Keha

Kardioloog Margus Viigimaa viis soovitust meestele enda tervise säästmiseks (8)

LISA KOMMENTAAR

AB 26. veebruar 2016 01:45
MINU sügavkülmikus kodus on õunamahl, porgandimahl vahtramahl, kadsemahl. ÕLLESÕBER väike teen ise lahjemat õllet, viina joon ikkagi se e puhastab verd sellest saastast mida tarbime eks ise ostan ka poest mingit paska kuid harva, poemoosid on tabu, kuna teen ise aed-, ja metsmarjadest. viina peab ikka võtma.
3. november 2015 08:32
ikka see, et peab välismaal tööl käima, eestis on kogu aeg mures, raha ei ole, tööd ei ole, see tekitab stressi ja sellest saab kõik alguse
hmm 3. november 2015 08:14
Kõik muu võib olla õige, aga see kolesterooli koll on ma arvan, et veidi nagu seinale maalitud tondi moodi.
sisserändaja poeg 2. november 2015 21:46
ei oskagi millegi muuga peale hakata ... vina keelamine kõige lihtsam poliitikas kõmu saada.
Kõige tähtsam! 2. november 2015 17:51
Võtke viina mehed, pange mehed kõvasti, viin on meil odav!
viin odav? 2. november 2015 20:47
kui naised sexi ei anna, siis peab ju millegagi pingeid maandama.
Kellamees 2. november 2015 14:03
Mehe tervis ei alga mitte mootudest-testidest-uuuringute tulemustest ....vaid mitte irisevast naisest, korralikust ja teineteisele pakkuvast, kuidas kellelegi, ,,öö-elust", korralikust palgast et elada ja elatuda..... Hakkame asju ajama ja arutama oigest otsast......!?
Hakkame viinapoliitikat ka arutama oigest otsast.... Miks pean ma KUSESOOJA 0-olut, pepsit, vurtsjooke suvel jooma kui kulmad olled on kaupluste-benzukate kulmkappides...... Mitte ei kaota viinamuuki, vaid viime kulmikutesse ka teised joogid...... Kus on valikuvoimalus, KUS !???
mõtiskleb 2. november 2015 14:28
Täiesti nõus selle arvamusega, et tuleb ikka õigest otsast asju lahata, aga mitte tegeleda järjekordse "poliit-populismiga"! Elu peab olema ikka elamisväärne, muidu kipub elu olema nii nagu meie idanaabri folklooris - žit budeš, no ne zahotšeš...