Terviseuudised

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis algab talvine õppurite vastuvõtt 

Silja Paavle, 31. oktoober 2016, 14:00
Foto: PantherMedia / Scanpix
Teisipäeval, 1. novembril algab Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis nii Tallinna õppehoones (Kännu 67) kui Kohtla-Järve struktuuriüksuses (Lehe 12) talvine avalduste vastuvõtt. Kõrgkool ootab uusi õppureid kandideerima rakenduskõrgharidusõppesse ja kutseõppe õppekavadele.

„Iga aastaga suureneb meie vastuvõetavate õppurite osakaal ning oleme selle üle uhked,“ ütles kõrgkooli õppeosakonna juhataja Jaana Sepp. „Eesti ühiskond ootab meilt riigi jaoks prioriteetsete õppekavade õppurite vastuvõtu suurendamist ning selle nimel oleme viimaste aastate jooksul pingutanud. Olulisel määral oleme kaasajastanud kõrgkooli õpikeskkonda, suurendanud regionaalset õppurite koolitamist tööandjate juures ning muutnud õpikoormust paindlikumaks. Talvise vastuvõtu ajal võtame vastu üliõpilasi õe põhiõppe ja õe eriala koolituse õppekavadele, kutseõppe õpilasi erakorralise meditsiini tehniku ja sterilisatsioonitehniku õppekavadele. Õppimine tervishoiu valdkonnas on viimaste aastate jooksul muutunud üha populaarsemaks ja oleme selle üle siiralt õnnelikud. Ootame Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tervishoiu õppekavadele kandideerima kõiki motiveeritud huvilisi,“ lisas Sepp.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool on üks kahest Eesti tervishoiu kõrgkoolist, mille missioon on koolitada innovaatiliselt ja kriitiliselt mõtlevaid tervisevaldkonna töötajaid. Kõrgkooli visioon on olla pidevalt arenev, siseriiklikult ja rahvusvaheliselt võrgustunud, kus sise- ja välispartneritega koostöös ning õppijaid kaasates lahendatakse aktuaalseid probleeme.

Avalduste täitmine toimub läbi Sisseastumise Infosüsteemi (SAIS) 1. novembrist-24. novembrini. Kõrgkoolis kohapeal saab dokumente esitada 21. novembrist-24. novembrini.

Täpsem info vastuvõtu kohta: www.ttk.ee

Samal teemal

26. jaanuar 2017, 09:36
Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli lõpetab tänavu talvel 281 tervishoiuvaldkonna töötajat  
28. oktoober 2016, 15:05
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool ootab noori Pärnu Haiglasse õeks õppima
17. oktoober 2016, 14:59
Homme õpetatakse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis silmi ja nägemist hoidma
12. oktoober 2016, 14:20
Koeru Hooldekeskuses alustatakse töökohapõhise kutseõppega

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sirje.maasikamae@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee