Uudised

Ida-Viru Keskhaiglas hakkas kehtima ühtne registratuurinumber 3311133 (3)

Toimetas Silja Paavle, 13. mai 2015 14:10
Aleksandra Stankevitš – üks Ida-Viru Keskhaigla klienditeenindajatest, kes vastab telefonile 3311133Foto: Ida-Viru Keskhaigla
Kõikidele eriarsti ambulatoorsetele vastuvõttudele Järve, Ahtme, Kiviõli ja Sillamäe polikliinikutes saab ennast registreerida helistades tööpäeviti kella 8-18 telefoninumbrile 33 111 33.

„Alustasime kõnekeskuse testimist juba aprillis. Eelmisel nädalal lülitasime ka Kiviõli ja Sillamäe polikliinikud ühe numbri taha ja nüüd võime uue numbri avalikult välja hõigata" kommenteeris kõnekeskuse käivitamist IT spetsialist-projektijuht Viktoria Sladzevskis.

Samal teemal

Vajadus kõnekeskuse kasutuselevõtuks oli pragmaatiline: haiglal on sissehelistamiseks liiga palju erinevaid telefoninumbreid, milles patsiendid ei orienteeru. Esimene, loogiline lahendus oligi ühendada eriarstiabi ehk polikliinikute sissehelistamisnumbrid. Uuel numbril saab ka kõiki broneeritud aegu üles öelda ning klienditeenindajad ise teavitavad sellest vastavaid töötajaid.

Esialgu jäävad iseseisvalt eraldi numbritega tööle hamba ja taastusravi kliinikute registratuurid ning ühisnumbrile saabunud kõned suunab klienditeenindaja edasi õigele numbrile. Vanad telefoninumbrid jäävad esialgu paralleelselt toimima, ainult nendest ei teavitata enam.

Ühine kõnekeskus muudab klientidele sissehelistamise mugavamaks ja ootamisaja lühemaks ja töö korraldamine muutub efektiivsemaks.

„Pikemas perspektiivis tahame luua klienditeeninduskeskuse, kuhu koonduvad ka teised haiglasse sissehelistamise ja info andmisega seotud telefonikõned, aga ka kirjalik (elektrooniline) suhtlemine. Esialgu räägime aga ühe lihtsa ja meeldejääva telefoninumbri kasutuselevõtmisest" lisas Sladzevskis.

Samal teemal

03.08.2015
Ida-Viru Keskhaigla avab hooldekodu ja päevahoiu teenust pakkuva hooldekeskuse
12.05.2015
Ida-Viru Keskhaiglas tähistati rahvusvahelist õdede päeva konverentsi ja parimate tunnustamisega
17.03.2015
Ida-Virumaa on olnud üks suurimaid euroraha saajaid
09.03.2015
Viru Jalaväepataljoni parameedikud harjutasid Ida-Viru keskhaiglas kätt