Keha

VÕTA ÕPPUST: Kuidas maailmakuulus illusionist kaotas 45 kilo väga lihtsa dieediga (4)

Õhtuleht.ee, 3. august 2016 14:00
Vanad püksid on 45 kilo kaotanud Penn Jilette´le suured, mis suured.Foto: Vida Press
Dramaatilised haihtumised on Penn Jillette, maailmakuulsa mustkunstniku töö igapäevaseks osaks. Nüüd kaotas ta müstilisel kombel enda küljest tervelt 45 kilo väga lihtsa dieediga.

185 sentimeetrit pikk Penn Jillette kaalus rohkem kui 146 kilo kaks aastat tagasi, mil arstid avastasid tal veresoonte ummistuse, vahendab Good Housekeeping. Mees otsustas, et ta soovib näha oma laste kasvamist ning ta võttis kasutusele rohkem kui drastilised meetmed oma kehakaalu kahandamiseks. Ta sõi nimelt kaks nädalat arstide järelevalve all vaid kartulit. Pärast seda kuulusid tema menüüsse vaid taimsed hautised, et saada rohkem toitaineid.

Kaalu langus ei tulnud lihtsalt, 83 päevaga kaotas ta esimesed 35 kilo. Kuid mees on tulemusega rahul, sest ta on seljatanud halvad toitumisharjumused ning suure hulga kilode võrra kergem.

Arstid panevad siiski südamele, et kuigi kartuli ning teiste köögiviljahautiste söömine toob kaasa hämmastava kaalulanguse, ei pruugi see sobida kõigile. Ning pikas perspektiivis ei mõju mõnede toiduainegruppide täielik eemaldamine toidulaualt kehale hästi.

Samal teemal

17.03.2017
KAALULANGETUSEKSPERT ANNAB NÕU: lihtsad nipid algajale kaalulangetajale
11.04.2016
Ülekilod kimbutavad? Katseta kolmepäevast soodsat ja tõhusat kartulidieeti!
28.07.2015
Kuidas puhkusel olles kaalust alla võtta?