Terviseuudised

Õdede Liit kinnitas uue juhatuse 

Silja Paavle, 25. mai 2016 10:37
Foto: PantherMedia / Scanpix
Eilsel Eesti Õdede Liidu volikogul valiti juhatuse uueks liikmeks koduõdede seltsingu juht Linda Jürisson. Tervishoiutöötajate kollektiivlepingu läbirääkimiste delegatsiooni lisandus õdede liidu Viljandi piirkonna juht Ilme Tropp.

„Koduõendusabi tähistab sel nädalal 15 tegutsemisaastat Eestis, see on olnud üks esimesi iseseisvaid õendusabiteenuseid Eestis ning kogu selle aja oleme tundnud õdede liidu ja Eesti õeskonna tugevat toetust. Juhatuse liikme kohale asudes tunnen vastutust õenduse arendamise ja iseseisvate õendusabi teenuste laiendamise ees ning loodan oma seniste teadmiste ja kogemustega õdede liidu arengule ja heale käekäigule kaasa aidata,“ ütles Eesti Õdede Liidu juhatuse liikmeks valitud koduõdede seltsingu juht Linda Jürisson.

Tervishoiutöötajate kollektiivlepingu läbirääkimistel õdede liitu esindava delegatsiooni koosseisu kuuluvad nüüdsest juhatuse liikmed Gerli Liivet ja Linda Jürisson ning õdede liidu Viljandi piirkonna juht Ilme Tropp.

Eesti Õdede Liidu kolmeliikmelisse juhatusse kuuluvad Ester Öpik, Gerli Liivet ja Linda Jürisson.

Eilsel volikogu istungil arutati Eesti Õdede Liidu põhikirja ja arengukava ning moodustati põhikirja toimkond, kelle ülesanne on analüüsida ja teha põhikirja muutmise ning täiendamise ettepanekud Eesti Õdede Liidu 29. septembril toimuvale kongressile, kus õdede liit valib ka uue presidendi.

Eesti Õdede Liit on arvukaim ja kõigi maakondade õdesid ühendav organisatsioon, kuhu kuulub üle 4300 liikme ehk üle poole Eesti õeskonnast.

Samal teemal

17.04.2018
Aasta õe tiitli pälvis Irina Tohus
19.11.2017
KOOS ON KERGEM: õdede liit toetab vähiravifondi 1500 euroga
12.04.2017
Eestis töötab õena 9175 inimest
06.02.2017
Aasta hooldustöötaja tiitli pälvis Malle Lohk Viljandimaalt