Foto: PantherMedia / Scanpix
Õhtuleht.ee 13. mai 2016 14:15
Kõhurasv on paljude tervisehädade põhjustajaks, seepärast ei peaks selle olemasoluga leppima. Proovi kindlasti seda siirupit, mis aitab taljelt sentimeetreid vähendada ning viib kehast ka üleliigse vee välja.

Lisaks sisaldavad selle siirupi koostisosad ohtralt tervisele kasulikke toitaineid, mis turgutavad nii nägemist, kuulmist kui mälu, kirjutab Healthy Life Trick, et selles siirupis on ohtralt C-vitamiini, kaaliumi, B1, B2 ja B6 vitamiine, rauda, magneesiumi ja fosforit. Lisaks kiirendab mädarõigas ainevahetust, vähendab väsimust ja stimuleerib soolestikus heade bakterite kasvu.

Lisaks on seda siirupit väga lihtne valmistada.

Siirupi valmistamiseks on vaja: 125 grammi värske mädarõigast, 4 sidrunit, 3 spl mett, 2 tl kaneeli, 2 cm jupp ingverijuurt.

Pane mädarõigas ja ingver blenderisse ning lase masinal käia, kuniks juured on purunenud ning muutunud ühtlaseks seguks. Lisa neile sidrunitest pressitud mahl ja blenderda veel kolm minutit. Siis lisa segule mesi ja kaneel ja blenderda, kuni kõik on korralikult segunenud.

Säilita siirupit kaanega suletavas klaaspurgis.

Võta seda supertervislikku siirupit kaks korda päevas üks supilusikatäis enne söömist või enne treeningut. Tarvita seda kolm nädalat, siis tee mõnepäevane paus ning korda vajadusel kuuri. Tulemused on hämmastavad!