Jessie GallanFoto: Kaader Youtube'i videost
Silja Paavle 21. jaanuar 2015 14:36
"Ma olen palju liikunud, korralikult putru söönud ja meestest eemale hoidnud," avaldab oma pikaealisuse saladuse Šotimaa vanim naine, kes tähistas 2. jaanuaril oma 109. sünnipäeva. 

109aastane Jessie Gallan sündis väikeses talus, kirjutab Daily Mail. Pere käsutuses oli vaid kaks tuba, seepärast magas naine koos oma viie õe ja ühe vennaga ühel suurel õlgedega täidetud madratsil, kuni sai 13aastaseks. Siis asus ta tööle lüpsjana.

Jessie pole kunagi olnud abielus. "Minu pika ea saladus on meestest hoidumine, nendega kaasneb lihtsalt rohkem probleeme, kui asi seda väärt on," kostis praegu Aberdeeni vanadekodus elav 109aastane naine. Lisaks aitas sellele tema sõnul kindlasti kaasa ka see, et ta liikus palju ning sõi korralikult putru.

Jessie on enda sõnul alati tublilt tööd teinud ja harva puhanud. Oma elus on ta kokku puutunud paljude kenade inimestega. "See on hämmastav, kui erinev on praegune maailm võrreldes sellega, kus ma üles kasvasin," märkis naine.

Aberdeeni vanadekodu töötajate sõnul on Jessie aktiivne vanaproua, kes peab tervislikke eluviise endiselt tähtsaks. Oma 109. sünnipäeva tähistas naine piduliku lõunasöögi ja koogiga.

 

Samal teemal

Kommentaarid  (41)

mari 22. jaanuar 2015 17:26
ma elaks ennem 80ks kasvõi, aga miks ma peaksin lolli nunna mängima ja meestest hoiduma ? Minu arust on mõttetu elada, kui elu ei naudi täiel rinnal ja mida ma saan, kui olen nt 109 ning pole midagi erilist teinud ?
naine 22. jaanuar 2015 17:57
minu arvates on siin ilmas niipalu kauneid asju millega tegeleda ja millest rõõmu tunda, kõik ei pea keerlema meeste ümber
naine 22. jaanuar 2015 18:02
elus ei keerle kõik küll meeste ümber, et täisväärtuslikult elada
mare 22. jaanuar 2015 18:21
Milleks sii jumal mehe lõi, kui mitte pruukimiseks. Näed naine isegi pooldab katseklaasindust. Ega siis kõik mehed nüüd sead pole, mõni ikka inimene ka!
Kes teab 22. jaanuar 2015 17:05
Kui vanaks elaks see naine kui tal oleks laps ja ka mees olnud? Naise elu ülesanne on siiski järglasi saada. Seks lõbu ehk naudingu jaoks on teine teema. Teame ju paljusid sportlaseid kes peale lapse saamist palju tugevamad ja edukamad. Need kes siin kiunuvad, et mees sööb närve ja on pidev stress on ise süüdi oma vales valikus. Mees tuleb lihtsalt välja vahetada hoolikalt ja targalt valides.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS