Uudised

Ants Väärsi invatakso tegi esimese töise sõidu  (23)

Silja Paavle, 13. märts 2017 13:45
Esimene reis viis Ants Väärsi uue punavalge Volkswageniga Põlvast Tartusse. Foto: Erakogu
Eelmisel nädalal tegi Põlvamaa invataksojuht Ants Väärsi oma uue, heategevuskampaania käigus muretsetud invataksoga esimese sõidu.

Esimene reis viis Ants Väärsi uue punavalge Volkswageniga Põlvast Tartusse. Ants sõidutas Emajõelinna kaks inimest.

Samal teemal

Neist üks, Ülo Sau, kaotas hiljuti jala ning tal oli vaja käia Emajõelinnas Gadoxi ortopeedia-tervisekaupluses oma uue tehisjala tegemise küsimusi arutamas.

Teine, Kersti Killo, on juba Antsu alaline klient — mullu käis ta Antsuga puusaoperatsioonil, sel neljapäeval aga arsti juures visiidil, et maikuus minna põlveoperatsioonile." Ants tõstis mind tõstukiga auto peale ja pani sinna istuma. Harjusin sõiduga kohe ära. Ants on ka üks tore ja vastutulelik mees, kes aitab ka arsti juurde kabinetti," on naine nii uue auto kui ka selle juhiga rahul. 

Ants Väärsi teenindab nüüd haigeid täiesti uue invataksoga, kuid jätab ka vanad autod vahetusautodena igaks juhuks alles. Mees loodab seda tööd veel aastaid teha.

Jätkub ka "Aitame Antsul Aidata" kampaania, sest auto soetamiseks puudu jääva summa võttis Ants Väärsi laenuks. Heategevuskampaania jätkub, kuni täis saab 40 000 eurot.

Võimalus teda toetada on annetades avatud fondidesse: helistades telefonil 900 6677, annetad kümme eurot ja OÜ Antsu Takso arveldusarvele EE611010220241726227 saab annetada enda jaoks sobiva summa.