Meeled

VEET MANO: armastuseta seks viib inimese tasakaalust välja (54)

Sirje Rattus, 3. detsember 2016 04:00
POLE ÕNNELIKKUSEGEENI: Veet Mano ütleb, et Eesti ­inimeste probleem on see, et nad ei oska olla õnnelikud. «Kui nad selle ära õpivad, on nad väga head ja suure südamega inimesed,» on ta kindel. Jörgen NorkroosFoto: Jörgen Norkroos

Tervendaja Veet Mano õpetab inimesi stressist vabanema ja emotsioone tasakaalustama. Tema hea tervise nipid on lihtsad: kallista, peksa patja ning jäta menüüst välja neljajalgsed loomad ja suhkur.

Veet Mano hääl on pehme nagu kaisumõmmil. Ta kirjeldab meie jutuajamise jooksul paljusid juhtumeid, kus inimesed on tema üsnagi lihtsatest näpunäidetest abi saanud: heroiinisõltlane lõpetas uimastitarvitamise, anorektik hakkas korralikult sööma, mees lõpetas joomise ja hakkas tubliks pereisaks, lastesaamisega hädas olev naine sai käima peale ja nii edasi.

Vähe sellest: Mano käe alt on läbi käinud ka maffiamehi, kes hiljem ongi püstoli põõsasse visanud. "Selliseid mehi ei ole olnud palju, kõigi aastate jooksul võib-olla neli kuni kuus. Olen neil soovitanud oma emotsioonidega tegelda ning lõpetada see räpane äri, millega nad tegelevad," räägib Mano.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.07.2017
Kuidas saada õnnelikuks?
16.02.2017
18 asja, mida õnnelikud inimesed alati teevad
06.02.2017
Oled õnnetu? Ehk tegeled pidevalt ühega neist kuuest kahjulikust käitumisviisist?
29.12.2016
Miks otsitakse pühade ajal lähedastega rohkem kontakti?