Terviseuudised

SÕPRA PÄÄSTES PUSSITADA SAANUD MEES: Noahoopidest sattusin ratastooli, aga ma ei ole kunagi appiminemist kahetsenud! (27)

Arvo Uustalu, 10. märts 2016 06:00
SÕPRA PÄÄSTES: Toomas pääses metsistunud pussitaja käest vaevu eluga, kuid päästis sõbra elu. Tema vigastused olid nõnda rängad, et algul raviti teda Tartu ülikooli kliinikumi intensiivravipalatis, misjärel viidi ta üle traumatoloogiakliinikumi. Õnneks ründaja taltus, kui Reisalu teadvuse kaotas. Pussitaja oli karjunud: «Mida ma nüüd küll tegin?! Lõin inimese maha!»Foto: Aldo Luud

"Seda, et mu sõpra rünnanud mehel nuga oli, ma ei näinud. Kui ma aga poleks appi läinud, siis oleks praegu üks tubli pereisa vähem," räägib Jõgeval elav mees, kes sõpra rünnanud mehele hetkegi kõhklemata appi läks.

Juhtum toimus 2007. aasta juunis, kui Jõgeval Aia tänaval pidu pidanud seltskonnas üks mees ilma ühegi põhjuseta ründas. Toona 29aastane Toomas Reisalu läks hädas olnud sõbrale appi ja sai vähemalt kümme noahaava.

"Olime seltskonnaga sõbra venna korteris, kui tülitekitaja hakkas äkki sõpra korterist välja ajama," meenutab riiule vahele läinud Toomas Reisalu.

Edasi lugemiseks: