Eesti turule on naasenud uuenenud näo ja sisuga legendaarse hambapastabrändi Signal tooted, mis on loodud hambaarstide eestvedamisel ja mis kannavad hoolt selle eest, et terve pere suu oleks ilma liigse vaevata terve. Foto: Silja Paavle
Silja Paavle 18. veebruar 2015 10:26
Hambapasta tähtsaim koostisosa on fluoriid. "Juba üle poole sajandi tagasi avastati juhuslikult, et just selle mikroelemendi leidumine joogivees seondub otseselt tervete hammastega," räägib Al Mare hambakliiniku hambaarst Marek Vink.

Hambakoe happekindlamaks muutmiseks peaksid hambad tema sõnul vähemalt 1000 ppmF hambapastaga kokku puutuma igal hommikul ja õhtul.

Et fluoriidi toimeaeg hamba pinnal oleks võimalikult pikk, ei tohiks pärast harjamist suud veega loputama, vaid ainult vahu välja sülitama.

Just fluoriidi sisaldava hambapasta kasutama hakkamine 1970ndatel katkestas hambaarsti kinnitusel arenenud riikides kaarieseepideemia.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

mida reklaam??? 21. veebruar 2015 18:11
Hambad saab puhtaks ka söögi soodaga ..aga minge ja ostke aga edasi..
beszubov 18. veebruar 2015 11:47
Eee.. Võiks ikka loputada suhteliselt kohe enne vannitoast väljumist, mitte jätta terveks päevaks, muidu läheb liiga palju floori organismi. Eriti õhtul see mõjutab ajus käbinääret ja pärsib uinumist!

SISUTURUNDUS