Uudised

Viimsi ja Tartu elanikud saavad sellel nädalal uued apteegid 

Toimetas Silja Paavle, 16. juuni 2015 13:21
Pilt on illustreeriv.Foto: ALDO LUUD
Apteegikett BENU avab sellel nädalal kaks uut apteeki - kolmapäeval Viimsi äsjavalminud kaubanduskeskuses ja reedel Tartus Sepa Keskuses.

Viimsi apteegi puhul on tegu Viimsi Marketi apteegi taasavamisega. Apteek suleti mullu kevadel kui kaupluse hoone läks lammutamisele. Praeguseks on kerkinud vanale kohale uus ja kaasaegne kaubanduskeskus, mis avatakse vallarahvale 17. juunil. Apteek on senisest suurem, müügipinda on üle 100 ruutmeetri, samuti on tagatud mugavam ligipääs, sest apteek asub nüüd esimesel korrusel.

Samal teemal

Viimsis 19 aastat töötanud apteegi juhataja Moonika Markovi sõnul on apteegis tegutsevad inimesed juba kohalikele tuttavad. "Oleme kõik enne Viimsi Marketi apteegis töötanud. Ma ise olin nii alustamise juures 2003. aastal kui sulgemise juures 2014. aastal. Nüüd on taas uus algus ja ootame uues kuues vanasse apteeki seitse päeva nädalas," rääkis apteegi juhataja Moonika Markov.

Tartus avatakse uus apteek renoveeritavas Sepa Keskuses. 19. juunil teeb uksed lahti 90-ruutmeetrine rohupood, mille sortimendist leiab ligikaudu 3000 ravimit ja apteegitoodet. Apteek asub keskuse peasissekäigust vasakul, avatava Rimi supermarketi kõrval.

BENU Eesti jaemüügidirektori Kaidi Kelti sõnul on mõlema apteegi sortimenti kokku pannes jälgitud piirkonna eripärasid. "Viimsis on palju noori peresid ja seetõttu on valikus rõhku pandud nii lastele kui nende vanematele. Sepa Keskus asub seevastu suure magistraali ääres ja seal tuleb arvestada erinevate möödasõitjate huvidega," selgitas Kelt.

Samal teemal

11.09.2015
BENU avas kolm uut apteeki
17.06.2015
Tartu kesklinna paigaldatakse avalikud joogiveevõtukohad
16.06.2015
Ettevaatust, putukad!
03.06.2015
Hoolikalt koostatud reisiapteek aitab kõikjal hädast välja