Meeled

Lugu ilmus esmakordselt 2012. aasta novembrikuu Tervis Plussis.

Saadetised unenäokontorist - milliseid teateid uni sulle saadab?

Helena Kõrge ja Katrin Kuri, 26. veebruar 2016 16:47

7 KOMMENTAARI

s
sel aastal näen/ 27. veebruar 2016 01:35
unes õudukaid. Olen isegi enda röökmise peale üles ärganud. Isegi pooletunnise tukkumise ajal näen õudusfilme silme ees jooksmas.
Paar nädalat enne reise aga näen, et mul virutakse reisikohver ära ja ajan teda taga. Ja nii juba aastaid.
u
Une Nägu/ 26. veebruar 2016 19:45
Mul on korduvalt juhtunud, et näen unes mingi asja toimumist ja siis kohe järgmisel päeval reaalses elus läheb täpselt vastupidi. Kahjuks pole ma mitte kunagi unes näinud, et oleksin loteriiga mängides miljonist ilma jäänud!
m
ma ka/ 27. veebruar 2016 15:45
näen unes, et saan sexi, aga reaalelus ei saa, naised ei taha. Elada saabki vaid unes.
r
Raadiost kuuldu/ 26. veebruar 2016 18:49
Mõni aasta tagasi seletas üks teadja raadiosaates, et näiteks kui sa näed, et lähed unes üle silla, siis on üsna tõenäoline, et sa ärkad surnult.
ä
ära usu neid unenäo seletajaid/ 27. veebruar 2016 05:59
Ma olen igatsugu unenägusid näinud. Ühed jõle halvad, teised ilusad või väga ilusad, keskmisi nägusid pole näinud. Aga näed ikka elan, nii kuis ma elan. Ilusad näod on millegipärast seotud naistega, aga mitte raha ega mingi muu pudi-padiga.
e
Eve/ 27. veebruar 2016 18:31
ma olen unes korduvalt näinud, et üle silla lähen - vahel on sild lausa logu olnud .... aga enda meelest olen ikka veel siinpooses ilmas .... igasugust jama ei maksa tõsiselt võtta ... ,uideks - lennanud olen ka unes pidevalt
m
mõhohh/ 27. veebruar 2016 20:30
jama pole siin midagi. Kui nende pseudomagamiste ja unenägude tulemus väljendub igapäevaselt mõõdetavates füüsilistes näitajates. Otsene seos. Muid põhjusi olla ei saa. Ja vihastamine selle üle, et mingil põhjusel on mind netikutsa vääriliseks tunnistatud. Arstid said teada minu kunagise hea tuju tekkimise ja sellega seonduva. Nüüd oli lihtne järeldust teha, mis minuga toimub. Naissoost kaaskondlased on mul ka netis suhtlemise ära keelanud-miks sa lased ennast lolliks teha. Kahju kui kõik endast ei sõltu. Nohh, aga oma netis lolli loba ajamise ja kannatamisega olen meie väikse ja vaba riigi ajalukku ikka läinud. Nagunii tuleb vastualuse-ise oled süüdi, süüdistad siin teisi, hale kuju oled. Kuigi ma olen oma elus väga kehvadest olukordadest ikka välja roninud. Nüüd proovin 1 teistsugust skeemi kellegi teise tarkpea soovitusel. Noorus võib ka voorus olla, ta näeb Eestist väljas olles pilti laiemalt. Ju ma olen millegagi selle oma kannatuste raja ära teeninud, sest palved moslemite, katoliiklaste, õigeusklike taevase isa poole pole vilja kandnud.