Uudised

Aasta hooldustöötaja tiitli pälvis Malle Lohk Viljandimaalt (1)

Silja Paavle, 6. märts 2017 11:45
Pilt on illustreerivFoto: PantherMedia / Scanpix
"Hooldustöötajatel on tervishoiusüsteemis väga oluline roll ja seetõttu tuleb seda tööd ka väärtustada," sõnas Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus.

“Malle Lohk on andnud väga tõhusa panuse piirkonnas ürituste organiseerimisel ja temalt on tulnud erinevateks ettevõtmisteks mitmeid häid ettepanekuid. 2015. aasta Eesti Õdede Liidu suvekoolis oli just tema üheks kandvaks jõuks. Ta osaleb alati aktiivselt üritustel ja õppepäevadel. Lisaks on ta aktiivne naiskodukaitse liige, kokku juba 16 aastat ja sellest 6 aastat ka piirkonna juht,” ütles Hooldustöötajate seltsingu juht Madeann Alamets.

Samal teemal

Malle Lohk töötab SA Viljandi Haigla psühhiaatriakliiniku üldpsühhiaatria osakonnas.  Ta oli kuni  Viljandi Tervishoiutöötajate Ametiühingu tegevuse lõpetamiseni seal juhatuse liige. Alates 2014. aastast on Malle Lohk Eesti Õdede Liidu liige.

“Mida haritum on hooldustöötaja, seda kindlamalt tunnevad end ka teised tervishoiu meeskonna liikmed. Hooldustöötajatel on tervishoiusüsteemis väga oluline roll ja seetõttu tuleb seda tööd ka väärtustada,”sõnas Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus.

Eesti Õdede Liidu hooldustöötajate seltsingu korraldatud konverentsil „Öötöö ja selle mõju naise tervisele“ olid kõnealusteks teemadeks öötööga kaasnev stress, meeleolumuutused ja toitumishäired. 160 hooldustöötajale jagasid teadmisi  Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud Marianne Annion, Ida- Tallinna Keskhaigla Kliiniline Neuropsühholoog Rene Randvere ja SA Leinatamme Fond asutaja ja vedaja Kris Leinatamm.

Samal teemal

16.01.2018
Eesti parim hooldustöötaja on tänavu Marina Kaldas
10.04.2017
Tervishoid ägab hooldustöötajate puuduses
08.04.2017
Kilingi-Nõmmes saab tänasest hooldustöötajaks õppida
25.04.2016
Õdede Liit kinnitas uue juhatuse