Uudised

GALERII | Tallinnas avati uus erameditsiinikeskus Kotka Tervisemaja 

Silja Paavle, 8. mai 2017 13:15
Eesti uusim erameditsiinikeskus - Kotka tervisemaja.Foto: Andrei Ozdoba
Tallinnas avati pidulikult Baltikumi kaasaegseim erameditsiinikeskus Kotka Tervisemaja.

Kotka Tervisemaja on Eesti kaasaegseim erameditsiinikeskus ja ühtlasi ainuke tervisekeskus, kus on ühendatud perearstikeskus, eriarstid, 3 operatsioonitoaga erahaigla koos palatikorpusega ning täisfunktsionaalne diagnostikakeskus, kuhu koondub kaasaegseim uuringukeskus.

Samal teemal

Kotka Tervisemaja asutaja Raul Niin selgitas, et Kotka Tervisemaja eesmärk on koondada kokku erinevad erameditsiini pakkujad, kes üheskoos saaksid panustada kvaliteetsele ennetus- ja ravitööle. “Oleme tähelepanu pööranud nii kliinikute töökeskkonnale ning samal ajal ka sellele, et saaksime kõikides kliinikutes teostada kvaliteetset ennetus- ja ravitööd, et patsiendid saaksid parimat võimalikku eriarstiabi,” sõnas Niin, kelle hinnangul pole lähiregioonis teist nii kaasaegsete uuringu- ja ravivõimalustega erameditsiinikeskust, kus kliinikud tihedalt ka koostööd teeksid.

Kotka Tervisemajja on koondunud näiteks Eesti juhtiv nahakliinik - Niine Nahakliinik, Mammograaf Radioloogiakliinik, Eesti ettevõtlusauhindade Aasta Uuendaja tiitli nominent Sakala Hambaravi, dr Kullamaa Plastikakirurgiakliinik ja Kotka Erahaigla ning ka Rosenthali perearstid.

Kotka Tervisemaja koosneb kahest osast: A- ja B hoone on kokku 4000 m2 suurune. C-hoone on ca 3500 m2 suurune ning valmib 2017. aasta III. kvartalis.

Lisaks meditsiinikliinikutele hakkab Kotka Tervisemaja C-hoones asuma ka Selveri kauplus, mis avatakse 2017. aasta IV. kvartalis.

Kotka Tervisemaja asub Kristiine linnaosas.

Samal teemal

04.05.2017
Kuidas parandada koduse õhu kvaliteeti?
02.05.2017
Kas rinnaimplantaadid plahvatavad lennukis ja täitesüstid võtavad võime emotsioone väljendada ehk Millised on levinuimad müüdid ilukirurgias
25.04.2017
Millises vanuses tasuks kaaluda erinevaid plastilise kirurgia protseduure?
24.04.2017
Vana koolihoone ümberehitamisel valmis moodne tervisemaja