Uudised

Joogafestival kutsub paljulapselised emad tasuta lõõgastuma 

Silja Paavle, 12. juuli 2016 12:35
Joogafestival Haapsalus 2015. aastal.Foto: TIINA KÕRTSINI
Nagu mullugi, oodatakse ka tänavu kümnekonna päeva pärast Haapsalu piiskopilinnuses toimuvatele joogapäevadele Läänemaa suurperede liidu emasid tasuta joogaga tutvuma. Kokku on kutse saanud 78 paljulapselist ema.

Läänemaa Suurperede Liidu juhatuse liige Svea Stamberg rääkis, et neil on organisatsioonis 78 tublit ema. Korraldajad pakkusid neile sada kohta ja 22 lastele või abikaasadele mõeldud lisakohta on naised oma lähedaste tarvis juba kinni pannud. Huvi ürituse vastu on suur ja juba eelmisel aastal, kui festival hakkas lõppema, tundsid emad huvi järgmise ehk tänavuse aasta võimaluse vastu.

Samal teemal

"Osalemises on peamine rahuteema, et tuled ja oled omaette, festivalile tullaksegi meelerahu ja kindlust saama. Päris paljud naised said eelmisel aastal seal aega mõelda ja leidsid lahendusi," räägib Svea Stamberg. Tema sõnul huvitavad emasid erinevad joogastiilid ning ka kontserdid ning ka igapäevaelus leiavad nad aega jooga ja teiste vaimsete asjadega tegelemiseks. Svea ise on joogafestivalil juba aastaid käinud ja tunneb ennast seal suurepäraselt.

Festivali peakorraldaja Merit Raju rääkis, et Läänemaa suurperede emad kutsutakse üritusele juba teist korda ja ettepaneku tegid nad ise, et saada vaheldust pereelule. "Me otsisimegi üritusele heategevuslikku aspekti ja nende pakkumine oli meie jaoks hea leid," selgitas ta.

Joogafestival toimub Haapsalus 23.-24. juulil.

Samal teemal

13.06.2017
Joogafestivali peaesineja Sudha: olen teie maast vaimustuses ja Eestisse täiesti armunud!
20.05.2016
Piret Jõemägi: Päikesetõusujooga on neile, kes soovivad kogeda oma tõelist olemust
13.05.2016
Tiibeti meditsiini spetsialist: Naiste tervisemured on valdavalt seotud külmaga
12.04.2016
Tantra jooga õpetaja: avastades oma seksuaalsust, leiame üles oma sisemise õnne mootori