest maha lahutada, mis oleks kulunud selle inimese vaktsineerimisele.
t
to Kiisu/ 15. oktoober 2021 14:19
Vaktsineerida nad ei taha, aga kui haiguse saavad, siis ravida tahavad hirmsasti, kuigi ravimid ju samade ravimfirmade toodang mis vaktsiinidki. Siis neid enam ei huvita, kes tootis, kaua ravimuuring kestis, mis kõrvaltoimed, siis ainult andke kätte, süstige ja tehke mis iganes, peaasi -RAVIGE.
s
sellele kräunujale kiisule/ 15. oktoober 2021 15:19
Meie kõikide, ravikindlustatute, ravi on juba kinni makstud meie endi sotsiaalmaksust. Või oled nii lo.. ja arvad, et valitsusel on kusagil mingi suur tuluallikas, millest ta meditsiini raha pumpab.
K
kräunujale/ 15. oktoober 2021 15:33
Kujutad sa üldse ette, mis pikaajalise intensiivravis oldud aja eest ühe raviarve summa on? Mine kuula tänahommikust 'terevisiooni', seal üks intensiivravi arst räägib sellest.
k
kadri/ 15. oktoober 2021 15:39
Kas oled lugenud,et vaktsiin kaitseb 100%? Ära aja jama. Sellist vaktsiini pole veel kunagi leiutatud. Mine vaktsineerima ja lõpeta rumal jutt.
h
Heh/ 16. oktoober 2021 16:06
Sellele kes ütles et meie kõigi ravi on kinni makstud sotsiaalmaksust... võttes eesti keskmist palka siis see mõned tuhanded aastas... kui kõik vajavad korraga paarikümne tuhandest intensiivravi siis asi päris ei tööta ju rahaliselt.
n
15. oktoober 2021 13:18
NB! Tänavu kaheksa kuuga on COVID-19 haiglaravile kulunud 32,9 miljonit eurot, sellest 31,9 miljonit eurot VAKTSINEERIMATA inimestele!
n
15. oktoober 2021 13:30
t
to usud ka???/ 15. oktoober 2021 14:06
Mina küll ei usu. Mina usun, et enamus inimesi saavad vaktsiinist raske tervisekajustuse, COVID on nagu tavaline gripp, mille kõik võiksid läbi põdeda ja oleks probleem lahendatud. Maskid on kahjulikud.
r
15. oktoober 2021 14:30
Ravimeid ei ole leiutatud, aga ravile kulub kümneid miljoneid. :D
t
to täna 14:30 / 15. oktoober 2021 14:35
Arvad, et see sinule arusaamatu sõna - sümptomaatiline ravi, toimub täielikult ilma rahata. Kopsude ventileerimine ka tühiasi ja ravi alla ei kuulu?
t
to 14:35/ 15. oktoober 2021 14:41
Igale patsiendile ostetakse uus masin või? Kuidas sa 33miljonit muidu saad? Kuidagi kallis voodis lamamise kohta. Kui aga läks arstidele ja õdedele palkadeks, siis pole probleemi - raha jäi Eestisse.
t
to to 14:35 / täna 14:41/ 15. oktoober 2021 14:49
Päriselt ka usud, et haiged lihtsalt lamavad haiglas voodites ja mitte midagi ei tehta? Tõsiselt usud midagi sellist? Nojah, siis pole ju imestada millegi üle, igasuguseid inimesi on ju olemas.
t
to 14:49/ 15. oktoober 2021 14:58
Tundub, et sul on päris palju probleeme välja ütlemisega, kuhu see raha siis kaob.
t
to to 14:49 / täna 14:58/ 15. oktoober 2021 15:13
Mida sa ootad, et ma paneksin siia konkreetsete inimeste konkreetsed raviarved? Iga juhm peaks ju ka aru saama, et igasugune ravi nõuab raha.
t
To NB/ 15. oktoober 2021 15:39
Päris nii ei saa asjale vaadata, sest massvaktsineerimine algas märtsi keskel ja mingi arvestatavam hulk inimesi sai täielikult vaktsineeritud juuni alguses. Seega neil esimesel poolaastal vaktsineerituid polnudki ja see ravikulu on puhas propaganda.
t
to täna13:18/ 15. oktoober 2021 23:12
Kas oled haiglate raamatupidaja, et nii kindlalt siin kõike tead?
k
Kane/ 15. oktoober 2021 23:37
Ja nüüd arvesta kõik maskidele vaktsidele testidele ja muule tränile kulutatud maksumaksjate raha kokku lisa dinna ettevõtlusele tehryd mahanduskahjud ha vaatame palju raha on kulutatud kogu sellelr hüsteeriale caktsineerimata inimeste taskust samuti.Usu,summad on kordi suuremad-maskidele,mil selgelt kirjas,et ei kaitse viiryste eest,testid,mis pole mõeldud koroonat tuvastama,vaksile ehk katsejärgus geeniravimile,milke kürvalmõjud ja surmad on suurema koormusega meditsiinile,mida üliväikese suremusega viirus ei põhjusta mitte kunagi.Alko,tubaka,suhkru jne haiguste kulusid ei hakka mainimagi.
z
Z/ 16. oktoober 2021 05:14
a
Ainult sund ja sildistamine/ 15. oktoober 2021 13:10
Kui need liberaalid niinimetatud tarkust jagavad siis rääkige ka mille põhjal, millised on faktid aga seda pole ju, igal inimesel on õigus teada riski suurust ja vajadust aga tuleb ainult ümmargune null ja propaganda, elud on ikka antud elamiseks ja järglaste üleskasvatamiseks, kainet mõistust ju pole on ainult poliitpropaganda, isegi teadlased räägivad meil et valitsus ei võta neid kuulda, ettepanekud mis tehtud tühjale seinale, demokraatiat pole juba ammu, käib üks fasistlik diktatuur.
k
kuidas pole fakte,/ 15. oktoober 2021 13:46
kui täna on sama tulemus, kui tavaliselt: koroonasse suri 6 inimest, kõik nad olid vaktsineerimata, nii nagu ka eile jne. Kõige noorem oli 46-aastane, eile samuti.
k
Kiisu/ 15. oktoober 2021 13:50
Vaktsineerimata haigestunutest iga kümnes satub haiglasse hapnikuaparaadi alla, neist iga kümnes sureb. Haiglas olnutest üle poole saavad pikaaegsed tüsistused, mis vajavad järelravi rohkem kui 3 kuud. Paljud haiglasse sattunutest kaotavad töövõime. Vaktsineeritud haigestudes saavad nohu-köha ja põevad 3 päeva ja elavad edasi. Mõni üksik satub haiglasse aga ei sure õnneks ära. Tuleb koju laste juurde.
n
15. oktoober 2021 13:02
Näete nüüd ise, juba hakkavad ka VAKTSINEERIMATA nooremad inimesed koroonasse surema, ülivanadest rääkimata. Eile, 14,okt. suri viis koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid VAKTSINEERIMATA 46-aastane mees, 56-aastane mees, 80-aastane mees, 84-aastane mees ja 93-aastane mees. Täna, 15.0kt. Suri kuus koroonaviirusega nakatunud inimest: 46aastane naine, 64aastane mees, 68aastane mees, 80aastane naine, 85aastane mees ja 86aastane naine. Kõik need kuus olid VAKTSINEERIMATA.
n
näed saise ka/ 16. oktoober 2021 00:08
v.axumata..mine kohe nõela otcaa
j
jälle / 15. oktoober 2021 12:50
kõik need 6 olid vaktsineerimata, nagu eilegi ja kõige noorem 46-aastane, eile mees, täna naine. Ja vaktsiinivastased kirjutavad jälle, vaktsiinidest pole mingit kasu?
e
Ebatäpsed andmed/ 15. oktoober 2021 13:01
Ka ühe vaktsiiniga loetakse mttevaktsineerituks, tean paljusid, kes pärast esimest haigeks jäänud. Palju neist surnud, seda statistikat ju ei avaldata!
a
Aga/ 15. oktoober 2021 14:11
Äkki siis saaks teada ka kaasuvatest haigustest, mis inimestel oli. Isegi Terviseameti lehel on, et enamus inimesi põeb kergelt ning haiguse vältimiseks peske käsi jne.
t
to ebatäpsed andmed/ 15. oktoober 2021 14:12
Kui minu tutvusringkonnas oleks palju vaktsineerituid, kes covidisse surnuid, siis ma oleks ka täitsa hirmul (eriti veel, kui nad isegi statistikas ei kajastu). Tunnen kaasa.

k
Karla/ 15. oktoober 2021 12:50
Eestis on täna koroona andmete edastamisega raskusi. Põhjust pole teatatud, lubatakse hiljem. Venemaal aga jätkab Covid19 viirushaigusesse nakatumine tõusu. Viimase 24 tunni jooksul tuvastati 32 196 uut Covid19 nakatunut ja suri 999 Covid19 haiget. Need on suurimad arvud nakatumisi ning surmasid kogu pandeemia jooksul. Kokku on Venemaal surnud 221 313 Covid19 haiget. Allikas: https://zona.media/chronicle/octbr#42494
h
Hmm/ 15. oktoober 2021 12:44
Kaua see valitsus lasteaeda mängib? Kas tõesti tahavad, et haiglad saaksid ülekoormuse ja enam inimesed ei saa erakorralist abi?
j
ja-jaa/ 15. oktoober 2021 12:54
Neil on lihtsalt praegu vaja deklameerida, et armastavad Eestit ja löövad platsi puhtaks - valimised ju ukse ees (koroona võib niikaua oodata, piruka juurde pääs on tähtsam!)
M
..../ 15. oktoober 2021 13:08
Mida rohkem vaktsineerituid, seda suurem haiglakoormus
t
to Hmm/ 15. oktoober 2021 13:09
Kas valitsus peab iga vaktsineerimata inimese käekõrval vaktsineerima viima ja igaühel ukse taga valvama, et see haigena ei läheks tööle teisi nakatama?
e
Ei tea kui kaua/ 15. oktoober 2021 13:10
Kiik arvatavasti teab mis plaan valitsusel ja keskerakonnal on . Räägitakse mingist Õigest käigust. Kuhu selline salakäik viib, pole rahvale veel teada antud.
s
Selgita/ 15. oktoober 2021 13:53
siis seda lasteaia mängimist. Teiseks selgita haiglate ülekoormust, mida tegelikult pole. On isegi madalam, kui enne koroonat. Ka see statistika on olemas. Kolmandaks selgita, miks 150 000 inimest, kes terviseameti andmetel on koroona läbipõdenud ja seda haiglates. Pakun, et kodus on seda teinud ehk 50 000, kui mitte rohkem. Need inimesed ona omandanud immuunsuse ja vaktsiini enam ei vaja. Mingit sodi tuleb ikka süstida vajaduse, mitte selle järgi mis mingile paniköörist kisakõrile meeldib. Homme on selleks sodiks midagi muud, mida sina ei taha ja ei vaja. Siis ajad teist juttu.
m
Muud midagi/ 15. oktoober 2021 14:13
Hoiame aga riigi lahti. Las levib.
t
to Selgita/ 15. oktoober 2021 14:14
Paranoilistele puupeadele pole ju mõtet midagi selgitada, nemad ajavad oma demagoogiat ikka edasi ja mõistusepärane jutt neile kohale ei jõua.
t
to Muud midagi/ 15. oktoober 2021 14:22
Jaa jaa me varsti jälle esikohal oma nakatumisega, aga süüdi on ikka keegi teine kuskil seal, mitte kohalikud l.llid, kes ei vaktsineeri ja haigetene ringi jalutavad.
t
to to selgita/ 15. oktoober 2021 14:38
aga siis selgita oma arusaama, mida sul ilmselt ei ole, ega tule. Ma ootan sult sinu numbreid ja vastuväiteid. Kogu nö diskussioon sinusuguste pehmepeadega taandub sellele, et sina oled puupea, aga vot mina tark. eks siis las me soojendame end sinu tarkuse paistel. Palun anna meile oma suurt tarkust peale paista.
t
to to to selgita / täna 14:38/ 15. oktoober 2021 14:53
Ikka veel vajad mingit lisaselgitust, seni pole ükski info kohale jõudnud??? Seda ma ju räägingi, et kuude kaupa on selgitatud, aga mõned ei saa ega saa aru ja alustavad jälle otsast ning nõuavad ikka ja jälle mingeid selgitusi
v
Valitsus hoiab ainult vaktsituid!!!?? / 15. oktoober 2021 15:47
Ja K a ja korrutab päevas 100x,KUI. VÄGA NAD EESTIT HOIAVAD!!!!!!!!!!!!!!! VALITSUS peaks ikka kogu maa rahvast hoidma,itte ainult valikuliselt!!! Aga miks siis mittevaktsitute le piiranguid tahab kehtestada!?? ? Mmmmm, vbl siis vaktsitute eest, kes vaktsipassiga ringi tuulavad!!!???
t
to to to to selgita / täna 14:38/ 15. oktoober 2021 18:05
Sinu selgitused on lausa selged ja imetlusväärsed. Ünnwks meil on palju nii tarku inimesi, kes kõigest aru saavad ja teistele selgitavad. Meile kõigile sai kõik see teema palju selgemaks. Sama selgeks, nagu ka sul see on.
t
Terviseameti Facebook lehel, täna/ 15. oktoober 2021 12:28
Ööpäeva jooksul avati haiglates 40 uut haigusjuhtu. Suri kuus koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid vaktsineerimata: 46-aastane naine, 64-aastane mees, 68-aastane mees, 80-aastane naine, 85-aastane mees ja 86-aastane naine.
k
15. oktoober 2021 12:34
Kas neil oli Wuhani gripp?
v
Kas/ 15. oktoober 2021 12:54
vaktsineerimata vòi "vaktsineerimata" ehk 1doosiga vaktsineeritid. Kas viimased surid koroonasse vòi vaktsiinikahjustusse.
e
Ehh/ 15. oktoober 2021 15:21
Kahjuks ei teagi kas on tava grippi juhtumitega nii suured arvud vüi on Delta tüviga positiivsed? Mina olen testi vastane sest testid ei pane sümptomeid ja pooldan perearstide otsust ja nende ameti sümptomite määramist!
e
Ehh/ 15. oktoober 2021 15:21
Kahjuks ei teagi kas on tava grippi juhtumitega nii suured arvud vüi on Delta tüviga positiivsed? Mina olen testi vastane sest testid ei pane sümptomeid ja pooldan perearstide otsust ja nende ameti sümptomite määramist!
e
Ehh/ 15. oktoober 2021 15:22
Kahjuks ei teagi kas on tava grippi juhtumitega nii suured arvud vüi on Delta tüviga positiivsed? Mina olen testi vastane sest testid ei pane sümptomeid ja pooldan perearstide otsust ja nende ameti sümptomite määramist!
e
Ehh/ 15. oktoober 2021 15:24
Kahjuks ei teagi kas on tava grippi juhtumitega nii suured arvud vüi on Delta tüviga positiivsed? Mina olen testi vastane sest testid ei pane sümptomeid ja pooldan perearstide otsust ja nende ameti sümptomite määramist!
b
15. oktoober 2021 12:28
Balti riigid ja Põhjamaad valisid koroona puhul erineva tee. Balti riikides tehti koroonapassid kohustuslikuks, nagu Venemaal ja Hiinas. Põhjamaades aga pole passi kohustust olnud või sellest loobuti. Tulemus on see, et Balti riikides on koroona olukord maailma tipus, Põhjamaades aga üks madalamaid. See näitab, et koroonapassidest, mis muutsid suure osa inimestest teise järgu kodanikeks ja piirasid inimõiguseid pole mingit kasu olnud. Balti riikides loodeti, et koroonapassidega on võimalik ajada inimesed vaktsineerima. Selline inimeste sunnivahenditega karjatamine pole mingit efekti andnud.
k
Kiisu/ 15. oktoober 2021 12:39
Soomes hakkab homsest kehtima koroonapass. Et sa teaks. Et need eestlasest lamemaalased seal viirust ei levitaks.
t
to täna 12:28/ 15. oktoober 2021 12:45
Kaua siis l.lle moosima peab? Paljud käivad haigena tööl, nakatavad teisi ja igasugune soovitud vaktsineerima minna on nende jaoks 'sunnivahend'.
1
12:28!/ 15. oktoober 2021 12:46
Sinu ümber siblib liiga palju oravaid, nimelt punaseid! Ja Kiisu! Ära topi nina sinna, millest sa aru ei saa!
e
ei kõik eestlased soomes / 15. oktoober 2021 13:03
viirust levita mina näiteks kannan kõik-aeg maski poes
t
to 12:28! / täna 12:46/ 15. oktoober 2021 13:10
Ja mis värvi need primitiivid on, kes algelisematestki asjadest aru ei saa?
k
kle kõutz/ 16. oktoober 2021 00:15
sa tee mulle selgex mismoodi neg testiga aastaid terve inimene sulle karoovat levitab. Ennem saad tr.pperi või kopsukamyydia, sest nende teste eitehta
I
..../ 15. oktoober 2021 12:27
Inimesed on erinevad ja koroona on usuküsimus...kes usub peavoolu, kes mitte. Aga laskem kõigil olla....täistõde ei tea ju keegi...
r
raskeltläbipõdenud / 15. oktoober 2021 13:13
meie teame rohkem kui sina
r
raskeltläbipõdenud / 15. oktoober 2021 13:13
meie teame rohkem kui sina
r
raskeltläbipõdenud / 15. oktoober 2021 13:13
meie teame rohkem kui sina
r
raskeltläbipõdenud/ 15. oktoober 2021 13:15
meie teame rohkem kui sina
r
raskeltläbipõdenud/ 15. oktoober 2021 13:15
meie teame rohkem kui sina
j
15. oktoober 2021 13:21
Jah, kes usub ekremanipulaatoreid, kes usub maailma teadlasi ja virolooge....?
j
15. oktoober 2021 13:23
Jah, kes usub ek,,remanipulaatoreid, kes usub maailma teadlasi ja virolooge....?
j
15. oktoober 2021 13:31
Jah,…kes usub ek.,remanipulaatorite sekti, kes usub maailma teadlasi ja virolooge....?
t
täistõde/ 16. oktoober 2021 00:18
näed kalmistul-Soomes hau.aka.evajad rentisid mitu minikoppa, enam ei jõuta auke kaevata-kõik algas koos vaxumisega
n
Nimi/ 16. oktoober 2021 05:19
Tõde on kusagil olemas!🤠
e
Ettepanek!/ 15. oktoober 2021 12:17
Iga päev võiks avaldada arvud, kui palju inimesi sünnib ja kui palju sureb.
k
Kiisu/ 15. oktoober 2021 12:24
Mine vaata Statistikaameti lehel on surmade ja sündide statistika olemas. Nädalate lõikes.
t
to Kiisu/ 15. oktoober 2021 13:12
Nad ju ei suuda Statistikaameti lehte ega sealt infot leida.
k
kõutzile/ 16. oktoober 2021 00:22
mix siis yhepoolselt infot jagataxe, -igapäevaselt sureb 40-50 inimest igas vanuses...peale vaxumist muidugi mitutuhat enamsurma....aasta alguses oli meil 360tuhat pensioni-ja puudetoetuste saajat...saab näha, kui hästi vaxumine neid kaitces???
c
c/ 15. oktoober 2021 12:15
Aga mitu vähihaiget suri?
t
To c/ 15. oktoober 2021 12:32
Keskmiselt sureb Eestis iga päev vähki 11 inimest.
k
Kiisu/ 15. oktoober 2021 12:41
Varsti ilmselt rohkem sest vaktsineerimata koroonapatsiendid võtavad vähihaigete raviraha ja voodikohad et oppe teha. Kurb aga nii on.
t
to c/ 15. oktoober 2021 12:44
Delfis enam ilkuda ei saa, nüüd siis siin
k
16. oktoober 2021 00:13
Kiisu, mis sa sogad, vähihaiglad ja koruuna on erinevad asjad
m
mitu last tegid/ 16. oktoober 2021 00:25
või yritasid suitciidi, kui palju on depresioonihaigeid, kui palju hukkus avariides vaxikute syy läbi?
s
Sirje/ 15. oktoober 2021 11:57
Arvan samuti nagu siin keegi varem kirjutas, et Õhtuleht võiks koroona haiguse ja vaktsineerimise ametlike teadete kommenteerimise ära keelata. Siis ei saaks need koroonavastased hullud siin oma valesid esitada. Ja mõte kaob ka üldse ära kuna iga kümne minuti järel kaovad poolt ja vastu klikid ära. Aga võib olla on Õhtulehel just neid kasutuid klikke vajagi :)
i
IT mees/ 15. oktoober 2021 12:12
Kui nüüd veidi täpsem olla, siis on Õhtulehel muidugi klikke vaja, näete seal all bannerit K-Rauta reklaamiga, mida rohkem klikke, seda rohkem raha Õhtulehele reklaami esitamise eest tuleb.
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:16
uurige miks astus erru kängurumaa yhe osariigi peaminister(naine)
t
to Sirje/ 15. oktoober 2021 12:45
täpselt, Delfi juba tegi seda
t
to Sirje/ 15. oktoober 2021 18:04
Milles probleem ? Mitte keegi ei keela sul ennast kasvöi 10 korda vaktsineerida. Sinu vaba valik.
K
,p/ 15. oktoober 2021 23:42
Kas sa oled koroona pooldaha hull siis v?Et koroona vastased ei meeldi..
j
just/ 16. oktoober 2021 00:32
need vaxu myygimehed ja tar.bijad on ku.rjad. Naerame nende ponnistusi, sest iga päevaga ärkab yha rohkem, ja iga päev surevad noored vaxikud, -eesti on nii väike, ja info levib kiirelt. Kui pole surma põhjust, siis ongi selge (eile lätlane andis otcad-terve, kõik näitajad ok ja järsku jalapealt, njh vaxud kergendavad ra.skeid toi.meid ja hai.glasse sa.ttumist)

t
tark Eesti ületab kõik ootused/ 15. oktoober 2021 11:53
Elu nagu Eestis kunagi ja punane viiul, roheline tšello ning naturaalne kitarr ka kohe kohal.
j
Jee/ 15. oktoober 2021 11:51
Süstituid 37,8% Uus rekord!
m
Mann/ 15. oktoober 2021 12:43
130 inimest 726 000-st on haiglas. Kohutavalt vähe ju. Muretse selle pärast et vaktsineerimata inimesed ei tule enam sealt haiglast tagasi. See on väga kurb.
k
Kovid/ 15. oktoober 2021 11:37
Täitsa äge ! Lõpuks ometi on Eesti Euroopas kõige - kõige esiviisikus. Koroona ........ Ja vist ka Maamunal esiviisikus . Kui mitte suisa esimene .....
t
to Kovid/ 15. oktoober 2021 11:44
Ju siis teised rahvad kõik targemad, suudavad käsi pesta, maski kanda ja ennast vaktsineerida ja haigena kodus püsida. Meie nagu ürgne paganlik rahvas eitame teadust ja meditsiini.
t
To to kovid/ 15. oktoober 2021 23:45
Island ja Iisrael eriti,kõik vaksitud,aga ikka puruhaiged,rohkem kui enne,uued haigused lisaks vaksist.Edu absurditegevuste harrastamisega.
m
Mammu/ 15. oktoober 2021 11:30
Meil on nii palju vastuolusid seoses vaktsineerimisega. Miks vaktsineeritute tõend kehtib aasta, kui on ju teada, et kaitse max kuus kuud? Miks läbipõdenute pass ainult kuus kuud, kui on teada, et kaitse vähemalt aasta? Miks läbipõdenud süstima peavad, kui see reaalselt midagi juurde ei anna? Miks keegi vaktsiinikahjustuste eest vastutust ei võta? Keegi ei julge nendest rääkidagi, kuigi pea igaüks tunneb kedagi, kelle tervis vaktsiini tõttu halvenes. Absurdne on öelda, et pöörduge ise vaktsiini tootja poole. Halloo, mõtlete ikka ka, mida soovitate?
m
Mammu/ 15. oktoober 2021 11:40
Kui mul kodumasin karantiiajal katki läheb, ei pöördu ma ju tootja vaid maaletooja poole. Miks meil Moderna vaktsiini kuni 30 aastastele edasi süstitakse, kui mitmed riigid on selle ohtlike kõrvalmõjude tõttu keelanud? Kas Eesti noored on mingisugusest teisest materjalist? Miks meie koroonastatistika nii valitult kallutatud on? Miks Eesti surmade arv nii tohutult kõrge on? Ma pole mitte kusagilt nendele küsimustele adekvaatset ja ausat vastust kuulnud.
m
minu tutvusringkonnas/ 15. oktoober 2021 11:47
ei ole kedagi, kelle tervis oleks vaktsiini tõttu halvenenud. Aga on mitmeid läbipõdenud, kellel siiani erinevad terviseprobleemid. Nemad on teinud ühe süsti, sest see haigus ja tagajärjed pidid niiii ebameeldivad olema, et nad on valmis kõike tegema, et mitte uuesti põdeda.
m
minu tutvusringkonnas/ 15. oktoober 2021 11:51
ei ole kedagi, kelle tervis oleks vaktsiini tõttu halvenenud. Aga on mitmeid läbipõdenuid, kellel siiani erinevad terviseprobleemid. Nemad on teinud ühe süsti, sest see haigus ja tagajärjed pidid niiii ebameeldivad olema, et nad on valmis kõike tegema, et mitte uuesti põdeda.
t
To minu tutvusringkonnas/ 15. oktoober 2021 12:08
Siis on kaks võimalust; sinu tutvusringkond on väga väike või on seal väga noored inimesed. Võimalus on ka, et sinu tuttavad lihtsalt ei räägi sinuga oma terviseprobleemidest.
t
Tõenäosusteoreem/ 15. oktoober 2021 12:49
Kindlasti on täiesti välistatud, et vaktsiin ei põhjustanudki tutvusringkonnas kõrvalmõjusid jah?
m
Mann/ 15. oktoober 2021 12:57
Miks inimesed tahavad olla sellel viirusele pesaks kus ta saab paljuneda ja levitavad seda ka oma lähedastele? Nii rõve mõte . No ei saa mina aru. Kaitse selle eest on ju olemas.
m
mimmu/ 15. oktoober 2021 14:24
ei tunne kedagi kes tunneks kedagi kel tervis halvenes.Tean neid vastased kes olid kuid voolikute all ja kes krematooriumi viidi...
t
to Mann/ 16. oktoober 2021 00:16
Ei ole. Ivermektiin on keelustatud.
e
esimesed sutcud/ 16. oktoober 2021 00:44
olid 85%platcebod, teised 50%, ja booster eihalasta... mul näiteid elust- võttis vaxu- nakatas terve pere ja naabrimehe koos emaga. täna sai Helsingi hai.glast ra.tastooliga välja 2xvaxik -sisse läx omal jalal kohe peale tikkimist. Paljudel mõtte.tegvus halvatunud, osadel jäsemed, osadel suus haavandid, mis ei allu ravile, eestis yhel mehel 2vaxujärel paised ja mädased moodustised nahal, jalad paksud nagu tammepakud. Ja mingi myygimehed so.nivad siin ja levitavad valeinfot...
o
Olukord töökohal/ 15. oktoober 2021 11:30
Varem pidime tööandjale tõestama, et oleme haiged, nüüd peame tõestama, et oleme terved. Progress! Elu läheb paremaks!
s
süü=söök=isu=toiduahel?/ 15. oktoober 2021 11:55
m
memm/ 15. oktoober 2021 11:17
valimise-trall, peale valimisi 3000
p
Pange tähele eile ja üleeile lahkunud inimesed olid vaximata ,täna ei piuksugi/ 15. oktoober 2021 11:08
Suri kuus koroonaviirusega nakatunud inimest: 46-aastane naine, 64-aastane mees, 68-aastane mees, 80-aastane naine, 85-aastane mees ja 86-aastane naine.
v
veel piuksuv Eesti/ 15. oktoober 2021 11:57
Nemad enam ei piuksu, aga pealtnägijad avaldavad arvamusi
t
TA Facebooki lehel on õige info/ 15. oktoober 2021 12:18
15. oktoobri hommikuse seisuga vajab sümptomaatilise COVID-19 tõttu haiglaravi 267 inimest. Kokku on haiglas 349 koroonaviirusega nakatunud patsienti, kellest on vaktsineerimata 217 ehk 62,2% ja lõpetatud vaktsineerimiskuuriga 132 ehk 37,8%. Ööpäeva jooksul avati haiglates 40 uut haigusjuhtu. Suri kuus koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid vaktsineerimata: 46-aastane naine, 64-aastane mees, 68-aastane mees, 80-aastane naine, 85-aastane mees ja 86-aastane naine.
k
Kiisu/ 15. oktoober 2021 12:29
Surevad ikka vaktsineerimata patsiendid. Haigestunutest vaktsineerimata inimesest iga 100-s kahjuks. Pooled haigestunutest saavad pikaaegsed tüsistused. Paljud kaotavad töövõime. Pärast on loomulikult keegi teine süüdi.
j
Jah nii on./ 15. oktoober 2021 12:44
Suurem osa siin valetavad nagu sinagi. Täna oli tõsiselt kirjas, et kõik, kes surid, olid vaktsineerimata.Ärge vinguge kogu aeg.
s
sa piksuja, tee oma silmad lahti, mustvalgel on kõik kirjas/ 15. oktoober 2021 12:47
Suri kuus koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid vaktsineerimata
m
miks/ 16. oktoober 2021 00:47
vaxikuid ei testita? Vastus selge-nad kõik on positiivsed. Mix lahkus 18 aastane eluterve neiu?
k
kiisu muudkui jullerdab/ 16. oktoober 2021 00:51
imelik ka ei hakka...võix lugeda, mis laias maailmas toi.mub
d
Delfi sulges oma koroona kommentaariumi. Soonvaldile lõi p. pähe. / 15. oktoober 2021 11:04
Vaksitute osakaal haiglates suureneb (sama ütles ka Teadlaste kirjutis 14. oktoobri Päevalehes) ja on juba 37,8 % Soovin kõigile haigetele paranemist.
e
Excelman/ 15. oktoober 2021 11:19
Terviseameti numbrite trend docs.google.com/spreadsheets/d/1zOL07JYWoZiJp6w-rfc_Ln-vCKIl_NRwo1ZBAG3qp14/edit?usp=sharing
e
Excel/ 15. oktoober 2021 11:20
Terviseameti numbrite trend docs.google.com/spreadsheets/d/1zOL07JYWoZiJp6w-rfc_Ln-vCKIl_NRwo1ZBAG3qp14/edit
e
Excel/ 15. oktoober 2021 11:21
Terviseameti numbrite trend docs.google.com/spreadsheets/d/1zOL07JYWoZiJp6w-rfc_Ln-vCKIl_NRwo1ZBAG3qp14/edit
d
Delfi valetab juba pealkirjas/ 15. oktoober 2021 11:35
"Haiglas põeb 349 koroonapatsienti..." on lausvale. ÕL pealkiri on õige: teiste hädade pärast haiglasse sattunud koroonapositiivne ei põe koroonat.

i
Ilma liialdamata:/ 15. oktoober 2021 11:02
Ma ei ole enda ema näinud täpselt aasta ja 7 kuud. Põhjuseks HIRM, mida talle selle ajupesu ja hirmutamise-ähvardamisega on tekitatud. Ta on kaks korda vaktsineeritud, aga kedagi enda juurde ei lase. Ta kardab. REAALSELT KARDAB! Ta on mind kasvatanud väga õudsate haiguste saatel nagu mumps, leetrid, rõuged, kollatõbi, düsenteeria. Ja nagu ta väidab - pole ta mitte kunagi olnud nii nõutu ja lihtsalt põhjendamatult hirmul kui praegu. Ta saab adekvaatselt aru, et see olukord on ebanormaalne ja isegi kriminaalne. Aga kardab. Aitäh kõigile asjaosalistele selle eest! Minu ema on 84 aastane.
n
n/ 15. oktoober 2021 11:11
Kui su ema on 84, siis on mõistetav , et kardab ja muud hädada aga lastehaiguste vastu tol ajal vaktsineeriti küsimata kõiki lapsi ja lastehaiguseid põdenud laps sai kaitse. Kollatõbi ja düsenteeria oli kah ravitav. Helista perearstile ema osas, võib olla on tal muu mure ja seepärast katab selle nn kartmisega. Tavaliselt nii vanad inimesed ootavad oma lapsi ja on rõõmsad kui lapsed tulevad külla.
s
Saan sinu murest aru!/ 15. oktoober 2021 11:13
Kas see sind lohutab kui ütlen, et hirmu tundvaid on teisigi, väga palju? Veelgi rohkem on neid, kes ise vaktsineeritud, haigestunud, aga ikka suruvad peale vaktsineerimist. Nagu sõja ajal, kui tuli käsk minna, pidid minema või olid desertöör ja said kuuli.
t
To: n/ 15. oktoober 2021 11:19
Kollatbi ja düsenteeria on ravitavad? Muidugi on. Kõik haigused on ravitavad! KOROONA ON KA RAVITAV! Aga keegi ei ravi! Sest et on vaja vaktsineerida mitte ravida! Ja see on käsk! Ja see on kriminaalne! Koroona on tavaline gripi vorm mille jaoks on ravimid ammu olemas ja neid praktiseeritakse Ameerikas vägagi edukalt!
t
To: n/ 15. oktoober 2021 11:20
Kollatbi ja düsenteeria on ravitavad? Muidugi on. Kõik haigused on ravitavad! KOROONA ON KA RAVITAV! Aga keegi ei ravi! Sest et on vaja vaktsineerida mitte ravida! Ja see on käsk! Ja see on kriminaalne! Koroona on tavaline gripi vorm mille jaoks on ravimid ammu olemas ja neid praktiseeritakse Ameerikas vägagi edukalt!
s
Saan ma õigesti aru, et/ 15. oktoober 2021 11:27
sina oled vaktsineerimata ? Sellisel juhul vaata peeglisse ja mõtle, kui suur on sinu enda hirm....
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:06
uurige miks astus erru uus löuna walesi peaminister austraalias
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:06
uurige miks astus erru uus löuna walesi peaminister austraalias
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:07
uurige miks astus erru uus löuna walesi peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:08
uurige miks astus erru uus löuna walesi peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:08
uurige miks astus erru kängurumaal peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:08
uurige miks astus erru kängurumaal peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:09
uurige miks astus erru kängurumaal peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:09
uurige miks astus erru kängurumaal peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:09
uurige miks astus erru kängurumaal peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:10
uurige miks astus erru kängurumaal yhe osariigi peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:11
uurige miks astus erru kängurumaal yhe osariigi peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:11
uurige miks astus erru kängurumaal yhe osariigi peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:11
uurige miks astus erru kängurumaal yhe osariigi peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:12
uurige miks astus erru kängurumaal yhe osariigi peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:12
uurige miks astus erru kängurumaal yhe osariigi peaminister
l
lola/ 15. oktoober 2021 12:12
uurige miks astus erru kängurumaal yhe osariigi peaminister
s
siil/ 15. oktoober 2021 12:12
uurige miks astus erru kängurumaal yhe osariigi peaminister
t
to To: n / täna 11:19/ 15. oktoober 2021 13:17
Mõnele ikka nii keeruline aru saada, mis ja milleks see vaktsineerimine on. Ja väljend sümptomaatiline ravi on ju ka täiesti arusaamatu?
m
Minu kaastunne☹️, tean kui raske see on. / 15. oktoober 2021 16:37
Tunnen südamest kaasa, aga kahjuks ei saa aidata!
l
Lola, kas/ 16. oktoober 2021 00:22
pingutasid pisut üle? Kolmandal lugemisel saavad juba isegi ametnikud aru. Miks ta siis erru läks?
o
Olukord Soomes:/ 15. oktoober 2021 10:50
Valitsus ei survesta, keegi ei ahista, keegi ei ähvarda. Kõik on soovituslik. Ja vaktsineerimisprotsent on üle 80.
s
Soomest!/ 15. oktoober 2021 11:15
Tõsi ta on, sest meil ei ole Kallaseid, Kiike, Jaanisid, Meritsaid ja lõpuks, mitte ühtegi Jollerit!
o
Op / 15. oktoober 2021 11:16
Soomlased pole ka nii paranoilised nagu eestlased
h
Huvitav arusaam./ 15. oktoober 2021 11:27
kõik ju sama, mis meil aga kuna on soome keeles, siis ei ole survestamine :D
t
to Huvitav arusaam!/ 15. oktoober 2021 11:35
Kus ta sama on? Kui soome keelt ei oska, küsi abi neilt, kes oskavad!
t
targutav eesti kilplane/ 15. oktoober 2021 12:00
Meil on tark Eesti ja veel targem eestlane
t
targutav eesti kilplane/ 15. oktoober 2021 12:00
Meil on tark Eesti ja veel targem eestlane
k
Kiisu/ 15. oktoober 2021 12:32
Soomlased on tark rahvas siis. Neil on ka probleem muulaste ja eestlastega kes ei taha vaktsineerida ja raiskavad raviraha haiguse peale, mida saab ennetada.
n
Nii on/ 15. oktoober 2021 14:19
Kui Kallas ja Kiik oma ameti maha paneksid, olen esimene,kes vaktsineerib.
y
ytlesin/ 16. oktoober 2021 00:57
et ärge meid enam tylitage, me ei võta seda saasta- yle aasta polegi keegi tylitanud
k
kiisule/ 16. oktoober 2021 01:00
soomes on kõigil sissekirjutustomavatel isikutel ravimikahjukindlustus...kui oled peale sutzakat haiguspuhkusel, siis on see juba raske kõr.valmõju....
N
..../ 15. oktoober 2021 10:49
Need viis surma olid siis kõik vaktsineeritud, muidu oleks ju kohe ära märgitud,et vaximata.
k
..../ 15. oktoober 2021 10:54
n
Nii on/ 15. oktoober 2021 11:10
See ongi info mille kallas on salastanud
o
OMG/ 15. oktoober 2021 10:48
Mind ajas ikka eile nii naerma see Põhja-Regionaalhaigla suur juht Talving. No otsusta ära kas vaksuneeritud/mata. Kaks korda eksida ja maigutada suud. Jah saan aru ,et on kohutav ja surmad ja palju nakatunuid. See ei pane aga inimesi ümber mõtlema. See on survestamine. Valitsus ootab ja siis järgmine nädal paneb kõik lukku.
o
omg/ 15. oktoober 2021 14:29
mida sina tark siis soovitad teha! Nagu perek.Helmed hanerasv ja kätepesu? Milles sinu tarkus seisneb võrreldes dr.Talvinguga?
a
aga / 15. oktoober 2021 10:47
ravimite väljatöötamisest pole juttugi, vaktsiin viirust ei hävita, nii et jäämegi sellega võitlema.
v
Väga hea vahend!!!! / 15. oktoober 2021 16:55
On küll, Eesti teadlased on loonud looduslikul alusel koroonat ennetava toote BIOBLOCK. SEE ON Eesti teadlaste toode.. On, saadaval apteekides. Eelistan Eesti toodet vä lismaa tundmatule vaktsiinile!!! EELISTAGE EESTIMAIST!!!!
n
Nüüd/ 15. oktoober 2021 10:45
ei avaldata enam, kui palju teste tehti kui palju neist positiivseid? Varsti muud ei avaldata kui "istu kodus, ära välja mine"!
a
arvaja/ 15. oktoober 2021 12:14
Nüüd-küsige Grünthali käest,tema on kursis,kui palju on haigeid,kui palju süstituid.
a
AjaO/ 15. oktoober 2021 10:44
Kaks aastat maskikandmist, piiranguid. Aasta vaktsineerimist. Väidetavalt 70% on vaktsineeritud kaks korda. Pärast seda pidi elu muutuma tagasi normaalseks. Tänane päev näitab, et olukord on sama kui aasta tagasi kui mitte hullem. Kas keegi seletaks ära?
a
Anna./ 15. oktoober 2021 11:08
Vaktsiinid ei hoia ära nakatumist. Eelmise valitsuse ajal aitasid piirangud. See on ebapopulaarne jutt aga see on praktika. Seda väitis läbi lillede ka lõpuks Merits.
l
Lihtne/ 15. oktoober 2021 11:10
Alguses me võitlesime koroonaga, et kaitsta inimesi ja nüüd inimestega, et kaitsta koroonat
e
15. oktoober 2021 23:50
k
Kogu tõde vaktsiinipassidest/ 15. oktoober 2021 10:43
https://eestinen.fi/2021/10/kui-palju-on-olnud-koroonapassidest-kasu-balti-riikides/

k
Karla/ 15. oktoober 2021 00:05
See just ongi kurb, et inimesed ei taha aru saada lihtsatest asjadest. Covid19 viirust pole võimalik likvideerida. See Covid19 viirushaigus on tulnud, et jääda. Samuti nagu viiruslik gripp, viiruslik kollatõbi, AIDS, Ebola viirus jne. Küll aga on võimalik teha kõik, et sellest viirushaigusest hoiduda: isiklik hügieen, maskide kandmine, viirushaiguse vastu vaktsineerimine, viirushaiguse vastu tõhusate ravimite väljatöötamine jne. Kui see inimestele kohale jõuaks, oleks pool muret juba murtud. Kahjuks aga ei ole see tõde (veel) jõudnud vaktsiinivastaste ja koroonaeitajate ajudesse.
i
ime/ 15. oktoober 2021 11:00
Kui vaktsineerida kõigi nende viiruste vastu, siis loomulikku immuunsust enam ei jäägi ja suured hoopis muu haiguse tagajärjel. Mis vaktsiinid on meil nende viiruste vastu, mida oma kommentaaris loetlesid? Ja miks on tänase seisuga haiglas 38% täisvaxitud? Kas ehk vakatsiinid ei hoia ära haigestumist? Lubati ju inimestele, et vaxitud isik ei haigestu raskelt... Mida 38% haiglas olevatest patsientidest seal teevad, kas puhkavad?
t
to ime/ 15. oktoober 2021 14:28
Jälle peab hakkama selgitama, et koroonapositiivne võib ka mingil muul põhjusel ravi vajada, mitte ainult koroona tõttu? Mõnele mahub mõistusesse ainult üks haigus korraga?
k
Kane/ 15. oktoober 2021 23:57
Mask ei kaitse viiruste vastu,kaua võib-selgelt neil kirjas tooteinfos. Vaktsiin ei aita muteeruvate tüvede puhul kunagi.Desinf on kahjulik nahale lõppkokkuvõttes.Tugevda tervist muuda elustiili,söö tervislikult,ärge saastage toitu keskkonda jne.Ei jõua kuidagi usklike ajudesse lihtsad tõed.Elu on koos viirustega,alati.
t
to ime/ 16. oktoober 2021 00:27
Jälle peab hakkama selgitama, et vaktsineerimata koroonapositiivne võib ka mingil muul põhjusel ravi vajada, mitte ainult koroona tõttu? Mõnele mahub mõistusesse ainult üks haigus korraga?
v
vaxikutele/ 16. oktoober 2021 01:06
p
pinnuinnu/ 16. oktoober 2021 05:29
Kaua sa kannad seda maski surmani???🤡
k
Katrin/ 14. oktoober 2021 23:29
Küsimus - kas ei oleks aeg organitel välja uurida - kes on need Che, Stroh, Jüri, Murakas, Anna, Emand ja teised kes siin päevast päeva rahvast valeinfoga lollitavad. Kas ei peaks sellega tegelema veebikonstaabel???
o
organid välja juurida / 14. oktoober 2021 23:50
d
Dr. Aadu Kadakas/ 15. oktoober 2021 10:44
Mis su õige nimi siis on, Merike, Maret või Katrin?
o
Oleme jòudnud vaikivasse ajastusse/ 15. oktoober 2021 10:49
s
See et sina ei oska infot hankida ja oled silmaklappidega eesti peavoolumeedias kinni ei tähenda et / 15. oktoober 2021 11:14
k
Karla/ 14. oktoober 2021 23:03
Kuidas on lood koroona ja vaktsineerimisega Leedus. Leedus on kasutusel oma metodoloogia - jälgitakse kui suur on keskmine nakatumus 100 000 elaniku kohta 14 päeva jooksul. Täna , 14. oktoobril ületas see 1000 piiri, täpsemalt 1038,7 nakatunut 100 000 elaniku kohta, väga kõrge nakatumus. Kõige raskem on olukord Klaipedas, kus see näitaja on 2012 nakatunut 100 000 elaniku kohta, positiivsete testide protsent Klaipedas on 15,4 %. Seevastu Panevezises on ainult 270 nakatunut 100 000 elaniku kohta ja positiivsete testide protsent on 3,3 %. Allikas: DEFI.lt
k
Karla/ 14. oktoober 2021 23:06
Vaktsineerimisest ka - eilse päeva jooksul vaktsineeriti Leedus 5786 inimest. Haiglates on praegu ravil 1511 inimest, 156 neist on intensiivravil ja 98 ventileeritaval hingamisel. Võrdluseks - jaanuaris 2021 oli haiglaravil 2600 Covid19 haiget ja regulaarne arstiabi oli tugevalt häiritud. Eile suri Leedus Covid19 -ga 28 inimest, 24 neist polnud vaktsineeritud, või olid lõpetamata vaktsineerimisega. Allikas: DELFI.lt
d
dolfi/ 16. oktoober 2021 01:09
leedu pani oma dolfi ka kinni juhhei
a
Allikaks epidemic-stats.com/ 14. oktoober 2021 22:13
Peagi näeme graafiku haripunkti ja see ütleb üheselt, kas vaktsineerimine oli suur pettus.
m
Merike/ 14. oktoober 2021 21:49
See jäärapäine jüri on endale kreedoks võtnud, et telegram, objektiiv, bitchute, eestinen.fi ja lõunaeestlane.ee ongi need kõige õigemad allikad. Pole midagi parata - selliseid ei ole võimalik ümber veenda - jäävadki siin valeinfot levitama - nagu nad teevad siin päevast päeva. Sellepärast usun, et ka Õhtuleht võiks koroona ja vaktsineerimise teemades AMETLIKE INFOTEADETE kommenteerimise keelata. Iseasi - arutelu teemad.
j
Jüri/ 14. oktoober 2021 22:09
Mina oskan ka peale Eesti suurkujude näiteks ka Nobeli preemia laureaadi ja PCR-tehnoloogia väljatöötaja Kary B. Mullis'e mõtteid leida/lugeda. :D Samuti olevat WHO tunnistanud PCR-testide taolise kasutamise lootusetult ebatäpseks ja järgmisest aastast need tõenäoliselt keelatakse. Merike - katsu ikka peale meie ajalehtede ka tarkade inimeste arvamisi leida/lugeda. :D
k
Küll koroona selle merikese vandenõuteooriad paika paneb/ 14. oktoober 2021 22:20
s
sina näed/ 16. oktoober 2021 01:11
oma piiratuses ainult seda, mida näha tahad-kustkohast siis sinu inf ka pärineb-kas Katrini käest?
j
Jüri/ 14. oktoober 2021 21:14
Kuna PCR-testi väljatöötajad ise on öelnud, et kui testis kordustsüklite arv on üle 28, siis hakkab test andma valepositiivseid - leiab hävinud/tapetud/surnud viiruste jäänuseid, Coca-Colat jms. Selliste kordustsüklite korral nagu meil Eestis (Synlab 40 ja Terviseamet 45) on valepositiivseid üle 95%. ST, ET MEIL TEGELIKULT NAKATUNUID 20 KORDA VÄHEM - ~50!!!
m
Maret/ 14. oktoober 2021 21:26
Keenius Jüri! Mine lõhu parem puid - võib olla tuleb see sul paremini välja kui siin räiget valeinfot levitada! Häbi!!!
h
Häda mõistuse pärast/ 14. oktoober 2021 21:43
Kui Maret pole seda õhtulehest lugenud ja Joller ei ole sellest talle rääkinud siis seda pole olnud.
l
lugupeetavad maret, katrin ja merike/ 16. oktoober 2021 01:17
kas tõesti näitate oma piiratud teadmisi- ytubes on liikvel mitmeid juhtumeid, kus samasugused vaxudzotile viskujad rahustataxe vaxuga maha jää.davalt. kurb aga tõsi
k
Karla/ 14. oktoober 2021 20:11
Läti politsei majanduskuritegude üksus (ENAP) avastas meditsiiniasutuse, kust inimesed võisid raha eest saada võltsitud COVID-19 vaktsineerimise tõendeid. Kinni on peetud neli inimest, 1962. aastal sündinud naine, kaks 1989. aastal sündinud naist ning üks 1969. aastal sündinud mees. Viie läbiotsimise käigus konfiskeeriti ka 9000 dollarit ja 6000 eurot sularaha. Allikas: DELFI.lv
k
Karla/ 14. oktoober 2021 20:23
Läti kriminaalseaduse järgi on võimalik neid kurjategijaid sellise kuriteo eest - kuritegeliku grupi poolt eelneva kokkuleppe alusel ebaseadusliku tegevuse eest rahalise kasu saamise eesmärgil - karistada kuni 5 aastase vabadusekaotusega vanglas. Allikas: DELFI.lv
k
Kartrin/ 14. oktoober 2021 19:37
Ando just selgitas, kuidas vaktsiinivastased üritavad järjekordselt siin valeinfot jagada, kasutades ära muid maailmas valeinfot levitavaid veebilehti. Tubli töö, Ando!
k
Katrin/ 14. oktoober 2021 19:43
Nimi siis ikka - Katrin :) lõin kahele klahvile kogemata korraga, vabandust!
k
16. oktoober 2021 00:33
Katsu kuidagi teisiti rahuneda! Klahvide peksmine ei ole õige lahendus.

f
fact check this/ 14. oktoober 2021 19:17
13.okt. Intevjuu Robert Malonega (MRNA vaktsiinide ja DNA vaktsiinide leiutaja; ülemaailmne RNA tehnoloogiate ekspert) https://www.redvoicemedia.com/video/2021/10/special-broadcast-dr-robert-malone-on-his-mrna-creation/
p
paistab nii/ 14. oktoober 2021 19:00
Eks parempopulistide palgaliste kommenteerijate ülesandeks ongi ju eriti praegu koroona ja vaktsiinide kohta pidev vassimine ja valeinfode levitamine selliste valede ja vassimistega segaduste tekitamine inimeste ülesässitamine, õhkkonna mürgitamine, tolmu üleskeerutamine inimeste eksiteele viimine, rahva moraali murendamine pidev segatuste tekitamine valitsuse vastu viha õhutamine jne jne
s
Sipsik/ 14. oktoober 2021 22:19
Olukorda, kus osal ühiskonna liikmetest ei ole lubatud oma arvamust avaldada kui see ei järgi etteantud suunistega, võib nimetada ühe ajastu alguseks - vaikiva ajastu algus. Tänesel päeval sai selline tegu tehtid tänu Delfi ja EE väsimatule tsensuurile. Teisel arvamusel olijate suud suleti ja neid ei ole enam olemas. Viha ja vaenu põhjus on jaganud ühiskonna liikmed kahte leeri, isegi nii karmilt, et soovitakse vastasleerile haigust ja isegi surma. Mis on juhtunud, et mõtlemisvõime kaob ja emotsioonid löövad üle pea kokku vaid paari süsti võtmise või maski kasutamise tõttu? Mis toimub?
v
vaxikutel/ 16. oktoober 2021 01:20
suur ahas.tus , kurbus ja viha katces mitteosalejate vastu....
t
14. oktoober 2021 17:38
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
p
Priit/ 14. oktoober 2021 18:39
Ise mõtlesid selle jama välja või kuulsid Muraka käest?
p
Priit/ 14. oktoober 2021 18:49
DELFI ei lase enam neil pooletoobistel provokaatoritel valetada - ilmselt kolivad nüüd siia oma rumalust demonstreerima. Vastik jõuk...
p
Priit, veidi kahju sinust/ 14. oktoober 2021 19:06
a
Ando/ 14. oktoober 2021 19:24
Uurides veebilehe Medicaltrend.org tausta Alexa Ranking keskkonnas on võimalik öelda järgmist: Medicaltrend.org on registreeritud 5 kuud tagasi Mandri-Hiinas, Alexa ranking on #648,292 maailmas. Veebileht matkib tuntud Austraalia allikat Medicaltrends.org, Facebookis on andmeid selle kohta, et Medicaltrend.org edastab vaenulikku ja valeinfot Taiwani kohta.
d
DELFI-lt mõistlik otsus / 14. oktoober 2021 15:40
DELFI astub otsustava sammu vaktsiinivastaste vastu. Delfi peatoimetaja Urmo Soonvaldi teatel sulguvad tänasest Delfi ja kõikide teiste Ekspress Meedia väljaannete koroonateemaliste lugude kommentaariumid, et "võtta kõikidelt vaktsiinivastastelt, koroonaeitajatelt ja provokaatoritelt võimalus naeruvääristada vaktsiinide mõju meie ajastu ühe suurema kriisi lahendamisel."
e
Ei ole delfit aastat kümme juba lugenud/ 14. oktoober 2021 17:34
Õhtulehte loen harva just huumorikommentaaride pärast.
v
vahet pole/ 14. oktoober 2021 19:05
vaktsiinide mõju naeruvääristavad need järjest suurenevad vaktsineeritud haigestunute numbrid.
s
Sekreet/ 14. oktoober 2021 19:54
Sinusugune ongi ju kriis
õ
õushit/ 14. oktoober 2021 22:22
Ha-haa, see avaldus oleks nagu aastast 1950 kui Eestis likvideeriti kulaklus ja nõukogude päike paistab meie peale, on see nali?
e
ei anna/ 16. oktoober 2021 01:22
mitte yhtegi penni ar.tiklite eest, ega telli mõttetut paberit - 4-l lehel sama info
k
Karla/ 14. oktoober 2021 15:13
Nagu ma juba varem siin kommentaariumis märkisin, siis väga paljudes maailma maades (kus on aru saadud, et Covid19 on jätkuvalt väga ohtlik väga kiire nakatumisega viirushaigus) on inimesed enda elu ning käitumist muutnud, end vaktsineerinud ja järgivad arstide nõuandeid. Neis maades on ka Covid19 laine taandumas. Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ja Balkanimaades aga käitumist ei ole muudetud - siin on Covid19 viirushaigusesse nakatumine jätkuvalt tõusmas.
m
mul/ 14. oktoober 2021 22:33
tuli nii hea uni...yx jutuv.estja jutustab pimeda ek.raani taga
o
oota/ 16. oktoober 2021 01:24
kus maades need lained siis taanduvad -kas Islandil, iirimaal, või iisraelis, kus kiirkorras on enamusele tehtu troinoi, ja juba neljaski ootel?
s
Si u ni mi/ 16. oktoober 2021 05:33
Lähen parem magama..😅Saab aju sellest saaaaastasstt puhhhattaaa.mmm😴
p
Pb/ 14. oktoober 2021 14:55
Nüüd pole mõtet väga kiirustada. Lõunanaabrid juba hakkavad maksma valijatele ja õige ka. Ravimi testijatele makstakse kõikjal riskimine eest, nii ka selle poole katsetamise järgus va iga peaks olema.
k
Karla/ 14. oktoober 2021 14:54
Vaktsiinivastaste väited selle kohta, et kõik, kes vaktsineerimist soovisid on juba vaktsineeritud - ei pea paika. Jälgides vaktsineerimise kulgu Eestis, võib kinnitada, et vaktsineerimine jätkub - 39. nädalal (27SEP - 03OKT) käis vaktsineerimas 15 743 ja 40. nädalal (04OKT - 10OKT) 13 387 inimest. Täiskasvanute vaktsineerimise hõlmatus on nüüd - 67,78 % elanikkonnast ja kasvab edasi. Allikas: https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonakaart Valik > Vaktsineerimine
s
siil/ 14. oktoober 2021 22:25
Karla, surve on nii suur ju, et põgeneda pole kuhugi, aetakse taga ja püütakse tänaval kinni. Kas selline on vaba valik ja teadev nõusolek?
j
ja ikka/ 14. oktoober 2021 22:35
on va.xituid 50 prossa ymber-kolmas doos viib prossa nulli ja nyyd olete pli.ndris-vahituid ei tule peale , ei te.ise ei ko.lmanda taht.jaid...kuidas te nyyd siis va.letama hak.kate
k
Karla/ 14. oktoober 2021 14:36
Euroopas läheb see Covid19 viirushaiguse haiguse kulg järjest hullemaks. Viimased Covid19 nakatumiste ja surmade muutused Euroopas. Kui kaks nädalat tagasi oli Euroopas kokku 7 päeva jooksul Covid19 nakatunuid 934 243, siis nüüd on viimase 7 päeva jooksul nakatunuid 1 067 734 - nakatumiste juurdekasv nädalaga + 14 %. Kui kaks nädalat tagasi oli Euroopas kokku 7 päeva jooksul surnud Covid19-ga 13 911 inimest, siis nüüd on viimase 7 päevaga surnud 13 % rohkem - 15 778 inimest. Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/#weekly_table
j
ja sinna/ 14. oktoober 2021 22:37
pange julgelt paar nulli juurde-niipalju kui on systitud,onkanakatatuid.
N
.i uni.i/ 16. oktoober 2021 05:34

m
Merike/ 14. oktoober 2021 13:34
Nende kangekaelsete vaktsiinivastaste taktika ongi - korrata päevast päeva samu räigeid valesid, esitada "keerulisi" küsimusi, millele vastused on internetis vabalt leitavad. Neile on see tõesti ainult usu küsimus, inimeste elust ja tervisest pole neil sooja ega külma. Tõesti kiiduväärt, et suurem osa (67,7 %) Eesti arukast täiskasvanud elanikkonnast, on nende kahjulikust propagandast siin kommentaariumis endale järeldused teinud ja on tänaseks vaktsineeritud. Ärge uskuge seda vaktsiinivastaste kuritegelikku valeinfot, minge vaktsineerima!
s
See on sinu enda taktika/ 14. oktoober 2021 14:34
pàevast pàeva oma mantrat korrata.
a
A. Naal/ 14. oktoober 2021 18:20
Just just. Olen lamemaalane, süstimata. Pole küll ilus nii öelda aga jah, Sinu tervisest mul pole sooja ega külma ent mulle on väga tähtis minu tervis. Sellepärast ei süstigi.
k
kõ.lab/ 14. oktoober 2021 22:37
x
X/ 16. oktoober 2021 00:03
Merike-pane siis ikka juba oma lubadus ka juurde,et minge vaktsineerima,kui saate tervisekahjud või surete,siis mina Merike ,võtan täieliku vastutuse,kuna väidan,et vaktsid on kajutud,olen uurinud,tean ja katsetanud,oman uurimistöid jne.Mina,Merike,vastutan täielikult kahjude eest.
k
Karla, Merike, Katrin/ 16. oktoober 2021 01:27
on sama reklaamifi.rma myygimehed.
P
😋😋😋/ 16. oktoober 2021 05:35
Pome kunagi vaktsineerinud ja ei hakka ka nüüd....
k
Karla/ 14. oktoober 2021 13:09
Kehtiva Covid19 viirushaiguse taseme hindamise riskimaatriksi järgi oleme nüüd jõudnud punase ehk väga kõrge nakatumisohu alasse - üle 1000 nakatumise päevas (viimase 7 päeva jooksul). 14. oktoobri seisuga olemegi tasemel - 1015 nakatumist keskmiselt päevas viimase 7 päeva jooksul. Nakatumiskordaja R on 1,2. Haiglaravil on 341 Covid19 patsienti, muutus eilsega võrreldes + 21. Intensiivravil on 38 patsienti, neist juhitaval hingamisel 21. Allikas: https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonakaart ning teadusnõukoja uuringud /professor Krista Fischer/
s
see fiskarsi/ 14. oktoober 2021 22:39
arv.utaja en.nustab kohvipaxu pealt-kevadex pla.neeris yle yhande hai.gestunu... konnatiigiteadlaste udu isegieiloe
🙄🙄🙄/ 16. oktoober 2021 05:36
e
Ei tea, mida arvata neist, kes vaktsiine ei soovi,/ 14. oktoober 2021 12:39
igaüks otsustab ise, kedagi ei sunnita. Aga faktid on siiski sellised, et koroonasse sel sügisel surnud on kahjuks 98% vaktsineerimata inimesed. See peaks vaktsiini vastastele midagi ütlema. Tänased andmed samasugused; 5 surnut ja kõik vaktsineerimata. Loogika ütleb, et vaktsiin siiski annab mingi kaitse selle haiguse raske vormi vastu.
l
loogika ytleb, et/ 14. oktoober 2021 22:41
va.imata isikute hulka loetaxe ka 1 doosigava.itud-kes haiglas. Mix ei tooda välja 2, 1, ja va.xita klientide arvu? ootan huviga
j
Jennifer/ 15. oktoober 2021 17:50
Vaktsimata inimesteks loetakse ka neid kes on saanud 1.doosi süsti, ehk mõnele mõjus just lõplikult halvasti see vaktsiinisüst koos saadud covid viiruse ja mõne kaasuva haigusega, organism nõrgenes.
o
14. oktoober 2021 12:33
Olukord on tõesti hullem, kui aasta tagasi. Tundub nagu kõik seisaks ühe koha peal. Eile AK-s ütles Kallas küll, et tal olevat jälle mingi selge plaan, kuid neid on ju kogu aeg olnud ja muudetud siia-sinna. Praegu on haiglates ka aga palju vakts.kuuri lõpetanuid. Täna oli ka jälle 5 surnut. Kaks (46 ja 56) olid ikka suremise jaoks veel nooremad inimesed. Nad küll vakts.-ta. Kas oli siis veel nendel mõni raskem haigus, et aidata ei saanud?
g
Gh/ 16. oktoober 2021 05:39
k
Kallasele/ 14. oktoober 2021 11:53
Piirata tuleb hoopis vaktsineeritute liikumist, nagu nàha ei tòesta vaktsiinipass nende immuunsust ega nakkusohutust.
t
Tere/ 16. oktoober 2021 05:41
Tuleb aknad ja uksed laudadega kinni lüüa....või muld peale kraapida.Lootusetu pidi olema siis kui kirstukaanele langeb mulda kuid ülejäänut annab veel parandada!🤓
k
kestvad ovatsioonid rahvateatris/ 14. oktoober 2021 11:48
Oleme tublid nagu kilplased ja poliitikute käpiknukud
m
moorapea maius/ 14. oktoober 2021 11:49
p
14. oktoober 2021 11:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
Eelistage EESTIMAIST!!!! / 14. oktoober 2021 11:55
Ma ei lähe siis ka!!!!!!Ma ei pea tööl kä oma, elan maal ja suurtes rahvahulkades ka ei liigu!!!!! Nii et mina ei nakata küll kedagi!!!! Kasutan BioBlocki!!! Vä ga hea, soovitan kõigile!!!!! Pigem kasutage Eesti. Teadlaste toodet BioBlocki, kui lasete vaktsineerida end võõra ja tundmatu vaktsiiniga, mille tulemus on tundmata!!!!!!!!!BioBlocki pole mingeid kõrvaltoimeid!!!!
k
kõlab uhkelt nagu ohvriand/ 14. oktoober 2021 12:01
iga viirus on oma ohvrit väärt
a
Anna/ 14. oktoober 2021 11:40
Merits hakkab ka suud avama. Ta on ka suht ainus kel on Wuhanist kogemused. Miks ta seal muidu käis?
a
Anonymous/ 14. oktoober 2021 11:48
Miks oli Irja Lutsari nimi Wuhani viroloogiainstituudi kodulehel? Miks on see WVI lehekülg nüüdseks kustutatud? Kuskil aug-sept 2020 kustutati see lehekülg ära, aga ajamasinast saab kätte: tinyurl.com/y3mhbga9 Lutsar tulbas 61

k
kuri/ 14. oktoober 2021 11:40
Õhtuleht manipuleerib kommentaatoritega!Arvab et inimesed ei märka plusside,miinuste kustutamist...
ü
ühe kadunud mehe mõtterida/ 14. oktoober 2021 11:32
See mees, kes ütles, et maa on ümmargune löödi kaunilt lapikuks
n
Nonii, ja nüüd ongi vikatimees juba nooremate VAKTSINEERIMATA inimeste kallal, kahju rumalatest/ 14. oktoober 2021 11:30
TÄNA suri viis koroonaviirusega nakatunud inimest, kes kõik olid VAKTSINEERIMATA 46-aastane mees, 56-aastane mees, 80-aastane mees, 84-aastane mees ja 93-aastane mees.
.
14. oktoober 2021 11:34
... ja samal ajal haigestus koroonasse täielikult vaktsineeritud maski kandev Läti president.
.
14. oktoober 2021 11:35
... ja samal ajal haigestus koroonasse täielikult vaktsineeritud maski kandev Läti president.
s
Suri/ 14. oktoober 2021 11:36
järsku hoopis vaktsiinikahjustusse. Seda ei avaldata. Kõik läheb vaktsineerimata inimeste koroonasurmade hulka.
m
milleks miinused, lamemaalased? tõde on valus lugeda, eks ju?/ 14. oktoober 2021 11:48
milleks miinused, lamemaalased? tõde on valus lugeda, eks ju?
v
Vara rõõmustad!!!!!!!!! / 14. oktoober 2021 11:59
Ära enneaegu hõiska!!! Positiivsete vaktsineeritute arv tõuseb iga päevaga!!!! Ei või iial teada, millal sa ise haiglas nende kõrval lebad!!!!!! See võib just siis juhtuda, kui sa seda oodatagi ei oska!!!!!!!!!!!!
p
Puhh en jopp/ 14. oktoober 2021 18:27
R. I. P väga kahju on lugeda et on lahkunud 93 aastane noormees. Elamata elu. Oleks ta vaid normaalne olnud ja vaktsineerinud end...
s
siil/ 14. oktoober 2021 22:28
Jah, 93-ne oleks võinud veel vabal edasi elada. Hea näide!
k
kahju/ 14. oktoober 2021 22:45
ee.ldan et tub.lide kod.anikena olid võt.nud 1 pisvipski
e
enda tervise hinnaga/ 14. oktoober 2021 11:28
Eestlased on tublid kilplased ja poliitikute käpiknukud
h
14. oktoober 2021 11:28
Hiljaks olete oma propagandaga jäänud, sest nüüd kui hakkavad välja tulema vaktsiini kõrvalmõjud ja kahtlused selle tõhususest, kasvab ka skeptikute hulk. Ja mingite repressioonidega ei suurene vaktsineeritute hulk kuidagi. Aasta algul oleks pidanud vaktsineerimine olema kõigile tahtjatele kättesaadav. Kui Kiik poleks aasta algul oma Priskeid süstinud ja need, kes tahtsid vaktsineerida, poleks pidanud prügikasti kõrval oma jääkdoosi ootama, oleks kindlasti juba 80% vaktsineeritud. See, et vaktsiini ei olnud, on täielik udu jutt, sest kui palju seda minema loobiti+ see külmlao jama
i
inimesi/ 14. oktoober 2021 11:18
tuleb hakata meelitama vaktsineerima, no ei tea kuidas,kas nagu koera vorsti jupiga? Ei meelita küll millegagi, näen mis ümberringi sünnib.
t
Tulemus=0!/ 14. oktoober 2021 12:05
Meelitamine =altkäemaks!!!
l
14. oktoober 2021 11:12
Lõuna-Eestis joovad läti viina ja seal on nakatumine väike: Võrumaale lisandus 30, Põlvamaale 14 ja Valgamaale 10 uut nakkusjuhtu.
l
Läti abiga/ 14. oktoober 2021 11:30
Kes viina joob see õnnis on
h
huvitav / 14. oktoober 2021 12:02
Miks ,siis sauna-baari pooletoobised kõik surnud on ?
h
Haiglas/ 14. oktoober 2021 11:04
juba protsendid làhenevad 40/60. Tahaks siiski ka teada, kui paljud nendest "mittevaktsineeritutest" on ilma ùhegi vaktsiinidoosita. Arvan, et nad on vàhemuses.
e
Eve/ 14. oktoober 2021 11:20
Tegin arvutused. Terviseameti kodukalt saab kinnitust, et iga täisvaktsineeritu kohta on haiglas 1,34 ühe või kahe doosiga vaktsineeritut (st kui viimasest süstist ei ole veel möödas 14 päeva). 127 + 170 = 297. 342 – 297 = 45 ilma ühegi süstita vajamas haiglaravi.
e
Eve/ 14. oktoober 2021 11:22
Tegin arvutused. Terviseameti kodukalt saab kinnitust, et iga täisvaktsineeritu kohta on haiglas 1,34 ühe või kahe doosiga vaktsineeritut (st kui viimasest süstist ei ole veel möödas 14 päeva). 127 + 170 = 297. 342 – 297 = 45 ilma ühegi süstita vajamas haiglaravi.
a
Arvutus/ 14. oktoober 2021 11:23
Tegin arvutused. Terviseameti kodukalt saab kinnitust, et iga täisvaktsineeritu kohta on haiglas 1,34 ühe või kahe doosiga vaktsineeritut (st kui viimasest süstist ei ole veel möödas 14 päeva). 127 + 170 = 297. 342 – 297 = 45 ilma ühegi süstita vajamas haiglaravi.

j
Jaan/ 14. oktoober 2021 11:02
1 doosiga inimesed saavutasid superimmuunsuse, nad on terved ja õnnelikud!
j
Just/ 14. oktoober 2021 18:44
ja teise doosiga on õnn kuhugi kadunud.
e
eri.ti / 14. oktoober 2021 22:49
need, kes said placebot, esimesel sysstil oli 85% palcebot, siisva.adati kui.das nii.dab...partide peal ju kõik näha, millise koodiga ja kuhu suunati...jär.gmisel juba 50%, ja ala.nevas jrk-s
e
Emand/ 14. oktoober 2021 11:01
Aastal 2016 vajas gripi tõttu haiglaravi 1459 inimest, neist 110 intensiivravi ja 47 inimest suri. Allikas: Maaleht, 07.03.2018. Keegi isegi ei iitsatanud tol korral vaktsiinidest. Raviti tavapäraselt. Aga raviti! Ja me nimetame täna toimuvat PANDEEMIAKS??? https://maaleht.delfi.ee/artikkel/81351535/gripp-meie-gripisuremus-on-erakordselt-korge
s
selline on/ 14. oktoober 2021 11:12
Billi ja WHO kokkulepe, sest tegemist on ärilise tehinguga, samuti on haiguse nimi kokkuleppeline..
v
Vaata/ 14. oktoober 2021 11:34
ka Mongoolias toimuvat ,otsing--Укол против свободы: истинная цель провалившейся вак..
v
Vaata/ 14. oktoober 2021 11:34
ka Mongoolias toimuvat ,otsing--Укол против свободы: истинная цель провалившейся вак..
v
Vaata/ 14. oktoober 2021 11:35
ka Mongoolias toimuvat ,otsing--Укол против свободы: истинная цель провалившейся вак..
v
Vaata/ 14. oktoober 2021 11:35
ka Mongoolias toimuvat ,otsing--Укол против свободы: истинная цель провалившейся вак..
e
elagu EKRE, aga lasku teistel ka elada/ 14. oktoober 2021 10:59
t
to täna 10:59/ 14. oktoober 2021 11:09
Võibolla peaks laskma hoopis EKRE-l elada, mitte igal sammul mõnitama ja tema nime suhu võtma.
t
Teadus on küll niipalju arenenud/ 14. oktoober 2021 10:57
Et oleks võimalik välja selgitada kellel ei teki või vastupidi tekib ränk tervise kahju, on ju DNA pangad olemas mis tooks mingitki selgust, jätkuvalt käib katsetus meetod ja bürokraatlik kius, ka tuleb otsida ennetavat ravi võimalust, medikamendid on ju olemas aga sunnitakse kodus ilma ravita istuma seni kuni organism on äärmusesse viidud ja alles siis hakatakse liigutama, midagi on selles süsteemis mäda.
m
14. oktoober 2021 11:15
Meil pole muud, kui ainult kihutatakse kõik süstimisele, hoolimata sellest, kuidas see inimesele võib mõjuda. Ju seda vist ei saagi, ei osata või ei tahetagi kindlaks teha, lihtsalt minge ainult.
t
Tahan väga hoida oma tervist!/ 14. oktoober 2021 10:55
Aga, kuidas toimida! Kogu see info, mida me saame on nii erinev, et ei nii ega naapidi ei oska ma kedagi usaldada. Kas vaktsineerituna jään terveks? Kas põen kergelt või satun haiglasse, ehk isegi surnukuuri? Või sama mure kui ei vaktsineeri ennast? Kas jään terveks, hoidudes seltskondadest, käin looduses, toitun ainult looduslikust toidust. Või murrab viirus igal juhul minu ära? Kõiki neid jutte ja soovitusi olen kuulnud. Praegu lihtsalt ootan. Olen täie tervise juures. Kuidas teatakse, et minu immuunsus vajab vaktsiiniga turgutamist? Aga teatakse, et vaktsineeri! Kas pole mure?
n
Nii ongi/ 14. oktoober 2021 11:01
Jutt väga õige. Iga normaalne inimene tahab ennast haiguste eest kaitsta ja kui vaktsiin seda tõhusalt suudab, siis tahaksid ju kõik vaktsineeritud olla. Aga need tipp-ja-täpp viroloogide hirmujutud ja valitsuse pidevalt muutuvad seisukohad on pea nii segi ajanud, et inimene lööb kõigele käega ja elab just nii, nagu talle kõige õigem tundub.
S
Vanarahvas - Üks l.o;l-l võib rohkem küsida, kui kümme tarka vastata./ 14. oktoober 2021 11:18
Seda kõike, mida sa siin küsid, on juba 1,5 aastat hommikust õhtuni, söögi alla ja söögi peale pikalt ja laialt ja põhjalikult selgitatud. Kui su pea mitte midagi ei jaga, kui sa mitte midagi aru ei saa, ära siis palun enam teisi inimesi oma rumalate küsimusjorudega siin kommentaariumites tülita.
ä
Ä ra muretse🤗😊/ 14. oktoober 2021 12:15
Ole täitsa rahulik!!!! Kasuta BioBlocki ja mingi viirus sinust võitu ei saa!!! Mina kasutan seda selle müügiletulekust saati ja olen täiesti terve!!! Sul oleks vaja kedagi moraalseks toeks, kes aitaks hirmust võitu saada! Selle asemel, et inimestele toeks olla, Refikad hoopis hirmutavad ja ajavad inimesi meeleheitesse!!!!! No mismoodi siis Refid inimesi paremini hoiavad????? ?
t
to Ära muretse!/ 14. oktoober 2021 12:49
Ei ole häda! Ma üldse ei muretse! Olen praeguseks 70a. teadliku elu looduses, kalal, kolanud. Söönud otse peenrast saadusi. Apteekidest kaugele hoidnud. Kasutan looduslikke ravimeid, tee, sibulasiirup, küüslauk. Neli korda testitud, reisi tarvis. Iga kord immuunsus paigas. Elan vanarahva tarkust pidi. Ei hooli mina tänapäeva teadusest, mis on lisaaineid täis. Tervis igati ok! Vaadates haritute teadmisi, mõtlen, miks raisata aega selliste koolitamiseks! Aga olgu. Ole ise ka terve! Ära minu pärast muretse!
l
lylita/ 14. oktoober 2021 22:54
menyyst välja telku, ra.adio, õnnex aj.lehed läxid ise - teedd pooleaastase pa.astu ja hirmu seemel on arm, hea tuju, sõb.rad, pe.re ja vä.ike vii.ussike ei pääse su.lle läh.edalegi....limaskestas leiab oma otca.
m
me ei/ 14. oktoober 2021 22:55
või.tle hai.gusega, vaid tee.me kõik, et im.syst.pysix tervena
c
Che/ 14. oktoober 2021 10:51
70% on vaktsineeritud (väidetavalt), aga tulemus on pehmeltöeldes hullem kui aasta tagasi.
v
Vaadake/ 14. oktoober 2021 11:04
ka Mongoolia toimuvat ,otsing--„Укол против свободы: истинная цель провалившейся вак.
e
Eve/ 14. oktoober 2021 11:24
Tegin arvutused. Terviseameti kodukalt saab kinnitust, et iga täisvaktsineeritu kohta on haiglas 1,34 ühe või kahe doosiga vaktsineeritut (st kui viimasest süstist ei ole veel möödas 14 päeva). 127 + 170 = 297. 342 – 297 = 45 ilma ühegi süstita vajamas haiglaravi.
t
to Che/ 14. oktoober 2021 11:33
Loomulikult hullem ja midagi paremat ei oska lootagi. Tundub, nagu kõik seisaks meil ühe koha peal, va. mõned edasi-tagasi muutmised, et täna teeme nii, kuid homme juba naa. Ja neid vaktsineerimise lõpetanuid, kes on uuesti haigestunud ja on nüüd haiglas ja täna jälle kõige noorem lahkunu 46 aastane (süstideta) Mida siis ometi uskuda või mitte uskuda või mida üldse teha? Ehku peale ju tõesti ei julge minna, pealegi, kui on tõesti mitmesuguseid haigusi, millele ei ole lihtsalt abi saanud. Kuidas siis peaks uskuma, et see süst ei mõju nii, et teeb kõik veel halvemaks või üldse lõppeb kõik?
t
to Che/ 14. oktoober 2021 11:34
Loomulikult hullem ja midagi paremat ei oska lootagi. Tundub, nagu kõik seisaks meil ühe koha peal, va. mõned edasi-tagasi muutmised, et täna teeme nii, kuid homme juba naa. Ja neid vaktsineerimise lõpetanuid, kes on uuesti haigestunud ja on nüüd haiglas ja täna jälle kõige noorem lahkunu 46 aastane (süstideta) Mida siis ometi uskuda või mitte uskuda või mida üldse teha? Ehku peale ju tõesti ei julge minna, pealegi, kui on tõesti mitmesuguseid haigusi, millele ei ole lihtsalt abi saanud. Kuidas siis peaks uskuma, et see süst ei mõju nii, et teeb kõik veel halvemaks või üldse lõppeb kõik?
t
to Che/ 14. oktoober 2021 11:59
Loomulikult hullem ja midagi paremat ei oska lootagi. Tundub, nagu kõik seisaks meil ühe koha peal, va. mõned edasi-tagasi muutmised, et täna teeme nii, kuid homme juba naa. Ja neid vaktsineerimise lõpetanuid, kes on uuesti haigestunud ja on nüüd haiglas ja täna jälle kõige noorem lahkunu 46 aastane (süstideta) Mida siis ometi uskuda või mitte uskuda või mida üldse teha? Ehku peale ju tõesti ei julge minna, pealegi, kui on tõesti mitmesuguseid haigusi, millele ei ole lihtsalt abi saanud. Kuidas siis peaks uskuma, et see süst ei mõju nii, et teeb kõik veel halvemaks või üldse lõppeb kõik?
t
to Che/ 14. oktoober 2021 11:59
Loomulikult hullem ja midagi paremat ei oska lootagi. Tundub, nagu kõik seisaks meil ühe koha peal, va. mõned edasi-tagasi muutmised, et täna teeme nii, kuid homme juba naa. Ja neid vaktsineerimise lõpetanuid, kes on uuesti haigestunud ja on nüüd haiglas ja täna jälle kõige noorem lahkunu 46 aastane (süstideta) Mida siis ometi uskuda või mitte uskuda või mida üldse teha? Ehku peale ju tõesti ei julge minna, pealegi, kui on tõesti mitmesuguseid haigusi, millele ei ole lihtsalt abi saanud. Kuidas siis peaks uskuma, et see süst ei mõju nii, et teeb kõik veel halvemaks või üldse lõppeb kõik?
t
to Che/ 14. oktoober 2021 12:18
Loomulikult hullem ja midagi paremat ei oska lootagi. Tundub, nagu kõik seisaks meil ühe koha peal, va. mõned edasi-tagasi muutmised, et täna teeme nii, kuid homme juba naa. Ja neid vaktsineerimise lõpetanuid, kes on uuesti haigestunud ja on nüüd haiglas ja täna jälle kõige noorem lahkunu 46 aastane (süstideta) Mida siis ometi uskuda või mitte uskuda või mida üldse teha? Ehku peale ju tõesti ei julge minna, pealegi, kui on tõesti mitmesuguseid haigusi, millele ei ole lihtsalt abi saanud. Kuidas siis peaks uskuma, et see süst ei mõju nii, et teeb kõik veel halvemaks või üldse lõppeb kõik?
t
14. oktoober 2021 10:47
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
j
14. oktoober 2021 11:08
Just eestimaalane, mitte eestlane
h
Hirmutan ka Meritsa moodi./ 14. oktoober 2021 10:43
Varsti on 40 % nakatunutest vaksitud!
m
Ma ootan juba 50%. Aga neid vaksituid ei lasta ju testima./ 14. oktoober 2021 10:48
k
kes ei vaktsineeri see ei ela/ 14. oktoober 2021 10:49
Vale, sest juba on 40 % maalasi surnud Eestis
Ä
🐬🐬🐬/ 14. oktoober 2021 12:21
Ära ootagi, mine ise testima! Või osta ise test ja siis testi ise kodus!!!! Julge!!!!! 😊😊😊

a
Anonymous/ 14. oktoober 2021 10:41
Teadusnõukoda (kui sea üldse võib nii nimetada) võtku eeskuju lätlastest ja lõpetagu valitsusega koostöö!
s
See/ 14. oktoober 2021 10:41
vaktsiin ei hoia ära delta tüve ja miks peale vaktsiini pannakse surmad viiruse tagajärjel mitte peale vaktsiini surnud?Selliseid inimesi on meil väga palju.
o
on ka langenuid, arvestades tellija materjaliga/ 14. oktoober 2021 10:51
Tüve ei hoia, aga kergendab üleelamist
j
Juba üle 37 %!/ 14. oktoober 2021 10:39
Varsti on vaksitud nakatunuid juba 40 % jne.!
o
on kummituskülad me maal/ 14. oktoober 2021 10:52
Tegelikult on juba 40 % eestimaalasi surnud
v
Vaatasin "Terevisiooni" uudistest/ 14. oktoober 2021 10:22
Kaja intervjuud Priit Kuusega. Kaja väitis, et Teadusnõukoda pole ise ühel meelel, kuidas tema saab teha õigeid otsuseid? Samas korrutas nagu mantrat ikka oma õigeid otsuseid. No, keda siis peaks rahvas uskuma, kas erimeelset Teadusnõukoda või sots.meediast tulevaid Kaja erinevaid piiranguid? Üldse ei imesta, et rahvas kahte lehte on!
m
Mina ei usu kumbagi!/ 14. oktoober 2021 10:28
Ehk, "ära hüppa vette tundmatus kohas"! Või, "tark ei torma"!
m
Mina ei usu kumbagi!/ 14. oktoober 2021 10:31
Ehk: "ära hüppa vette tundmatus kohas"! Või: "tark ei torma"!
j
juba vanad kilplased teadsid/ 14. oktoober 2021 10:57
Tegelikult on uppuja päästmine ikkagi uppuja enda asi kui mõistust on triiki rõõmurõngastega
s
SEITSE PATJA, NELI TEKKI.../ 14. oktoober 2021 08:36
Aga kui saab alguse sõjaline konflikt?
m
mis ootab ees/ 14. oktoober 2021 00:42
Tänase seisuga on (ametliku raamatupidamise järgi) maailmas surnud Covid19 viirushaigusesse 4 887 000 inimest. Arvestades praeguseid trende nakatumistes kogu maailmas ja prognoseerides 25 päeva keskmiseks 5000 surma päevas, siis 5 000 000 (ametlikult registreeritud) Covid19 surma peaks kätte jõudma umbes 6-7. novembril 2021. Kui palju tegelikult on surnud, seda me kahjuks ei saa teada. Mõned analüütikud pakuvad juba praegu rohkem kui 10 miljonit.
o
olgem tä.psed/ 14. oktoober 2021 22:59
m
Mõttetu!!! / 13. oktoober 2021 15:24
Vaktsitute arv juba üle poole mittevaktsitute arvust!!!! Ja Kaja kilkab, et suurem osa nakatanutest on mittevaktsitud!!!!! Vale puha!!! Ja kui TERVE mõistusega inimesed seda loevad, siis nad loomulikult ei lähe gi vaktsima!!!! Sest iga loogiliselt mõtlev inimene saab aru, et. VAKTSIIN EI MÕJU!!!!!! 2 VAKTSITUT OLI täna siin. surnud inimeste kirjas!! No mis peaks siis veel inimeses inimesed vaktsima minema, kui vaktsiin ei hoia nakatuma st, haiglasse sattumast ega ka suremast!!!! Kõik need tagantõhutajad peaks seda teadma ja juba AMMU!!!!!TULGE MÕISTUSELE!!!!
k
Kaja teeb/ 13. oktoober 2021 15:47
kõik selleks, et oravad valimised kaotaks! Peaks juba arusaadav olema! Meil terve 5B teab seda.
k
kõik teavad/ 13. oktoober 2021 23:17
nemad teavad, et se vaktsiin ei toimi, meie teame, et see vaktsiin ei toimi, nemad teavad, et meie teame, et nemad teavad, et see vaktsii ei toimi ja ikkagi nad räägivad, et see vaktsiin toimib.
k
Karla/ 13. oktoober 2021 14:01
Täna - Euroopas - viimase 7 päeva Covid19 pandeemia arengud: Uusi Covid19 nakatumisi 1 miljoni elaniku kohta (13.10) - 1. Läti - 5660 nakatumist 7 päeva jooksul / 1 MIL kohta 2. Leedu - 5624 3. Eesti - 5132 4. Serbia - 5018 5. Rumeenia - 4896 6. Montenegro - 4085 7. UK - 3887 8. Sloveenia - 2689 9. Bulgaaria - 2345 10. Horvaatia - 2220 20. Venemaa - 1318 31. Taani - 716 32. Soome - 706 34. Norra - 554 44. Rootsi - 327 Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/
k
Karla/ 13. oktoober 2021 14:04
Läti tõusis Leedust mööda Euroopas kõrgeima Covid19 nakatumusega riigiks. Eesti möödus Serbiast ning on nüüd nakatumuse poolest kolmas riik Euroopas. Üldine trend Euroopas on Covid19 nakatumuse tõus.
t
13. oktoober 2021 16:33
Täna siis juba pronksist medal käes. Pea me seda kuldset ei saa, kui nii tempokalt edasi liigume. Toredad treenerid meil.
t
tegnell oli õige mees!/ 15. oktoober 2021 15:53
mäletan 2a tagasi delfis neid sõimajaid ja parastajaid, kes vaadates rootsi rahulikku suhtumist ja massihüsteeriaga mitte kaasaminemist ennustasid, et rootsi on varsti inimtühi, sest kõik on varsti seal haiged või surnud. et tegnell on lihunik ja mõrtsukas...
m
Meelis Ka/ 15. oktoober 2021 18:01
Karla, aitäh statistika eest. Palun lülita oma statistiliste andmete väljatoomisse veel mõned riigid. Seekord ma aitan Sind: 147. India - 104 nakatumist, 1 surm 1 miljoni kohta 172. Bangladesh - 104 nakatumist, 0,7 surma 1 miljoni kohta Niipalju kui teada, on need esikohariigid kõvad vaktsineerijad, India ja Bangladeshi süstimisprotsendid on aga üsnagi madalad. Allikas: https://www.worldometers.info/coronavirus/weekly-trends/
m
Meelis Ka/ 15. oktoober 2021 18:02
Vabandust, õige on: 172. Bangladesh - 28 nakatumist, 0,7 surma 1 miljoni kohta

k
Karla/ 13. oktoober 2021 13:42
Analüüsides tänaseid koroonaviiruse uudiseid on selge, et nakatumine on Eestis kahjuks ikka ähvardavalt tõusuteel. Kokku tehti 7314 Covid19 viirushaiguse testi, neist 1228 olid positiivsed, mis tähendab, et nakatunuid oli 16,8 % testitud inimeste üldarvust. Iga KUUES testitud inimene oli Covid19 viirushaigusesse nakatunud. Allikas: https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonakaart
m
Murakas/ 14. oktoober 2021 22:37
Karla, info, et Eestis on nakatumine tõusuteel on juba ammu kokku lepitud, Statitistika on imeline vahend arvudega manipuleerimiseks. Oleneb, millist tulemust oodatakse ja mida sellega edasi vaja toimetada.
v
Väga vanadele inimestele on kiiresti vaja kolmandat vaktsiinisüsti!/ 13. oktoober 2021 13:05
Eriti nõrga immuunsüsteemiga rasked haiged ja ülivanad ja eakad võivad kahest vaktsiinist hoolimata kergesti koroonasse nakatuda ja ka surra.Kõige suuremad nakkuste levitajad on ikkagi mittevaktsineeritud inimesed,. kes ise on juba koroonasse nakatunud.Teadaolev juhtum.kus koroonanakatunud VAKTSIIINIVASTANE nakatas Aarike hooldekeskuses 18 vanurit, nendest surid kohe 3 vanurit. Teised nakatunud olid väga raskes seisundis, võibolla ka juba surnud.
s
13. oktoober 2021 13:13
surid, pole teada. Just, selliseid juhtumeid on Eestis sadasid, kus vaktsineerimata isik nakatab teisi, eriti ohustatud on ju hooldekodudes elavad vanurid, kus niigi nõrga tervisega vanakesed nende mittevaktsineeritutelt nakatuvad ja siis paljud ka elust lahkuma peavad.
t
to Väga vanadele inimestele ..................................../ 13. oktoober 2021 16:43
Küll olete hädas nende vanuritega. Kus nemad küll nii õudsalt ringi käivad? Kas reisivad, või käivad pidudel või mis toimub? Nad on kindlasti ikka enamuses vaktsineeritud, kuid lihtsalt ei kannatanud süsti. Ärge kartke, ei tule need vanakesed küll sealt hooldekodudest välja siia inimesi nakatama. See ikka mingi muu lugu, miks seal sellised asjad toimuvad. Ja nüüd siis tarvis veel kolmandat süsti? Kasutage see kolmas siin nende peal, kes on juba kaks saanud ja haigestunud.
h
Hageris/ 14. oktoober 2021 11:09
Nakatas jälle VAKTSINEERITUD hooldejuht VAKTSINEERITUD hoolealused. Märtsis sai vaktsineerimine läbi ja juulis uus nakatumine. Kuhu see 6 kuu lubadus jäi? Mida süstitakse?
i
Issameie!!!!!! 😊😊😊😊😊😊😊/ 14. oktoober 2021 12:29
Kaua sa seda korruta d siin???!! Nagu usklik loeb oma issameiet!!!!! Keegi seda niikuin ii ei loe, ilmaasjata raiskad siin seda ruumi!!!!! Seda teavad niigi kõik, ilmaasjata näed vaeva! Kes ei taha, see ei vaktsi niigi ja kes te ahab, see lasku kohe üle kere vaktsida, niipalju, kui ruumi on!!!!! Edu neile!!!!
x
X/ 16. oktoober 2021 00:11
No tõesta,et vaktsineerimata nakatas,lase käia
k
Karla/ 13. oktoober 2021 12:39
Kehtiva Covid19 viirushaiguse taseme hindamise riskimaatriksi järgi oleme jõudnud oranzhi ehk kõrge nakatumisohu alasse - 600 -1000 nakatumist päevas (viimase 7 päeva jooksul). Järgmine, ehk punane tase - väga kõrge nakatumisoht on siis kui on rohkem kui 1000 nakatumist (viimase 7 päeva jooksul) keskmiselt päevas. 13.oktoobri seisuga oli see näit 999,6 nakatumist keskmiselt päevas viimase 7 päeva jooksul. Nakatumiskordaja R on 1,2. Allikas: https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/koroonakaart ning teadusnõukoja uuringud /professor Krista Fischer/
k
kõlab usutavalt/ 13. oktoober 2021 12:22
Vaktsiinivastaste ründav taktika siin ongi - korrata samu räigeid valesid, esitada "keerulisi" küsimusi, millele vastused on internetis vabalt leitavad. Neile on see tõesti ainult usu küsimus, inimeste elust ja tervisest pole neil sooja ega külma. Tõesti kiiduväärt, et suurem osa Eesti täiskasvanud elanikkonnast, 67,6% on nende kahjulikust propagandast siin kommentaariumis endale järeldused teinud ja on tänaseks vaktsineeritud. Ärge uskuge seda vaktsiinivastaste kuritegelikku valeinfot, minge vaktsineerima!
e
13. oktoober 2021 12:24
Ega sa ise ka ei väsi enda mõttetu demagoogiaga siin igapäevaselt
t
To: kõlab usutavalt/ 13. oktoober 2021 12:31
Kuule kaua sa jaurad! Hakka parem neid valede kohta käivaid fakte esitama.
n
nii see on / 13. oktoober 2021 13:10
Eestis on teatud jõuk inimesi kes KOROONA ja VAKTSIINIDE KOHTA VALETAVAD JA VASSIVAD ja TAHTLIKULT VALEINFOSID LEVITAVAD. Ilmselt on selliste inimeste eesmärk, et ikka vähem inimesi end vaktsineerida laseksid, et siis rohkem ja rohkem eestlasi siit maamunalt kaoks, sureks.
p
13. oktoober 2021 13:16
Parempopulistide palgaliste kommenteerijate ülesandeks ongi ju eriti praegu koroona ja vaktsiinide kohta pidev vassimine ja valeinfode levitamine selliste valede ja vassimistega segaduste tekitamine inimeste ülesässitamine, õhkkonna mürgitamine, tolmu üleskeerutamine inimeste eksiteele viimine, rahva moraali murendamine pidev segatuste tekitamine valitsuse vastu viha õhutamine jne jne
i
Igaühe enda otsus! / 13. oktoober 2021 15:34
Ärge uskuge seda vaktsineerimisele õhutavat juttu!!! Juba pooled vaktsi eeritu (ja isegi üle selle) on positiivsed ja isegi haiglas ning 2 vaktsineeritu läksid juba inglite juurde!!!! Lugege ise tä nast statistikat ja siis veendute selles!!! Nagu tulemustest näha, siis vaktsiin ei säästa teid ei nakatu last, nakatama st, ei haiglast ega ka suremisest!!!!! Tehke ise otsus ja ärge laske end eksitada taga ntõhutajatest ega muidu meelitajatest!!!! Keegi ei saa teid kohustada vakts ineerima!!!!
t
Teie enda otsus/ 13. oktoober 2021 15:41
Ärge laske end meelitada ega hirmutada vaktsineerimisega!!!! Tänase seis uga on juba üle poolte vaktsineeritute st positiivsed ja seega NAKATAJAD! Vaktsiin ei ei pä ästa teid haig last ega ka suremisest, sest tänase seisuga on 2 inimest vakts ineerituna juba inglite juures!!!! Ärge uskuge neid, kes survestavad teid vaktsineerima! Vaktsineerimine on igaühe vaba otsus, kedagi ei saa ja pole õigus sundida!!! Ka meelitada pole kellelgi õigus!!!
E
🐬🐬🐬🐬/ 13. oktoober 2021 15:47
Ei ole õigus kellelgi kedagi vaktsineerima sundida ega agiteerida!!! See on igaühe enda vaba valik!!! Vaktsimine ei päästa ei nakatumisest, nakatamisest, haiglasse sattumisest ega ka surmast. Seda tõestab tänane koroonastatistika!!!! Pole vaja uskuda neid, kes meelitavad vaktsineerima !!!! Igaühel endal on õigus selle üle otsustada!!! Ärge laske end mõjutada!! ta
e
ei kõla usutavalt/ 13. oktoober 2021 16:53
Ei ole vaktsiinivastane, kuid ei liigu ka sellistes kohtades, kus inimesed mind kartma peaksid. Ei ole ka mingi usklik. Ja süüdistada selles, et nendel vaktsineerimatutel pole teisest inimesest ei sooja ega külma, on liiga järsk süüdistus. Pole siin mingit propagandat. Kui on üteldud, et see kõik on inimese vaba tahe ja inimene on siiski oma keha omanik veel, siis see peale sundimine tundub ju ka propagandana.
m
Mine kirikusse/ 14. oktoober 2021 12:33
Teine usklik siin issameiet lugemas!!!!!!!! 😊😊😊😊😊😊😊Loe kodus omaette, mis sa teisi häirid siin!!!!! Keegi ei ole huvitatud su jutlusest!!!!
m
minu/ 14. oktoober 2021 23:07
kõrgeealised ei võta yhtegi, alles lustisime 102 aastasega
i
inimene/ 15. oktoober 2021 11:22
Teiega nõus. Vaktsiinivastased õhutavad segadust, õhutavad hirmu ja teadmatust. Nendega peaks tegelema õiguskaitse rahva tervise huvides, avalikustma kelle huvides ja kes sellega tegelevad. On loomulik, et igaüks tahab normaalselt elada, käia talle vajalikes kohtades peale toidupoe ja võtta osa igasugustest talle meeldivatest üritustest, saada kokku lähedastega ja külalistega. Teeb enda ja teiste tervise huvides kaitsesüste kui vaja ja arstid on seda öelnud. Soomes elavad sugulased on ka hämmingus, et miks siin Eestis lubatakse sellistel lällata ( maskivastased ja kaitsesüstide vastased)
i
inimene/ 15. oktoober 2021 11:23
Teiega nõus. Vaktsiinivastased õhutavad segadust, õhutavad hirmu ja teadmatust. Nendega peaks tegelema õiguskaitse rahva tervise huvides, avalikustma kelle huvides ja kes sellega tegelevad. On loomulik, et igaüks tahab normaalselt elada, käia talle vajalikes kohtades peale toidupoe ja võtta osa igasugustest talle meeldivatest üritustest, saada kokku lähedastega ja külalistega. Teeb enda ja teiste tervise huvides kaitsesüste kui vaja ja arstid on seda öelnud. Soomes elavad sugulased on ka hämmingus, et miks siin Eestis lubatakse sellistel lällata ( maskivastased ja kaitsesüstide vastased)
i
inimene/ 15. oktoober 2021 11:23
Teiega nõus. Vaktsiinivastased õhutavad segadust, õhutavad hirmu ja teadmatust. Nendega peaks tegelema õiguskaitse rahva tervise huvides, avalikustma kelle huvides ja kes sellega tegelevad. On loomulik, et igaüks tahab normaalselt elada, käia talle vajalikes kohtades peale toidupoe ja võtta osa igasugustest talle meeldivatest üritustest, saada kokku lähedastega ja külalistega. Teeb enda ja teiste tervise huvides kaitsesüste kui vaja ja arstid on seda öelnud. Soomes elavad sugulased on ka hämmingus, et miks siin Eestis lubatakse sellistel lällata ( maskivastased ja kaitsesüstide vastased)
m
Murakas/ 13. oktoober 2021 12:12
Huvitav kogemus, kuidas näeb "koroonapaanika" välja erakliinikus. Seal ei küsita vakstiinipassi, testi ega üldse, kas olete vaktsineeritud. On maskid, võtad ja paned ette. Kahe nädala eest toimus mul selles erakliinikus üks operatsioon, peale seda käinud kliinikus kahel korral ja kordagi pole mingit paanikat selle koroona tõttu. Selles kliinikus töötavad arstid, sh kirurgi, medõed jne. Seal ei ole sellist paanilist suhtumist patsiendisse nagu meedia üritab oma lugudega kujutada. Ma ei usu, et sealne personal ei suudaks eristada olulist ja ohtlikku lihtsalt ülespuhutud teemast.
t
to Murakas/ 13. oktoober 2021 14:55
sa, vaeseke, ju puhta sassis omadega
T
...... mees taskus!!! 😊😊😊😊😊/ 13. oktoober 2021 15:51
Toto murakas!!! Ja sina oled kohe nii andekas ja tark, et saad teisele diagnoosi panna???!!!! Küll sa oled ikka tark.....
t
To Simpel / 13. oktoober 2021 12:11
Kõige lapsikum ja haledusväärsem on kommenteerija,kes ütleb mine kooli ja õpi veel😂see juba nii kulunud fraas ja näitab hästi kommenteerija koolitus taset
T
💦💦💦/ 13. oktoober 2021 15:56
Toto Simpel!!!Ise ka aru, kuidas sa end siin just lolliks tegid????? 😊😊😊Ja julged veel sellise lollusega mä rku anda, kui harimatu oled, et ei oska ilma kirjavigadeta kirjutada!!!!??? Ei noh, tõesti!!! Üeks 3 kaunist sõna, aga ei raatsi neid sinu peale raisata.
T
🐹🐹🐹/ 13. oktoober 2021 16:01
Toto Simpel!!!! Sa vist ei saa ise ka aru, mismoodi end praegu l.. ll iks tegid????? Eriti nõme, kuidas üldse siin mõista annad, KUI rumal oled, et ei suuda ilma kirjavigadeta kirjutada!!!!! No tõepoolest!!!! Mul oleks sinu asemel nii hä bi........ 😔
n
13. oktoober 2021 12:05
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
E
./ 13. oktoober 2021 12:08
Ekre laseks ju vabalt nakkust levitada?
p
poogitud ja terve inimene on kogu aeg vaba/ 13. oktoober 2021 12:10
Avalikud kogunemised on kollase passi alusel alati lubatud, seadusi tuleb tunda
p
13. oktoober 2021 11:56
Palju vaxitutest testitit NEGATIIVSEKS?
n
neid/ 14. oktoober 2021 23:11
eitestikeegi-avalikuhuvipuudumisel

a
Anx/ 13. oktoober 2021 11:40
Müts maha tänase aususe eest, et surid vaktsineeritud inimesed. Meie valitsuse raiumine, et vaktsiin aitab on viinud olukorrani kus inimestel on vale turvatunne. Kui olen vaksitud võin haigena ringi liikuda, krõbistan käekotist rohtu. Täpselt nii oli ühel koolitusel. Tulemuseks vähemalt kaks positiivset. Mina vaksineerimata ja tänulik, et minust saab nüüd inimene, teine aga vaktsineeritud. Ja oi kui palju vanureid seal oli. Mõelge natuke inimesed. Vaksineeritud inimesed nakatavad vaktsineerituid, nad satuvad samuti (siiski juba üle 30%)haiglasse ja ka surevad sellesse.
t
to Anx/ 13. oktoober 2021 11:49
Püüa nüüd aru saada, ka vaktsineeritud inimene võib anda positiivse testi, kuid surra siiski infarkti.
t
to 11:49!/ 13. oktoober 2021 11:52
Ah nii? Et kui on vaktsineeritud, suri infarkti? Ja kiu ei ole vaktsineeritud, suri tingimata koroonasse? Kas ise ka aru said, mida kirjutasid?
t
13. oktoober 2021 11:56
Trombid on nii koroona kui vaxi tüsistus, tromb südames, ajust vöi kopsus on INFARKT. Lihtne?
t
to to 11:49! / täna 11:52/ 13. oktoober 2021 12:12
Püüa nüüd oma kinnismõtted ja eelarvamused kõrvale jätta ja natuke MÕTELDA, mida kirjutatakse. See nagu matemaatikas sõnaliste ülesannetega, mõned ei hakkagi kunagi aru saama, sest ajuehitus ei võimalda. Või tahad öelda, et vaktsineeritud inimesed ei tohigi enam surra, sest nagunii on see siis ainult koroona või vaktsiini põhjustatud, muud võimalust enam ei olegi???
e
enda valikul ja vabalt saab valida/ 13. oktoober 2021 12:12
Mina suren ka vaktsineeritult
k
kopsuinfarkt siis levimas/ 13. oktoober 2021 12:14
t
to kopsuinfarkt siis levimas / täna 12:14/ 13. oktoober 2021 12:26
Jälle üks mõtlemisvõimetu jmuures, kes enda arvares kangesti vaimukas. Arvad tõesti, et positiivse testiga inimesed enam infarkti ei saa, ainult koroonasse on võimalik surra?
1
12:12!/ 13. oktoober 2021 13:09
Artikkel on koroona infost! Püüa teemas olla! Või alusta infarkti teema!
t
to 12:12! / täna 13:09/ 13. oktoober 2021 13:24
Koroonaga nakatunu läheb koroonasurnute kirja ka siis, kui surma põhjus oli infarkt. Ehk oli abi. Või ikka veel ei suutnud aru saada, milles teema?
d
Di/ 13. oktoober 2021 11:34
igal juhul tuleb vaktsineeritutest eemale hoida, sest oma passiga tunnevad end kindlalt ja teistele ohutult, süstimata inimesed aga seavad omale ise piirangud ja on ettevaatlikud suhtlemisel inimestega.
t
to:Di/ 13. oktoober 2021 15:44
Aga miks siis enamus haiglates on vaktsineerimata?
h
13. oktoober 2021 17:08
Hirmus vaidlus käib, et infarkti võib ju igal ajal surra. Loomulikult, seda ei ütle sulle ju keegi ette. Kui aga see juhtub peale seda süsti, siis tahes - tahtmata mõtled (kui suudad veel), et see ikka oligi süsti tagajärg.
t
Tll/ 13. oktoober 2021 11:23
Tänage lamemaalasi, minge andke nendele ihunuhtlust laupäeval 23ndal, kui on järjekordne paelusside kogunemine vabakal gabtšenko ja uhhuuse juhtimisel 😂😂😂
t
13. oktoober 2021 11:39
Tunnen kaasa,ullike TII.
t
to 11:39!/ 13. oktoober 2021 11:56
Minagi tunnen TII-le kaasa! Sest tal võib seal ihunuhtluse ajal üpris valus olla!
H
😊😊😊😊😊/ 13. oktoober 2021 16:12
Haha-haa!!! Vaat, kes räägib??? Vaata, et ise ükskord usiikesek s ei muutu!!
t
to TII/ 13. oktoober 2021 17:11
Üks haige räägib siin mingitest lamemaalastest. Kas miski asi on hakanud mõjuma?