Uudised

Ida-Tallinna Keskhaigla tunnustas aasta töötajaid (4)

Silja Paavle, 12. detsember 2014 13:43
Neuroloogiakeskuse juhataja Toomas Toomsoo - Ida-Tallinna Keskhaigla Aasta Arst 2014Foto: Kadri Penjam (Ida-Tallinna Keskhaigla)
"Oleme ühe asja eest väljas – seda on kaugele näha ja tunda," lausus Ida-Tallinna Keskhaigla neuroloogiakeskuse juhataja Toomas Toomsoo, kes pälvis Eesti vanima haigla töötajate tunnustamisüritusel Aasta Arst 2014 tiitli.

Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Ralf Allikvee sõnas tunnustusüritusel töötajaid tänades, et Ida-Tallinna Keskhaigla soovib edaspidi senisest enam väärtustada pühendunud töötajaid: neid, kes juba aastaid olnud haigla edus osalised, käinud ühte jalga ning pühendanud oma tööelu parimad aastad Ida-Tallinna Keskhaiglale. Iga-aastane Aasta Töötaja tunnustusüritus on üks viis, kuidas head kolleegi märgata ning tänada.

Samal teemal

Aasta Arst 2014 tiitli pälvis neuroloogiakeskuse juhataja Toomas Toomsoo, kes on oma tegevusega korduvalt silma paistnud. Tema eestvedamisel on ITK neuroloogiakeskus esirinnas ravikvaliteedi näitajate osas. Sel aastal tunnustati Tartu Ülikooli arstiteaduskonna päevadel Toomas Toomsoo ja tema kolleegide tööd Parkinsoni tõve diagnostilistest biomarkeritest, pidades seda ürituse parimaks suuliseks ettekandeks.

Toomsoo enda sõnul on Ida-Tallinna Keskhaigla kolleegid ning siinne haigla ääretult mõnus paik. „Oleme ühe asja eest väljas – seda on kaugele näha ja tunda. Tunnen, et meil on toimiv meeskond. Eriti tõstan esile meie toredaid ja kokkuhoidvaid õdesid, kes oma professionaalsusega toetavad meie keskuse suurepäraseid arste. Läbi nende tööde ja tegemiste läbi on võimalik ka minul silma paista, sest suurt asja tehes ei saa seda teha üksinda, selleks on vaja tugevat ja lojaalset tiimi. Võin käsi südamel öelda, et olen rahul siin, nüüd ja praegu."

Aasta Õendustöötajaks 2014 kuulutati sisekliiniku II kardioloogiaosakonna õde Maria Käosaar. Aasta Hooldustöötaja 2014 tiitli sai hooldusravikliiniku I õendusabi osakonna hooldaja Olga Urban.  Aasta Klienditeenindaja 2014 tiitli pälvis Kristine Premet, Aasta Puhastusteenindaja 2014 on Larysa Tsuskar ning Aasta Sekretär sisekliiniku assistent Sinikka Jarinen.

Ida-Tallinna Keskhaigla tunnustab ka kliinilisi tugispetsialiste ja mittekliinilisi spetsialiste.
Aasta Kliiniline Tugispetsialist 2014 on sisekliiniku sisehaigustekeskuse sotsiaaltöötaja Anni Raie ja Aasta Mittekliiniline spetsialist 2014 meditsiinitehnika teenistuse vaneminsener Priit Ruuge.

Aasta parimaid töötajaid valiti Ida-Tallinna keskhaiglas kümnendat korda.

Samal teemal

11.11.2015
Ida-Tallinna aasta arst on ortopeed Vahur Metsna
04.01.2015
Tänavu saavad presidendilt teenetemärgi teiste seas ka kolm arsti
23.11.2014
Aasta Arst 2014 Andrus Loog: „Uue ravimeetodiga suudaksime aastas päästa 150 – 200 jalga"
22.11.2014
GALERII: aasta arstiks valiti veresoontekirurg Andrus Loog