Keha

Siiri Sisaski tervise saladus: kookosõli ja hapukapsas (33)

Õhtuleht.ee, 31. detsember 2014, 10:27
Siiri SisaskFoto: TAIRO LUTTER
Kui aastavahetuse pikkade pühade aegu keegi endale peoroogadega liiga tegi ja seeläbi kehas ühtlasi pärmseenele hoogu andis, leiab ta Siiri Sisaski soovitusel abi kuumtöötlemata hapukapsa söömisest.

"Kui teadlikult tervislikke toite valida ning valget jahu ja suhkrut sisaldavatest roogadest eemale hoida, samas salatiks tihti hapukapsast süüa, võib organismi ligi pooleteise aastaga puhtaks saada," räägib laulja Siiri Sisask värskes ajakirjas Tervisetark. Temal endal on tervislik toitumine aastatega elamise viisiks saanud.

Siiri Sisask ei tea, mis on viimasel ajal supertoiduks nimetatud chia-marjad, kuid kodumaiseid õunu ja marju sööb ta meeleldi. Eksootilistest saadustest tarvitab naine vaid antioksüdandina tuntud kookosõli, mida tavaliselt võtab kolm lusikatäit päevas. Kookosõli on tema sõnul tuntud tervistavate omaduste poolest, näiteks tapab haavandeid tekitavaid baktereid, sobib kasutamiseks mitmete bakteriaalsete haiguste raviks, omab immuunsüsteemi parandades vähivastast toimet ning aitab võidelda nakkustega.

Samal teemal

13. veebruar 2015, 09:51
Ohhoo! Popkorn on tegelikult tervislik toit!
5. jaanuar 2015, 13:21
Ettevaatust! Need 13 toitu-jooki muudavad su enneaegu vanaks!
2. jaanuar 2015, 12:15
Pidev kiirtoidu söömine teeb lapsed rumalamaks
5. detsember 2014, 12:25
Gripivaktsiinist ei pruugi sel talvel abi olla