Treenimine

Millised on kõige populaarsemad trennilaulud? 

Õhtuleht.ee, 13. jaanuar 2017 15:30
Foto: Vida Press
Suur osa inimestest eelistab trenni tehes muusikat kuulata ning selle põhjal on Spotify teinud koondi – millised on kõige populaarsemad trennilaulud.

Ilmneb, et jõusaalis rassides, joostes või jalgrattaga sõites, kuid ka muud sporti tehes, meeldib inimestele end liigutada Drake´i, Kanye Westi ja Eminemi saatel, vahendab Time.

Samal teemal

Lauludest on populaarseimad Eminemi "Till I Collapse", Kanye Westi "Power" ja Drake’i "Jumpman".  See annab viite, et mõttetute sõnadega tümpsumuusika on see, mis aitab inimesi liikumas ja aitab südame rütmi trenni ajal kõrgel hoida.  

Populaarsed on trenni ajal ka Rihanna, Calvin Harris ja The Weeknd ning trennilaulu listidest on kõige populaarseim see, mis kannab pealkirja "Dance Workout". Sealt leiab ka uuemaid poplugusid.

Ilmnes ka, et kõige populaarsem on Spotify´st trenni ajal muusika kuulamine norrakate, islandlaste ja rootslaste seas. Selle põhjuseks arvatakse, et põhjamaalased lihtsalt vajavad sooja saamiseks enda liigutamist. Kuid vähemtähtis pole ka asjaolu, et Spotify on põhjamaades lihtsalt väga populaarne.

Samal teemal

18.05.2016
Helide jumal internet: mida kujutavad endast veebipõhised muusikakuulamisrakendused?
15.10.2015
Kas treenida muusikaga või ilma? Kertu Jukkum jagab oma kogemust
27.08.2015
Muss annab trennipiitsa!
23.08.2015
Kuidas muusika enda kasuks tööle panna?