Uudised

Eero Merilind: "Igal eestlasel võiks olla geenikiip" (12)

LISA KOMMENTAAR

veda 13. november 2017 23:16
Mees on loodusseadused ja nullpunkt. Muutuma on hakanud maailmas ka asjad , mille üle teadus vaidleb. sealhulgas ka Einsteini teooriad. Kes teab tõde, aga kelle oma ? Maailmas on ju kõik pluss ja miinus energeetika . Meeldib geneetik Karejev. On ju olemas pluss ja miinus ?
Mitu 7. märts 2017 20:17
miljonit see jutulind selle geenikiibi pähemäärimisega teenib? Selle eest on ammu hoiatatud, et Sorose sugused tahavad selle kiibi abil allutada inimesed nende tahte kohaselt tegutsema. Seal on ka väga suured rahad mängus, et seda läbi viia, samuti kui euroopa islamiseerimist.
kajakas 19. aprill 2016 08:33
Tundsin kunagi üht merilindu. Rohkem selliseid kohata ei tahaks. Üks siin jälle ajab Euroopalikke väärtusi taga.
Svetlana Sinimeri 19. aprill 2016 05:56
Sa kulla arst ajad kohati ikka suust vahtu välja .See kiibijama pista omale tagumikku.
Eesti arstid ei tegele enamuses muuga kui tagajärgede maha surumisega .Tartu ülikoolis õpetakse arstidele meditsiini ilma reaalsuseta ja loogikata .Reaalsus ja loogika puudub juba psühhiaatritelgi,mis sa muud räägid .
Vene aja lõpust on Eesti inimesed julmalt läbi hammasrataste lastud .
Arstiks õpivad enamuses EGOISTID- egoist on inimene kes armastab ja imetleb ainult iseennast,Enamus arstid-lambakari arvavad et on oma mätta otsas kuningad aga oma ninast kaugemale tänu egole ei näegi.
Teadlased on meil enamus alkoholi pruukijad ,professorid ajavad häma ehk luulutavad ühiskonnas .ja elu ongi pees.Vanasõna EKSIB ÕPETAJA EKSIB POOL ELUST EKSIB ARST EKSIB TERVE ELU!!!
kUI ARST ON EKSIJA SIIS TA HAKKAB KOGU AEG EKSIMA SEST TEMA ÜMBER ON JUBA EKSIMIS VAIM LOODUD!!!
jÕUDU TÖÖLE...
sAKSAMAA TEADUSTE LABOR TEDLANE JA HULLUDE ERISPETSIALIST
Cazz 18. aprill 2016 17:45
100 aastat on meditsiin tegelenud inimeste tervise raha eest ruineerimisega ja sandistumiste ja surmade põhjustamisega. Tõepoolest oleks teil aeg hundina lambanahka pugeda ja teha midagi head. See hea oleks näiteks meditsiini-naftafarmaatsia poolt läbiviidud genotsiidi tunnistamist ja karistuse kandmist. Õiglase karistuse, muidugi. Paraku kestab meedikute tegevusetuse tõttu genotsiid edasi - poed on täis surmavaid mürke, kiirguse kolossaalse suurenemisega ei tegele mitte keegi, rängad tõved sagenevad, vaktiinitüsistusi pole olemas, onkoloogid süstivad kemot, mida 90% neist mitte mingil juhul endale ega omastele süstida ei lubaks jne. ja poolikud valed mis moodustuvad Suure Vale kestavad edasi...sellega teenitakse tohutult suuri rahasid, mille eest ostetakse valitsusi omale tasku. Aga - loomulikult on meediku aukohus igale kodanikule kiip naha vahele suruda, sest kuidas sa muidu ikka orjamassi kontrollida saad.
..... 18. aprill 2016 16:24
Alustaks sellest, et diagnoosimisega ei saada niigi hakkama ja geenidest mingit jama kokku lugeda olukorras, kus on teada, et geenide info osa saab eraldi muuta, moonutada, mõjutada inimese tahtest sõltumata siis tekib kohe küsimus, et mida siis ikkagi sinna geenikiipi pannakse, peale meeletu väljapetetud raha Haigekassalt.
..... 18. aprill 2016 16:24
Alustaks sellest, et diagnoosimisega ei saada niigi hakkama ja geenidest mingit jama kokku lugeda olukorras, kus on teada, et geenide info osa saab eraldi muuta, moonutada, mõjutada inimese tahtest sõltumata siis tekib kohe küsimus, et mida siis ikkagi sinna geenikiipi pannakse, peale meeletu väljapetetud raha Haigekassalt.
mann 18. aprill 2016 15:54
kas sel merilinnul arstina tööd polegi,et aina arvamusi avaldab ja end lehtesesse topib? Kus nüüd on arvamusteliider välja tulnud! Tavaliselt on arstid tööga nii üle koormatud,et muuks aega ei jäägi See aga piiksub igal võimalusel agu mingi elektrijäne!
See Merilind on kaaperdatud pätt arst 18. aprill 2016 20:26
Igale poole see tibla end sokutab ja igatsorti kuritegusid välja mõtleb
ebapopulaarne 19. aprill 2016 01:43
aga too siis lahmimise asemel ka mõni näide.

valmis 18. aprill 2016 15:21
Palju odavam ja tõhusam oleks luua noortele soodsaid võimalusi spordiga tegelemiseks, toetada ja võib-olla isegi doteerida ettevõtjate soovi oma töötajate tervist hoida. Riigi tasandil natuke pikemas perspektiivis nägemist rahva tervise osas kui igal aastal eelarvesse prognoositav tubaka- ja alkoholiaktsiis...Propageerida ja võimaldada kohalike (mahe) tootjate toodete kättesaadavust, soodustada maaelu, sealset isemajandamist, mitte toetuste najal tiksumist :)
18. aprill 2016 15:11
Tegu on sama vajaliku lisandiga nagu saba ja sarved.Kaaseagse inimese ätituud.