Uudised

Täna saab  lapsi toetada internetioksjonil

Lastefond kogus veebruaris haruldaste haigustega laste toetuseks üle 6000 euro 

Toimetas Silja Paavle, 6. märts 2015 09:53
Tartu Lõunakeskusesse ja Tallinna Ülemiste keskusesse üles seatud Eesti kaardi kujutistele asetasid heasoovlikud annetajad kokku 4232 erinevas vääringus senti ja münti.Foto: Lastefond
SA TÜ Kliinikumi Lastefondi viis veebruaris läbi heategevuslikud aktsioonid, mille käigus koguti haruldaste haigustega laste toetuseks 6682,32 eurot. Sellest ligi 2300 eurot koguti rahvusvahelisel haruldaste haigustega päeval korraldatud mündikaardi ladumistel.

Tartu Lõunakeskusesse ja Tallinna Ülemiste keskusesse üles seatud Eesti kaardi kujutistele asetasid heasoovlikud annetajad kokku 4232 erinevas vääringus senti ja münti ning kahe kaardi peale tegi see annetussummaks 2297,96 eurot.

Samal teemal

Sellele summale lisandub 2394,36 eurot, mis hõlmab sama ürituse raames tehtud lisaannetusi ning heade koostööpartnerite ja Lastefondi vabatahtlike poolt veebruarikuiste kampaaniatega haruldaste haigustega laste toeks kogutut. Lisaks andis 1990 euro suuruse panuse Kanal 2 saade „Kuldvillak" oma erisaadetega, mille võidusummad haruldaste haigustega laste toetuseks Lastefondile annetati.

Lastefondi tegevjuht Sandra Liiv tunneb suurt heameelt, et Lastefondi agarad vabatahtlikud oma loovuse ja entusiasmiga suutsid korraldada sellise vahva ettevõtmise, mis aitas tähelepanu pöörata haruldasi haigusi põdevatele inimestele ja meie kõigi võimalustele neid toetada. „Nagu tulemusest näha, siis ühtsuses peitub tõepoolest jõud. Jõud aidata neid, kellel läheb meist kehvemini. Aitäh kõigile abistajatele!" jagub tal ettevõtmisse panustanute suunal vaid kiidu- ja tänusõnu.

Kuna Ülemiste keskuses ürituse raames korraldatud heategevuslikul oksjonil jäid osad heade koostööpartnerite poolt annetatud esemed välja ostmata, siis avab Lastefond nende realiseerimiseks ja annetuste kogumiseks täna osta.ee keskkonnas internetioksjoni. Oksjoni leiab aadressilt http://www.osta.ee/kategooria/heategevus/tuk-lastefond ning kogu esemete müügitulu suunatakse haruldaste haigustega laste toetuseks. Muu hulgas saab oksjonilt endale hea hinnaga osta Jack Jones'i meeste T-särki, Espriti kotti, Bodyshopi kinkekomplekti, Okaidi laste pidžaamat, Preciosa kõrvarõngaid ja palju muud.

Lisaks internetioksjonil osalemisele on haruldaste haigustega lapsi võimalik aidata sõlmides nende laste toetamiseks Lastefondi püsiannetus: http://lastefond.ee/ulata_sobrakasi/.

Samal teemal

18.03.2015
Lastefond tasub liigeshaige tüdruku ratsutamistreeningute eest
09.03.2015
Lastefond toetab sügava puudega poisi peret hoiuteenuse eest tasumisega
27.02.2015
Haruldaste haiguste infopäeval kaaluti ravi rahastamise võimalusi
14.05.2012
Eesti väiksuse tõttu ei saa kõik inimesed siin alati vajalikku ravi