Terviseuudised

Taastusraviarst: "Kindlustus peab autode remondist rohkem lugu, kui inimeste terveks saamisest!"

Juhan Haravee, 12. november 2016 04:00

9 KOMMENTAARI

m
Miljonid eurod kindlustust!/ 12. november 2016 12:48
Kui ostate kohustusliku liikluskindlustuse, olete ise ja teie kaassõitjad kindlustatud miljonite eurode eest. Lisana elukindlustus on küll hea, kuid pole vajalik, sest kohustusliku liikluskindlustusega olete oma isikukahjud juba miljonite eest kindlustanud!
k
Kalevipoeg/ 12. november 2016 12:38
Autol on tava + kasko. Kogu perel on vabaaja kindlustus. Seda soovitavad kohe. Tööle minnes ja koju tulles, kehtib tööandja poolne kindlustus. Kokkuvõte oleks selline, et kui hinnad oleks taskukohased siis inimene kindlustaks kindlasti aga paraku ei jätku seda raha ja nii ongi nokk kinni- saba lahti süsteem.
t
Teadmiseks/ 12. november 2016 12:13
Kohustusliku liikluskindlustusega kaasneb ka isikukahjude kindlustus. Isikukahjud on suured ja ulatuvad miljonitesse eurodesse. Antud loo puhul on selge, et liiklusünnetuses kannatada saanu ei saa seda ravi, mida ta vajab ja tahab saada, vaid seda, mida HNRK pakub. Haige aga tahab terveks saada, ja palub If Kindlustu sada ravi, mis teda aitab kordades rohkem kui HNRK poolt pakutav. Patsiendi tahtevastaselt määratud ja läbiviidud ravi HNRK-s on Euroopa eetikanormide alusel võrdustatav tahtliku kehavigastuse tekitamisega!
e
elementaarne/ 12. november 2016 10:45
ühest küljest inimest võibki lappima jääda ja see on ütlemata vägagi kulukas, teisest küljest seltskond inimesi on väga raha ahned ning siin tekiks olukord kus need inimesed hakkaks välja mõtlema igasuguseid haigus/vigastusi/jamasi millega kindlustuselt rohkem raha kasseerida. Lõpptulemusena läheks nende kindlustuspetturite pärast kindlustus väga kalliks ja kes jälle kannatavad: ausad inimesed peavad maksa seda hinda ning kindlustus seltse süüdistataks rämedas koorimises.
sõidukite puhul on lihtne: seadus ütleb et taastada sõidukieelne olukord. no siin võib kulunumber natuke liikuda siia/sinna kuid inimese puhul on raske tuvastada õnnetusjuhtumi eelset olukorda, ning seadusega on seda väga raske paika panda.
k
küll sa oled tobe/ 12. november 2016 12:07
ei saa rohkme välja mõelda haigusi, kui pildid ja analüüsid näitavad. Oled ka vist rahaahne haige inimene, kes loeb vöõrast raha?
k
Kindlustuselt kasseerida?/ 12. november 2016 12:29
"Elementaarne" võtku teadmiseks, et seoses liiklusõnnetuses saadud vigastustega ei saa kannatanu kindlustuselt midagi kasseerida. Ainus, mida tal on õigus nõuda, on efektiivne põhjuslik ravi, mitte mõttetute ravivõtete kompleks,, mida antud loo puhul HNRK pakub.
k
kuule sina/ 12. november 2016 14:50
just efektiivset põhjendatud ravi sulle ei antagi. Sul ikka tõesti hirm nahas, et ohvrid saavad arstiabi, taastusravi, kompensatsioone. Kui sind kord kõigest ilma jäetakse, siis räägime edasi. Number üks on ohverile elu ja töövõimekuse tagasi andmine igal võimalusel. Ja just seda ei tehta. Jäetakse ilma igasuguse abita ja kooritakse veel seadusevastaselt valede otsustega paljaks, kui julged protsessima hakata. Millal lõppeb inimeste kadedus ja rahaahnus ohvite suhtes, et saada kompensatsiooni ja edasi otsida ravi.
t
tagajärg/ 12. november 2016 10:29
Kui inimene soetab auto,siis ta oma elu kindlustama ei kiirusta,ikka auto kindlustatakse.lihtsalt keegi ei mõtle,et minuga võiks midagi juhtuda.
m
mh/ 12. november 2016 10:00
Ainult, et näiteks UK-s on kindlustuseta sõitmine sisuliselt kriminaalkuritegu ja ka õige pisem auto omamise kindlustusmakse on koshmaar.
Me pole veel seal maal oma majandusega.