Foto: PantherMedia / Scanpix
Õhtuleht.ee 12. november 2016 11:10
Iga naise unistuseks on kaotada üleliigsed kilod. Soov olla samaaegselt sale ning nautida häid-paremaid sööke on ju igati inimlik. Kuid see on enamasti raskelt saavutatav.

Kuid – kui sa juba toitud tervislikult ja liigud, kuid kaal ei alane, lisa vaid see hämmastavalt tõhus ja lihtne jook oma igapäevamenüüsse. See parandab ainevahetust ja aitab kiirendada kaalulangusprotsessi, kirjutab Healthy Life Tricks. On leitud, et see jook aitab põletada kuni viis kilo nädalaga.

Selle joogi võlutoimeaineteks on mesi ja kaneel, kaks väga tervislikku ja looduslikku koostisosa, mis omavahel segunenuna moodustavad kõige tõhusama rasvapõletuskombo.

Joogi valmistamiseks vajad 2 tl mett, 1 tl kaneeli, 250 ml vett. Lisa 1 tl kaneeli keema aetud vette. oota kümme minutit, kuni segu jahtub ja lisa mesi.

Joo seda jooki hommikul esimese asjana pärast ärkamist tühja kõhu peale. Samas võid seda juua ka keskpäeval ning enne õhtusööki.

Esimesed tulemused annavad endast märku vaid ühe nädala pärast. Pole paha, ega ju?

Samal teemal

Kommentaarid  (11)

Asta 5. detsember 2016 21:58
Arne A. 15. november 2016 04:07
Protest "Õhtulehe" toimetusele!
Artikli sissejuhatusest loen: "Iga naise unistuseks on kaotada üleliigsed kilod. Soov olla samaaegselt sale ning nautida häid-paremaid sööke on ju igati inimlik."
Selline lähenemine "inimlikkusele" on kohatu ja mehi diskrimineeriv! Miks rõhutatakse naise saledust ning rõhutakse nende inimlikkusele nautida head ja paremat, jäädes seejuures saledaks? Kõike seda vajab ka mees. Nõuan sellise väite sooneutraaliseerimist ja meeste ees vabandamist. Vastasel korral pöördun võrdõiguslikuse voliniku poole vastava avaldusega.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS