Foto: PantherMedia / Scanpix
Silja Paavle 19. juuli 2016 11:15
Tänasest on ehitustööde tõttu suletud Lääne-Tallinna Keskhaiglale kuuluv Mustamäe polikliinik.

Ehitajate tee 27 asuva polikliiniku eriarstide vastuvõtud toimuvad edaspidi Lääne-Tallinna Keskhaigla teistes üksustes: Haabersti tervisekeskuses, Nõmme tervisekeskuses, Meremeeste polikliinikus, Pelgulinna polikliinikus ja Kopli polikliinikus. Täpne info arsti uue vastuvõtukoha kohta antakse patsiendile registreerimisel, samuti on info üleval haigla veebilehel.

Mustamäe polikliinikus tegutsenud perearstikeskused on samuti asunud vastuvõtte tegema uutel aadressidel. Irina Fomkina OÜ ja Mustamäe Perearstikeskus OÜ on ruumid saanud aadressil Sõle 16 (Pelgulinna polikliinik). Mustamäe ja Nõmme Perearstikeskuse tohtrid teevad vastuvõtte kahel aadressil – nii Sõle 16 asuvas Pelgulinna polikliinikus kui ka Jaama 11 asuvas Nõmme tervisekeskuses. Mustamäe Polikliiniku Perearstikeskus OÜ võtab patsiente vastu aadressil Sütiste tee 21.

1971. aastal valminud Mustamäe polikliinik on nüüd patsientidele uksed sulgenud ja hoone antakse peagi üle ehitusfirmale Rand&Tuulberg, kellega on sõlmitud leping projekteerimis- ja ehitustöödeks, millega seoses lammutatakse praegune polikliinikuhoone ning asemele ehitatakse moodne tervisekeskus.

Plaanide järgi valmib Mustamäe tervisekeskus 2017. aasta lõpus. Lääne-Tallinna Keskhaigla on uue tervisekeskuse rajamiseks taotlenud toetust Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondist.