Lapsed

Ettevaatust! Kaisukarud on lapse tervisele ohtlikud!

Õhtuleht.ee, 28. september 2015 15:30

7 KOMMENTAARI

v
vanaema/ 29. september 2015 19:32
..pisikud , aga lapse TURVATUNNE, mida see väike kaaslane pakub....
just turvatunne võimaldab uute olukordadega toime tulla ja hirmudega võidelda - ka pisikutega
LOOMULIKULT peab lemmiku eest ka hoolt kandma ja puhastama :)
k
kõks/ 29. september 2015 09:14
aga ikkagi - äkki loovad immuunsust tulevaks eluks ja ennetavad allergiat.
w
waadeewaa/ 28. september 2015 22:50
Äkki lõpetaks sellise jama kirjutamise!
Kunagi pole probleeme sellise asjaga olnud. Nüüd avastab mingisugune ''tarkpea'' et kõik asjad on niivõrd ohtlikud,et võiks juba sündides maha surra. Ise te saastate seda maakera sellise jama kirjutamisega. Mina olen siiani elus,pole mind ükski bakter ära tapnud või must mänguasi ära mürgitanud.
h
hukutate iseendid ja oma lapsi/ 28. september 2015 19:37
Kui kõik pisikud ära tappa, siis jääb laps juba kaisukaru peale vaadates haigeks. Olen nõukaaegne, sünd. 50.-date alguses. Ei pesnud meil keegi ühtegi kaltsunukku ega karu. Jooksime paljajalu kanasita sees, tõmbasime porgandi peenralt, pühkisime rohu sees puhtaks, kõlbas süüa küll. Kukkusime põlve katki, siis vanaema käskis peale pissida, ei muud. Steriilsust polnud ollagi. Ellu jäime ja haiged ka polnud.
M
****/ 28. september 2015 18:03
Ma ei tea, mina ise ja minu lapsed pole ka kodust väljas käies kogu aeg mingit kaisulooma kaasas kandnud. Selline komme on lastele sisse harjutatud. Kodus olid ka pärisloomad (koer) need õiged lemmikud.
k
karu/ 28. september 2015 16:30
Emana ise kogu aeg katsetanud, kuidas kaisuloomi puhtana pidada. Mis seal salata, vahel need karvased mänguasjad on tõesti liigas mustad. Maakana on neid talvel lumehanges hoitud ja suvel päikese käes. Aga pole veel märganud, et müügil oleks normaalsete kaisuloomade kodus pestavad ja kuivatatavad variandid. Suuremat osa leludest ei tohi vee ligidalegi lasta, mõnda võib pinnalt kergelt puhastada, täispestavad ühikud on aga kole lörtsud ja liistakad. Ehk oleks mõistlik mänguasjatööstuse peale näpuga näidata, mitte vanemaid kogu aeg noomida? Lapse lemmiklelu ju ei viska ka lihtsalt minema kui mustaks saab.
m
Mann/ 28. september 2015 15:40
Kas selle steriilsusega juba natuke üle võlli ei minda?