Uudised

Inimeste omaosalus tervishoiukulude tasumisel on Eestis jõudmas kriitilise piirini (4)

LISA KOMMENTAAR

JA KES KONTROLLIB RAHA EESTIS ? 5. november 2015 09:15
1: KUHU AUKU --KAOVAD HAIGETE RAVIKS ,,JA IKKA RAVIMISEKS MÄÄRATUD SUURED RAHAD?
2: KAS ON SELLIST KONTROLLI ÜLDSE EESTIS OLEMAS ,,ET HAIGLATE JA RAVIRAHA --ÜLDSE HAIGEKASSA RAHA KEEGI PIHTA EI PANE???? -- VÕI KUHUGI
PALKADEKS--ÜLE EI KANNA JA KUIDAGI RÄIGELT SUURED SUMMAD KAOVAD?
INIMESTE RAVIMISEKS MÕELDUD SUMMAD::
Poliitikute mantra 5. november 2015 06:32
Kõikse tähtsam, et meie pankade maksud ei suurene ega kasumid vähene!
Selma 4. november 2015 16:59
Ja siis i imestatakse, miks inimesed mistahes jama sisse söövad, arsti juurde lihtsalt ei pääse, visiidile minek on kulukas (transport+visiiditasud) lisaks tuleb välja osta sageli ülikallid ravimid, no mida ma lähen sinna arsti juurde, kui rohtude ostmiseks raha ei ole? Hambaarstiga on veel kordi hullem.
Saabuv majndusskriis ja pagulasülalpeetavate kiire kasv viib Eesti tervishoiu raudselt totaalselsse kriisi. Vanad jätke rahule, nemad ei ole süüdi selles et on vanad, see kaos on poliitikute planeeritud ja oma raev suunake otse nende pihta. 20 aastat on teada, et aastaks 2026 ülalpeetavaid on rohkem kui töötajaid, tohutu väljarände tõttu on vananemise tippaeg nihkunud lähemale, ometi veetakse illegaale pagulase staatusega sisse, kellel on õigusi riigi toetustele veel rohkem kui kohalikele, mis sööb ressursse veel kiiremini. Palju õnne tublidele organisaatoritele, hea töö!
Nüüd on aasta 2015 4. november 2015 13:27
ja me oleme selle kriitilise 25% tublisti ületanud. Kus sa sellest tohid artiklis mainida?