Kertu JukkumFoto: TEET MALSROOS
Õhtuleht.ee 6. aprill 2016 14:15
"Sport on see, mis aitab kõigega toime tulla. Lähen jooksen ennast tühjaks ja ongi hea," avaldab  Kertu Jukkum saladuse, kuidas ta pingeid maandab.

Raadiohääl Kertu Jukkum leiab, et kõik on kinni suhtumises. "Kui sa leiad, et kõik on halvasti, pole vahet, kuhu lähed ja mida teed," räägib ta ajakirjale Naisteleht antud intervjuus. 

Kertu elas 18-aastaselt Ameerikas ühes peres, kus kasvas üks Downi sündroomiga laps ja teine oli ratastoolis. See õpetas talle, et talle on antud eluks kõik täisväärtuslik. Seepärast naine ei teagi, mis on depressioon ning ei ole oma elus kunagi tundnud musta masendust - ikka paistab kuskil valgus.

Samal teemal

Kommentaarid  (13)

Kui 7. aprill 2016 07:25
"Selgeltnägijate tuleproovi" stseene ma usun, ehkki paljud mind selle eest välja naeravad, siis selle inimese tegevus on 80-85% lavastatud, millegi või kellegi saamiseks. Asi käes, siis jalaga... ja edasi- "ikka """sõbralikult"""- suu kõrvuni peas".Aga kõike õnneks ei saa temagi.
Maamees 6. aprill 2016 18:19
Näe ja saigi Kerttu jälle lehte.
6. aprill 2016 21:19
KOHUTAVALT KOLE TÄDI ...NAGU KUNAGISEST SAATEST KESSU JA TRIPP
SEE PRIPI NÄGU
maamees2 7. aprill 2016 01:11
K.Jukkum on erakordne,, juhtum maa muna peal
Maanaine 7. aprill 2016 07:59
Mu naabrimees on tõeliselt erakordne juhtum : ta hoolitseb üksi juba aastaid oma pooleldi halvatud, epilleptikust venna eest, töötab ka kahel töökohal. Huvitav, miks keegi temast ei taha kirjutada? Ahjaa, ta ei ole nii edev, et kuhugi meediaväljaande lehekülgedele end sokutada laseks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS