Lapsed

Lastefondi tänavune põhikampaania aitab asenduskodude lapsi psühhoteraapiaga (3)

LISA KOMMENTAAR

To mina leian, et kui 5. jaanuar 2015 18:17
Kõige muuga olen nõus, v.a viimane punkt- lastepsühhiaatriks õppimine tähendab seda, et esmalt on vaja õppida arstiks, seejärel teha psühhiaatriaresidentuur ning saada psühhiaatriks ning lastepsühhiaatriks saamine tähendab veelgi täiendavaid õpinguid. Lastepsühhiaatreid on Eestis imevähe. Heategevus on tore asi küll, aga kui mina oleksin kogu selle kadalipu läbinud, siis ei kipu kohe üldse enam tasuta tööle, isegi siis kui erialaks on lapsed. Arst peab ju ka sööma.
Ja ülejäänud siis peavad 5. jaanuar 2015 18:29
annetama ja sina ei raatsiks tund aega mõnel päeval tasuta tööd teha? Annetajate raha tuleb ju ka tööga st. enamusel annetajatest, riigikogulased annetavad vist vähe.
mina leian, et kui 5. jaanuar 2015 16:01
juba millegi jaoks raha küsida ja on otsustatud psüühilist abi toetada siis võiks eelistada neid lapsi kes on küll oma kodudes aga hingelt katki. Asenduskodude lapsed saavad niipalju suuremat toetust, et tavakodus kasvava lapse vanemad ei kuluta oma lapsele ealeski ühes kuus sellist summat. Ka psühhiaatrilist abi andvad arstid võiks kampaanias osaleda ja lapsi odavamalt ravida.