Uudised

BENU kaubamärgiga liitus 21 uut apteeki (4)

Õhtuleht.ee, 26. märts 2015 09:19
Foto: ALDO LUUD
21 iseseisvat apteeki üheksast Eesti maakonnast võtsid kasutusele rahvusvahelise BENU kaubamärgi, mille tulemusena tõusis BENU apteekide arv Eestis kokku 126-ni.

BENU kaubamärki hakkasid kasutama kuus Tartumaa, viis Põlvamaa, kaks Võrumaa, Raplamaa ja Jõgevamaa ning üks Pärnumaa, Lääne-Virumaa, Harjumaa ja Viljandimaa apteek. Sellel ja eelmisel aastal on BENU kaubamärgiga liitunud 45 sõltumatut apteeki üle kogu Eesti.

Samal teemal

BENU partnerprogrammi juhi Tanel Kuusmanni sõnul jätkavad kõik BENUga liitunud apteegid iseseisvat tegutsemist ja nende omanikering ei muutu, kuid tänu ühisest kaubamärgist tekkivale sünergiale muutub apteekide igapäevatöö korraldamine lihtsamaks. "Ühine tegutsemine aitab tagada apteegis stabiilselt parema ravimite ja tervisetoodete valiku. Samuti saavad liitunud apteegid võimaluse osaleda BENU üle-Eestilistes kampaaniates, koolitusprogrammides ja pakkuda oma klientidele suuremat valikut soodushinnaga tooteid," lausus Kuusmann.

BENU kaubamärgiga liitunud Jõgevamaal asuva Mustvee apteegi juhataja Kristi Väits lausus, et rahvusvahelise kaubamärgi kasutusele võtmine muudab ühe maa-apteegi igapäevase juhtimise lihtsamaks. "BENU aitab meil korralda erinevaid apteegi toimimiseks vajalikke tugitegevusi alates kaupade ja ravimitega varustamisest ning lõpetades turundusega. Meie proviisorid saavad samal ajal rohkem keskenduda oma põhitööle ehk pöörata suuremat tähelepanu Mustvee apteegi klientide nõustamisele ja nende murede lahendamisele. Samuti saame suuremasse apteegiketti kuuludes pakkuda rohkem sooduspakkumisi," rääkis Väits.

BENU on 25 Euroopa riigis tegutseva ravimikaubanduskontserni PHOENIX Group jaeapteekide kaubamärk, mille all tegutsevad rohkem kui 700 apteeki kokku seitsmes Euroopa riigis. Eestis tuli BENU kaubamärk turule 2013. aasta kevadel ja tänaseks tegutseb Eesti suuruselt teises ketis selle kaubamärgi all üle Eesti 126 apteeki, mis annavad tööd kokku 432 inimesele. Mullu tehti BENU ja BENU partnerapteekidest Eestis üle nelja miljoni ostu. BENU Apteegid keskenduvad lisaks ravimite müügile ka tervise- ja heaolutoodete pakkumisele ning ravimite õige kasutamise ja tervise alasele nõustamisele.

Samal teemal

20.02.2015
Kuidas teha kevadpuhastust maksarakkudes?
20.02.2015
Köhast vabaks - aga kuidas?
17.02.2015
Kuidas ravimeid ostes säästa?