Meeled

Eesti meditatsiooni kooli looja: "Kui meditatsioon saab osaks elust, toimuvad muutused elus kiiremini" (15)

LISA KOMMENTAAR

3. aprill 2015 10:21
Ära nüüd näita oma rumalust ja hari ennast sellel alal. Materjale selle kohta leidub piisavalt. Tavaliselt kipuvad dzotile viskuma eelkõige just need, kes selliste mustade asjadega tegelevad, püüdes vastaspoolt maatasa teha. See on täiesti tavaline süüdimatu käitumine ja inimestega manipuleerimine. Mis puudutab mantradesse ja loitsudesse siis ka selle kohta leidub piisavalt infot.
To: Mis TM tugisüsteem jne 1. aprill 2015 11:50
Jummal, Sa nagu näid seda jama tõsiselt võtvat? Et on mingid "mantrad" ja "energiatest tühjaks tõmbamised". Saage aru, sellist asja pole olemas. See kõik on üks lollidelt raha välja pumpamine. Kellegil pole mingeid "võimeid". Need on psüühomanipulatsiooni tehnikad. "Must tantra" - seda pole olemas.
1. aprill 2015 10:22
Pealegi: selliste "tegelaste" ustavad jüngrid võivad ennast välja vabandada kui palju tahes, kuid mina usun nende inimeste hoiatusi, kellel on olnud pikem ja lähedasem suhe sellise tegelas(t)ega ning oma kogemuste ja tähelepanekute järgi teavad, mida räägivad.
Rahaahned vahendajad aga rääkigu mida tahes oma vabanduseks ja hoidku oma "kummitused" endale ning rapsige üksteist omavahel.
1. aprill 2015 10:06
Mis TM tugisüsteemi? Skandaal olevat tekkinud juba sellest, et kõigile anti sama mantra, mitte et igaühele tema isiklik. Ja kästi vaikida, mis nendega tehti ja mida neile õpetati. Kuigi iga inimene on erinev, mõõdeti kõiki samasuguse massina. Tuletage meelde, mida soovitas Kaika Laine ühele TM ohvrile: katsu sellelt gurult kätte saada oma pilt, ta imeb sind selle kaudu energiast tühjaks.(maakeeli: kasutab musta tantrat)
Paljudel vahendajate kaudu siia veetud "harjutustel" pole algallikaga mingit pistmist, vaid neid on laua taga peast kokku klopsitud, natuke siit ja natuke sealt.. Pole siis ime, et internetist leiab hoiatusi nendelt, kellel on olnud ebameeldivaid kogemusi.
Meie vahendajad aga ei viitsi isegi kohaletassitud baba tausta uurida.
raivo 1. aprill 2015 05:44
eestlane,mitte idamaalane 8. november 2016 14:56
On küll. Moeasi takkapihta.
uje 1. aprill 2015 01:34
Igasugune alateadvusse süüvimine toob esiteks välja sinna talletunud pinged, mälestused ja emotsioonid, see ongi eesmärk - neist vabaneda. Alles siis hakkab tasapisi selgus tekkima kui sisestress ning -vastuolud on lahendatud. Enne seda on enesepettus ning illusioon enamjagu jah.
TM ei ajanud paljusid hulluks, vaid tõi sisemised ebakõlad lihtsalt pinnale. TM organisatsiooni häda oli see, et ei olnud selliste inimeste jaoks loodud tugisüsteemi.
kas me TM-st veel vähe halbu kogemusi saime? + hiinlaste koolitused, mis paljud hulluks ajas. 31. märts 2015 20:35
"Tulge kõik minu juurde ja tooge kogu oma raha mulle. Ma õpetan mediteerimist, tantramassaaži ja selgeltnägemist."...............
31. märts 2015 18:53
Laske aga käia, kullakesed, möllige ennast kindlasti ka püsikundede nimekirja. :)
Ja ärge unustage andunult raha annetada...käpuli roomates...
Sellistes seltskondades on neid "oivalisi koivalisi" lausa murdu. Kuid millegipärast toob nende mediteerimine neis esile õeluse, sallimatuse ning endast paremaks pidamise sähvatusi...
Ahjaa, seda pildil olevat provvat ma olen vist isegi kogemata kohanud. Kohe nii sarnane ja sama nägu... Siis kui sattusin raamatupoes just sel ajal olema, kui käis seal A.S.Y raamatu esitlus. Provva istus publiku hulgas, kuid pärast tahtis ruttu selle idamaise mehega koos pilti teha.
Selline stseen tuletas mulle meelde ka teisi sarnaseid juhtumeid, kuidas teatud (vaimne) seltskond korjab tohutu kirega kuulsustega tehtud pilte ja siis hooplevalt näitavad neid teistele...

Mann 31. märts 2015 16:35
Kas meditatsioonikool pole üks sõna?
sähvatus 31. märts 2015 15:42
Koolides ei pöörata tähelepanu reaalainetele ja kõrgkoolid lasevad massiliselt välja pehmete elualade õppinuid, kellel tööturul ei ole läbilööki. Firmad ägavad tööjõu ja spetsialistide puuduse all, kuid meie muudkui mediteerime ja mediteerime ja mediteerime, nii et vikerkaarevärvid käivad taguotsast välja, ümberringi lendlevad sähvatused nagu tõelised ideevälgud ja inglitiivad kasvavad lausa topelt selga.
Ja olemegi 5 esimese rikka,a riigi hulgas, vahepeal vaja ainult India vahet joosta....
sähvatus 31. märts 2015 15:40
Koolides ei pöörata tähelepanu reaalainetele ja kõrgkoolid lasevad massiliselt välja pehmete elualade õppinuid, kellel tööturul ei ole läbilööki. Firmad ägavad tööjõu ja spetsialistide puuduse all, kuid meie muudkui mediteerime ja mediteerime ja mediteerime, nii et vikerkaarevärvid käivad taguotsast välja, ümberringi lendlevad sähvatused nagu tõelised ideevälgud ja inglitiivad kasvavad lausa topelt selga.
Ja olemegi 5 esimese rikka,a riigi hulgas, vahepeal vaja ainult India vahet joosta....
Hell 31. märts 2015 15:26
Huvitav, kas ja kuipalju on lolle, kes sellist soga tõsiselt võtavad? Ja raha maksavad "seansside" ja "koolituse" ees? Siin on ilmselt tegu mingi psühhomanipulatsiooni tehnikaga, millega mõeldakse end ebareaalsusesse.
Nii on 31. märts 2015 15:03
Kui elu Eestimaal paremaks ei lähe, siis tulebki mediteerima hakata ja ja ennast ebareaalsusesse mõtelda, kuni oledki päriselt ära pööranud. Siis pole ravimeid ka enam vaja....
31. märts 2015 14:28
kas paksukesi enam ei jätku et reklaami vaja?