Hea nõu

Ohoo! Kõik, mida sa vajad veresuhkru normis hoidmiseks, on üks muna päevas! (4)

Õhtuleht.ee, 19. august 2016 10:16
Foto: PantherMedia / Scanpix
Nii lihtne see ongi – kõik, mida sa vajad veresuhkru normis hoidmiseks, on vaid üks keedetud muna päevas! Seda kinnitavad paljud eksperdid üle maailma ning soovitavad järgi proovida, sest tulemused on kiired.

Diabeet on terviseprobleem, millest on saanud 21. sajandi epideemia ehk see mõjutab paljusid inimesi üle kogu maailma. Et kõrge veresuhkur võib kaasa tuua omakorda ebameeldivaid tüsistusi, on diabeedi olemasolul väga oluline eemaldada oma menüüst kõik,  mis võib veresuhkru taset tõsta, kirjutab Healthy Life Tricks. Kõrvale võib katsetada seda kodust retsepti, milleks sul on vaja vaid keedetud muna ja äädikat.

Keeda muna õhtul ning keedetud muna koore sisse tee kahvliga mõned augud. Pane muna kaussi ja vala äädikaga üle, jäta see üle öö seisma.

Hommikul kalla äädikas munalt ja söö see ära. Selle kõrvale joo klaas sooja vett, millesse on lahustatud supilusikatäis äädikat.

Muna on suurepärane hommikusöök, sest see sisaldab palju kasulikke toitaineid – selle söömine vähendab söögiisu ja annab energiat pikaks ajaks. Ning mis võiks veel parem olla, kui see aitab ka tõsist haigust kontrolli all hoida.

Samal teemal

22.08.2017
Pidev pissihäda ja veritsevad igemed – kuus üllatavat märki, et su veresuhkur on liiga kõrge
15.11.2016
Pühapäeval toimunud veresuhkrumõõtmiskampaanias leiti normist kõrgem veresuhkur viiendikul inimestest
31.08.2016
Mida peaks sööma argipäeva hommikuti?
16.08.2016
Diabeet suurendab infarktiriski