Terviseuudised

Hiiul avatakse täna rajatava terviselinnaku esimene osa (1)

Toimetas Silja Paavle, 4. juuli 2016 11:25
Endises apteegihoones alustab tänasest tegevust Kivimäe perearstikeskus, sügisel avatakse hoone teisel korrusel hambaravikliinik.Foto: Infortar
Eesti üks suuremaid investeerimisettevõtteid AS Infortar avab täna Nõmme Põllu tänavale kavandatava Hiiu terviselinnaku esimese osana Kivimäe perearstikeskuse, sügisest alustab teisel korrusel tegevust hambaravikliinik.

Täna avatavas Kivimäe perearstikeskuses alustavad Nõmme piirkonna patsientide teenindamist dr Lembi Põlder, dr Karmen Joller ja kolm õendustöötajat. Hetkel kuulub teenindavate patsientide nimistusse 3600 patsienti ning Karmen Jolleri nimistus on ruumi veel ca poolesajale patsiendile.

„Usume, et Nõmme kaunis ja vaikses parkmetsas paiknev ning hea ligipääsuga kaasaegne perearstikeskus on mugav lahendus kõigile, kes selles piirkonnas elavad,” märkis Kivimäe perearstikeskust juhtiv dr Lembi Põlder, kes varem tegutses endanimelises perearstikeskuses.

Värskelt renoveeritud endine apteegihoone on osa 1920-ndatel arhitekt Erich Jakoby projekti järgi Hiiul valminud hoonetekompleksist. “Peame praegu läbirääkimisi ning loodame tulevikus Hiiu terviselinnakusse leida juurde ka teisi tervise- ning heaoluteenuseid osutavaid partnereid. Lähitulevikus on kavas alustada ka terviselinnaku peahoone renoveerimisega,“ lausus Infortari juhatuse esimees Ain Hanschmidt.

Samal teemal

09.10.2016
Eraomanik sulges tee, patsiendid pääsevad tohtri juurde läbi baari õue