Meeled

Viis tervisehäda, mis võivad põhjustada mäluhäireid

Õhtuleht.ee, 5. veebruar 2016, 15:00

5 KOMMENTAARI

v
vana toi/ 6. veebruar 2016, 00:32
kindlasti halvendavad mälu alkohol ja narkootikumid. Ka pidev suitsetamine tekitab veresoontes skleroosi,kopsukoes muutusi ja halveneb hapnikuvahetus. Mälu halvendab liigne infotulv,sest kõike ei saa ja suuda fikseerida. Kindlasti on ebatervislikud nutitelefonid,arvutid ja muud kiirgusallikad . Ehk -kes elab,see sureb!
i
5. veebruar 2016, 17:30
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
jäta heaga -invaliidid rahule/ 7. veebruar 2016, 11:47
Lõpeta ära oma möla ,enne kui kurjad valge kitliga mehed ,
sind Raja tn. ei paiguta. saad rahuned oma haigusest.
t
tere näriline .tähe närija/ 7. veebruar 2016, 12:27
Iga poolik ,on sinu küll lollemaks teinud ?
Abi peaksid just sina otsima
h
hmm../ 5. veebruar 2016, 15:34
pöhjused 3 ja 5 on vastuolulised.
3. ütleb, et ravimid, antidepressandid jne tekitavad mäluhäireid.
5. ütleb, et stress, depressioon jne tekitavad mäluhäireid, siis on abiks ravimid ja antidepressandid.
niiet sul on stress, sa unustad asju. stressi töttu pead vötma ravimeid, kuid need tekitavad samuti mäluhäireid.
pidi aitama piima- ja lihatooted. kuid viimase 2a jooksul on teadlased teada andnud, et liigne (igapäevane) piima tarvitamine suurendab südamehaiguste ning infarkti ohtu. ning (punane)liha pidavat suurendama vähi ohtu.
otsustage siis juba ära, mis jura tösi on!
need "teadlaste" avastused on tösine bullzhit ja mitte tösiseltvöetavad. igal ühel on vaid 1 elu- sööge, mis maitseb ning tehke mis meeldib. pohh nende "teadlaste" jauramine. lihtsalt nautige elu!
m
Merka/ 6. veebruar 2016, 01:21
Toiduga mängida ei viitsi. olen nn kõigesööjast eestlane. Seeg nii liha, kui kala ja kana.. ja juurikad ja puuviljad kah menüüs. Hing ihaldab naturaalse piima järele. no selle mis jahutatud kaevus.Ja kana muna ( vabakasvatuse ) ja jne.... aga usun sajaga, et pidev stress ja pinge probleemid nii töö,kui kodus ja töökoormus tõusevad. madalapalgalisel tööloomakesel..( nagu ka mina ) ... 8-22ni..teinekord ka 23ni. töökoormus tõuseb -palkka saab vähe.( alla 500.- ) ..maksud tõusevad. hinnad tõusevad...aega bniigi vähe, et poes käia.. hea, et kuus on neli nädalat. 2 saad midagi teha ja 2 vegeteerid nagu ..juurvili...see tekitab stressi ja sealt mäluhäireid .. ja närvide kulumist jne...