Uudised

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kutsub vähiteemalistele loengutele (1)

Õhtuleht.ee, 13. märts 2017 11:35
Teiste hulgas räägib homsel tervisepäeval Tallinna tervishoiu kõrgkoolis ka kogemusnõustaja Merike Värik.Foto: LAURA OKS
Homme toimub Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis vähile pühendatud tervisepäev.

Tervisepäeval toimuvad Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis terviseloengud, mida viivad läbi kõrgkooli üliõpilased, õppejõud ja vilistlased. Räägitakse emakakaelavähi ennetamisest ja sümptomitest, suitsetamise seosest vähkkasvajaga ja nutiseadmete mõjust inimese tervisele. Rinnavähi ennetusest, riskiteguritest ja sõeluuringutest peab loengut Eesti Vähiliidu meditsiininõunik dr Tiiu-Liis Tigane. Kogemusnõustaja ametit ja kogemusnõustamist tutvustab kõrgkooli õe põhiõppe eriala vilistlane ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla teabetoa kogemusnõustaja Merike Värik.

“Meil on hea meel, et oleme alustanud koostööd Tallinna Tervishoiu Kõrgkooliga ja loodame, et oleme vähktõvega seotud ennetustegevuses head partnerid. Üliõpilased saavad mõjutada nooremaid inimesi tervislikke eluviise valima ja sellega ise teistele eeskujuks olla,” ütles Eesti Vähiliidu juhatuse esimees Maie Egipt.

Tervisepäev on kõigile huvilistele tasuta! Tervisepäeva täieliku kava leiab kõrgkooli kodulehelt. Tervisepäev toimub teisipäeval, 14. märtsil, kell 13-16 Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (Kännu 67) koostöös Eesti Õdede Liiduga.

Samal teemal

16.10.2017
Tallinna tervishoiu kõrgkooli tudengid õpetavad täna pealinlastele elustamisvõtteid
04.09.2017
Tallinnas alustab sel sügisel õpinguid rekordarv tulevasi tervishoiutöötajaid
09.05.2017
Kõrgkooli tervisepäeval räägitakse aktiivse liikumise olulisusest istuva eluviisi puhul
17.11.2016
Surmasuust pääsenud naine: "Me peaksime õppima kasutama kõiki hetki, sest me ei tea kunagi, kaua on meile elupäevi antud."