Keha

TEADLASED ON RÄÄKINUD: Viis fakti, mille teadmine aitab sind orgasmile lähemale (9)

Õhtuleht.ee, 12. aprill 2016, 12:50
Foto: PantherMedia / Scanpix
Seks on see, mis ühendab sind su partneriga nii, nagu see ei suuda sind lähendada kellegi teisega. Kuid ka kõige lähedamas suhtes ihkad sa vaid ühte – orgasmi.

Teadlased on orgasmimehhanisme uurinud ning avaldanud neist ülevaate ajakirjas Clinical Anatomy.  Women´s Health Magazine toob sealt välja viis fakti, mille arvestamine võimaldab sul orgasmini jõuda juba täna.

1. Suurus ei loe. Aga me ei räägi peenise, vaid kliitori suurusest. Seda saab mõjutada igal juhul.

2. Asukoht! Uuri välja, kus su kliitor asub. Mida lähemal asub kliitor su kusitile, seda tõenäolisemalt saad seksi ajal orgasmi. Ning lihtsalt, et sa teaksid - ideaalne vahemaa nende vahel on 2,5 sentimeertit.

3. Masturbatsioon aitab alati. Sellest alustades jõuad sa seksi ajal kindlasti orgasmini. Või veel parem – harrasta seda samaaegselt seksiga.

4. Su tupp on nagu lumehelbeke. Iga naise tupp on erinev, igal naisel on kliitor erinevas kohas. Tutvusta end partnerile!

5. Misjonäripoos on kindla peale minek. Kui sa soovid saada orgasmi. Vaginaalne seks koos kliitori stimuleerimisega töötab lihtsalt kõige paremini.

Samal teemal

26. mai 2016, 15:15
Viis fakti eneserahuldamisest, mis võivad kõiki üllatada
2. mai 2016, 15:10
Seitse tervisemuret, mida saab orgasmiga ravida
7. aprill 2016, 06:00
TEADLASED: seks kestab keskmiselt 5,4 minutit
6. aprill 2016, 09:43
"Kuidas see võimalik on, et abielupaar ei seksi? Eile lausa nutsin" ehk Loe, mida arvavad ilma sugueluta abielust lugejad