Värske ajakiri

Evelin Ilves – kammitsaist vaba 

Kaire Talviste, 2. mai 2016, 10:49
 Aivar Kullamaa
Rasked katsumused võivad võtta tahte end liigutada või panevad lohutust otsima toidust. Kuidas on suurte elumuutustega toime tulnud meie endine esileedi Evelin Ilves (48), keda tunneme eelkõige tervislike eluviiside eestkõnelejana? 

“Pean lapse ära tooma, koerale järele minema, siis lähen poodi süüa ostma ja õhtul kindlasti jooksma,” loetleb Evelin tegevusi, mis tal tuleb veel pärast õhtust intervjuud ära teha. Kõlab nagu tavalise pereema graafik, kuigi paljud ilmselt loobuksid tunniajasest jooksuringist, et endale veidigi hõlpu anda. Aasta eest lahutanud Evelin on aga energiline ja särtsu täis. 

Samal teemal

“Olen nagu aedikust lahti pääsenud vasikas, kes kalpsab aasal ringi ja vaatab, kus on rohkem päikest ja magusam ristikhein,” kommenteerib endine esileedi oma praegust elu. “See on reaktsioon sellele, et mind on kaua aega puuris peetud. Igaüks tunnetab piiranguid erinevalt, mina olen eriline vabadusearmastaja. Olen alati üritanud piiridest üle hüpata ja mõnes rollis on see ju arendustegevus, mõnes teises rollis aga pea et kuritegu.” 

Piirangute ajaks arvestab Evelin üheksat aastat, mil ta seisis president Toomas Hendrik Ilvese (62) kõrval ja esindas Eesti riiki. Möödanikul ei taha Evelin aga pikemalt peatuda. “Meie lahutus polnud tavaline asi. Ma ei taha sellest rohkem rääkida ega sellest meediasündmust teha.” 

Praegu on naine rõõmus, et ta ei pea kellegagi midagi kooskõlastama, ei pea mõtlema, mida temast kirjutatakse või arvatakse. “Täitsa ükskõik,” ütleb ta üpris muretult. 

Loe edasi mai Tervis Plussist.

Lisaks veel: 

·         Hantlitega kogu keha vormi

·         Rattaga trenni ja matkale

·         Üleminekuea ootamatud plussid

·         Mida sa peavalust veel ei tea

·         Salakaval haigus - II tüüpi diabeet

·         Loodus kui tasuta ravim

·         Trennirõivaste ABC

·         Ideaalse kreemi otsinguil

·         Laura Põldvere sööb kaks portsu pastat korraga

·         7 noorendavat toiduainet

·         Tervislikud ja moodsad kausitoidud

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee