Uudised

Mobiilne nahavähi diagnoosimise kabinet alustab vastuvõtte Jõgevalt 

Silja Paavle, 19. august 2016 09:27
Nahavähi mobiilne diagnoosikabinet teeb esimese sõidu Jõgevale.Foto: Teet Malsroos
Üleeile algas kirjapanek mobiilse nahavähi diagnoosimise kabineti vastuvõttudele, kabineti esimene peatuspunkt on 16. septembril Jõgeval Jõgeva haigla kiirabi sissepääsu juures.

Mobiilne nahakasvajate diagnoosimise kabinet hakkab peatuma Lõuna-Eesti erinevais keskustes kord nädalas, reedeti, võimaldades nii kiirendada inimeste õigeaegset jõudmist nahaarsti juurde naha pahaloomuliste kasvajate kahtlusel. Mobiilne nahakasvajate diagnoosimise kabinet on varustatud kaasaegse aparatuuriga nahakasvajate diagnoosimiseks.

Kabinetis võtavad vastu nahahaiguste arst Maris Keermann ja õde Maili Maalmann.

Arsti vastuvõtule broneerimine toimub kliinikumi etteregistreerimiskeskuse telefonil 731 9100 või interneti aadressilhttp://www.kliinikum.ee/eriarsti-vastuvott/registreerumine. Tasub teada, et interneti broneeringul tuleb eriala juures täpsustada mobiilne nahakasvajate diagnoosimise kabinet ja asukoht, kuhu minna soovitakse.

Nahaarsti vastuvõtule pöördumiseks ei ole tarvis perearsti saatekirja, ravikindlustatud isikutel tuleb tasuda tavapärane visiiditasu 5 eurot.

Mobiilse nahakasvajate diagnoosimise kabineti töögraafiku leiad siit.

Eesnäärmevähi avastamiseks mõeldud meestearsti mobiilse kabineti vastuvõtuvõtu graafik on kooskõlastamisel ja seegi avatakse peatselt.

Samal teemal

19.07.2016
Liikuv eesnäärmebuss sööstab Eesti mehi päästma
28.06.2016
GALERII | Vaata, millistes bussides saab tulevikus naha- ja meestearsti vastuvõtul käia