Keha

50 KILO KERGEM, KUID ÕNNETU: tahaksin endist magu tagasi! (121)

Sirje Rattus, 10. november 2016 04:00
Eve, kes kandis poolteist aastat tagasi suurust XXL, võib pärast maovähenduslõikust häbenemata selga tõmmata kõige tillukesemad rõivad, mida poes saada. Sellegi­poolest ei ole naine õnnelik, vastupidi – ta kahetseb kibedalt, et operatsioonile läks.Foto: Alar Truu

Enamik kaalulangetajaid on maovähenduslõikuse järel endaga rohkem rahul, kuid operatsioon võib muuta elu ka tõeliseks põrgupiinaks. 

Eve, kes kandis poolteist aastat tagasi suurust XXL, võib pärast maovähenduslõikust häbenemata selga tõmmata kõige tillukesemad rõivad, mida poes saada. Sellegipoolest ei ole naine õnnelik, vastupidi – ta kahetseb kibedalt, et operatsioonile läks. 

Kohtun Evega Väike-Maarjas, Georgi söögitoas. 37aastane naine näeb suure pubilaua taga istudes välja nagu väike poiss. Kui ta alkoholi tahaks osta, küsiks ma dokumenti. Raske uskuda, et veel kaks aastat tagasi oli see kõhetu naine kaks korda nii suur kui praegu. "Nii-öelda parimatel aegadel kaalusin 115 kilo," märgib ta muigamisi. Praegu väidab Eve end olevat 63kilone, kuid välimuse järgi pakuks, et tema tegelik kaal on veel viie kilogrammi võrra väiksem. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.11.2017
FOTOD | SUUREPÄRANE! Kunagine teletäht „Mendi-Anna“ on kehakaalust kaotanud üle 50 kilo!
18.09.2017
PILDID | Tipp ja Täpp käisid kaemas uusi mobiiltelefone, nutinõu jagas Laura Prits
14.07.2017
Maovähendusoperatsioonid aitavad südamepuudulikkust ennetada
03.06.2017
ELUOHTLIK ISU! 192 kilo kaaluv 11aastane vajas maovähendusoppi