ISA JA POEG: Enn Leinuste tegi kõik endast sõltuva, et sünnitrauma tõttu halvatud poeg Margus tõuseks jalgadele.Foto: Küllike Rooväli
Küllike Rooväli 30. detsember 2016 04:00
Sünnitrauma tõttu halvatud Marguse isa võitlusest poja nimel sai võitlemine kõigi puuetega laste eest. 

Sünnitrauma tõttu halvatud Marguse isa võitlusest poja nimel sai võitlemine kõigi puuetega laste eest. 

Kaks väikest jalga, mis ei taha sõna kuulata. Kaks väikest kätt, milles pole jõudu. Ja põranda külge kruvitud väikesed nahksandaalid. Margus oli nelja-aastane, aga ta ei käinud ikka veel. 

Tõsisel ilmel seisis nelja-aastane Margus seina ääres, selja taga vineerplaat. Lohvakalt sõlme seotud elastiksidemed hoidsid teda lastevoodist valmistatud varbseina küljes. Aga ta seisis!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Kristiina 30. detsember 2016 15:23
Miks sellise käibega firma bossi poeg siis hooldekodus on? Muidugi oleks saanud teha eramus ühe korruse lapsele ja ise elada üleval. Eramuid on igas hinnaklassis. Isegi kui sotsiaalpinnal tekivad mured siis normaalne jõukur ei anna last hooldekodusse. EI taha ta seal olla. Pole see invaru nii vaene miskit. Väga suur ettevõte. See pole pisike hingevaakuv firma mille kasumist ei anna midagi kõrvale panna. Häbitu presenteerida selliseid tublide pähe..
jaaa 30. detsember 2016 19:07
Kurb lugu, kui laps vajab ka suurena endiselt ööpäevaringset hoolt sest seisund halveneb tihti koos vanusega. Kõik asjad ei parane alati nii nagu tahaks. Vähe usutav et maja ainult midagi aitaks, kui endaga toime ei tule. Isa juba vana ka, mis edasi saab? Lihtsalt tunnen kaasa, omal olnud sama mure.
Eero 30. detsember 2016 19:19
Kristiina, kas te tunnete neid inimesi, et siin niimoodi sõna võtate?
Kristiina 31. detsember 2016 14:34
Jah tunnen Ennu. Isegi kui ei tule toime siis kodusoojuses saaksid nad ikka käia all poega aitamas. Firmat küll on jaksu pidada aga poja eest hoolitseda pole. Kuidas nii kõlbab. Seda enam,et see poeg on hooldekodus juba siis kui Enn oli 60ainult. Kui raha eelistatakse lapsele siis pole midagi rääkida. Seda enam,et lapsed on firma töö üle võtnud.. Firma ei suuda isegi elektriliste renti sisse viia ja ainult pampersiäril elab.
miku 30. detsember 2016 10:09
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS