Meeled

Lugu ilmus esmakordselt 2014. aasta septembrikuu Tervis Plussis.

Õige unenägude seletaja

Manona Paris, 14. detsember 2015 15:15

7 KOMMENTAARI

k
Kersti/ 8. jaanuar 2020 14:03
Ma ei tea. Loe tihti unenägudele seletusi. Tavaliselt võtan neid siit lehelt: https://sinuhoroskoop.ee/unenagude-seletaja/ Samas päris kindel kunagi pole kas seda uskuda või ei.
õ
õudukas/ 15. detsember 2015 21:56
õudusunenäod on vastikud, siis ärkab üles hirmuga.
n
nii loll artikkel/ 15. detsember 2015 00:44
Unenägudel on kindel tähendus ja seos,eriti sugulussidemeid omavate inimeste vahel.Olen näinud ette oma vanemate ja esivanemate rasked haigused ja surmad.
m
ms/ 14. detsember 2015 19:30
Eelkõige peaksime arvesse võtma, et niikaua kui inimesed on unenägusid näinud, on nad soovinud neid mõista. Vist kõik kuningad, valitsejad, mõjukad-rikkad ja väga autoriteetsed teadlased on püüdnud tulutult lahti šifreerida unenägusid Samas ka loomad näevad millegipärast und? Huvitav, et kõigis usundites on Jumala, Buda, jne.. peamine suhtluskanal väljavalitud inimestega unenägudes.
Täna võib tõdeda, et kuigi unenägusid on uuritud kõige kõrgemal tasemel tuhandeid aastai käib see ikka veel veel üle inimmõistuse, kuid kõik teadlased teavad,, et niisama inimesed ja loomad unenägusid ei näe? Ainult MILLEKS; MIKS? Veidi lühemat aega on kõige rohkem, kõigist uurimistöödest uuritud Piiblit, ja teisi uskusid mida tänaseni ei suuda keegi õigesti mõista. Teadus teab, tajub, arvab, et Piibel ja teised usud (mis on kõik väga sarnased) sisaldavad üliolulist infot, teadmisi mineviku, oleviku, tuleviku struktuuride, süsteemide ja üldse kõigi olulistemate asjade kohta.
n
Nägin unes/ 14. detsember 2015 16:17
Putinit, mida see tähendab :)?
t
to 16:17/ 16. detsember 2015 02:18
Siis on hästi, et Putinit nägid. Ikkagi valgustatud diktaator-demokraat. Pol Pothi nägemine oleks hullem olnud, tema kehtestas omad mängureeglid ja viis neid ka ellu.
h
Hirmudest/ 14. detsember 2015 16:06
Ka see artikkel on avaldatud ja kirjutatud vaid ühel eesmärgil. Selleks on vajadus panna inimesi hirme tundma.
Valitsevale klassile on hädavajalik hoida inimesi hirmul, sest hirm on nii võimas emotsioon, et surub alla arutlusvõime ja asjade üle loogiliste seoste tegemise võime. Sellega kaasneb seisund, milles on võimalik teha inimestele ajupesu, nendega manipuleerida ja panna uskuma valesid,
Maailmalõpp, venelased tulevad, kliima läheb hulluks jne ongi põhivahendid meie riigis, lisaks lisame nüüd esoteerikat, unenägusid jms.
Igaühele oma hirm ja foobia?