Uudised

TARBIJAKAITSEAMET: imetooted ei pruugi omada imelist ravivõimet

Jana Baljutis-Kütt, 4. mai 2015 16:51

4 KOMMENTAARI

l
Looduslik/ 5. mai 2015 14:02
Õnneks on nii, et ega eriti paljud nende õnge ei lähe. Peaks ikka mõistus peas olema ja saama aru, et ka mitmetest tavalistest looduslikest asjadest võib abi olla. http://kingiideed.wordpress.com/2015/05/04/see-suureparane-sidrun/
e
ey/ 5. mai 2015 10:13
Seesama tarbijakaitse teeb ehk isegi head tööd inimeste harimisel. Aga kas isegi seda keegi ei märka, et "enne ja pärast" pildid on ka ju väljamõeldis ehk photoshopitud üks ja sama nägu? Kas see pole pettus...iegi juhul kui näiteks siin on pildi all krjas "dramatiseering". Kas ei peaks olema pigem instseneering see ais? Näide - http://www.hydroface.com/ee/ kus alloleval pildil keegi ei varjagi, et photoshopitud (vaata või soengut mis on juuksekarva täpsusega sama..ehk siis sama foto mõlemal pildil) pilte. Kohati hea - las lollid surevad välja....teisalt võiks siiski seda raha kasulikumalt tarbida - 99% kreeme annab sama mõju mida suvaline rasv...kui jätta välja meeleolu tõus! Mis on ka oluline! Meeldiv lõhn ja hea tunne, et "äkki" midagi muutubki. Ja muutub...enda arvamus iseendast :) Paremaks. Peale mu jutu lugemist ehk halvemaks...võiks teha aeg-ajalt oma ajust pilte...mõttelisi...enne ja pärast :) Lollim ja targem :)
t
tõesti/ 4. mai 2015 23:06
jääb mulje, et Tarbijakaitseamet ei kaitse tarbijaid, vaid võltstoodete müüjaid.paljas hoiatus ei ole kaitse.kaitse on siis, kui on kontroll olemasoleva üle ja petutoodete müügi keeld.see on kaitse.Tarbijana leian et Tarbijakaitse amet ei ole oma ülesannette kõrgusel.tal on suuremad õigused tarbijate kaitseks kui ainult hoiatused.kui see nüüd ikka oli Tarbijakaitseamet, kes hoiatas, mitte keegi muu tema nimel sõnavõtnu ja ümber nurga ümmargust juttu ajanu.kaitse on see,kui inimesi eksiteele juhtivate toodete valmistajatelt nõuda eksitavate tootetutvustuste likvideerimist või kogu toote müügikeeldu.see on kaitse, mitte hoiatus.valmistajad näevad, et midagi ette ei võeta ja saavad julgust juurde.nii see pahe levib ainultka teistesse valdkondadesse.varsti on söögiga sama häda.kas siis hoiatatakse,et ärge söögegi üldse?vöi peaks kaaluma ausamate ja puhtamate tulemuste nõudmist valmistajatelt?mitte ainult toote instruktsiooni suhtes vaid ka sisalduse ja sisu suhtes.hoiatus on ainult targutamine.see ei muuda midagi. Tõelist muutust taotlev võtab midagi ette valmistajatega, mitte ei hoiata tarbijaid.tarbijana palun paremat kaitset kui ainult hoiatused.
m
miks/ 4. mai 2015 17:32
tarbijakaitseamet siin seletab. mingu sinna tervisetoodete ja ükumüku poodi ning löögu seal kord majja. seal kõik neid imetooteid ja imetoite täis. ja sigineb neid aina nagu seeni pärast vihma.